krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Dziś odczujesz całe zmęczenie z ostatnich bardzo pracowitych dni. Trochę się przeforsowałeś i nie do końca byłeś w stanie sam temu zaradzić. Na dłuższą metę taki tryb życia może być dla ciebie naprawdę wykańczający, wiec przemyśl to, czy sprawa jest naprawdę warta tego żeby w ten sposób poświęcać swoje zdrowie. Nie jesteś w najlepszej formie fizycznej ani psychicznej, więc pomyśl o odpoczynku i nieco innym rozplanowaniu tygodnia.

Nie możesz także przez pracę zaniedbywać życia rodzinnego i towarzyskiego. Nikt nie wie, co się właściwie z tobą dzieje. Postaraj się uspokoić nieco swoich najbliższych i spędź z nimi trochę czasu. Doskonałym pomysłem będzie tu wypoczynek na świeżym powietrzu. Może pomyśl o zorganizowaniu rodzinnego grilla, na który zaprosisz swoich bliskich. Taka wspólna impreza pozwoli wam porozmawiać o sprawach ważnych i mniej ważnych a także miło spędzić czas w swoim gronie. Pozwoli ci się to trochę odprężyć i nie myśleć o wszystkich problemach, z którymi musisz borykać się na co dzień.

Zaplanuj sobie kolejny tydzień tak, by nie spędzać większości czasu poza domem. Twój partner także odczuwa skutki twojego przepracowania, ponieważ zupełnie nie masz dla niego czasu. Musisz zmienić nieco podejście i bardziej myśleć o waszym związku. Niestety trochę go ostatnio zaniedbałeś, przez co nie układa się między wami najlepiej. Może spróbujcie porozmawiać na ten temat i znaleźć jakieś właściwe wyjście z tej sytuacji. Jeżeli nie uda wam się wspólnie ustalić rozwiązania, może przyda się tutaj pomoc specjalisty.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.