krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Dzisiaj będziesz bardzo zajęty swoimi sprawami. Masz bardzo dużo do zrobienia i niewiele czasu na realizację wszystkich planów, dlatego chodzisz nieco podenerwowany i niecierpliwy.

Będąc tak zaangażowanym w swoje życie, możesz nie zauważyć, że pewna osoba w twoim otoczeniu będzie potrzebowała twojej pomocy. Rozejrzyj się wokół, bo później możesz bardzo żałować tego, że nie poświęciłeś jej wystraczająco dużo czasu. Żyjesz w ciągłym pędzie, może warto byłoby na chwilę się zatrzymać i zastanowić dokąd właściwie tak biegniesz.

Przyjrzyj się swoim życiowym celom. Zdaje się, że są one do osiągnięcia nawet z połową tego wysiłku, jaki wkładasz w nie w tej chwili. Poświęcając się bez reszty jednej rzeczy, możesz przegapić bardzo dużo okazji i mniejszych przedsięwzięć w swoim życiu. Złap oddech i zastanów się, czy warto aż tylu rzeczy sobie odmawiać dla dobra jednej, niepewnej inwestycji.

Staraj się bardziej słuchać ludzi, gdyż często mają oni dla ciebie wiele cennych rad, które ignorujesz. Pamiętaj, że twoi bliscy nie życzą ci źle, a wręcz przeciwnie, martwią się o twoje zdrowie i samopoczucie. Zauważyli też, że ostatnio na nic nie masz czasu. Spróbuj znaleźć chwilę na spotkanie z nimi i rozmowę, obowiązki nie uciekną.

Postaraj się także więcej uwagi poświecić swojemu partnerowi. On bardzo cię wspiera we wszystkim, co robisz i motywuje cię do działania, ale jednocześnie tęskni za tobą, choć trudno mu się do tego przyznać. Zaskocz go czymś i spędź z nim więcej czasu niż zazwyczaj, a na pewno to doceni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.