krzyż prawy krzyż lewy

Sennik woda

Znaczeniu snu woda

Sen woda

W

Woda odzwierciedla nieprzewidywalność Twoich doznań. Sen o wodzie może świadczyć o złym stanie emocjonalnym. Może symbolizować złe intencje, strach i inne negatywne sytuacje niosące ze sobą ryzyko niepożądanych zmian.

Jeżeli jest ona czysta to znaczy, że w twoim życiu panuje spokój i równowaga, jest to odzwierciedlenie twojej spokojnej i opanowanej osobowości, natomiast brudna oznacza utratę szansy na poprawę sytuacji, w której obecnie się znajdujesz.

Wzburzona przedstawia problemy dnia codziennego, z którymi nie potrafisz sobie poradzić.

Kąpiel w brudnej, mętnej wodzie nakazuje ci zachowanie wzmożonej ostrożności, ponieważ tylko to może uchronić cię przed negatywnymi sytuacjami.

Gorąca, gotująca się ukazuje twoje nieprzychylne nastawienie wobec jakiejś osoby z twojego otoczenia oraz zmieszanie i złe wzorce myślowe.

Szumiąca woda symbolizuje wielką radość, powodzenie, nowy etap w życiu pozbawiony trosk, problemów, niebezpieczeństw i utrapień.

Święcona natomiast prezentuje osobę bezustannie dążącą do ideału, perfekcjonistę, który chce by wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik. Często się zdarza, że jest ona również symbolem walki z wiatrakami.

Wytryskująca jest zwiastunem pozytywnych wydarzeń, które zaskoczą cię w najbliższym czasie lub radosnej nowiny.

Jeżeli znajdujesz się pod wodą i nie możesz wypłynąć na jej powierzchnię to możesz odebrać takie marzenie senne jako ostrzeżenie przed wplątaniem się w sytuację, z której nie będzie żadnego wyjścia. Bądź czujny rozważnie podejmuj każdą decyzję, a być może uda ci się uniknąć nieszczęścia.

Przeglądanie się w wodzie najczęściej świadczy o tym, że za wszelką cenę próbujesz oszukać samego siebie, jednak nie uda ci się tego zrobić. Przejrzysz w końcu na oczy.

Ucieczka przed ścianą wody pokazuje to, że oddalasz się od bliskich osób, jesteś osobą niezbyt wylewną wręcz zamkniętą w sobie, która ukrywa swoje emocje. Po takim śnie przemyśl swoją postawę i spróbuj się bardziej otworzyć na ludzi to z pewnością ułatwi ci z nimi kontakt.

Jeżeli wpadłeś do wody to uważaj i przygotuj się na ciąg negatywnych wydarzeń, ponieważ symbolizuje to nadchodzące cierpienie i samotność. Najprawdopodobniej zostałeś lub zostaniesz sam bez pomocy przyjaciół i rodziny co nie ułatwi ci wyjścia z tej trudnej sytuacji.

Bywają również sny mniej realne takie jak na przykład chodzenie po powierzchni wody. Ten motyw śni się najczęściej osobom, które są pewne siebie, zrównoważone, ułożone, odpowiedzialne oraz takim, które mają pełną kontrolę nad swoimi emocjami i życiem.