krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop roczny Lew

Horoskop Lew roczny 2024

lipiec 23 - sierpień 23

Odpuść sobie trochę w tym roku. Ostatnie lata spędziłeś na tym aby walczyć o uznanie i pozycję w swoim świecie zawodowym. Osiągnąłeś już naprawdę wiele i nie masz potrzeby aż tak nadal się starać. Oczywiście pracuj na zasłużoną pensję, jednak daj sobie nieco więcej czasu na odpoczynek i poświęć się rozwijaniu innych sfer swojego życia.

Twoje życie towarzyskie niemal nie istnieje. Postaraj się odnowić kontakty i nawiązać jakieś nowe znajomości. Wyjdź do ludzi i zacznij korzystać z czasu wolnego w bardziej rozwijający społecznie sposób. Nie zamykaj się samotnie w czterech ścianach, bo może to jedynie pogłębić twoje przygnębienie. Przyda ci się wspólny wyjazd z przyjaciółmi. Postaraj się już na początku roku rzucić jakiś pomysł i spróbuj namówić na niego swoich znajomych. Jeżeli odpowiednio wcześnie zabierzecie się za organizację, może z tego powstać naprawdę świetna przygoda.

Musisz bardziej skupić się na życiu rodzinnym. Poświęć więcej czasu swoim bliskim i zbierz się w końcu na szczerą rozmowę, którą od dłuższego czasu odkładacie. Przedstawienie sobie swoich punktów widzenia na pewne sprawy może wam ułatwić ich rozwiązanie. Nie zawsze i we wszystkim musicie się ze sobą zgadzać, jednak warto jest umieć porozumiewać się miedzy sobą i dyskutować o różnych opcjach.

Może na twojej drodze pojawić się ktoś, kto zawróci ci w głowie. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę tylko daj sytuacji się rozwinąć. Obserwuj tą osobę i staraj się wyczuć jej intencje, ponieważ nie muszą one być dla ciebie pozytywne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W tym roku możesz spodziewać się wielu wzlotów i upadków. Będzie to dla Ciebie bardzo zróżnicowany czas, w którym musisz przede wszystkim pamiętać o szczerości, szacunku i pozytywnym myśleniu.

W towarzystwie uda Ci się zabłysnąć swoją pewnością siebie. Poznasz wielu nowych i intrygujących ludzi, a samotne Lwy będą miały okazję wdać się w romans. Jedz więcej owoców i warzyw, aby wzmocnić swój organizm.

W sferze zawodowej rok ten zapowiada się dla Ciebie bardzo różnie, od sukcesów i rozwoju kariery, po nagłe jej zatrzymania, a nawet epizody niezadowolenia z Twojej pracy, zarówno przez współpracowników, jak i przełożonych. Najważniejszym jest to, aby nie poddawać się i wierzyć w swoje siły, ale także pozostać miłym dla innych.

W towarzystwie możesz okazać się gwiazdą, zjednywać ku sobie ludzi i wprawiać ich w podziw związany ze swoją pewnością siebie. Jednak i tu pamiętaj, że pewność siebie nie oznacza, udawania najmądrzejszej osoby na świecie. Szanuj innych i ich poglądy, a oni będą szanować Ciebie.

Masz szansę na poznanie wielu bardzo ciekawych osób. Wśród nich Lwy, które do tej pory pozostawały bez partnera, mogą odnaleźć kogoś, z kim wdadzą się w płomienny i obiecujący romans. Te będące już w związku, mogą zdobyć wielu nowych, interesujących przyjaciół, będących nawet w stanie odmienić ich życie.

Możesz być szczególnie podatny na przeziębienia i różnego rodzaju inne infekcje. Dlatego postaraj się, by w Twojej diecie nie zabrakło różnego rodzaju witamin, dostarczanych przez świeże owoce czy warzywa.