krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

Ogarnie cię dzisiaj euforia i znakomity nastrój. Będziesz miał ochotę zrobić wiele rzeczy na raz, ale uważaj, bo możesz podjąć się czegoś, co przewyższy twoje możliwości.

Nie ryzykuj zbyt w pracy, bo wiesz, że ostatnio naraziłeś się przełożonemu. Prawdopodobnie jesteś pod obserwacją i każdy twój niewłaściwy ruch będzie teraz egzekwowany. Postaraj się skupić na tym, co masz do wykonania i nie popełniać błędów.

Nie daj się też rozpraszać współpracownikom, bo będą oni dzisiaj wyjątkowo gadatliwi. Uważaj także na nieprzychylne spojrzenia pewnych osób, ponieważ są wśród nich nawet tacy, którzy mogą ci zaszkodzić. Staraj się nie narażać i nie zwracać na siebie większej uwagi.

Po pracy nie rozmyślaj za dużo o tym, czego nie jesteś w stanie przeskoczyć. Wydarzyły się w twoim życiu pewne sytuacje, których nie jesteś w stanie cofnąć i nie jest to najlepszy czas na ich rozpamiętywanie. Zajmij umysł ciekawą książką lub filmem.

Kontakt z rodziną także pozwoli ci się na chwilę oderwać. Spróbuj spędzić z nimi trochę więcej czasu, a na pewno twój nastrój się polepszy. Już dawno nie mieliście okazji do wspólnego świętowania i rozmów.

W twoim życiu uczuciowym całkiem nieźle się układa. Ta osoba, którą miałeś ostatnio na oku też prawdopodobnie jest tobą zainteresowana. Być może nawet w najbliższym czasie otrzymasz od niej zaproszenie na wspólne wyjście. Nie zmarnuj okazji i daj się poznać, takim jakim jesteś naprawdę. Nie warto niczego udawać, bo prawda i tak po pewnym czasie wyjdzie na jaw, a wtedy możesz bardzo kogoś rozczarować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?