krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec dzienny

listopad 22 - grudzień 21

Jeśli od dłuższego czasu czekałeś na odpowiedni moment, wiedz, że dzisiaj jest najlepszy dzień na podjęcie jakiejś konkretnej decyzji w twoim życiu. Niektóre sprawy ostatnio nieco cię przerosły, niektóre bardziej zaskoczyły, dlatego nie byłeś w stanie myśleć racjonalnie. Przeanalizowałeś jednak już pewne kwestie wielokrotnie, dlatego czas się w końcu na coś zdecydować.

Prawdopodobnie sporo zmieni się w twoim życiu w najbliższym czasie i sam obawiasz się konsekwencji swoich działań, jednak warto, abyś zaczął myśleć, że właściwie to nie masz nic do stracenia, a o wiele więcej możesz zyskać. Spróbuj nastawić się pozytywnie i nie myśleć o tym, co mogłoby się stać, gdyby plan nie wypalił. Takie negatywne myślenie tylko przyciąga nieszczęścia, co w obecnym czasie nie jest ci do niczego potrzebne. Spróbuj ułożyć racjonalny plan działania i trzymaj się go, aby samemu się w tym wszystkim nie pogubić.

Podziel się swoją decyzją z najbliższymi i przygotuj się na to, że nie każde z nich będzie się z tobą zgadzać. Miej jednak świadomość tego, że to twoje życie i tylko ty sam jesteś w stanie o nim decydować, ponieważ nikt go za ciebie nie przeżyje. Jeżeli będziesz szczery ze swoją rodziną, otrzymasz od nich wiele wsparcia i przydatnych wskazówek.

Nie zapominaj także o swoich znajomych, gdyż przez to całe zamieszanie, ostatnio nie poświęcałeś im zbyt wiele czasu. Umów się z nimi na spotkanie i podziel się swoimi planami, na pewno są ciekawi, co u ciebie słychać. Ty sam musisz być bardziej zainteresowany tym, co dzieje się u nich, jeżeli chcesz utrzymać te relacje.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Staraj się dzisiaj unikać ryzyka. Położenie księżyca pobudzi Twoją wyobraźnie i emocje. Nie traktuj każdej nowo poznanej osoby jak najlepszego przyjaciela. Jesteś zbyt ufny. Zwróć uwagę na potrzeby Twojego organizmu, on wie, co jest dla niego najlepsze.

W pracy nie pozwól wejść sobie na głowę i trzymaj się swojego zdania. Dzień, w którym kosmos niekoniecznie będzie pozytywnie wpływał na Twoje decyzje. Będzie wynikać to przede wszystkim z wpływu księżyca, na wyjątkowo pozytywne, ale i mało racjonalne podejście do świata. Dlatego uważaj. Nie do końca prawidłowo możesz oceniać niektóre sytuacje czy intencje.

Uważaj na osoby, które chcą Cię zwieść swoimi obiecankami czy słodkimi słowami. Nie każdy, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być dobrym przyjacielem, jest taki w rzeczywistości. Zacznij uważać, kogo obdarowujesz zaufaniem, bo może robisz to za często.

W sferze zawodowej pamiętaj, że Ty także znasz się na tym, co robisz. Jeżeli jesteś pewny jakiegoś swojego działania, a ktoś neguje Twoją pracę, nie daj się, postaw na swoim. Zmieniając decyzje pod dyktando innych, bez samodzielnej analizy możesz sobie zaszkodzić na przyszłość.

Nie czujesz się ostatnio najlepiej? To może być kwestia tego, że przestałeś dbać o swoje zdrowie. Wsłuchaj się dokładnie w potrzeby swojego organizmu. Jeżeli trapi Cię jakaś konkretna dolegliwość, wybierz się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. Poprawiając swoje zdrowie fizyczne, poprawisz w znacznym stopniu także swoje samopoczucie, a pewność siebie wzrośnie.