krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Uważaj, bo możesz się dzisiaj gdzieś zgubić. Najlepiej miej przy sobie telefon, bo możesz trafić w miejsce, w którym jeszcze nigdy nie byłeś. To zagubienie jednak nie musi być dosłowne. Zastanów się kilka razy, zanim podejmiesz pewną ryzykowną decyzję, bo może cię ona doprowadzić do takiego momentu w swoim życiu, którego w ogóle się nie spodziewałeś i nie do końca spodoba ci się taki obrót spraw.

Uważaj także na ludzi, którzy będą próbowali nakłonić cię do swoich racji. Pamiętaj, że to ty sam decydujesz o własnym życiu i nikt lepiej od ciebie nie będzie wiedział, co jest właściwym wyborem.

Staraj się skupić dzisiaj na swoich zadaniach i dać z siebie wszystko w pracy. Twój wysiłek na pewno zostanie zauważony i doceniony. Nie chwal się za bardzo swoimi umiejętnościami w pracy, bo może to zostać źle odebrane. Staraj się pomagać innym, jeżeli poproszą cię o pomoc, bo tym możesz zyskać w oczach zarówno współpracowników jak i szefa.

Miej oczy dookoła głowy, ponieważ masz dziś szansę poznać naprawdę wartościową osobę. Prawdopodobnie wpadniesz jej w oko, dlatego nie lekceważ wysyłanych w twoją stronę sygnałów. Jeżeli nie związek, to może się z tego nawiązać naprawdę ciekawa i ekscytująca relacja.

Ktoś może chcieć cię dzisiaj odwiedzić. Bądź na to gotowy i naszykuj coś dobrego do jedzenia, gdyż mogą być to goście z daleka.

Postaraj się nie oceniać ludzi z góry, ponieważ często doprowadza cię to do bardzo mylnych spostrzeżeń i wywołuje konflikty. Bądź otwarty i obiektywny i nie zakładaj, że wszyscy w pobliżu chcą ci zaszkodzić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.