krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Miałeś ostatnio sporo wolnego czasu i mogłeś w końcu nieco odetchnąć. Co prawda nie zrealizowałeś wszystkiego, co sobie na ten czas zaplanowałeś, jednak z wielu rzeczy, które zrobiłeś, powinieneś być zadowolony. Pomyśl nad tym, jak wiele możesz dokonać w krótkim czasie, jeżeli tylko odpowiednio się zmotywujesz i utrzymasz samodyscyplinę na pewnym optymalnym poziomie.

Musisz dzisiaj jednak zapomnieć o przyjemnościach i powrócić na ziemię. Czeka cię sporo pracy i powrót do codziennych, żmudnych obowiązków. Nie zniechęcaj się, tylko spróbuj wprowadzić do swojego życia nieco urozmaicenia. Zmień swoją drogę do pracy lub zjedz nieco inne śniadanie niż zazwyczaj. Nawet takie drobnostki pozwolą oderwać się nieco od rutyny i zmienią twoje życie na bardziej barwne.

Spróbuj codziennie zmieniać powoli coś innego i przechodź stopniowo do bardziej skomplikowanych i poważniejszych spraw w swoim życiu, które również mogą powodować to, że czujesz się znudzony. Postaraj się nie skakać na głęboką wodę, ponieważ drastyczne zmiany w twoim życiu mogą nie być w tym momencie najlepszym pomysłem.

Spróbuj przekonać także do zmiany zachowania swoich bliskich. Wszyscy mają utarty schemat działania, przez co wasze wspólne życie jest bardzo przewidywalne. Zróbcie razem coś szalonego i niespodziewanego, a ty bądź inicjatorem całego zamieszania.

W najbliższym czasie wszyscy odczujecie pozytywne efekty takiej wariacji i być może zachęcisz resztę do bardziej kreatywnego myślenia i przejęcia pałeczki. Monotonia jest wygodna, dlatego musisz wyjść ze swojej strefy komfortu i nieco się wysilić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.