krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

Spotkają cię dzisiaj pewne przykrości. Niestety nie jesteś w stanie tego uniknąć ani temu zapobiec. Zdarzają się w życiu czasem takie dni, w których wszystko zdaje się być przeciwko nam. Niestety musisz się z tym pogodzić i postarać się jakoś przetrwać ten dzień.

Prawdopodobnie staną dziś na twojej drodze ludzie, którzy nie będą ci zbyt przychylni. Nie możesz dać im satysfakcji, że zdołali cię złamać. Postaraj się nie poddawać i zmierzyć się z nimi. Masz pewną przewagę, którą możesz wykorzystać. Postara się nie wszczynać konfliktów i załatwić to profesjonalnie.

Prawdopodobnie będziesz miał spore trudności z wykonaniem pewnych zadań w pracy. Może to być związane z przemęczeniem i niezbyt pocieszającymi informacjami, które ostatnio do ciebie dotarły. Spróbuj nie zadręczać się negatywnymi myślami i poszukaj wsparcia u swoich najbliższych.

Twój partner bardzo stara się ci pomóc, dlatego doceń to i nie miej mu za złe tego, że nie zawsze jego pomoc jest trafiona. Po prostu przyjmij to, co ma ci do zaoferowania i spróbuj posłuchać jego propozycji rozwiązania twoich problemów.

Możesz być nieco zaskoczony, ale ktoś, po kim się tego w ogóle nie spodziewasz, zainteresuje się tym, co u ciebie i również będzie chciał jakoś ci pomóc. Nie odpychaj ludzi od siebie, postaraj się chociaż wysłuchać tego, co mają do powiedzenia.

Dzisiaj jest dobry dzień na wszelkie szczere rozmowy, dlatego wykorzystaj ten czas wśród zaufanych osób. Dzisiaj to nie ty musisz myśleć o innych, ale tym razem oni zainteresują się tobą.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?