krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

To będzie naprawdę paskudny dzień. Sporo rzeczy może ci się dzisiaj nie udać. Jeżeli masz taką możliwość, lepiej nie przebywaj zbyt długo poza domem, bo mogą przydarzyć cię się naprawdę przykre sytuacje.

Prawdopodobnie bardzo się z kimś dzisiaj pokłócisz. Co prawda, powodem konfliktu będzie drobnostka, jednak urośnie on do takiej rangi, że ciężko będzie się wycofać ze swojego stanowiska. Postaraj się rozwiązać to rozmową, a jeżeli ta druga osoba będzie nieugięta, odłóż to na kilka dni i po prostu dajcie sobie odetchnąć. Prawdopodobnie, gdy znowu się zobaczycie, wszystko wróci do normy i nikt nie będzie pamiętał, o co właściwie poszło.

Postaraj się ogólnie nie wchodzić dzisiaj ludziom w drogę. Będzie to dosyć trudne, bo wszyscy będą cię denerwować, jednak nie daj się wyprowadzić z równowagi. Pamiętaj, że ktoś może cię obserwować i później wyciągnąć wnioski z twojego niezbyt przykładnego zachowania. Może się to znacząco odbić na twojej zawodowej przyszłości.

W pracy postaraj się być wzorem do naśladowania. Będziesz miał pod sobą najpewniej kilka osób, które muszą nauczyć się od ciebie podstaw. Jeżeli sprawdzisz się w tej roli, szef będzie chciał to docenić.

Nie będziesz miał zbyt dużego wpływu na to, co się dzisiaj wydarzy. Najlepiej unikaj wydawania pieniędzy i podejmowania się trudniejszych zadań. Biorąc na siebie coś, co przewyższa twoje umiejętności, możesz ponieść porażkę.

Nie obarczaj swoimi problemami bliskich. Oni także nie będą mieli dzisiaj najlepszego dnia. Możesz porozmawiać ze swoim przyjacielem, ale nie oczekuj, że znajdzie dla ciebie dzisiaj dużo więcej czasu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?