krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Lew

Horoskop Lew tygodniowy

lipiec 23 - sierpień 23

To może być dla ciebie naprawdę pracowity tydzień. Wziąłeś na siebie zbyt dużo spraw, z którymi najpewniej trudno będzie ci sobie poradzić. Postaraj się uporządkować jakoś wszystko, co masz do zrobienia i zacznij od tego, z czego musisz się wywiązać najprędzej.

Pamiętaj, że w pracy nie jesteś skazany sam na siebie i możesz, a nawet powinieneś pracować zespołowo. Zaufaj nieco swoim współpracownikom i powierz im poszczególne zadania. Pozwoli ci to nieco odpocząć od natłoku spraw. Będziesz mógł wtedy zająć się najważniejszymi rzeczami, będąc spokojnym o całą resztę.

Sam środek tygodnia może cię nieco przytłoczyć. Prawdopodobnie usłyszysz od kogoś dosyć przykrą informację na temat kogoś bliskiego. Może cię to dosyć mocno zdenerwować, jednak zadbaj o to aby nie zawładnęły tobą emocje. Zbyt gwałtowna reakcja może przysporzyć ci kłopotów.

Wypróbuj swój sprawdzony sposób na pozbycie się napięcia. Postaraj się także wyładować wszelkie negatywne emocje poprzez wysiłek fizyczny. Ruch sprawi, że odetniesz się trochę od wszystkich dręczących cię myśli a po skończonym treningu będziesz zbyt zmęczony aby nadal się denerwować.

Zadbaj w tym tygodniu także o regularne i zdrowe posiłki. Taki, wydawałoby się zwykły element codziennego życia, może poprawić znacznie jego jakość. Dostarczając swojemu organizmowi tego, czego potrzebuje, poczujesz się znacznie lepiej we własnym ciele i szybciej poradzisz sobie z trudnościami na zewnątrz.

Koniec tygodnia przeznacz na leniuchowanie i postaraj się odprężyć po wytężonej pracy. Jakaś niewymagająca rozrywka może być tutaj świetnym zwieńczeniem tygodnia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Poświęć w tym tygodniu czas rodzinie i znajomym. Nie przelewaj na nich swoich negatywnych emocji, a staraj się szczerze rozmawiać. Układ planet może sprawić, że poziom Twojej energii spadnie, lecz nie martw się już niedługo wróci do normy i będziesz gotowy do działania.

Nie podejmuj na razie żadnych ważnych decyzji, poczekaj z tym na moment aż słońce dojdzie do Twojego znaku. Nadchodzące dni nie będą tymi, które napędzają Cię do pracy. Dominować będzie u Ciebie zły humor, roztaczać będziesz wokół siebie negatywną aurę, jak i pojawią się problemy z powstrzymaniem uzewnętrzniania swoich niekoniecznie przychylnych innym emocji.

Nie dość, że samo Twoje nastawienie do świata nie będzie szczególnie przyjazne, to jeszcze będzie doskwierać Ci poczucie beznadziejności i braku chęci do jakiegokolwiek działania. Nie przejmuj się jednak. To tylko chwilowe a niedługo znów zaczniesz być pełen pasji i ochoty do życia. Tak więc, jeżeli możesz, ważniejsze obowiązki i projekty do wykonania przełóż na inny okres.

Najlepszą receptą dla Lwów będzie spędzenie tych nieprzychylnych dni z rodziną. Uważaj tylko, żeby nie zarazić ich swoim negatywnym nastawieniem, wręcz przeciwnie. Postaraj się nieco wyluzować, porozmawiać z najbliższymi i spędzić miło czas.

Zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej, lepiej po prostu zacisnąć zęby i iść do przodu, starając się nie podejmować ważnych decyzji ani składać obietnic. Za kilka dni znów wyjdzie słońce, a Ty będziesz wtedy pełen odpowiedniego nastawienia.