krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna dzienny

sierpień 24 - wrzesień 22

Będziesz dzisiaj niezwykle radosny i uprzejmy dla innych. Twój dobry nastrój nie jest spowodowany niczym konkretnym. Po prostu poczujesz jakiś nieokreślony przypływ energii i będziesz chciał go spożytkować.

Poświęć się dla innych. Prawdopodobnie jest w twoim otoczeniu ktoś, kto radzi sobie w życiu nieco gorzej. Ta osoba potrzebuje wsparcia, chociaż nigdy bezpośrednio o nie nie poprosi. Rozejrzyj się i zaraź ją swoim optymizmem.

Twój zapał do życia w pracy nieco się ostudzi. Będziesz miał sporo do zrobienia, a szef wcale nie stanie się mniej wymagający niż zwykle. Postaraj się nie wchodzić mu w drogę, bo możesz się przypadkiem narazić. Nie wszyscy lubią, kiedy ktoś inny ma dobry humor i mogą chcieć skutecznie ci go popsuć.

Euforia nie będzie cię opuszczać jednak już po zakończeniu pracy i możesz przez to wykonać jakieś głupie posunięcie, którego już za kilka dni pożałujesz. Zastanów się więc dwa razy, zanim podejmiesz jakąś zobowiązującą decyzję i obiecasz komuś coś, z czego nie będziesz w stanie się wywiązać.

Swoich bliskich zarazisz dobrym humorem i wspólnie wpadniecie na pomysł pożytecznego i przyjemnego spędzania czasu. Nareszcie uda wam się porozmawiać i wyjaśnić sobie pewne zaległe sprawy. Nie duś w sobie emocji i przyznaj się do tego, że trochę cię ostatnio rozczarowali. Szczere rozmowy sprzyjają utrzymywaniu zdrowych relacji, dlatego warto mówić o swoich uczuciach.

Wieczorem znajdź czas dla swojego partnera i zjedzcie wspólnie kolację. Możesz postarać się przygotować dla niego deser, na pewno doceni twój wysiłek i odpowiednio się odwdzięczy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy gwiazd są dzisiaj dla Ciebie korzystne. Dadzą Ci szansę na ogólną poprawę Twojej sytuacji. Podejmuj decyzje rozważnie i nie działaj zbyt impulsywnie. Spędź dzisiejszy dzień z ukochaną osobą, zabawcie się i wspólnie odpocznijcie.

Nie wdawaj się dzisiaj w zbędne dyskusje ze swoim szefem. Urodzeni pod znakiem Panny mogą dziś czuć się wyjątkowo dobrze i pełni pozytywnej energii. I nie jest to dziwne, gdyż układ planet jest dziś dla nich naprawdę dobry. Pamiętaj jednak żeby nie wpadać z powodu świetnego samopoczucia w zbyt dużą euforię, gdyż może ona przyćmić racjonalne osądy.

Podejmując decyzję, stawiaj mimo wszystko na rozwagę i logiczną analizę sytuacji, a nie podążaj za nagłymi odruchami serca. Pracować będzie Ci się dzisiaj miło, lekko i przyjemnie. Odczujesz satysfakcję z wykonywanych przez siebie zadań i nie będzie możliwości, że jakiś obowiązek Cię zaskoczy. Jednak mimo to pamiętaj, że Twój dobry dzień niekoniecznie musi być tak samo miły dla wszystkich. Stąd nie wdawaj się w zbędne dyskusje z osobami, które mogą mieć duży wpływ na Twoją dalszą karierę.

W miłości też udanie. Bez szczególnych wzlotów, ale i tym bardziej bez upadków. To dobry czas, aby spędzić go z osobą, na której Ci zależy. Zaplanuj czas tak, byście mogli wzajemnie wspominać świetną zabawę, jak i zagwarantuj wam nieco relaksu. Na pewno obydwoje będziecie zadowoleni. Samotne Panny mają możliwość poznania dziś kogoś, z kim także świetnie spędzą czas. A może ten ktoś już jest w pobliżu i tylko czeka, żeby porwać go do zabawy?