krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

To nie będzie najszczęśliwszy dzień w twoim życiu, ale mając wokół siebie tyle kochających osób, dasz radę go przetrwać. Musisz mieć nadzieję na to, że jutro będzie dużo lepsze i wszystkie twoje problemy wkrótce się rozwiążą.

Rozmowa z doświadczoną w tej kwestii osobą może być kluczem do rozwiązania pewnych spraw. Prawdopodobnie ktoś, z kim podzielisz się swoją przykrą tajemnicą wskaże ci drogę, która będzie pewną alternatywą. Decyzję musisz podjąć sam, jednak pozwoli ci to rzucić nowe światło na swoje problemy, które okażą się teraz bardzo możliwe do rozwiązania.

Jest w twoim otoczeniu pewna osoba, która z premedytacją działa na twoją niekorzyść. Prawdopodobnie dzisiaj będziesz miał okazję ją zdemaskować. Nie rób tego jednak zbyt pochopnie, bo jest ona bardzo przebiegła i jeżeli odkryje twój cel, najpewniej będzie chciała się zemścić.

W twoim życiu brakuje ostatnio miejsca na miłość i związki. Jest to spowodowane z jednej strony brakiem czasu, a z drugiej niemożnością znalezienia odpowiedniej osoby. Prawdopodobnie szukasz swojego partnera w miejscach, w których przebywają ludzie o zupełnie innych upodobaniach, niż te, jakich oczekujesz od takiej osoby. Jest to spowodowane trochę tym, że sam nie wiesz czego oczekujesz od życia i dokąd właściwie zmierzasz. Musisz spróbować najpierw dookreślić samego siebie aby oczekiwać konkretnych cech u drugiej osoby. Kiedy będziesz wiedział, co cię w życiu interesuje, dużo łatwiej będzie ci znaleźć osobę, którą interesuje to samo. A wspólne pasje są dosyć istotną kwestią w związku dwojga ludzi.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?