krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miesięczny Baran

Horoskop Baran miesięczny

marzec 21 - kwiecień 19

To będzie szalony miesiąc! Twoje życie prawdopodobnie wywróci się do góry nogami. Nie do końca będziesz panował nad tym, co się właściwie dzieje. Wszystko potoczy się tak szybko, że pewnego dnia obudzisz się i nie będziesz do końca wiedział, jak znalazłeś się właśnie w tym miejscu. Daj się ponieść przygodzie i pozwól aby tym razem to los kierował twoim życiem.

Zawsze masz nad wszystkim kontrolę i starasz się panować nad tym, co ci się w życiu przytrafia, dlatego w najbliższym czasie możesz odczuwać pewien dyskomfort ze względu na to wszystko. Daj sobie trochę czasu i uwierz w to, że cały obrót spraw wyjdzie ci w końcu na dobre.

Miej otwarty umysł i słuchaj tego, co inni mają ci do powiedzenia. Ostatnio byłeś nieco zamknięty na opinię innych i trzymałeś się wyłącznie swoich zasad. W najbliższym czasie zobaczysz, że ich złamanie przyniesie ci wiele satysfakcji i odczujesz swego rodzaju ulgę.

Nie narzucaj sobie zbyt wielu zakazów i w końcu zaszalej. Daj się znajomym wyrwać na imprezę i poznaj nowych ludzi. Możesz mieć w tym miesiącu naprawdę wiele okazji aby nadrobić swoją ostatnią nieobecność. Spróbuj dać sobie drugą szansę i nie powstrzymuj się przed tym, na co aktualnie masz ochotę.

Narzuciłeś sobie pewien rygor w życiu i przyniósł on dla ciebie wiele dobrego, jednak nie musisz się już tak ograniczać i tłumaczyć przed samym sobą. Nareszcie masz okazję spróbować żyć bardziej beztrosko i szczęśliwie.

Nie przesadzaj jednak z wydatkami, bo możesz narobić sobie w ten sposób poważnych kłopotów.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet zapowiada pomyślny czas w sferze Twoich uczuć. Samotne Barany mają szansę wdać się w nową obiecującą znajomość, która może przeobrazić się w coś znacznie poważniejszego.

W sferze finansowej nie podejmuj ryzyka, każdą decyzje przemyśl dwa razy. Pilnuj diety i postaraj się znaleźć więcej czasu na sen i odpoczynek. Najbliższy miesiąc w sferze zawodowej nie przynieśie szczególnych wzlotów ani upadków. Nie szykują się szczególnie angażujące zadania ani podwyżka. Zresztą w kwestii materialnej uważaj. Nadmierne ryzyko jakiejś inwestycji czy zakupu niekoniecznie Ci się opłaci, dlatego dokładnie przemyśl jakiekolwiek większe, niespodziewane wydatki.

W miłości wyjątkowo dobra passa. Urodzeni pod znakiem Barana, będący w stałych związkach nie będą narzekać na nudę. Miłość do partnera będzie się stale umacniać, a być może odkryjecie nawet jej nowe pokłady. Samotni także niech wyjdą z domu. Gwiazdy zwiastują interesującą znajomość, która ma dużą szansę stać się czymś więcej niż tylko przyjaźnią. Dlatego najważniejsze to nie bać się poznawać nowych ludzi i uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach.

Twoje niezbyt dobre samopoczucie, jakie trapi Cię ostatnimi czasy, wynika ze zdecydowanie nieodpowiedniej diety. Dlatego dokładnie przyjrzyj się temu, co jesz. Nie zamawiaj szybkich dań, pełnych chemii, jak i ogólnie zadbaj o dietę bogatą w witaminy i minerały. Nieprzerwany nocny sen i relaksujący odpoczynek wieczorami także dodatkowo wpłynie pozytywne na Twoją kondycję i chęć do życia.