krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Spróbuj dzisiaj czegoś nowego. Idź do pracy inną drogą i zjedz na śniadanie zupełnie coś innego, niż zazwyczaj. Czujesz się ostatnio nieco znudzony i chyba popadłeś w pewną życiową rutynę. Jeżeli teraz czegoś z tym nie zrobisz, możesz mieć dziś naprawdę kiepski nastrój.

Te same obowiązki i zadania nieco cię przytłaczają. Od dłuższego czasu w twoim życiu nie wydarzyło się nic zaskakującego i ekscytującego. Sam odczuwasz pewnego rodzaju pustkę i chęć zrobienia czegoś, ale sam nie wiesz czego. Nuda powoduje, że masz też mniej energii do działania i wszystko może wydawać się trudniejsze niż zazwyczaj.

Spróbuj zacząć od małych zmian, takich jak codzienne czynności po wstaniu z łóżka. Wykonaj je w nieco innej kolejności i staraj się wprowadzić więcej życia w swoje poranki. Włącz podczas szykowania się do wyjścia swoją ulubioną muzykę i wykorzystaj cały czas, zamiast wybiegać z domu na ostatnią chwilę.

Pomyśl nad zmianą nawyków i postaraj się lepiej wysypiać. Dzisiaj możesz spróbować również trochę się poruszać. Aktywność na świeżym powietrzu zmęczy cię, ale pozwoli też naładować się energią na kolejny dzień. Postaw sobie wyzwanie np. przebiegnięcia 10 km w tydzień i staraj się zwiększać dystans.

Możesz spróbować namówić do wspólnego wysiłku również bliskich. Jeżeli razem będziecie się wzajemnie motywować, łatwiej będzie wam osiągnąć sukces. Rywalizacja również może być motywująca. Pomyśl także o swoim życiu uczuciowym. Może warto bardziej otworzyć się na ludzi i dać szansę im się wykazać. Zaszywając się w domu, raczej nie poznasz miłości swojego życia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.