krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Wodnik

Horoskop Wodnik tygodniowy

styczeń 20 - luty 18

Rozpoczniesz ten tydzień bardzo rześko i pełen energii do pracy i podejmowania nowych zadań. Będziesz miał ich dosyć sporo ale ze wszystkim bez większego wysiłku się uporasz. Lubisz wyzwania a ten tydzień będzie dla ciebie swego rodzaju sprawdzianem.

Zarówno w pracy jak i życiu prywatnym będziesz musiał się w jakiś sposób wykazać. Ludzie sporo będą od ciebie oczekiwali, ale to tylko i wyłącznie twoja zasługa. Chciałeś aby twoje życie nabrało tempa i zaskakiwało cię na każdym kroku, no to właśnie tak będą wyglądały najbliższe dni.

W pracy musisz popisać się sprytem i intelektem, a na pewno zostaniesz zauważony i doceniony. Twoja druga połówka także będzie od ciebie czegoś oczekiwała. Prawdopodobnie czeka na twoją decyzję w pewnej kwestii. Miałeś sporo czasu żeby się nad tym zastanowić i zdecydować, czy jesteś już gotowy na tak odważny krok. Nadszedł czas, w którym musisz podzielić się swoimi przemyśleniami i dokonać wyboru. Najpewniej nie będzie to tak łatwe, jak sobie wyobrażałeś, jednak wszyscy odetchną z ulgą.

Znajdź w tym natłoku spraw czas dla swoich bliskich. Czekają oni na to, kiedy w końcu się odezwiesz i będziesz mógł ich odwiedzić. Ostatnio brakowało ci czasu na pogaduszki, więc teraz poświeć któryś z ostatnich dni tygodnia na rodzinną wizytę.

Musisz jeden dzień mieć także na to aby zregenerować siły przed kolejnym tygodniem. Oddaj się swojemu ulubionemu zajęciu i staraj się odpocząć. Możesz zaangażować w to także swojego partnera, wtedy będziecie mogli spędzić więcej czasu razem.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień upłynie Ci w niezwykle pozytywnej atmosferze. Będziesz pozytywnie nastawiony do życia, a obowiązki, które zostaną Ci powierzone wykonasz bez najmniejszego problemu.

Znajdż więcej czasu dla najbliższej rodziny oraz znajomych. Wyjdźcie razem gdzieś na miasto i spędźcie miło czas. Wpływ Merkurego sprawi, że w miłości znowu zacznie iskrzyć, a Twoje relacje z ukochaną osobą będą układać się wręcz idealnie. Jest to najlepszy czas, który możesz poświęcić najbliższym, rodzinie i przyjaciołom. Będą to naprawdę sympatycznie spędzone chwile. Nie daj się prosić i wyjdź do ludzi, zabaw się na mieście, albo sam zorganizuj przyjęcie.

Humor nie będzie Cię opuszczał, jak i zarazisz nim innym. Jeżeli do tej pory zwlekałeś z chwilą na zabawę, wykorzystaj nadchodzące dni. W miłości czeka Cię okres, kiedy od nowa zakochasz się w swoim stałym partnerze. Zacznie między wami znów się układać, poczujecie wzajemne pożądanie, a kto wie, może i zaczniecie snuć jeszcze poważniejsze plany?

Samotne Wodniki także mają szanse w najbliższych dniach znaleźć kogoś, kto zawładnie ich sercem i myślami. Tym razem może to być szansa na coś więcej niż przelotną fascynację. Ogólnie nadchodzące dni miną Ci pod znakiem dobrego humoru i pozytywnego podejścia do świata.

Dzięki temu także będziesz mieć otwarty umysł, co przyda się w rozwiązywaniu różnego rodzaju, nawet najtrudniejszych zadań. Dla Ciebie nie będzie w tym tygodniu rzeczy niemożliwych, co najwyżej takie, przy których na chwilę będziesz musiał się zatrzymać.