krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Lew

Horoskop Lew tygodniowy

lipiec 23 - sierpień 23

Twoja relacja z partnerem w tym tygodniu może zostać nadszarpnięta. Prawdopodobnie on będzie miał ci za złe twój ostatni wybryk. Postaraj się wyjaśnić sprawę i przyznaj się do błędu. Najpewniej twoje przeprosiny zostaną odrzucone i konflikt będzie się ciągnął między wami jeszcze przez parę kolejnych dni. Staraj się go nie pogłębiać i poczekaj aż złość minie. Będziesz musiał bardziej się postarać, żeby wrócić do łask.

Niestety wasi wspólni znajomi także będą mieli ci za złe to, co zrobiłeś i nieco się od ciebie odsuną. Postaraj się z nimi szczerze porozmawiać, być może uda ci się naprawić to, co zniszczyłeś i któreś z nich weźmie twoją stronę.

W pracy czas będzie ci się dłużył. Nie będziesz mógł się odnaleźć i przez to kilka spraw nie będzie załatwionych przez ciebie w taki sposób, jak powinno. Powinieneś sam przed sobą przyznać się do tego, że ostatnio przestało ci na czymkolwiek zależeć.

Zastanów się, czy obecnie znajdujesz się w miejscu, w którym na pewno chciałbyś być. Może jest to dobry czas na pewne zmiany w twoim życiu. Prawdopodobnie podejmiesz kolejną szybką i nieprzemyślaną decyzję, jednak może się okazać, że nie będziesz jej żałować.

Koniec tygodnia poświęć na przemyślenia i daj sobie odpocząć w samotności. Wybierz się na przejażdżkę rowerową lub samotny długi spacer i spróbuj poukładać sobie w głowie zdarzenia z całego tygodnia.

Odezwij się do swoich bliskich, bo tylko w nich możesz teraz poszukać szczerego wsparcia. Opowiedz o swojej sytuacji komuś zaufanemu i posłuchaj jego rad.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Poświęć w tym tygodniu czas rodzinie i znajomym. Nie przelewaj na nich swoich negatywnych emocji, a staraj się szczerze rozmawiać. Układ planet może sprawić, że poziom Twojej energii spadnie, lecz nie martw się już niedługo wróci do normy i będziesz gotowy do działania.

Nie podejmuj na razie żadnych ważnych decyzji, poczekaj z tym na moment aż słońce dojdzie do Twojego znaku. Nadchodzące dni nie będą tymi, które napędzają Cię do pracy. Dominować będzie u Ciebie zły humor, roztaczać będziesz wokół siebie negatywną aurę, jak i pojawią się problemy z powstrzymaniem uzewnętrzniania swoich niekoniecznie przychylnych innym emocji.

Nie dość, że samo Twoje nastawienie do świata nie będzie szczególnie przyjazne, to jeszcze będzie doskwierać Ci poczucie beznadziejności i braku chęci do jakiegokolwiek działania. Nie przejmuj się jednak. To tylko chwilowe a niedługo znów zaczniesz być pełen pasji i ochoty do życia. Tak więc, jeżeli możesz, ważniejsze obowiązki i projekty do wykonania przełóż na inny okres.

Najlepszą receptą dla Lwów będzie spędzenie tych nieprzychylnych dni z rodziną. Uważaj tylko, żeby nie zarazić ich swoim negatywnym nastawieniem, wręcz przeciwnie. Postaraj się nieco wyluzować, porozmawiać z najbliższymi i spędzić miło czas.

Zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej, lepiej po prostu zacisnąć zęby i iść do przodu, starając się nie podejmować ważnych decyzji ani składać obietnic. Za kilka dni znów wyjdzie słońce, a Ty będziesz wtedy pełen odpowiedniego nastawienia.