krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Koziorożec

Horoskop Koziorożec tygodniowy

grudzień 22 - styczeń 18

Ten tydzień będzie dla ciebie wyzwaniem pod pewnymi względami. Uporasz się z wszelkimi trudnościami chociaż będzie ci się wydawało, że nie ma na to żadnych szans. Twoje dni będą wypełnione naprawdę wieloma sprawami do załatwienia, jednak bez większych problemów ze wszystkim sobie poradzisz.

Możesz mieć chwile zwątpienia, jednak koło ciebie zawsze jest osoba, która nieustannie cię wspiera i podnosi na duchu, gdy zaczynasz widzieć wszystko w ciemnych barwach. Jest to osoba, której bardzo na tobie zależy, mimo tego że wiele razy ją odtrącałeś. Może warto pomyśleć o niej z nieco innej perspektywy i bardziej docenić za to, co robi. W tym tygodniu będziesz w stanie przekonać się o jej poświęceniu i oddaniu. Może czas pomyśleć o pewnej rekompensacie.

Koniec tygodnia poprawi ci humor i poczujesz, że jesteś w stanie przenosić góry. Może przytrafić ci się także pewien zastrzyk gotówki, którego w ogóle się nie spodziewasz. Jest to dobry czas aby zainwestować pieniądze w swoją przyszłość. Zastanów się nad tym dobrze i nie rób nic pochopnie. Ryzykowne decyzje nie zawsze przynoszą w życiu szczęście. Omów wszelkie przedsięwzięcia z kimś, komu naprawdę ufasz.

Postaraj się w weekend odprężyć i zregenerować siły. Może być to dosyć utrudnione, ponieważ bliscy będą chcieli spędzić wspólnie z tobą trochę czasu. Postaraj się go rozdzielić i znajdź chwilę zarówno dla nich, jak i dla samego siebie. Może uda ci się to połączyć w zbiorowe wypoczywanie na świeżym powietrzu. Spacer lub wyjazd w jakieś ustronne miejsce może być tu znakomitym rozwiązaniem.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wenus pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z drugą połówką. Pamiętaj tylko, aby nie być zbytnio upartym i zgódź się na kompromis. Będzie to korzystne zarówno dla Ciebie jak i dla drugiej strony.

W sprawach finansowych bądź rozważny i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Daj sobie odpocząć psychicznie i zrelaksuj się. W tym tygodniu czeka Cię rozkwit w związku. Poczujesz do drugiej osoby, to czego dawno już nie czułeś i docenisz to szczęście, że jesteście razem. Cała relacja ulegnie niezwykłej poprawie, ale pod jednym warunkiem.

Uparty Koziorożcu, pozwól czasami sobie pójść na kompromis, to naprawdę nie boli, a może sprawić, że wyjdzie Ci tylko na dobre. Samotne Koziorożce także powinny nieco przestać patrzeć wyłącznie na swoje potrzeby, żeby mieć szansę dostrzec naprawdę wartościowe osoby w swoim otoczeniu. Pamiętaj jednak, że tu także przyda się trochę ogłady i umiejętność wypracowania kompromisu.

Pamiętaj, że nie wszystko możesz dostać od ręki, dlatego postaraj się nieco zrelaksować i nie naciskaj siebie i innych do realizacji Twoich planów. Przyda Ci się trochę odpoczynku, zwłaszcza od natrętnych myśli. Stąd warto znaleźć sobie ciekawe i odprężające zajęcie, choćby na weekend. Może jakiś wypad z przyjaciółmi, a może po prostu romantyczny wieczór z ukochaną osobą?

W sferze finansowej uważaj. Możesz popełnić błąd w ocenie ryzyka inwestycji lub niepotrzebnie wydać większe pieniądze. Dlatego też przyłóż się do rozporządzania swoim budżetem, w przeciwnym razie możesz później tego gorzko żałować.