krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Koziorożec

Horoskop Koziorożec tygodniowy

grudzień 22 - styczeń 18

Nie oczekuj zbyt wiele od tego tygodnia. Nie będzie się on za bardzo różnił od poprzednich. Twoje życie ogarnęła rutyna a ciebie swoista melancholia. Jeżeli chcesz coś zmienić, musisz sam się za to zabrać. Od pewnego czasu liczysz na to, że nagle coś magicznie odmieni twoje życie. Niestety żyjesz złudzeniami i jeżeli ty sam nie zaczniesz pracować nad zmianą, którą sobie sam założysz, nic takiego nie będzie miało miejsca.

Ostatnio mogłeś czuć się nieco samotny. Ten tydzień jest doskonałym czasem na to aby poznać kogoś wartościowego. Musisz jednak trochę się wysilić i zacząć rozmawiać z ludźmi. Spróbuj umówić się z tą garstką osób, która jeszcze interesuje się tym, co u ciebie. Wyjdźcie razem na miasto, a będzie to spora szansa na nawiązanie nowych znajomości. Musisz mieć jednak otwarty umysł i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Twoja praca także jest dla ciebie nużąca i nie widać w niej perspektywy rozwoju. Masz wykonywać codziennie te same czynności, co na dłuższą metę nie wszystkim wychodzi na dobre. Potrzebujesz stale się rozwijać i lubisz jak wokół dużo się dzieje. Może nadszedł właściwy czas aby pomyśleć o zmianach w sferze zawodowej? Nie podejmuj decyzji od razu, rozważ wszelkie opcje i najlepiej przedyskutuj z kimś swój problem. Tak drastyczna zmiana może wyjść ci na dobre, jednak może też przysporzyć wielu trudności.

Będziesz miał cały weekend na rozważania. Postaraj się jednak nie przeleżeć dwóch dni na kanapie i zrób coś pożytecznego w domu. Masz trochę zaległych obowiązków do nadrobienia, dlatego wykorzystaj dobrze wolny czas.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wenus pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z drugą połówką. Pamiętaj tylko, aby nie być zbytnio upartym i zgódź się na kompromis. Będzie to korzystne zarówno dla Ciebie jak i dla drugiej strony.

W sprawach finansowych bądź rozważny i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Daj sobie odpocząć psychicznie i zrelaksuj się. W tym tygodniu czeka Cię rozkwit w związku. Poczujesz do drugiej osoby, to czego dawno już nie czułeś i docenisz to szczęście, że jesteście razem. Cała relacja ulegnie niezwykłej poprawie, ale pod jednym warunkiem.

Uparty Koziorożcu, pozwól czasami sobie pójść na kompromis, to naprawdę nie boli, a może sprawić, że wyjdzie Ci tylko na dobre. Samotne Koziorożce także powinny nieco przestać patrzeć wyłącznie na swoje potrzeby, żeby mieć szansę dostrzec naprawdę wartościowe osoby w swoim otoczeniu. Pamiętaj jednak, że tu także przyda się trochę ogłady i umiejętność wypracowania kompromisu.

Pamiętaj, że nie wszystko możesz dostać od ręki, dlatego postaraj się nieco zrelaksować i nie naciskaj siebie i innych do realizacji Twoich planów. Przyda Ci się trochę odpoczynku, zwłaszcza od natrętnych myśli. Stąd warto znaleźć sobie ciekawe i odprężające zajęcie, choćby na weekend. Może jakiś wypad z przyjaciółmi, a może po prostu romantyczny wieczór z ukochaną osobą?

W sferze finansowej uważaj. Możesz popełnić błąd w ocenie ryzyka inwestycji lub niepotrzebnie wydać większe pieniądze. Dlatego też przyłóż się do rozporządzania swoim budżetem, w przeciwnym razie możesz później tego gorzko żałować.