krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Spotkają cię dzisiaj pewne przykrości. Niestety nie jesteś w stanie tego uniknąć ani temu zapobiec. Zdarzają się w życiu czasem takie dni, w których wszystko zdaje się być przeciwko nam. Niestety musisz się z tym pogodzić i postarać się jakoś przetrwać ten dzień.

Prawdopodobnie staną dziś na twojej drodze ludzie, którzy nie będą ci zbyt przychylni. Nie możesz dać im satysfakcji, że zdołali cię złamać. Postaraj się nie poddawać i zmierzyć się z nimi. Masz pewną przewagę, którą możesz wykorzystać. Postara się nie wszczynać konfliktów i załatwić to profesjonalnie.

Prawdopodobnie będziesz miał spore trudności z wykonaniem pewnych zadań w pracy. Może to być związane z przemęczeniem i niezbyt pocieszającymi informacjami, które ostatnio do ciebie dotarły. Spróbuj nie zadręczać się negatywnymi myślami i poszukaj wsparcia u swoich najbliższych.

Twój partner bardzo stara się ci pomóc, dlatego doceń to i nie miej mu za złe tego, że nie zawsze jego pomoc jest trafiona. Po prostu przyjmij to, co ma ci do zaoferowania i spróbuj posłuchać jego propozycji rozwiązania twoich problemów.

Możesz być nieco zaskoczony, ale ktoś, po kim się tego w ogóle nie spodziewasz, zainteresuje się tym, co u ciebie i również będzie chciał jakoś ci pomóc. Nie odpychaj ludzi od siebie, postaraj się chociaż wysłuchać tego, co mają do powiedzenia.

Dzisiaj jest dobry dzień na wszelkie szczere rozmowy, dlatego wykorzystaj ten czas wśród zaufanych osób. Dzisiaj to nie ty musisz myśleć o innych, ale tym razem oni zainteresują się tobą.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.