krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Po ostatnich dniach wytężonej pracy, nadszedł wreszcie czas na odpoczynek. Dzisiaj nie musisz martwić się już tymi wszystkimi problemami, które przez ostatnie noce spędzały ci sen z powiek. Udało ci się zrealizować większość z tego, co sobie zaplanowałeś i jesteś na naprawdę na dobrej drodze do osiągniecia swojego głównego celu.

W tym owczym pędzie zapomniałeś zadbać o sprawy nieco bardziej przyziemne, dlatego teraz nadszedł najlepszy czas aby nadrobić zaległości ze swoimi bliskimi i zrealizować wszystkie mniejsze przedsięwzięcia, które miałeś zaplanowane już wcześniej. Możesz teraz na spokojnie jeszcze je dopracować i przemyśleć wszystkie detale. Nie będzie to wymagało od ciebie większego wysiłku, a nawet sprawi ci sporą frajdę.

Pamiętaj, aby skontaktować się z rodziną, ponieważ przez twoje zaangażowanie w pracę, nieco pogorszyły się ostatnio wasze relacje. Bliscy mają ci za złe, że nie poświęcałeś im ostatnio zbyt wiele uwagi i odsunąłeś się nieco od życia rodzinnego. Musisz przyznać, że właściwie to mają oni sporo racji i nie masz pojęcia co się u nich aktualnie dzieje.

Pamiętaj, że są w twoim życiu osoby, którym na tobie zależy bardziej niż tobie samemu i to one właśnie zasługują na trochę więcej twojej uwagi. Musisz nauczyć się oddzielać życie prywatne od zawodowego, bo niedługo poczujesz, że sprawy nieco cię przerastają.

Poświeć więcej uwagi swojemu partnerowi i nie odsuwaj go od siebie tylko dlatego, że nie ma pojęcia o tym, czym zajmujesz się na co dzień w pracy. Pamiętaj, że połączyło was coś zupełnie innego i staraj się to pielęgnować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.