krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Nie obwiniaj dzisiaj innych za to, co ci się nie udało. Wiele spraw, które ostatnio zawaliłeś z własnej winy, może mieć dzisiaj swoje konsekwencje. Prawdopodobnie boleśnie to odczujesz, jednak musisz pogodzić się z porażką i dać sobie odpokutować. Nie staraj się na siłę niczego naprawiać, bo możesz jedynie bardziej się rozczarować.

Ktoś będzie cieszył się z tego, ze ci nie wyszło, jednak nie wszczynaj kłótni. Wyładowywanie stresu na innych ludziach nie jest najlepszym pomysłem w tej sytuacji, dlatego lepiej odreaguj dzisiaj napięcie w samotności. Spróbuj znaleźć sobie miejsce i poćwicz fizycznie. Możesz też zająć się pracami w domu, wymagającymi wysiłku. Zmęczenie sprawi, że pozbędziesz się napięcia i poczujesz się mniej sfrustrowany.

Daruj sobie jednak dzisiaj wyjście ze znajomymi czy jakiekolwiek imprezy. Obgadaj na spokojnie z kimś to wszystko, co cię dręczy, a na pewno poczujesz ulgę. Staraj się nie użalać nad sobą, tylko myśl o rozwiązaniu. Może rady bliskich tym razem okażą się bardziej pomocne od twojego przeczucia. Pozwól sobie pomóc i staraj się być mniej uparty. Twoja rodzina naprawdę nie życzy ci źle, dlatego musisz nieco bardziej im ufać, jeżeli chcesz grać z nimi w jednej drużynie. Schowaj urazę i staraj się patrzeć na pewne osoby nieco bardziej obiektywnie.

Dzisiaj skup się przede wszystkim na tym, żeby uspokoić swój umysł i nie podejmuj się żadnych ryzykownych działań. Nie jest to dobry czas na jakiekolwiek przedsięwzięcia, szczególnie finansowe. Ryzykując, możesz teraz sporo stracić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.