krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop roczny Strzelec

Horoskop Strzelec roczny 2024

listopad 22 - grudzień 21

Odpuść sobie trochę w tym roku. Ostatnie lata spędziłeś na tym aby walczyć o uznanie i pozycję w swoim świecie zawodowym. Osiągnąłeś już naprawdę wiele i nie masz potrzeby aż tak nadal się starać. Oczywiście pracuj na zasłużoną pensję, jednak daj sobie nieco więcej czasu na odpoczynek i poświęć się rozwijaniu innych sfer swojego życia.

Twoje życie towarzyskie niemal nie istnieje. Postaraj się odnowić kontakty i nawiązać jakieś nowe znajomości. Wyjdź do ludzi i zacznij korzystać z czasu wolnego w bardziej rozwijający społecznie sposób. Nie zamykaj się samotnie w czterech ścianach, bo może to jedynie pogłębić twoje przygnębienie. Przyda ci się wspólny wyjazd z przyjaciółmi. Postaraj się już na początku roku rzucić jakiś pomysł i spróbuj namówić na niego swoich znajomych. Jeżeli odpowiednio wcześnie zabierzecie się za organizację, może z tego powstać naprawdę świetna przygoda.

Musisz bardziej skupić się na życiu rodzinnym. Poświęć więcej czasu swoim bliskim i zbierz się w końcu na szczerą rozmowę, którą od dłuższego czasu odkładacie. Przedstawienie sobie swoich punktów widzenia na pewne sprawy może wam ułatwić ich rozwiązanie. Nie zawsze i we wszystkim musicie się ze sobą zgadzać, jednak warto jest umieć porozumiewać się miedzy sobą i dyskutować o różnych opcjach.

Może na twojej drodze pojawić się ktoś, kto zawróci ci w głowie. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę tylko daj sytuacji się rozwinąć. Obserwuj tą osobę i staraj się wyczuć jej intencje, ponieważ nie muszą one być dla ciebie pozytywne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący rok będziesz mógł zaliczyć do udanych, aczkolwiek będzie w nim tez dużo chwil, w których przeważać będą negatywne emocje. Trzymaj się swojego zdania i nie daj sobie wejść na głowę.

Nie ufaj wszystkim napotkanym osobą. Ostrożność i racjonalne myślenie pozwolą Ci uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Nie przesadzaj z używkami i dostarczaj organizmowi więcej witamin. Przed Tobą wiele bardzo różnych miesięcy, niektóre szczęśliwe, niektóre obfitujące w chwile, kiedy nie będzie Ci do śmiechu.

Ale pocieszeniem może być to, że w przyszłości, patrząc z innej perspektywy, będzie to dla Ciebie całkiem udany czas. We wszystkich sferach począwszy od życia zawodowego, przez rodzinne, aż do sfery miłosnej, towarzyszyć Ci będzie niewiadoma. Jedno jest pewne, zachowaj ostrożność i ufaj swojemu instynktowi. To chyba najlepsza rada, jaką na ten rok mogą dać Ci gwiazdy.

Zachowaj dużą ostrożność, podchodź do życia z głową na karku, a wszystkie życiowe zakręty jakoś może uda się wyprostować. Unikaj też osób, które nie są Twoimi przyjaciółmi i pragną Ci zaszkodzić. Nie ufaj im, szczególnie jeżeli mają zupełnie odmienne zdanie niż Ty i próbują je narzucić.

Prawdopodobnie Twoje podejście do sprawy oraz przekonania okażą się tymi właściwymi. Nawet w chwilach największego zwątpienia w swoje siły nie szukaj luzu i relaksu w używkach. Dużo lepiej będzie rzeczywiście zadbać o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Pomogą Ci w tym witaminy, zdrowa dieta i trochę ruchu na świeżym powietrzu.