krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Nareszcie trochę dzisiaj odpoczniesz. Ostatnio jesteś w życiu bardzo zabiegany i w pewnych momentach już sam nie wiesz, dokąd to wszystko zmierza. Dzisiaj będziesz miał w końcu chwilę dla siebie.

Znajdziesz czas na właściwy odpoczynek i przemyślenia. Spróbuj poukładać sobie w głowie wszystkie plany i dotychczasowe osiągnięcia. Pozwoli ci to przygotować się na kolejne stawiane sobie zadania, z którymi poradzisz sobie praktycznie bez większych trudności.

Nie przywiązuj zbyt dużej wagi do tego, co się nie udało. Tak drobne niepowodzenia nie mają wpływu na wynik końcowy. Jesteś perfekcjonistą i lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale wiedz, że nie zawsze jest to możliwe do wykonania, a ludzie i tak nie zwracają uwagi na takie szczegóły.

Dzisiaj nie nadwyrężaj organizmu zbyt dużym wysiłkiem fizycznym. Po ostatniej aktywności zarówno twojemu ciału jak i psychice przyda się chwila lenistwa. Nikt nie będzie miał ci dzisiaj za złe, że masz ochotę odpocząć. Co więcej, szybko znajdziesz kompanów do wspólnego wypoczynku. Twoi bliscy chcieliby spędzać z tobą więcej czasu i nieustannie o niego zabiegają. Poświęć im dzisiaj trochę więcej uwagi niż zazwyczaj i spróbuj dowiedzieć się, co u nich słychać.

Warto też nadrobić zaległości ze znajomymi, spróbuj skontaktować się z nimi i umówić na spotkanie w najbliższych dniach. Może być to nieco utrudnione, ponieważ każdy z was ma już swoje życie, ale spróbuj zorganizować wspólne wyjście, na pewno wszyscy będą ci wdzięczni za inicjatywę i miło będzie przypomnieć sobie wspólne chwile.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.