krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Koziorożec

Horoskop Koziorożec tygodniowy

grudzień 22 - styczeń 18

Niestety w tym tygodniu prawdopodobnie spotka cię przykra niespodzianka. Zawiedziesz się na osobie, o której miałeś naprawdę dobre zdanie i której w pełni ufałeś. Może cię to bardzo przygnębić, jednak nie wmawiaj sobie, że to twoja wina.

Pomyśl o tym, ilu zaufanych ludzi masz wokół siebie. Wszyscy będą chcieli ci pomóc i naprawdę szczerze będą się o ciebie martwić. Nie daj się wykorzystywać i nie próbuj zrozumieć, dlaczego coś takiego przytrafiło się właśnie tobie. Prawdopodobnie nigdy nie uzyskasz satysfakcjonującej odpowiedzi.

Musisz przepracować sobie tę sytuację w głowie i wrócić z nią do porządku dziennego. Jesteś potrzebny w firmie, dlatego zachowaj trzeźwy umysł i skup się na pracy do wykonania. W tej kwestii nic się nie zmieni i cały czas przełożony będzie wymagał od ciebie profesjonalizmu i sumiennej pracy.

Twoje życie osobiste będzie wyglądało teraz nieco inaczej. Może trochę się uspokoisz. W tym tygodniu będziesz miał sporo czasu tylko dla siebie. Będziesz mógł wszystko odreagować i obmyślić dalszy plan działania. Nie działaj jednak pochopnie. Masz czas na to aby pomyśleć, co chciałbyś dalej zrobić ze swoim życiem.

Może weź dzień wolnego i wydłuż sobie weekend. Zmień otoczenie i odwiedź rodzinę. Pozwoli ci to nieco oczyścić umysł i oderwać się od tego wszystkiego. Zadbaj o to aby mieć stały kontakt z kimś zaufanym i w chwilach zwątpienia w siebie, zadzwoń do niego i porozmawiaj o tym, co ci doskwiera. Spróbuj w weekend jakoś się rozerwać, daj się namówić na imprezę z bliskimi.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wenus pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z drugą połówką. Pamiętaj tylko, aby nie być zbytnio upartym i zgódź się na kompromis. Będzie to korzystne zarówno dla Ciebie jak i dla drugiej strony.

W sprawach finansowych bądź rozważny i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Daj sobie odpocząć psychicznie i zrelaksuj się. W tym tygodniu czeka Cię rozkwit w związku. Poczujesz do drugiej osoby, to czego dawno już nie czułeś i docenisz to szczęście, że jesteście razem. Cała relacja ulegnie niezwykłej poprawie, ale pod jednym warunkiem.

Uparty Koziorożcu, pozwól czasami sobie pójść na kompromis, to naprawdę nie boli, a może sprawić, że wyjdzie Ci tylko na dobre. Samotne Koziorożce także powinny nieco przestać patrzeć wyłącznie na swoje potrzeby, żeby mieć szansę dostrzec naprawdę wartościowe osoby w swoim otoczeniu. Pamiętaj jednak, że tu także przyda się trochę ogłady i umiejętność wypracowania kompromisu.

Pamiętaj, że nie wszystko możesz dostać od ręki, dlatego postaraj się nieco zrelaksować i nie naciskaj siebie i innych do realizacji Twoich planów. Przyda Ci się trochę odpoczynku, zwłaszcza od natrętnych myśli. Stąd warto znaleźć sobie ciekawe i odprężające zajęcie, choćby na weekend. Może jakiś wypad z przyjaciółmi, a może po prostu romantyczny wieczór z ukochaną osobą?

W sferze finansowej uważaj. Możesz popełnić błąd w ocenie ryzyka inwestycji lub niepotrzebnie wydać większe pieniądze. Dlatego też przyłóż się do rozporządzania swoim budżetem, w przeciwnym razie możesz później tego gorzko żałować.