krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Koziorożec

Horoskop Koziorożec tygodniowy

grudzień 22 - styczeń 18

Początek tego tygodnia może być dla ciebie niezwykle wyczerpujący. Po weekendzie będziesz miał dużo zaległej pracy do wykonania i będziesz musiał się zmierzyć z wieloma trudnościami. Będziesz trochę rozleniwiony ale jednocześnie wypoczęty i gotów do pracy.

Musisz przebrnąć przez wszystkie obowiązki i myśleć w tym tygodniu o czymś więcej niż tylko o swojej sferze zawodowej. Oczywiście praca to twoje główne zajęcie, jednak musisz więcej postawić na swój samorozwój. Trochę ostatnio stanąłeś w miejscu i nie za bardzo myślisz o swojej najbliższej i nieco dalszej przyszłości. Staraj się więcej planować i postawić sobie w życiu jakieś cele, do których chcesz dążyć.

Możesz zacząć w tym tygodniu od najprostszych rzeczy. Popracuj trochę nad swoją kondycją fizyczną i ustal swój indywidualny plan treningowy. Po prostu załóż sobie, że co drugi dzień będziesz biegał po pół godziny. Trzymanie się odgórnie narzuconych sobie reguł pozwoli ci się zdyscyplinować i łatwiej będzie ci osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś.

Ten tydzień może dać ci w kość, ale pozwoli ci zacząć robić coś w kierunku poprawy własnego życia. Nie nadwerężaj się jednak i jeżeli poczujesz się naprawdę przemęczony, daj sobie odpocząć.

Przynajmniej jeden dzień tego tygodnia poświęć rodzinie. Postaraj się zorganizować wam wspólne popołudnie, nawet gdzieś poza domem. Będziecie mieli w końcu okazję porozmawiać ze sobą na kilka ważnych tematów.

Ten tydzień zakończy się bardzo pozytywnie. Będziesz czuł się spełniony i pełen energii do dalszej pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wenus pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z drugą połówką. Pamiętaj tylko, aby nie być zbytnio upartym i zgódź się na kompromis. Będzie to korzystne zarówno dla Ciebie jak i dla drugiej strony.

W sprawach finansowych bądź rozważny i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Daj sobie odpocząć psychicznie i zrelaksuj się. W tym tygodniu czeka Cię rozkwit w związku. Poczujesz do drugiej osoby, to czego dawno już nie czułeś i docenisz to szczęście, że jesteście razem. Cała relacja ulegnie niezwykłej poprawie, ale pod jednym warunkiem.

Uparty Koziorożcu, pozwól czasami sobie pójść na kompromis, to naprawdę nie boli, a może sprawić, że wyjdzie Ci tylko na dobre. Samotne Koziorożce także powinny nieco przestać patrzeć wyłącznie na swoje potrzeby, żeby mieć szansę dostrzec naprawdę wartościowe osoby w swoim otoczeniu. Pamiętaj jednak, że tu także przyda się trochę ogłady i umiejętność wypracowania kompromisu.

Pamiętaj, że nie wszystko możesz dostać od ręki, dlatego postaraj się nieco zrelaksować i nie naciskaj siebie i innych do realizacji Twoich planów. Przyda Ci się trochę odpoczynku, zwłaszcza od natrętnych myśli. Stąd warto znaleźć sobie ciekawe i odprężające zajęcie, choćby na weekend. Może jakiś wypad z przyjaciółmi, a może po prostu romantyczny wieczór z ukochaną osobą?

W sferze finansowej uważaj. Możesz popełnić błąd w ocenie ryzyka inwestycji lub niepotrzebnie wydać większe pieniądze. Dlatego też przyłóż się do rozporządzania swoim budżetem, w przeciwnym razie możesz później tego gorzko żałować.