krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Daj sobie dzisiaj nieco więcej luzu. Ostatnio pracujesz niemalże za dwóch, przez co nie masz czasu na nic poza pracą i obowiązkami. Stanowisko, które obejmujesz wymaga sporej samodyscypliny i determinacji w działaniu, jednak ty swoją postawą przerastasz już wszelkie oczekiwania. Zwolnij trochę i daj się wykazać innym.

Nie musisz we wszystkim być perfekcyjny i samodzielny. Czasem prośba o pomoc może się bardziej opłacić niż czasochłonne rozpracowywanie jakiegoś problemu. Być może twoi koledzy z pracy mają już wypracowane pewne skuteczne metody rozwiązywania konkretnych trudności. Przełam się i nie bój zapytać, a zobaczysz, że otaczasz się naprawdę życzliwymi osobami, które z chęcią udzielą ci pomocy i niezbędnych rad.

Musisz nieco bardziej ufać ludziom i nie kierować się tylko i wyłącznie własnym przeczuciem. Nieraz osoby, które wydają się być zupełnie nieprzyjazne, mogą okazać się naprawdę sympatyczne i warte twojej uwagi.

Nie wymagaj też zbyt wiele od swoich bliskich. Narzuciłeś w domu pewną dyscyplinę, której wszyscy starają się trzymać w obawie przed twoją nieprzychylną reakcją. Nie możesz w ten sposób traktować osób, które cię kochają, ponieważ mogą one w pewnym momencie zechcieć się przed tobą ukryć lub uciec. Wtedy prawdopodobnie nie będzie już czasu na zmianę swojego postępowania, dlatego warto się nad tym zastanowić już dziś. Zacznij od zmiany formy wypowiedzi. Postaw się w ich sytuacji i pomyśl, jak sam byś się czuł, gdyby ktoś odzywał się do ciebie w ten sposób. Każdy zasługuje na szacunek bez względu na wszystko, dlatego staraj się nad tym popracować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.