krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Prawdopodobnie będzie to dla ciebie jeden z tych kiepskich dni, w które nie chce się wychodzić z łóżka. Wczoraj dosyć późno poszedłeś spać, przez co będziesz czuł się bardzo niewyspany i ledwo zdążysz rano do pracy. Cały dzień będziesz walczył sam ze sobą, żeby nie zasnąć i możesz za to winić wyłącznie siebie. Postaraj się wykrzesać chociaż resztkę siły na zrobienie tego, czego wymaga od ciebie przełożony, bo inaczej możesz się mu bardzo narazić.

Masz szczęście, że w pracy ludzie darzą cię zaufaniem, jednak nie bądź zbyt pewny siebie, bo niektóre osoby mogą mieć do ciebie zupełnie inne nastawienie niż ci się wydaje. Pamiętaj, że nie tylko ty w tym miejscu jesteś świetnym dyplomatą. Uważaj też na to, co dzisiaj mówisz, szczególnie do osób, które znasz najsłabiej. Mogą one chcieć podłożyć ci kłody pod nogi.

Będziesz miał dzisiaj sporo czasu na przemyślenia, jednak nie szukaj głębszych filozofii w tym, co dzieje się w twoim życiu. Czasem po prostu nadinterpretowujesz pewne sytuacje.

Osoba, na której ci zależy może cię dzisiaj w pewien sposób zawieść. Nie narzucaj jej się i daj jej nieco odetchnąć. Prawdopodobnie potrzebuje ona nieco przestrzeni i czasu na przemyślenie sobie całej sytuacji, jaka między wami zaszła. Spróbuj postawić się na jej miejscu i pomyśl jak sam byś zareagował.

Staraj się dzisiaj nie przesadzać z wysiłkiem fizycznym. Daj sobie trochę odpocząć. Lepszym pomysłem niż trening będzie odpoczynek przy dobrym filmie lub drzemka. W taki sposób nieco się wyciszysz i dasz swojemu ciału się rozluźnić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.