krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Daj sobie dziś szansę rozwinąć skrzydła. Ostatnio nieco wycofałeś się z życia społecznego i zrezygnowałeś z wszelkiej aktywności. Podejmij ryzyko dobrej zabawy i daj się namówić znajomym na ten szalony pomysł, który ostatnio ci przedstawili.

Miej świadomość tego, ze zależy im na twojej obecności i tylko tobie samemu wydaje się, że nikt o ciebie nie zabiega. Tak naprawdę sam zacząłeś nieco odpychać od siebie ludzi. Zastanów się nad tym, czy odpowiada ci takie życie samotnika, bo chyba ostatnio nie jesteś zbyt szczęśliwy mimo osiąganych sukcesów.

W pracy ze wszystkim wyrabiasz się na czas i szef jest z ciebie zadowolony. Dobry kontakt, chociaż z większością bardzo neutralny masz także wśród współpracowników. Może warto pomyśleć o jakimś odpoczynku od pracy. Kilkudniowy urlop dobrze ci zrobi, a szef na pewno nie będzie miał nic przeciwko tego, żeby dać ci wolne. Wykorzystaj dobrze ten czas.

Może właśnie wspólne wyjście z przyjaciółmi będzie dobrą okazją do poznania kogoś. Od pewnego czasu myślisz przecież o stabilizacji w życiu i ułożeniu sobie go w towarzystwie tej odpowiedniej osoby. Niestety partnera nie da się znaleźć, siedząc w domu i narzekając.

Twoja rodzina jest tego samego zdania i mimo tego, że masz już trochę dość ich wywodów na temat miłości i zakładania rodziny, to wiesz, że jednak mają trochę racji. Pamiętaj, ze są to ludzie, którzy nie życzą ci źle i zaakceptują każdą twoją życiową decyzję, byleby sprawiała ci ona radość. Postaraj się im nieco odwdzięczyć za troskę i następnym razem to ty odwiedź swoich bliskich lub skontaktuj się i zapytaj, co u nich.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.