krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop Baran tygodniowy

marzec 21 - kwiecień 19

To będzie ciężki, ale przynoszący duże korzyści tydzień. Twój wysiłek i wkład w końcu się opłaci i zobaczysz wreszcie efekty swojej pracy. Zyski prawdopodobnie przerosną twoje oczekiwania, dlatego będziesz z siebie bardzo zadowolony. Prawdopodobnie docenią cię także osoby, na których zdaniu bardzo ci zależało. Sam doszedłeś do wszystkiego, dlatego w pełni zasługujesz na wszystkie słowa uznania.

Koniec tygodnia prawdopodobnie spędzisz na świętowaniu w gronie najbliższych. Masz do tego pełne prawo, dlatego korzystaj z życia i ciesz się swoim sukcesem. Nie przesadź jednak z wydawaniem pieniędzy, ponieważ jeszcze nie zacząłeś zarabiać tyle, ile sobie założyłeś.

Poświęcasz się w ostatnim czasie głównie swojej karierze i brakuje ci czasu na jakiekolwiek relacje towarzyskie. Twoi znajomi narzekają na brak kontaktu z twojej strony i twoją nieobecność. Ty także, mimo swoich osiągnięć, czujesz się nieraz samotny i chciałbyś mieć kogoś u boku. Jednocześnie zamykasz się na nowe znajomości.

W tym tygodniu będziesz miał wreszcie szansę kogoś poznać. Musisz tylko być bardziej otwarty na ludzi i dać sobie szansę ich poznać. Twoja wybredność może nie być tu najbardziej wskazaną cechą. Zapomnij o przeszłości i żyj tym, co jest dzisiaj. Nie możesz na wszystko patrzeć przez pryzmat przeszłych wydarzeń. Nie zmienisz tego, a jeżeli coś ma cię spotkać w przyszłości to również nie będziesz w stanie tego przewidzieć. Po prostu daj się ponieść emocjom i kieruj się w wyborami bardziej sercem, a poczujesz się szczęśliwszy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Początek tygodnia nie będzie łatwy. Będziesz podirytowany co może doprowadzić do kłótni. Staraj się trzymać język za zębami. W drugiej połowie tygodnia wróci do Ciebie pozytywna energia i dobry humor.

Staniesz się duszą towarzystwa. W weekend wyjdź gdzieś ze znajomymi, lecz nie zapominaj o odpoczynku i regeneracji. Pierwsze dni tego tygodnia przyniosą dosyć dużo irytacji i nerwowej atmosfery. Będzie to wynikać z Twojego negatywnego nastawienia do świata.

Nie musisz pokazywać wszystkim, jak bardzo zły masz humor i czasami po prostu powstrzymaj się przed powiedzeniem czegoś nieprzyjemnego, bo może zakończyć się to nieprzyjemną kłótnią i obopólnym żalem Całe szczęście zły humor będzie doskwierał Ci tylko przez kilka dni, a późnej znów w Twoim życiu zagości uśmiech. Wtedy też warto pokazać towarzystwu, że potrafisz być naprawdę wspaniałym, uśmiechniętym człowiekiem.

Masz szansę zarażać swoją pozytywną energią wszystkich dookoła. Nie bój się wyrażać pozytywnych myśli, a pozycja duszy towarzystwa będzie Twoja. Z powodu tak dużej dawki humoru warto jest nie tylko spędzać wieczory ze znajomymi, ale także wybrać się na jakiś wspólny, szalony, weekendowy wypad.

A może rodzinny biwak lub inna wycieczka także wchodzą w grę? Pamiętaj jednak, że pokłady energii kiedyś się kończą i od czasu do czasu trzeba naładować baterie. Dlatego gdziekolwiek nie zdecydujesz się spędzić ostatnich dni tygodnia, zadbaj o to, by były one nie tylko wesołe, ale i odprężające, relaksujące i regenerujące.