krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

W dzisiejszym dniu nie wydarzy się w twoim życiu nic szczególnego. Przebiegnie on spokojnie i względnie bez dużego wysiłku. Będzie to idealny czas aby nadrobić książkowe lub filmowe zaległości.

Dzisiaj nie musisz od siebie zbyt wiele wymagać i możesz oddać się błogiemu lenistwu. Po ostatnim nieco napiętym okresie należy ci się chwila odpoczynku i możliwości zebrania sił do dalszego działania. Masz pewne plany i jest to dobry moment aby wszystkie je sobie w głowie poukładać.

Postaraj się spędzić trochę czasu wspólnie ze swoim partnerem. To właśnie ta osoba oczekuje od ciebie ostatnio najwięcej zrozumienia i uwagi. Okaż jej troskę, ponieważ może tego właśnie najbardziej teraz potrzebować. Spróbuj ją czymś zaskoczyć. Wspólne wyjście, dobra kolacja albo nawet zwykłe lody powinny zrobić dobre wrażenie. Postaraj się skupić na detalach i doceń starania drugiej osoby, nawet miły komentarz może poprawić jej humor na resztę dnia.

Przyjaciele nie za bardzo mają ostatnio dla ciebie czas, ponieważ dużo dzieje się w ich życiu. Postaraj się chociażby o chwilę rozmowy i wesprzyj ich mentalnie. Prawdopodobnie gdy wszystko się uspokoi, sami zwrócą się do ciebie z prośbą o kontakt lub spotkanie. Na razie musisz być wyrozumiały i uzbroić się w cierpliwość.

Odezwij się za to do rodziny, ponieważ ostatnio to ty unikasz z nimi kontaktu. Musisz wiedzieć, że bliscy martwią się o ciebie i chcieliby wiedzieć, jak radzisz sobie w życiu, mimo tego, że nie zawsze było między wami kolorowo. Spróbuj przebaczyć im błędy i na nowo zbudować zaufanie, jakie utraciłeś.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.