krzyż prawy krzyż lewy

Test miłosny - sprawdź czy do siebie pasujecie?!

Przez - 15 listopada 2017
38
Test miłosny - sprawdź czy do siebie pasujecie?!

Jesteś w stałym związku, a mimo to wydaje ci się, że nie jesteście sobie przeznaczeni? A może jest tak dobrze, że obawiasz się, że to nierealne? Albo nie jesteś w związku już tak długo, że martwisz się, że już nikogo w życiu nie znajdziesz.

To normalne. Każdy z nas zastanawia się nad tym jak potoczy się jego życie uczuciowe, czy znajdzie swoją drugą połówkę pomarańczy, czy będzie z nią szczęśliwy.

Niekiedy mimo oficjalnego statusu "w związku" i komentarzy znajomych pt. "Jaka z was udana para, jak pięknie wam razem" mamy pewne wątpliwości co do swojego partnera. Ciężko jest nam wytłumaczyć co nie gra, bo z pozoru wszystko wygląda przepięknie. Dlatego często wtedy robimy dobrą minę do złej gry i udajemy szczęśliwych, w głębi cierpiąc.

Osobom samotnym równie ciężko jest się zmierzyć z przeszywającymi pytaniami ze strony życzliwej ciotki: "To kiedy przyprowadzisz narzeczoną/narzeczonego? Masz ty tam kogoś? Może już czas się ustatkować?". Są one krępujące i jeszcze bardziej zamykają nas w sobie.

Aby zaspokoić ciekawość w tej kwestii zarówno waszą jak i bliskich, umożliwiamy sprawdzenie siebie i/lub swojego partnera w naszym Teście Miłosnym. Odkryje on przed wami tajemnicę waszej miłosnej przyszłości!

michał
Wróżbita Maciej 24 posty
Pisarz który tworzy merytoryczne teksty. Dzięki niemu zawsze dostaniecie najnowsze wiadomości, które na pewno wam się przydadzą a do tego odpisze jeszcze na nadesłane od Was wiadomości e-mail.