krzyż prawy krzyż lewy

Horoskop tygodniowy

Darmowy Horoskop na obecny i przyszły tydzień to wszystko co powinieneś wiedzieć i na co powinieneś być przygotowany w obenym czasie. Sprawdź co szykuje dla Ciebie życie.

logo horoskop360 białe
Sklep magiczny
Magiczne przedmioty

Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..

Przejdź do sklepu
Zegar śmierci
Kiedy umrzesz?

Każdy zadaje sobie pytanie, kiedy umrze? Często myślisz o tym i zastanawiasz się ile czasu ziemnskiego zostało tobie i ile możesz jesze zrobić w czasie, który tobie pozostał.

Rozpocznij test
Test miłosny
Czy do siebie pasujecie?!

Masz dosyć spędzania samotnych wieczorów? Potrzebujesz osoby, która wesprze Cię w trudnych sytuacjach życiowych? Po rozwiązaniu testu przekonasz się, jak długo jeszcze będziesz czekał.

Rozpocznij test
Twój dzień
Jaki będzie?

Codziennie wstajesz rano negatywnie nastawiony?! Nie wierzysz, że właśnie dziś coś dobrego i pozytywnego może Cię spotkać. Twoje nastawienie jest często błędne.

Rozpocznij test
Najnowsze artykuły
ikona górna
Zapisz się do newslettera i otrzymuj Dzienny horoskop i Dzienny Tarot na swoją skrzynkę pocztową
Administratorem Twoich danych osobowych jest New Generation sp z o.o. sp. k. (ul. Langiewicza 2/12, 61-502. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie horoskop360.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Rozłóż karty tarota

karta tarota

Rozłóż karty Tarota i Sprawdź co Cię czeka!

karta tarota online

Czy Pasujecie Do Siebie?

horoskop partnerski

Czy Wasze Znaki Zodiaku są idealnie dopasowane? Sprawdź!

horoskop partnerski online

Prawdziwy horoskop to nie tylko swego rodzaju przepowiednia przyszłości, ale też określenie tego, jakim jesteś człowiekiem/jakimi jesteśmy ludźmi. Czas i miejsce urodzenia determinują to, na co jesteśmy podatni, jakie są podstawy naszego charakteru, co reprezentujemy w społeczeństwie i wiele, wiele innych naszych zachowań, których źródła często sobie nie uświadamiamy, albo nie przywiązujemy im należytej uwagi.

Zakłada się, że istnieje 12 głównych znaków zodiaku, a są to znane nam wszystkim

Są to określenia pochodzące jeszcze ze starożytności. W tamtym czasie dokonano podziału ekliptyki na 12 równych części i każdemu przypisano konkretny gwiazdozbiór. Podróż słońca zaczynała się w obszarze, w którym widoczne był gwiazdozbiór barana. I tak po kolei przechodziło przez kolejne znaki.

W tej chwili wiemy już, że przez ruch ekliptyczny oraz stałe zmiany osi ziemi, podział na 12 równych znaków, jest nie do końca precyzyjny, jak i to, że istnieje także trzynasty gwiazdozbiór ( Wężownik – Ophiuchus), który także w pewnym momencie znajduje na obszarze widocznego z ziemi, odcinku drogi słońca.

Jednak nadal horoskopy są najczęściej stawiane według starożytnych oznaczeń. Nie znaczy to jednak, że są niedokładne. Współcześni astrolodzy biorą pod uwagę takie czynniki jak ruch precesyjny ziemi i w rzeczywistości nierówne odcinki ekliptyczne. Idealnie jest też, gdy osoba taka zna dokładną datę, godzinę i miejsce naszych narodzin. Wtedy możemy otrzymać idealny, indywidualny horoskop, który może nas poprowadzić przez życie. Ale ogólne horoskopy także mogą pomóc nam przeżyć swoje życie w zgodzie z duchowymi wibracjami kosmosu.

Każdy ze znaków zodiaku posiada swój żywioł, który określa jego charakter oraz umożliwia przewidywanie przyszłości. Dzięki horoskopom możemy przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem. Wystarczy, że znasz swój znak zodiaku, aby sprawdzić i przekonać się co Cię czeka.

Ciekawość to jedna z głównych ludzkich cech. Chcemy wiedzieć co dzieje się u naszych znajomych, rodziny, sąsiadów. Mamy ciągłe pragnienie poznania, poszukiwania, badania lub uczenia się. To charakterystyczna cecha dla rasy ludzkiej.

Nie ma się czemu dziwić. Chcemy wiedzieć, co czeka nas w przyszłości i jaki los jest nam pisany. A co jeśli powiem Ci, że jest to możliwe? Możliwe jest poznanie swojej przyszłości, uniknięcie niepowodzeń i rozczarowań oraz przygotowanie się na te dobre momenty? Pewnie nie uwierzysz, póki sam nie sprawdzisz i nie zaspokoisz swojej ciekawości.

