krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Lew

Horoskop Lew tygodniowy

lipiec 23 - sierpień 23

W tym tygodniu praca da ci naprawdę w kość. Będziesz zmęczony zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dodatkowo problemy w domu nie poprawią twojego samopoczucia. Każdy dzień tygodnia będzie wydawał się taki sam a czas będzie ci się strasznie dłużył.

W pracy szef będzie miał do ciebie pretensje dosłownie o wszystko. Możesz starać się bronić swoich racji, jednak ciężko będzie mu cokolwiek wytłumaczyć. Będziesz obarczony dodatkowymi obowiązkami, z którymi ciężko będzie ci samodzielnie sobie poradzić. Współpracownicy także nie będą zbyt chętni do tego aby ci pomóc, dlatego będziesz musiał poradzić sobie ze wszystkim samodzielnie.

W domu prawdopodobnie pokłócisz się z jednym z domowników i oboje będziecie tak zawzięci, że trudno będzie szybko zażegnać konflikt. Postaraj się spojrzeć na tę sprawę z perspektywy innych osób. Prawdopodobnie nie jesteś zbyt obiektywny.

Pod koniec tygodnia spotka cię niemiła sytuacja w pewnym miejscu publicznym. Będziesz zażenowany i bezradny, jednak nie będziesz w stanie tego uniknąć.

Spróbuj skontaktować się ze swoim przyjacielem, który ostatnio jest bardzo zajęty. Być może uda ci się z nim porozmawiać i usłyszysz jakąś radę, która pozwoli ci uporać się z chociaż częścią twoich problemów.

Daj sobie nieco odpocząć i poświęć jeden dzień tylko sobie. Zaplanuj sobie zajęcia i staraj się oderwać od codziennych przykrości. Może wybierz się na zakupy lub do kina, zjedz swój ulubiony obiad na mieście i wykorzystaj ten czas tylko dla siebie. Postaraj się poukładać sobie wszystko w głowie i zaplanuj kolejny tydzień, bo zapowiada się on dużo lepszy niż ten.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Poświęć w tym tygodniu czas rodzinie i znajomym. Nie przelewaj na nich swoich negatywnych emocji, a staraj się szczerze rozmawiać. Układ planet może sprawić, że poziom Twojej energii spadnie, lecz nie martw się już niedługo wróci do normy i będziesz gotowy do działania.

Nie podejmuj na razie żadnych ważnych decyzji, poczekaj z tym na moment aż słońce dojdzie do Twojego znaku. Nadchodzące dni nie będą tymi, które napędzają Cię do pracy. Dominować będzie u Ciebie zły humor, roztaczać będziesz wokół siebie negatywną aurę, jak i pojawią się problemy z powstrzymaniem uzewnętrzniania swoich niekoniecznie przychylnych innym emocji.

Nie dość, że samo Twoje nastawienie do świata nie będzie szczególnie przyjazne, to jeszcze będzie doskwierać Ci poczucie beznadziejności i braku chęci do jakiegokolwiek działania. Nie przejmuj się jednak. To tylko chwilowe a niedługo znów zaczniesz być pełen pasji i ochoty do życia. Tak więc, jeżeli możesz, ważniejsze obowiązki i projekty do wykonania przełóż na inny okres.

Najlepszą receptą dla Lwów będzie spędzenie tych nieprzychylnych dni z rodziną. Uważaj tylko, żeby nie zarazić ich swoim negatywnym nastawieniem, wręcz przeciwnie. Postaraj się nieco wyluzować, porozmawiać z najbliższymi i spędzić miło czas.

Zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej, lepiej po prostu zacisnąć zęby i iść do przodu, starając się nie podejmować ważnych decyzji ani składać obietnic. Za kilka dni znów wyjdzie słońce, a Ty będziesz wtedy pełen odpowiedniego nastawienia.