krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Spotkają cię dzisiaj same przyjemności. Ludzie będą ci przychylni i pomogą w każdej sprawie, o którą poprosisz. Uda ci się dzięki temu uporać z pewnymi problemami. Jednak nie nadwerężaj ich empatii, ponieważ prawdopodobnie nie robią tego zupełnie bezinteresownie i może się okazać, że jutro to oni przyjdą do ciebie po pomoc.

Jesteś z natury osobą pozytywną, jednak czasem pewne problemy cię przytłaczają. Tak właśnie było w ostatnim czasie. Nie przejmuj się, ponieważ wszystko zmierza w dobrym kierunku i niedługo sprawa się wyjaśni. Zajmij umysł pracą lub czynnościami, na które nie miałeś ostatnio czasu, bo to właśnie one pozwolą ci się odprężyć i złapać oddech.

Nie bierz sobie zbytnio do serca nieprzyjaznych komentarzy innych ludzi. Są niestety wśród nich tacy, którzy robią to tylko po to, żebyś poczuł się źle. Miej z tyłu głowy, że podbudować może cię jedynie konstruktywna krytyka, a złośliwość innych ludzi jest tylko i wyłącznie ich problemem.

Pomyśl o spędzeniu trochę czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Spacery czy wspólny wysiłek sprzyjają szczerym rozmowom, których od jakiegoś czasu wam brakuje. Spróbuj znaleźć z bliskimi wspólny język i podziel się tym, co cię trapi. Bardzo prawdopodobne, że inni podzielą się z tobą swoim doświadczeniem i wyciągniesz z tego jakąś pożyteczną lekcję.

Daj sobie na razie spokój z miłosnymi podbojami. Aby się z kimś związać, musisz w pierwszej kolejności poukładać własne życie i przynajmniej wiedzieć w jakim kierunku zmierzasz, dlatego to tym powinieneś się zająć na początek.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.