krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Wodnik

Horoskop Wodnik tygodniowy

styczeń 20 - luty 18

To może nie być zbyt dobry tydzień. Będziesz czuł się przeciążony wszystkimi sprawami, które masz do załatwienia. Prawdopodobnie napotkasz po drodze wiele przeszkód, które utrudnią ci uzyskanie tego, na czym ci zależy. Nie poddawaj się i rób wszystko tak jak do tej pory. Jesteś naprawdę dobry, w tym co robisz ale czasem bierzesz na siebie zbyt wiele.

Bierzesz dużą odpowiedzialność za pewną liczbę osób i musisz starać się nad tym zapanować. Nie obarczaj się czymś, z czym nie dajesz sobie rady i nie bój się poprosić o pomoc. Niczego nie stracisz, a możesz jedynie zyskać na czasie i zwiększyć swoją wydajność.

Możesz mieć także problemy w domu ze swoimi bliskimi. Będziesz chciał trochę na siłę wytłumaczyć komuś, że postępuje niewłaściwie. Miej na uwadze jednak, że przymusem niczego nie zdziałasz. Dużo bardziej skuteczna będzie szczera rozmowa, w której przedstawisz swoją odmienną perspektywę na różne sprawy. Być może ta druga osoba wyciągnie z tego jakąś wartościową lekcję. Na pewno nie będzie miała ci za złe takiego podejścia do sprawy.

Poświęć chociaż jeden dzień tylko sobie. Spróbuj tak go zorganizować, żeby mieć z tego jak najwięcej. Odpocznij przed dobrym filmem lub książką. Postaraj się w tym dniu nieco odsunąć od spraw wszystkich innych.

Twoje relacje z ludźmi w tym tygodniu nie są zbyt pozytywne. Nie pogłębiaj konfliktów i nie zaczynaj kłótni. Potem trudno ci będzie to wszystko odkręcić.

Koniec tygodnia postaraj się przeznaczyć na odpoczynek i regenerację. Może jakiś aktywny wypoczynek pozwoli oczyścić umysł i zredukować nagromadzony stres.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień upłynie Ci w niezwykle pozytywnej atmosferze. Będziesz pozytywnie nastawiony do życia, a obowiązki, które zostaną Ci powierzone wykonasz bez najmniejszego problemu.

Znajdż więcej czasu dla najbliższej rodziny oraz znajomych. Wyjdźcie razem gdzieś na miasto i spędźcie miło czas. Wpływ Merkurego sprawi, że w miłości znowu zacznie iskrzyć, a Twoje relacje z ukochaną osobą będą układać się wręcz idealnie. Jest to najlepszy czas, który możesz poświęcić najbliższym, rodzinie i przyjaciołom. Będą to naprawdę sympatycznie spędzone chwile. Nie daj się prosić i wyjdź do ludzi, zabaw się na mieście, albo sam zorganizuj przyjęcie.

Humor nie będzie Cię opuszczał, jak i zarazisz nim innym. Jeżeli do tej pory zwlekałeś z chwilą na zabawę, wykorzystaj nadchodzące dni. W miłości czeka Cię okres, kiedy od nowa zakochasz się w swoim stałym partnerze. Zacznie między wami znów się układać, poczujecie wzajemne pożądanie, a kto wie, może i zaczniecie snuć jeszcze poważniejsze plany?

Samotne Wodniki także mają szanse w najbliższych dniach znaleźć kogoś, kto zawładnie ich sercem i myślami. Tym razem może to być szansa na coś więcej niż przelotną fascynację. Ogólnie nadchodzące dni miną Ci pod znakiem dobrego humoru i pozytywnego podejścia do świata.

Dzięki temu także będziesz mieć otwarty umysł, co przyda się w rozwiązywaniu różnego rodzaju, nawet najtrudniejszych zadań. Dla Ciebie nie będzie w tym tygodniu rzeczy niemożliwych, co najwyżej takie, przy których na chwilę będziesz musiał się zatrzymać.