krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Musisz być dzisiaj odporny na złośliwość innych ludzi. Prawdopodobnie spotkasz dziś na swojej drodze kogoś, kto wyjątkowo bardzo będzie chciał się z tobą pokłócić. Nie daj się sprowokować, ponieważ tej osobie zależy jedynie na tym aby popsuć ci humor.

Masz dzisiaj do zrealizowania kilka rzeczy i jeżeli się zdeterminujesz, uda ci się wszystko wykonać. Nie możesz się rozpraszać, dlatego wszelkie niewyjaśnione sprawy odłóż na kolejne dni. Dzisiaj i tak nie uda ci się ich rozwiązać, a mogą być one przeszkodą do ruszenia o krok dalej. Miej otwarty umysł i wysłuchaj tego co inni mają ci do powiedzenia, może wyciągniesz z tego bardzo wartościowe wnioski, które pewne sprawy ci rozjaśnią.

Nie skrywaj urazy do partnera za ostatnie wydarzenia. Musicie wyjaśnić sobie, co tak właściwie zaszło i dlaczego doprowadziło to do aż takiej kłótni. Tylko szczera rozmowa pozwoli wam obojgu wszystko sobie wyjaśnić i poukładać. Nie ma sensu gniewać się na siebie, jeżeli właściwie żadne z was do końca nie wie o co poszło.

Zrób sobie dzisiaj wieczorem mały reset. Lampka wina lub piwo na mieście ze znajomymi pozwolą na chwilę odetchnąć i nie przejmować się tak bardzo tym, co może się nie udać. Znajomi też muszą ostatnio nieco powalczyć o twoje towarzystwo, bo jesteś niezwykle zabiegany. Postaraj się wynagrodzić im ostatnie tygodnie swojej nieobecności i każdemu poświęć dłuższą chwilę na rozmowę.

Może być wśród nich jedna osoba, która szczególnie zabiega o twoje względy. Musisz wyjaśnić z nią tę sprawę i dać jej dokładnie do zrozumienia, że nie tego samego oczekujecie od waszej znajomości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.