krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby dzienny

luty 19 - marzec 20

Wiele sobie na dzisiaj zaplanowałeś, jednak prawdopodobnie nie uda ci się wszystkiego zrealizować. Nie będzie to najbardziej produktywny dzień w twoim życiu.

Prawdopodobnie również mocno zawiedziesz się na pewnej osobie. Liczyłeś na jej wsparcie w pewnej sprawie i byłeś pewien, że ona pomoże ci zrealizować swój pomysł, dlatego możesz czuć się oszukany a nawet wściekły. Nie kryj swoich uczuć, jednak nie rób nic pochopnie. Po pewnym czasie będziecie mogli porozmawiać na ten temat i wtedy być może dowiesz się, o co właściwie chodziło.

Dzisiaj odpuść sobie wszelkie finansowe przedsięwzięcia, gdyż możesz w ten sposób wiele stracić. To nie jest twój najlepszy dzień na podejmowanie tak poważnych kroków.

Miej na uwadze swoich bliskich. Niezbyt dobrze się ostatnio dogadujecie, ale jedno z nich może mieć poważny problem, z którym boi się przyjść bezpośrednio do ciebie. Okaż trochę zrozumienia i postaraj się nie kwestionować życiowych wyborów innych. Każde z was żyje swoim życiem i samodzielnie nim kieruje, dlatego musisz przyjąć do wiadomości, że niektóre decyzje innych nie będą dla ciebie zbyt korzystne. Bądź tolerancyjny i zaakceptuj ich wybory. Najlepiej, jeżeli zaczniesz dzisiaj od szczerej rozmowy. Może być ciężko, jednak nie poddawaj się zbyt szybko.

Ponury nastrój będzie ci towarzyszył przez cały dzień. Postaraj się nie kłaść do łóżka w tym humorze. Pomyśl nad zrobieniem czegoś dla siebie i odnalezieniem chwili, w której będziesz w stanie się odprężyć. Może to być nieco dłuższa kąpiel, która pozwoli ci oczyścić nie tylko ciało ale i umysł.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bądź dziś aktywny i nie bój się działać. To najlepszy czas na rozwój twojej kariery zawodowej, więc weź los w swoje ręce. Poczujesz wewnętrzny spokój, który umożliwi Ci odpoczynek.

Postaraj się po pracy znaleźć trochę czasu dla najbliższych i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o uczuciach. Będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie. Ten dzień dla Ryb będzie pełen energii, dobrych pomysłów i doskonałego samopoczucia. Wpływ gwiazd sprawi, że nie dość, że będziesz czuć się, jakbyś mógł dokonać wszystkiego, to jeszcze w większości przypadków tak właśnie będzie.

W pracy wszystko będzie szło odpowiednim torem, który nie tylko zapewni Ci spokój i stabilność zawodową, ale także może przyczynić się do rozwoju Twojej kariery w bardzo odpowiednim kierunku. Dlatego, jeżeli tylko natrafi się okazja, postaraj się ją wykorzystać. Ogólnie zapowiada się dzień, który przyniesie Ci możliwość odpoczynku i odstresowania, dzięki ogarniającemu Cię wewnętrznemu spokojowi.

Wykorzystaj to, do działania, ale i trzeźwej oceny sytuacji. Pomimo bardzo dobrego dnia na pracę i możliwości, jakie będą dziś przed Tobą stawiane, postaraj się mimo wszystko zadbać też o najbliższych. Oni także potrzebują od Ciebie trochę czasu i zainteresowania.

A może warto wykorzystać dobre samopoczucie na rozwiązanie niektórych konfliktów? Dla Ryb w stałych związkach dzień ten może być także ważny w sferze uczuciowej. To właśnie dziś możesz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem o łączących was uczuciach, a tym samym wejść na nowy poziom relacji.