krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

To dobry dzień na podjęcie nowych działań, w kierunku, który założyłeś sobie już jakiś czas temu. Masz już pewne osiągnięcia w tym zakresie, dlatego warto to kontynuować i brnąć do celu, ponieważ już całkiem niewiele zostało aby go uzyskać.

Jesteś zdeterminowany, a bliscy cały czas cię motywują, dlatego coś, co kiedyś wydawało się nie do zdobycia, jest już w zasięgu twojej ręki. Uważaj jednak na osoby, które będą chciały ci przeszkodzić. Prawdopodobnie twoje sukcesy wzbudzają w nich zazdrość i w ten sposób chcą one na tobie odreagować swoją frustrację. Nie wdawaj się z nimi w dyskusję i nie przejmuj nieprzyjemnymi komentarzami. Będąc na to odpornym, dasz radę przezwyciężyć wszystkie trudności.

Masz w życiu dużo szczęścia, że trafiłeś na swoją druga połówkę. To właśnie ta osoba wspiera cię najbardziej i dopinguje w tym co robisz. Mimo tego, że ma ona świadomość twojego napiętego stylu życia, zasługuje też na twoją uwagę. Postaraj się dzisiaj ją zaskoczyć i tym razem samodzielnie zorganizować wam wspólnie czas. Twój partner zawsze stawia cię na pierwszym miejscu, dlatego okaż mu wdzięczność i zrób coś tylko dla niego. Wasz związek może niebawem przerodzić się w coś naprawdę poważnego, ale nie obawiaj się zmian, wyjdą wam one jak najbardziej na dobre.

Poświęć trochę czasu swoim bliskim, ponieważ ostatnio brakuje wam wspólnych spotkań. Zadzwoń do nich i zapytaj, co słychać, jeżeli nie masz czasu w najbliższych dniach na odwiedziny. Oni tez są bardzo ciekawi, jak ci się wiedzie w życiu i czekają na kontakt od ciebie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.