krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Pilnuj się dzisiaj i staraj nikomu nie narażać. Prawdopodobnie ktoś odkryje twoje ostatnie przewinienia i będzie chciał dopilnować aby spotkały cię odpowiednie konsekwencje.

Postępując niewłaściwie, liczyłeś się z tym, że prawda może wyjść na jaw, dlatego postaraj się przyznać do błędu i okazać skruchę. Prawdopodobnie kara cię nie ominie, ale może ludzie nie będą dla ciebie aż tak bezlitośni.Masz swoje za uszami i przez to sporo osób uważa cię za krętacza i manipulanta.

Pomyśl nad tym, czy warto poświęcać aż tak zaufanie ludzi dla uzyskania tych znikomych korzyści. Może powinieneś z kimś o tym porozmawiać i podjąć pracę nad samym sobą. Możliwe, że w tej chwili nie widzisz już drogi powrotnej i żadnego rozwiązania, dlatego nie bój się poprosić o pomoc, a na pewno znajdzie się ktoś, kto wskaże ci jakieś wyjście.

Staraj się zadbać o swoje relacje z bliskimi, ponieważ ostatnio one też nieco się pogorszyły. Rodzina jest przekonana, że odwróciłeś się od niej z premedytacją. Spróbuj spotkać się z nimi i przedstawić nieco swoją życiową sytuację. Na pewno zrozumieją i będą chcieli pomóc wyciągnąć cię z kłopotów.

Dzisiaj nie planuj żadnych poważniejszych przedsięwzięć, a jedynie skup się na tym co masz do wykonania. Po pracy postaraj się pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem. Rozważ różne opcje i najlepiej omów je z kimś bardziej doświadczonym. Świeży punkt widzenia może przynieść całkiem sensowne rozwiązanie, dlatego nie zamykaj się na innych ludzi i daj sobie pomóc, a do łózka położysz się z nadzieją na znacznie lepsze jutro.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.