krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Dzisiejszy dzień niestety nie będzie należał do twoich najlepszych. Musisz przygotować się na falę krytyki skierowaną na twoją osobę. Niestety ostatnie spięcia w pracy doprowadziły do tego, że kilka osób odwróciło się od ciebie. Musisz zacząć zwracać większą uwagę na wypowiadane słowa. Niektóre z nich mogą być krzywdzące dla innych osób i tym możesz sobie zaszkodzić.

Postaraj się zachować pozory sympatii, nawet jeżeli za kimś nie przepadasz. Miejsce pracy wymaga od ciebie większej samodyscypliny i jeżeli się nie dostosujesz, możesz mieć kłopoty. Jeżeli czujesz przytłoczenie, może warto zastanowić się nad zmianą pracy.

Twój związek również na tym ucierpi, ponieważ cały stres przynosisz do domu. Okaż partnerowi nieco więcej szacunku i postaraj się zrozumieć, że on też mógł mieć w pracy gorszy dzień i ma ochotę odpocząć. Zastanów się, czy nie wymagasz od niego zbyt wiele.

Żeby nieco go odciążyć od swoich zmartwień, postaraj się spotkać z przyjacielem. On będzie w stanie szczerze z tobą porozmawiać i nie będzie miał problemu z wytknięciem ci błędów. Rozmowa z nim powinna ci pomóc wszystko sobie poukładać, a wspólny wypad pozwoli rozładować napięcie i nabrać siły do dalszego działania.

Pomyśl także o jakiejś aktywności fizycznej. Bieganie, rower czy pływanie pozwolą odreagować nagromadzony stres i nieco oczyścić umysł.

Najpierw skup się na pogodzeniu własnych myśli i odczuć, a potem skontaktuj się z bliskimi. Oni też ostatnio mieli dość twojego zachowania, ale trochę im ciebie brakuje.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.