krzyż prawy krzyż lewy

Test miłosny - sprawdź czy do siebie pasujecie?!

Przez - 15 listopada 2019
25679
Test miłosny - sprawdź czy do siebie pasujecie?!

Jesteś w stałym związku, a mimo to wydaje ci się, że nie jesteście sobie przeznaczeni? A może jest tak dobrze, że obawiasz się, że to nierealne? Albo nie jesteś w związku już tak długo, że martwisz się, że już nikogo w życiu nie znajdziesz.

To normalne. Każdy z nas zastanawia się nad tym jak potoczy się jego życie uczuciowe, czy znajdzie swoją drugą połówkę pomarańczy, czy będzie z nią szczęśliwy.

Niekiedy mimo oficjalnego statusu "w związku" i komentarzy znajomych pt. "Jaka z was udana para, jak pięknie wam razem" mamy pewne wątpliwości co do swojego partnera. Ciężko jest nam wytłumaczyć co nie gra, bo z pozoru wszystko wygląda przepięknie. Dlatego często wtedy robimy dobrą minę do złej gry i udajemy szczęśliwych, w głębi cierpiąc.

Osobom samotnym równie ciężko jest się zmierzyć z przeszywającymi pytaniami ze strony życzliwej ciotki: "To kiedy przyprowadzisz narzeczoną/narzeczonego? Masz ty tam kogoś? Może już czas się ustatkować?". Są one krępujące i jeszcze bardziej zamykają nas w sobie.

Aby zaspokoić ciekawość w tej kwestii zarówno waszą jak i bliskich, umożliwiamy sprawdzenie siebie i/lub swojego partnera w naszym Teście Miłosnym. Odkryje on przed wami tajemnicę waszej miłosnej przyszłości!

maciej
Wróżbita Maciej 24 posty
<p style="text-align:justify"><span style="color:#8e44ad"><strong>Wróżbita Maciej</strong></span> skupia się w swojej pracy na tym, co pisane jest nam w gwiazdach i numerologii. Doskonale potrafi ocenić, w jakim momencie życia znajduje się osoba urodzona konkretnego dnia i przepowiedzieć jej przyszłość. <span style="color:#8e44ad"><strong>Na podstawie układu ciał niebieskich</strong></span> w danym czasie jest on w stanie wskazać, czy kroki podjęte przez daną osobę w konkretnym kierunku, zaprowadzą ją do upragnionego celu. <span style="color:#8e44ad"><strong>Jest on specjalistą</strong></span> w odczytywaniu i przedstawianiu tego, co los zapisał dla każdego z nas w czasie i miejscu urodzenia.</p>