krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

Ten dzień będzie ci się nieco dłużył. Ogarnie cię monotonia i zaduma. Pogoda za oknem sprzyja raczej rozmyślaniom niż wytężonej pracy, dlatego dzisiaj nie będziesz zbyt efektywny w swoich działaniach.

W pracy skup się na tym, co najważniejsze do zrobienia i staraj się nie popełniać błędów, prawdopodobnie na nic więcej niż konieczne minimum nie będziesz w stanie się dzisiaj wysilić. Staraj się nie wchodzić ludziom w drogę i nadrób pracownicze informacyjne zaległości. Prawdopodobnie szybko znajdziesz kompana do rozmów, ponieważ dzisiaj nikt w pracy nie zamierza się przemęczać.

Po pracy postaraj się spędzić trochę czasu ze swoim partnerem. On ostatnio musi zabiegać o twoją uwagę, a ty chyba niezbyt chętnie chcesz mu ją poświęcać. Zastanów się może, czy jest to właściwa osoba a ty jesteś pewien swoich uczuć, bo może okazać się, że tylko ją ranisz i niepotrzebnie dajesz nadzieję.

Takie postępowanie nie jest na dłuższą metę ani w porządku ani korzystne dla któregoś z was. Może wasz czas już dobiegł końca i nadeszła pora na zmianę, a może to tylko chwilowy kryzys i będąc wobec siebie szczerymi, razem przez to przejdziecie.

Pomyśl dzisiaj o ugotowaniu czegoś smacznego, ostatnio nie miałeś na to zbyt wiele czasu. Dobry posiłek przygotowany własnoręcznie, poprawi ci humor i będzie smakował jeszcze lepiej.

Umów się na wieczór z przyjaciółmi, może zaproś ich do siebie na małą posiadówkę. Już dawno nie mieliście okazji się spotkać. Na pewno macie dużo do nadrobienia, a takie spotkanie pozwoli wszystkim się odprężyć i zapomnieć o codziennych problemach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?