krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Ten dzień będzie ci się nieco dłużył. Ogarnie cię monotonia i zaduma. Pogoda za oknem sprzyja raczej rozmyślaniom niż wytężonej pracy, dlatego dzisiaj nie będziesz zbyt efektywny w swoich działaniach.

W pracy skup się na tym, co najważniejsze do zrobienia i staraj się nie popełniać błędów, prawdopodobnie na nic więcej niż konieczne minimum nie będziesz w stanie się dzisiaj wysilić. Staraj się nie wchodzić ludziom w drogę i nadrób pracownicze informacyjne zaległości. Prawdopodobnie szybko znajdziesz kompana do rozmów, ponieważ dzisiaj nikt w pracy nie zamierza się przemęczać.

Po pracy postaraj się spędzić trochę czasu ze swoim partnerem. On ostatnio musi zabiegać o twoją uwagę, a ty chyba niezbyt chętnie chcesz mu ją poświęcać. Zastanów się może, czy jest to właściwa osoba a ty jesteś pewien swoich uczuć, bo może okazać się, że tylko ją ranisz i niepotrzebnie dajesz nadzieję.

Takie postępowanie nie jest na dłuższą metę ani w porządku ani korzystne dla któregoś z was. Może wasz czas już dobiegł końca i nadeszła pora na zmianę, a może to tylko chwilowy kryzys i będąc wobec siebie szczerymi, razem przez to przejdziecie.

Pomyśl dzisiaj o ugotowaniu czegoś smacznego, ostatnio nie miałeś na to zbyt wiele czasu. Dobry posiłek przygotowany własnoręcznie, poprawi ci humor i będzie smakował jeszcze lepiej.

Umów się na wieczór z przyjaciółmi, może zaproś ich do siebie na małą posiadówkę. Już dawno nie mieliście okazji się spotkać. Na pewno macie dużo do nadrobienia, a takie spotkanie pozwoli wszystkim się odprężyć i zapomnieć o codziennych problemach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.