krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

Będziesz dzisiaj walczył z samym sobą. Prawdopodobnie skusi cię pewna okazja, która nie do końca jest właściwa i może okazać się dla ciebie bardzo ryzykowna. Zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz decyzję.

Prawdopodobnie od popełnienia błędnego kroku odwiedzie cię twój przyjaciel. Jest to osoba, której możesz ufać w pewnych kwestiach bardziej niż sobie, dlatego zdaj się na jego instynkt.

Nie bierz dzisiaj na poważnie wszystkiego, co usłyszysz. Ktoś może chcieć wykorzystać twoją naiwność i wystawić cię na pośmiewisko. Staraj się zdystansować od ludzi, którzy nie są ci przychylni. Twoja obojętność może ich skutecznie zrazić i odwieść od niedojrzałych pomysłów.

Miej dzisiaj oko na własne finanse. Liczne płatności kartą skutecznie obciążają twoje konto bankowe, a ty praktycznie tego nie odczuwasz. Nie przesadzaj więc z zakupami, bo niebawem możesz się zdziwić, że braknie ci środków. Musisz bardziej panować nad swoimi zachciankami i wyznaczyć sobie pewne granice.

Znajdź dzisiaj więcej czasu dla swojego partnera. Spróbuj go czymś zainspirować, być może zaczniecie wspólnie udzielać się w pewnych aktywnościach. Nie macie zbyt wielu wspólnych zainteresowań, wiec może warto poszukać czegoś, co mogłoby was do siebie zbliżyć.

Jeżeli nie jesteś w związku, pomyśl o wypełnieniu własnego czasu jakimś hobby. Najpewniej nie znalazłeś jeszcze w życiu rzeczy, która szczególnie by cię zainteresowała, dlatego przyjrzyj się temu, co robią twoi znajomi, a może coś cię zaciekawi. Przypomnij sobie, czy przyjaciele nie próbowali cię już kiedyś przekonać do jakichś wspólnych zajęć. Może warto się do nich odezwać w tej sprawie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?