krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Nareszcie dzisiaj doczekałeś się czegoś, na co czekasz z utęsknieniem od dobrych kilku miesięcy. Postaraj się przetrwać ten dzień i ciesz się tym, na co sobie zapracowałeś. Dzień w pracy będzie ci się trochę dłużył, przez to, że skupisz się głównie na czekaniu. Postaraj się jednak jak najlepiej wypełnić swoje obowiązki, bo ktoś może cię jeszcze docenić.

Spróbuj nie przechwalać się wśród pracowników, bo oni niestety nie dostaną jeszcze tego, co ty. Staraj się być koleżeński, ponieważ dobre relacje z kolegami z pracy są ważne aby czuć się w niej swobodnie i komfortowo.

Musisz znaleźć dzisiaj jeszcze trochę energii na to, żeby pozamykać pewne sprawy. Nagromadziło ci się ostatnio trochę zadań i nie na wszystkie starczyło czasu. Postaraj się pozbyć tych zaległości, a sam ze sobą poczujesz się lżej.

Znajdź dzisiaj trochę czasu dla samego siebie. Zadbaj o swoje ciało i umysł. Już dawno brakowało ci czasu na spędzenie popołudnia z dobrą książką lub ciekawym filmem. Postaraj się wyciągnąć z tego jak najwięcej dla siebie. Zrób sobie gorącą kąpiel i wykonaj zabiegi pielęgnacyjne, na które także ostatnio nie miałeś czasu. Trochę się zaniedbałeś, ale dzisiaj będziesz miał w końcu chwilę żeby to nadrobić.

Twój partner prawdopodobnie też zajmie się sam sobą, dlatego dzisiaj dacie sobie trochę więcej przestrzeni. Związek właśnie na tym polega żeby szanować potrzeby drugiej osoby i mieć miejsce i czas tylko dla siebie. Dobrze, że między wami nie ma z tym absolutnie żadnego problemu. Jesteście naprawdę zgraną parą i czeka was wspólna przyszłość.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.