Sennik dziecko

sennik książka

Dziecko może oznaczać bardzo różnorodne rzeczy. Mogą być one zarówno pozytywne jak i negatywne, jest to zależne od tego kim jest osoba śniąca i w jakiej sytuacji życiowej się znajduje.

Dla mężczyzny sen o noworodku oznacza zakończenie pewnego etapu w życiu lub związku, dla osoby ubogiej jest to zapowiedź znacznej poprawy sytuacji materialnej, natomiast bogaty człowiek nie może się spodziewać niczego dobrego po takim śnie, ponieważ jest to dla niego bardzo zła wróżba, która zapowiada serie nieszczęść.

Wcielenie się w postać dziecka świadczy o tym, że dorosłe życie cię przerasta, jesteś przytłoczony obowiązkami i codziennością. Informuje, że musisz wziąć się w garść by uporać się z wszystkim co w chwili obecnej sprawia ci problemy.

Zarówno w prawdziwym życiu, jak i we śnie utrata dziecka nie jest niczym pozytywnym. Symbolizuje ona kryzys, zatracenie nadziei oraz to, że zaplanowane przez ciebie przedsięwzięcia nie dojdą do skutku.

Małe, chude lub umierające dziecko reprezentuje złe zmiany w niektórych aspektach życia, które są dla ciebie ważne. Zapowiada wzmożoną ilość kłopotów, kłótni z bliskimi, niepowodzeń oraz zmartwień.

Upadające, krzyczące bądź też płaczące przestrzega cię przed podejmowaniem zbędnego ryzyka w sprawach finansowych ze względu na zastój w interesach oraz możliwą kłótnie z kontrahentem.

Niemowlę, które kapryśnie się zachowuje jest odzwierciedleniem twojej postawy, zwyczajów i poglądów. Zamiennie może to informować również o tym, że tracisz grunt pod stopami i nie potrafisz sobie poradzić z problemami, które wymykają się z pod twojej kontroli.

Oczywiście nie każdy sen, w którym występuje dziecko lub niemowlę ma złe znaczenie przykładem na to jest marzenie senne, w którym widzisz swoją pociechę bawiącą się z innymi, albowiem świadczy ono o tym, że bez najmniejszego problemu uda ci się zrealizować wszystkie plany i marzenia.

Jeżeli natomiast widziałeś duże i grube dziecko możesz liczyć na niespodziewany przypływ gotówki, który poprawi twoją sytuację materialną.

Kolejnym pozytywnym symbolem jest nieślubne dziecko. Taki widok oznacza, że będziesz zadowolony ze swojego życia, powodzenia w sprawach osobistych i zawodowych oraz szczęście.

Chrzest prezentuje silny związek z religią i innymi wierzeniami. Informuje o tym, że jesteś osobą silnie uduchowioną prowadzącą dobre życie zgodne z naukami i zasadami religii, w którą wierzysz.

Zabawa z małoletnim jest zapowiedzią pomyślności, realizacji oraz beztroski. Przedstawia osobę, która idzie przez życie z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem. Wyślij SMS za 2 zł.Udostępnimy ci komunikator który pozwoli na rozmowę i na czacie odpowie na wszystkie twoje pytania.
Wyślij SMS