krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Koziorożec

Horoskop Koziorożec tygodniowy

grudzień 22 - styczeń 18

To będzie długi tydzień. Od początku bardzo ciężko będzie ci się zebrać do pracy po weekendzie. Prawdopodobnie ostatnie twoje dni były bardzo intensywne i nie miałeś czasu na odpoczynek.

Niestety musisz się zmobilizować i wrócić do obowiązków. Jeżeli nie wywiążesz się na czas z tego, co masz do zrobienia, możesz mieć spore kłopoty w pracy. Kilka osób będzie miało do ciebie pretensje, ponieważ swoimi zaległościami, utrudniasz pracę także im. Nie wdawaj się w sprzeczki, bo tym razem niestety jesteś w mniejszości. Możesz nie poradzić sobie z siłą argumentów reszty i tylko się ośmieszysz. Staraj się sumiennie wykonywać swoje zadania i nie utrudniaj pracy współpracownikom. Na odpoczynek w tym tygodniu będziesz musiał poczekać do kolejnego weekendu.

Postaraj się zrobić przyjemność swojemu partnerowi i zaskocz go pewnego dnia. Do waszego wspólnego życia wdarła się rutyna i prawdopodobnie uśpiła twoją kreatywność. Spróbuj przypomnieć sobie, co wzajemnie sprawiało wam radość na początku tego związku i wykorzystaj to, żeby nieco pobudzić miedzy wami atmosferę. Macie sporo wspólnych planów, może nadszedł czas aby jakiś zrealizować. Postarajcie się o tym porozmawiać.

Nie będziesz miał w tym tygodniu zbyt wiele czasu na przemyślenia. Staraj się jednak nie poświęcać całego siebie dla innych, ponieważ twoi bliscy prawdopodobnie w jakiejś części to wykorzystują. Musisz postawić granicę i udowodnić im, że bez ciebie także świetnie sobie radzą. Zacznij myśleć o sobie i swojej przyszłości, bo możesz przegapić ważny moment w swoim życiu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wenus pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z drugą połówką. Pamiętaj tylko, aby nie być zbytnio upartym i zgódź się na kompromis. Będzie to korzystne zarówno dla Ciebie jak i dla drugiej strony.

W sprawach finansowych bądź rozważny i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Daj sobie odpocząć psychicznie i zrelaksuj się. W tym tygodniu czeka Cię rozkwit w związku. Poczujesz do drugiej osoby, to czego dawno już nie czułeś i docenisz to szczęście, że jesteście razem. Cała relacja ulegnie niezwykłej poprawie, ale pod jednym warunkiem.

Uparty Koziorożcu, pozwól czasami sobie pójść na kompromis, to naprawdę nie boli, a może sprawić, że wyjdzie Ci tylko na dobre. Samotne Koziorożce także powinny nieco przestać patrzeć wyłącznie na swoje potrzeby, żeby mieć szansę dostrzec naprawdę wartościowe osoby w swoim otoczeniu. Pamiętaj jednak, że tu także przyda się trochę ogłady i umiejętność wypracowania kompromisu.

Pamiętaj, że nie wszystko możesz dostać od ręki, dlatego postaraj się nieco zrelaksować i nie naciskaj siebie i innych do realizacji Twoich planów. Przyda Ci się trochę odpoczynku, zwłaszcza od natrętnych myśli. Stąd warto znaleźć sobie ciekawe i odprężające zajęcie, choćby na weekend. Może jakiś wypad z przyjaciółmi, a może po prostu romantyczny wieczór z ukochaną osobą?

W sferze finansowej uważaj. Możesz popełnić błąd w ocenie ryzyka inwestycji lub niepotrzebnie wydać większe pieniądze. Dlatego też przyłóż się do rozporządzania swoim budżetem, w przeciwnym razie możesz później tego gorzko żałować.