krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

Wiele sobie na dzisiaj zaplanowałeś, jednak prawdopodobnie nie uda ci się wszystkiego zrealizować. Nie będzie to najbardziej produktywny dzień w twoim życiu.

Prawdopodobnie również mocno zawiedziesz się na pewnej osobie. Liczyłeś na jej wsparcie w pewnej sprawie i byłeś pewien, że ona pomoże ci zrealizować swój pomysł, dlatego możesz czuć się oszukany a nawet wściekły. Nie kryj swoich uczuć, jednak nie rób nic pochopnie. Po pewnym czasie będziecie mogli porozmawiać na ten temat i wtedy być może dowiesz się, o co właściwie chodziło.

Dzisiaj odpuść sobie wszelkie finansowe przedsięwzięcia, gdyż możesz w ten sposób wiele stracić. To nie jest twój najlepszy dzień na podejmowanie tak poważnych kroków.

Miej na uwadze swoich bliskich. Niezbyt dobrze się ostatnio dogadujecie, ale jedno z nich może mieć poważny problem, z którym boi się przyjść bezpośrednio do ciebie. Okaż trochę zrozumienia i postaraj się nie kwestionować życiowych wyborów innych. Każde z was żyje swoim życiem i samodzielnie nim kieruje, dlatego musisz przyjąć do wiadomości, że niektóre decyzje innych nie będą dla ciebie zbyt korzystne. Bądź tolerancyjny i zaakceptuj ich wybory. Najlepiej, jeżeli zaczniesz dzisiaj od szczerej rozmowy. Może być ciężko, jednak nie poddawaj się zbyt szybko.

Ponury nastrój będzie ci towarzyszył przez cały dzień. Postaraj się nie kłaść do łóżka w tym humorze. Pomyśl nad zrobieniem czegoś dla siebie i odnalezieniem chwili, w której będziesz w stanie się odprężyć. Może to być nieco dłuższa kąpiel, która pozwoli ci oczyścić nie tylko ciało ale i umysł.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?