krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Wodnik

Horoskop Wodnik tygodniowy

styczeń 20 - luty 18

To będzie długi tydzień. Od początku bardzo ciężko będzie ci się zebrać do pracy po weekendzie. Prawdopodobnie ostatnie twoje dni były bardzo intensywne i nie miałeś czasu na odpoczynek.

Niestety musisz się zmobilizować i wrócić do obowiązków. Jeżeli nie wywiążesz się na czas z tego, co masz do zrobienia, możesz mieć spore kłopoty w pracy. Kilka osób będzie miało do ciebie pretensje, ponieważ swoimi zaległościami, utrudniasz pracę także im. Nie wdawaj się w sprzeczki, bo tym razem niestety jesteś w mniejszości. Możesz nie poradzić sobie z siłą argumentów reszty i tylko się ośmieszysz. Staraj się sumiennie wykonywać swoje zadania i nie utrudniaj pracy współpracownikom. Na odpoczynek w tym tygodniu będziesz musiał poczekać do kolejnego weekendu.

Postaraj się zrobić przyjemność swojemu partnerowi i zaskocz go pewnego dnia. Do waszego wspólnego życia wdarła się rutyna i prawdopodobnie uśpiła twoją kreatywność. Spróbuj przypomnieć sobie, co wzajemnie sprawiało wam radość na początku tego związku i wykorzystaj to, żeby nieco pobudzić miedzy wami atmosferę. Macie sporo wspólnych planów, może nadszedł czas aby jakiś zrealizować. Postarajcie się o tym porozmawiać.

Nie będziesz miał w tym tygodniu zbyt wiele czasu na przemyślenia. Staraj się jednak nie poświęcać całego siebie dla innych, ponieważ twoi bliscy prawdopodobnie w jakiejś części to wykorzystują. Musisz postawić granicę i udowodnić im, że bez ciebie także świetnie sobie radzą. Zacznij myśleć o sobie i swojej przyszłości, bo możesz przegapić ważny moment w swoim życiu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień upłynie Ci w niezwykle pozytywnej atmosferze. Będziesz pozytywnie nastawiony do życia, a obowiązki, które zostaną Ci powierzone wykonasz bez najmniejszego problemu.

Znajdż więcej czasu dla najbliższej rodziny oraz znajomych. Wyjdźcie razem gdzieś na miasto i spędźcie miło czas. Wpływ Merkurego sprawi, że w miłości znowu zacznie iskrzyć, a Twoje relacje z ukochaną osobą będą układać się wręcz idealnie. Jest to najlepszy czas, który możesz poświęcić najbliższym, rodzinie i przyjaciołom. Będą to naprawdę sympatycznie spędzone chwile. Nie daj się prosić i wyjdź do ludzi, zabaw się na mieście, albo sam zorganizuj przyjęcie.

Humor nie będzie Cię opuszczał, jak i zarazisz nim innym. Jeżeli do tej pory zwlekałeś z chwilą na zabawę, wykorzystaj nadchodzące dni. W miłości czeka Cię okres, kiedy od nowa zakochasz się w swoim stałym partnerze. Zacznie między wami znów się układać, poczujecie wzajemne pożądanie, a kto wie, może i zaczniecie snuć jeszcze poważniejsze plany?

Samotne Wodniki także mają szanse w najbliższych dniach znaleźć kogoś, kto zawładnie ich sercem i myślami. Tym razem może to być szansa na coś więcej niż przelotną fascynację. Ogólnie nadchodzące dni miną Ci pod znakiem dobrego humoru i pozytywnego podejścia do świata.

Dzięki temu także będziesz mieć otwarty umysł, co przyda się w rozwiązywaniu różnego rodzaju, nawet najtrudniejszych zadań. Dla Ciebie nie będzie w tym tygodniu rzeczy niemożliwych, co najwyżej takie, przy których na chwilę będziesz musiał się zatrzymać.