krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Wodnik

Horoskop Wodnik tygodniowy

styczeń 20 - luty 18

To może być dla ciebie naprawdę pracowity tydzień. Wziąłeś na siebie zbyt dużo spraw, z którymi najpewniej trudno będzie ci sobie poradzić. Postaraj się uporządkować jakoś wszystko, co masz do zrobienia i zacznij od tego, z czego musisz się wywiązać najprędzej.

Pamiętaj, że w pracy nie jesteś skazany sam na siebie i możesz, a nawet powinieneś pracować zespołowo. Zaufaj nieco swoim współpracownikom i powierz im poszczególne zadania. Pozwoli ci to nieco odpocząć od natłoku spraw. Będziesz mógł wtedy zająć się najważniejszymi rzeczami, będąc spokojnym o całą resztę.

Sam środek tygodnia może cię nieco przytłoczyć. Prawdopodobnie usłyszysz od kogoś dosyć przykrą informację na temat kogoś bliskiego. Może cię to dosyć mocno zdenerwować, jednak zadbaj o to aby nie zawładnęły tobą emocje. Zbyt gwałtowna reakcja może przysporzyć ci kłopotów.

Wypróbuj swój sprawdzony sposób na pozbycie się napięcia. Postaraj się także wyładować wszelkie negatywne emocje poprzez wysiłek fizyczny. Ruch sprawi, że odetniesz się trochę od wszystkich dręczących cię myśli a po skończonym treningu będziesz zbyt zmęczony aby nadal się denerwować.

Zadbaj w tym tygodniu także o regularne i zdrowe posiłki. Taki, wydawałoby się zwykły element codziennego życia, może poprawić znacznie jego jakość. Dostarczając swojemu organizmowi tego, czego potrzebuje, poczujesz się znacznie lepiej we własnym ciele i szybciej poradzisz sobie z trudnościami na zewnątrz.

Koniec tygodnia przeznacz na leniuchowanie i postaraj się odprężyć po wytężonej pracy. Jakaś niewymagająca rozrywka może być tutaj świetnym zwieńczeniem tygodnia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień upłynie Ci w niezwykle pozytywnej atmosferze. Będziesz pozytywnie nastawiony do życia, a obowiązki, które zostaną Ci powierzone wykonasz bez najmniejszego problemu.

Znajdż więcej czasu dla najbliższej rodziny oraz znajomych. Wyjdźcie razem gdzieś na miasto i spędźcie miło czas. Wpływ Merkurego sprawi, że w miłości znowu zacznie iskrzyć, a Twoje relacje z ukochaną osobą będą układać się wręcz idealnie. Jest to najlepszy czas, który możesz poświęcić najbliższym, rodzinie i przyjaciołom. Będą to naprawdę sympatycznie spędzone chwile. Nie daj się prosić i wyjdź do ludzi, zabaw się na mieście, albo sam zorganizuj przyjęcie.

Humor nie będzie Cię opuszczał, jak i zarazisz nim innym. Jeżeli do tej pory zwlekałeś z chwilą na zabawę, wykorzystaj nadchodzące dni. W miłości czeka Cię okres, kiedy od nowa zakochasz się w swoim stałym partnerze. Zacznie między wami znów się układać, poczujecie wzajemne pożądanie, a kto wie, może i zaczniecie snuć jeszcze poważniejsze plany?

Samotne Wodniki także mają szanse w najbliższych dniach znaleźć kogoś, kto zawładnie ich sercem i myślami. Tym razem może to być szansa na coś więcej niż przelotną fascynację. Ogólnie nadchodzące dni miną Ci pod znakiem dobrego humoru i pozytywnego podejścia do świata.

Dzięki temu także będziesz mieć otwarty umysł, co przyda się w rozwiązywaniu różnego rodzaju, nawet najtrudniejszych zadań. Dla Ciebie nie będzie w tym tygodniu rzeczy niemożliwych, co najwyżej takie, przy których na chwilę będziesz musiał się zatrzymać.