krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miesięczny Strzelec

Horoskop Strzelec miesięczny

listopad 22 - grudzień 21

To będzie szalony miesiąc! Twoje życie prawdopodobnie wywróci się do góry nogami. Nie do końca będziesz panował nad tym, co się właściwie dzieje. Wszystko potoczy się tak szybko, że pewnego dnia obudzisz się i nie będziesz do końca wiedział, jak znalazłeś się właśnie w tym miejscu. Daj się ponieść przygodzie i pozwól aby tym razem to los kierował twoim życiem.

Zawsze masz nad wszystkim kontrolę i starasz się panować nad tym, co ci się w życiu przytrafia, dlatego w najbliższym czasie możesz odczuwać pewien dyskomfort ze względu na to wszystko. Daj sobie trochę czasu i uwierz w to, że cały obrót spraw wyjdzie ci w końcu na dobre.

Miej otwarty umysł i słuchaj tego, co inni mają ci do powiedzenia. Ostatnio byłeś nieco zamknięty na opinię innych i trzymałeś się wyłącznie swoich zasad. W najbliższym czasie zobaczysz, że ich złamanie przyniesie ci wiele satysfakcji i odczujesz swego rodzaju ulgę.

Nie narzucaj sobie zbyt wielu zakazów i w końcu zaszalej. Daj się znajomym wyrwać na imprezę i poznaj nowych ludzi. Możesz mieć w tym miesiącu naprawdę wiele okazji aby nadrobić swoją ostatnią nieobecność. Spróbuj dać sobie drugą szansę i nie powstrzymuj się przed tym, na co aktualnie masz ochotę.

Narzuciłeś sobie pewien rygor w życiu i przyniósł on dla ciebie wiele dobrego, jednak nie musisz się już tak ograniczać i tłumaczyć przed samym sobą. Nareszcie masz okazję spróbować żyć bardziej beztrosko i szczęśliwie.

Nie przesadzaj jednak z wydatkami, bo możesz narobić sobie w ten sposób poważnych kłopotów.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet sprawi, że będziesz odczuwać duże napięcie i brak sił. Dekoncentracja i podirytowanie będą skutecznie utrudniać podejmowanie właściwych decyzji.

W połowie miesiąca nastąpi przełom i odczujesz przypływ sił witalnych. Zrealizujesz wtedy wszystkie zaplanowane działania i poczujesz satysfakcję. Uważaj by wdzięki niedawno poznanej osoby nie przeszkodziły Ci w racjonalnym podejmowaniu decyzji.

To nie będzie dobry miesiąc dla strzelców. A przynajmniej jego pierwsza połowa, która może okazać się pełna spięć, poczucia zmęczenia, dekoncentracji i wrażenia, że nie jesteś w stanie dać już siebie więcej. To uczucie będzie Ci towarzyszyć nieprzerwanie przez pierwsze 2 tygodnie.

Później nad Twoim znakiem wzejdzie słońce i poczujesz się nagle jak nowo narodzony. Pełen chęci do podejmowania się nowych działań. Tak samo w pierwszej połowie nadchodzącego miesiąca staraj się unikać podejmowania ważnych decyzji. Przez swoje złe samopoczucie, będziesz miał skłonność do podejmowania wyborów, które w późniejszym czasie nie będą dla Ciebie opłacalne.

W życiu towarzyskim i miłości także zachowaj czujność. O ile samotne Strzelce będą miały okazję, powspominać stare czasy z kimś, kogo dawno nie widziały, co może zaważyć na pojawieniu się na przykład przelotnego romansu, o tyle osoby w stałych związkach niech stawiają na rozsądek.

Chwilowa fascynacja niekoniecznie może zamienić się w trwałe uczucie, więc po co ryzykować utratę najważniejszej dla Ciebie osoby? Dlatego zacznij myśleć nawet w uczuciach bardziej racjonalnie.