krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Lepiej dzisiaj nie wchodź nikomu w drogę. Możesz przeszkadzać kilku osobom w osiągnięciu ich niekoniecznie słusznych celów.

To dobrze, że jesteś uczciwy i dbasz o sprawiedliwość na świecie, jednak odzywając się za głośno, możesz wplątać się w spore tarapaty. Lepiej zajmij się swoimi obowiązkami i nadrób zaległości z poprzednich dni. Szef może mieć do ciebie niemałe pretensje o to, że nie wyrabiasz się z pracą w terminie. Lepiej mu się nie naprzykrzaj i staraj się wykonywać sumiennie jego polecenia.

Jeżeli czujesz, że nie do końca odnajdujesz się w tym, co robisz, pomyśl nad jakąś zmianą. Może nowa praca przyniesie ci więcej satysfakcji w życiu i pobudzi do działania. Jeżeli nie chcesz wykonywać aż tak ryzykownych kroków, zastanów się nad nieco mniejszą zmianą. Może jakieś przemeblowanie lub mały remont mieszkania?

Może jest to idealny czas aby pomyśleć nad jakąś życiową stabilizacją. Nie oczekuj jednak zbyt wiele od swojego partnera, może on nie być jeszcze gotowy na poważne kroki. Pamiętaj, że w związku najważniejsze są zaufanie i rozmowa. Porozmawiajcie o waszym wspólnym życiu, wtedy będziesz mieć pewność, że wasze plany zmierzają w jednym kierunku.

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś właściwej osoby, być może jest to czas, w którym powinieneś zacząć się rozglądać. Umów się z przyjaciółmi i zaplanujcie wypad na miasto. Będzie to doskonała okazja do tego aby kogoś poznać. Nie zapominaj jednak o znajomych, oni najbardziej martwią się o twoje szczęście. Spróbuj jakoś pogodzić te sfery życia, ponieważ inni ostatnio często odczuwają twoją nieobecność.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.