krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Dzisiaj naprawdę ci się poszczęści. Obudzisz się rześki i wypoczęty. Jest to dobry dzień aby zaryzykować i postawić kupon na loterii, bo wygrana może być w twoim zasięgu.

Miej się jednak na baczności, ponieważ znajdzie się dzisiaj w twoim otoczeniu osoba, która zapragnie zupełnie popsuć ci humor. Nie daj się sprowokować i wciągnąć w jakieś głupie gierki. Nie wdawaj się też w dyskusje, ponieważ ta osoba jest sprytna i twoje słowa może szybko obrócić przeciwko tobie. Rób, co do ciebie należy i rozmawiaj z życzliwymi ludźmi. Masz wśród kolegów z pracy kilka zaufanych osób, które bardzo chętnie wstawią się za tobą w potrzebie.

Postaraj się dzisiaj nie przesadzać z jedzeniem i kontroluj się, bo apetyt możesz mieć naprawdę spory. Pomyśl o ćwiczeniach na świeżym powietrzu. Pozwolą one spożytkować energię i trochę cię wyciszyć.

Wybierz się po pracy na miasto ze swoim partnerem. Dobre jedzenie i wspólne zakupy już od dawna czekały na właściwy moment. Dzisiaj oboje macie nieco więcej czasu, dlatego możecie poświecić na to popołudnie. Po powrocie do domu odpocznijcie przed dobrym filmem. Będziesz miał poczucie, że dzień wykorzystałeś do samego końca i energię włożyłeś w naprawdę pożyteczne czynności.

Chociaż razem ze swoją drugą połówką będziecie niesamowicie wyczerpani, nie braknie wam energii na siebie nawzajem. Pozwólcie sobie ponieść się emocjom i skupcie uwagę wyłącznie na sobie. Już od dawna brakowało wam takiej bliskości. Staraj się jednak mimo wszystko wyspać, bo jutro czeka na ciebie kolejny dzień pełen pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.