krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Dzisiaj ktoś może próbować cię uwieść. Jeżeli czujesz, że chciałbyś spróbować z tą osobą czegoś więcej, niż tylko zwykłej znajomości, daj się ponieść chwili i spróbuj wykorzystać ten czas jak najlepiej. Gwiazdy nie wróżą wam spokojnego i długiego związku, ale wspólnie możecie przeżyć naprawdę intensywne i zapadające w pamięć chwile.

Warto czasem zaszaleć i odejść od codziennego, schematycznego życia. W ostatnim czasie popadłeś trochę w rutynę, a każdy nowy dzień nie różni się zbytnio od poprzedniego. Przez to jesteś ciągle znudzony i ponury, co także wpływa na obraz ciebie w oczach innych. Musisz chcieć coś zmienić, bez twojej własnej inicjatywy nie masz szans na poprawę jakości swojego życia.

Spróbuj przyjrzeć się swoim znajomym i porozmawiaj z nimi o sposobach na urozmaicenie sobie życia. Zauważ też, że większość z nich ma swoje zainteresowania i pasje. Spróbuj sam odnaleźć jakieś zajęcie, któremu mógłbyś się poświecić. Być może jest coś, co odłożyłeś na dalszy plan i mógłbyś właśnie teraz do tego wrócić.

Postaraj się dzisiaj spotkać ze swoją najbliższą rodziną i spędzić z nimi trochę więcej czasu niż zazwyczaj. Będą potrzebowali twojej obecności i wsparcia szczególnie w tym dniu, ponieważ dręczy ich pewien niemały problem. Jesteś osobą, z którą każdy z nich lubi rozmawiać, dlatego poświęć im trochę czasu i staraj się chociaż wysłuchać tego, co mają ci do powiedzenia.

Wieczorem będziesz mógł w końcu odpocząć w samotności. Nie będzie to zapewne błogie leniuchowanie, jednak będziesz mógł w spokoju zająć się własnymi sprawami.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.