krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Ten dzień przyniesie Ci dużo pozytywnej energii i optymizmu. W interesach zachowaj spokój i bądź rozsądny. Uważaj na osobę, która chce z Tobą rozpocząć współpracę, ma ona nieczyste intencje.

Wieczorem poświęć więcej czasu najbliższym i zrelaksuj się. To dobry dzień na naładowanie baterii życiowych. Jest to doskonały dzień na rozpoczęcie od dawna planowanych działań, które były ciągle przekładane. Dziś nie zabraknie ci do nich zapału i energii.

Jednak pamiętaj, optymizm optymizmem, ale w interesach zawsze występuje ryzyko, dlatego, zanim zdecydujesz się poświęcić cokolwiek, w ramach wydawałoby się dobrego rozwiązania, przemyśl to dwa razy. Nie poddawaj się nagłemu porywowi entuzjazmu, przelicz, na co Cię stać i wybieraj mądrze. Najważniejsza okaże się bowiem nie ilość, tylko jakość.

To także odpowiedni czas na podjęcie kroków mogących w przyszłości znacznie przyczynić się do rozwoju Twojej kariery. Lecz i tu zachowaj rozsądek, gdyż w Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która wbrew temu, co mówi, niekoniecznie będzie działała w sposób uczciwy. Zanim zdasz się na czyjeś zdanie, w kwestii życia zawodowego przemyśl czy aby na pewno działanie to na dłuższą metę będzie dla Ciebie dobre.

Dzień najlepiej zakończ w kameralnym, rodzinnym gronie. Nie daj się wyciągnąć ani na szalone imprezy, ani na aktywne formy spędzania czasu. Twój organizm, pomimo że tego nie czujesz, będzie wymagał relaksu, odpoczynku, wzięcia oddechu i nieco czasu na zregenerowanie się po twórczym okresie, jaki ostatnio miałeś.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.