krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Zacznij dzień od porządnego śniadania, gdyż dzisiaj przyda ci się energia. Będziesz miał bardzo dużo pracy i praktycznie przez cały dzień będziesz w biegu. Przygotuj się na to, że przez cały czas ktoś będzie czegoś od ciebie chciał i uzbrój się w cierpliwość.

Niestety nie możesz w żaden sposób dzisiaj wymigać się od obowiązków, gdyż wszystko spoczywa na twojej głowie. Postaraj się przetrwać w pracy, a po niej będziesz mógł wynagrodzić sobie wysiłek błogim lenistwem.Zaproponuj swojemu partnerowi wspólne wyjście i jedzenie na mieście aby nie marnować czasu i energii na przygotowywanie posiłku.

Możecie też wybrać się na spacer i odpocząć na świeżym powietrzu. Postaraj się szczerze z nim porozmawiać i wyjaśnić konflikt, jaki między wami ostatnio miał miejsce. Wasz związek opiera się na dużym zaufaniu i tylko będąc wobec siebie fair, jesteście w stanie utrzymać go w tak dobrej formie.

Postaraj się ułożyć sobie plan działania na kolejne dni, ponieważ ostatnio ogarnął twoje życie niemały chaos. Sam nie nadążasz za tym, co dzieje się wokół ciebie, dlatego warto trochę zwolnić i przemyśleć strategię. Nie rozpoczynaj nowych zadań przed ukończeniem poprzednich, bo możesz się w tym wszystkim pogubić. Doprowadź jedno działanie do końca i ciesz się sukcesem, dopiero potem zacznij myśleć o kolejnych.

Nie zapominaj o swoich bliskich i poświęć im trochę czasu, bo od dawna się o niego upominają. Prawdopodobnie rodzina ma ci coś ważnego do zakomunikowania, ale chcieliby zrobić to osobiście, dlatego uszanuj to i spotkaj się z nimi.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.