krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

Dzisiaj wszystko będzie cię denerwować. Ten dzień nie będzie sprzyjał ani twojej produktywności ani kontaktom z innymi ludźmi. Prawdopodobnie z małej sprzeczki ze współpracownikiem wyniknie między wami konflikt, który trudno będzie zakończyć.

Nie bądź aż tak zawzięty, ponieważ też nie zawsze masz ze wszystkim rację. Daj innym przynajmniej przedstawić swoje argumenty. Nie musisz się z nimi zgadzać, ale kultura wymaga tego aby wysłuchać, co inni mają do powiedzenia. Niestety często masz z tym spory problem.

Twoi bliscy trochę już do tego przywykli, jednak nadal zdarzają się momenty, w których mają cię naprawdę dosyć. Musisz postarać się być nieco bardziej wyrozumiały i cierpliwy, ponieważ swoją porywczością czasem zrażasz do siebie ludzi, którym naprawdę na tobie zależy.

Zajmij się dzisiaj swoimi obowiązkami i nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje. Po powrocie do domu postaraj się wyciszyć i zająć czymś umysł. Dobrym rozwiązaniem będzie powrót do rozpoczętej książki lub obejrzenie ciekawego filmu. Nie rób nic na siłę, jeżeli nie masz na to dzisiaj ochoty. Zmuszanie się do czegokolwiek tylko pogorszy twój niezbyt wesoły nastrój.

Porozmawiaj ze swoim przyjacielem i zapytaj, jak on postrzega twoje zachowanie. Jest to osoba, która zawsze będzie z tobą szczera, chociaż jej zdanie może nie być do końca obiektywne. Prawdopodobnie jednak to właśnie on wskaże ci, co mógłbyś w sobie zmienić aby ludzie postrzegali cię nieco inaczej. Może zmiana nastawienia spowoduje, że uda ci się wreszcie znaleźć swoją drugą połówkę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?