krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Musisz dzisiaj bardzo uważać na to, co jesz, ponieważ mogą ci dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe. Prawdopodobnie ostatnio nieco przesadziłeś z niezdrowym jedzeniem i teraz twój organizm nieco się buntuje. Postaraj się uważać na to, w jakich miejscach jadasz na mieście i poczytaj o nich opinie w internecie. Może się okazać, że nie jesteś jedyną osobą, która tak reaguje na jedzenie z danego miejsca.

Będziesz miał dzisiaj trochę więcej wolnego czasu niż zazwyczaj. Postaraj się wykorzystać go w gronie znajomych, z którymi od dłuższego czasu nie miałeś możliwości się spotkać. Macie wiele wspólnych tematów, dlatego na pewno miło spędzicie czas w swoim towarzystwie. Zaproponuj spotkanie w innym miejscu niż zazwyczaj. Ciekawym pomysłem może okazać się pub, w którym będziecie mieli możliwość pograć w gry planszowe. Jest to swego rodzaju odskocznia od dorosłego życia, która może się wam spodobać.

Zadbaj dzisiaj o swoją sylwetkę. Wróć do aktywności fizycznej, którą porzuciłeś. Bieganie, rower lub basen pozwolą ci wrócić do poprzedniej kondycji i nieco zadbać o swoje ciało i umysł. Ruch, szczególnie na świeżym powietrzu pozwala wyładować stres i oczyszcza głowę z negatywnych myśli. Po ćwiczeniach będziesz czuł się wykończony ale jednocześnie szczęśliwy, warto spróbować.

Skontaktuj się dzisiaj ze swoimi bliskimi. Ktoś z nich próbuje się do ciebie odezwać, jednak może obawiać się odtrącenia. Przyjrzyj się członkom swojej rodziny, może ktoś z nich zaczął ostatnio zachowywać się nieco inaczej. Jeżeli tak, warto przeprowadzić nim szczerą i otwartą rozmowę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.