krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Koziorożec

Horoskop Koziorożec tygodniowy

grudzień 22 - styczeń 18

Ten tydzień rozpocznie się dla ciebie wyjątkowo dobrze. Wszystko będzie szło po twojej myśli i zrealizujesz większość planów, które miałeś na te dni. Możesz być trochę zajęty i niedostępny w tym czasie dla bliskich, jednak już pod koniec tygodnia będziesz w stanie im to wynagrodzić.

Rozumieją oni twoje potrzeby i styl pracy, dlatego nie ma między wami żadnych wyrzutów. Musisz brać z nich przykład i być nieco bardziej cierpliwy. Czasami przez swoją porywczość i brak opanowania popełniasz sporo błędów, które co prawda nie są aż tak zauważalne, jednak ciężko jest je później poprawić.

W tym tygodniu także przydarzą ci się wpadki, jednak szef będzie dla ciebie wyjątkowo wyrozumiały. Prawdopodobnie powierzy ci dosyć ważne zadanie, dzięki czemu będziesz mógł podbudować nieco jego zaufanie wobec siebie. Staraj się do tego przyłożyć i nie zawiedź go.

Pod koniec tygodnia czas nieco zwolni. Nie będziesz już tak zajęty jak dotychczas i znajdziesz chwilę na to aby poświęcić czas tylko rodzinie. Pomyślcie nad jakąś wspólną wycieczką lub zwyczajnym dłuższym spacerem. Wspólne spędzanie czasu, nie tylko przy obiedzie pozwoli wam bardziej do siebie dotrzeć i może dowiesz się o swojej rodzinie czegoś, o czym jak dotąd nie miałeś pojęcia. Czasami warto szczerze porozmawiać na tematy, które w codziennym życiu nam umykają.

Weekend prawdopodobnie wykorzystasz na wszelkie prace porządkowe. Daj sobie jednak odpocząć i zregeneruj siły przed nowym, nadchodzącym tygodniem. Postaraj się odnaleźć chwilę tylko dla siebie i zrelaksować się w towarzystwie ulubionej muzyki i tego co sprawia ci zazwyczaj przyjemność.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wenus pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z drugą połówką. Pamiętaj tylko, aby nie być zbytnio upartym i zgódź się na kompromis. Będzie to korzystne zarówno dla Ciebie jak i dla drugiej strony.

W sprawach finansowych bądź rozważny i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Daj sobie odpocząć psychicznie i zrelaksuj się. W tym tygodniu czeka Cię rozkwit w związku. Poczujesz do drugiej osoby, to czego dawno już nie czułeś i docenisz to szczęście, że jesteście razem. Cała relacja ulegnie niezwykłej poprawie, ale pod jednym warunkiem.

Uparty Koziorożcu, pozwól czasami sobie pójść na kompromis, to naprawdę nie boli, a może sprawić, że wyjdzie Ci tylko na dobre. Samotne Koziorożce także powinny nieco przestać patrzeć wyłącznie na swoje potrzeby, żeby mieć szansę dostrzec naprawdę wartościowe osoby w swoim otoczeniu. Pamiętaj jednak, że tu także przyda się trochę ogłady i umiejętność wypracowania kompromisu.

Pamiętaj, że nie wszystko możesz dostać od ręki, dlatego postaraj się nieco zrelaksować i nie naciskaj siebie i innych do realizacji Twoich planów. Przyda Ci się trochę odpoczynku, zwłaszcza od natrętnych myśli. Stąd warto znaleźć sobie ciekawe i odprężające zajęcie, choćby na weekend. Może jakiś wypad z przyjaciółmi, a może po prostu romantyczny wieczór z ukochaną osobą?

W sferze finansowej uważaj. Możesz popełnić błąd w ocenie ryzyka inwestycji lub niepotrzebnie wydać większe pieniądze. Dlatego też przyłóż się do rozporządzania swoim budżetem, w przeciwnym razie możesz później tego gorzko żałować.