Przepowiednie zawarte w horoskopach nie są przypadkowe. Sporządzone i oparte są na podstawie układu ciał niebieskich według daty, godziny i miejsca. Opracowane są przez profesjonalnych astrologów, którzy jak nikt inny rozumieją gwiazdy i układy planetarne.

Horoskop może być przepowiednią na przyszłość dla konkretnej osoby, czy miejsca, albo ich charakterystyką, stworzoną na podstawie układu gwiazd i planet. Wiele osób zawierza horoskopom i zauważa w postępowaniu swoim lub innych cechy charakterystyczne dla danego znaku zodiaku.

Warto pamiętać, że najważniejsza jest data urodzenia i to według niej i na niej, opierane są wszelkie przepowiednie.

Każdy ze znaków ma swoją datę:

Wodnik -20 stycznia - 18 lutego

Ryby -19 lutego - 20 marca

Baran -21 marca - 19 kwietnia

Byk -20 kwietnia - 22 maja

Bliźnięta -23 maja - 21 czerwca

Rak -22 czerwca - 22 lipca

Lew -23 lipca - 23 sierpnia

Panna -24 sierpnia - 22 września

Waga -23 września - 22 października

Skorpion -22 października - 21 listopada

Strzelec -22 listopada - 21 grudnia

Koziorożec -22 grudnia - 18 stycznia

Wiele osób żyje według znaków zodiaku i przepowiedni. Pomaga im to uniknąć stresu i stanów depresyjnych, które są tak powszechne w obecnych czasach.

Ludzie nagminnie stresują się zawczasu i zamartwiają na przyszłość. Co, gdyby każdy z nas wierzył w moc horoskopów. O ile łatwiej by nam się żyło.

Każdy z nas na pewno zna osobę, która jest samotna i ciągle pakuje się w nowe związki, które źle się kończą i przysparzają jej wiele bólu i cierpienia. Czy jeśli ta osoba wiedziała, że może tego uniknąć, zrobiłaby to ? Nerwica, stany depresyjne to choroby dzisiejszego świata. Nie twierdzę, że czytanie horoskopów jest w stanie całkowicie pozbyć się tych chorób, natomiast twierdzę, że czytanie horoskopów z pewnością może nam życie ułatwić.

Mamy problemy w pracy, w związku, a może zdrowotne. Nie potrafimy sobie sami z tym poradzić, nasze nastawienie do życia jest negatywne i przez to przyciągamy do siebie negatywne sytuacje i negatywnych ludzi. Wyobraźmy sobie sytuację, że czytamy horoskop dla naszego znaku zodiaku, a z niego dowiadujemy się, że będzie lepiej, że dostaniemy premię w pracy, szef nas doceni, a problemy ze zdrowiem się zakończą. Czy w takiej chwili nasze nastawienie nie ulegnie zmianie? Czy nasz dzień nie stanie się piękniejszy?

Z całą pewnością tak się stanie. Siła przepowiedni i horoskopu jest ogromna. To nie są żadne proroctwa ani wróżby. To potwierdzone przez uczonych astrologów przepowiednie. Z pewnością, kiedy zdarzy Ci się już przeczytać horoskop, znajdujesz w nim informacje dotykające Cię personalnie i osobiście. W takiej sytuacji ciężko nie uwierzyć.

Horoskop często może podpowiedzieć nam jak mamy żyć zgodnie z Wszechświatem i jego mocą. Wiele ludzi żyje według tych zasad i przyjmuje z pokorą, to co ich czeka. Warto wykorzystać szanse, które niesie nam los. W gwiazdach powiedziane jest wprost jaka będzie nasza przyszłość, jak mamy żyć i czego unikać, wystarczy tylko otworzyć się na tę wiedzę i chcieć z niej czerpać. To bardzo ważna mądrość. W horoskopach znajdziemy zarówno rady na szczęśliwe życie, jak i przestrogi. Dowiemy się, czy oraz kiedy spotka nas upragnione uczucie.

Wiele istotnych dla nas informacji możemy wynieść z horoskopów. Od nas samych zależy czy tę wiedzę wdrożymy w życie, czy ją wykorzystamy i przede wszystkim, czy zawierzymy i zaufamy gwiazdom i naszemu przeznaczeniu. Horoskop to pogłębiona analiza każdego z nas. Coraz więcej prac naukowych potwierdza związek między porą roku, w jakiej przyszliśmy na świat a tym, jacy jesteśmy i co nas czeka. Ułatwia to wgląd w przyszłość i dopasowanie przepowiedni Wszechświata do nas samych.

Lepiej wiedzieć co nas czeka, co może się stać, aniżeli żyć w nieświadomości i zdać się na przypadek. Nic nie jest przypadkowe i na wiele rzeczy sami mamy wpływ. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że gdzieś tam nasz los jest przesądzony i pewnych sytuacji nie jesteśmy w stanie uniknąć.

Czytając horoskop, możesz dowiedzieć się, tego wszystkiego.