krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop Baran tygodniowy

marzec 21 - kwiecień 19

To będzie bardzo dobry tydzień. Uda ci się wreszcie spotkać ze starymi znajomymi, z którymi umawiacie się już od pewnego czasu. Spędzicie razem naprawdę miłe chwile, wspominając dawne czasy. Potrzebowałeś takiej odskoczni od codzienności, dlatego bardzo dobrze wpłynie na ciebie to spotkanie. Będziesz mógł wreszcie porozmawiać z kimś nie tylko na służbowe tematy.

Ostatnio czujesz się trochę samotny. Wszyscy, z którymi miałeś dobry kontakt, zajęli się własnym życiem i ciężko jest się spotkać i na spokojnie porozmawiać. Pocieszasz się powierzchownymi relacjami ze współpracownikami, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie na dłuższą metę. Musisz postarać się rozgraniczyć życie zawodowe od prywatnego.

Poza pracą znajdź sobie jeszcze jakieś zajęcie i postaw cel, do którego chciałbyś dążyć. Pozwoli ci to ujrzeć w życiu głębszy sens. Możesz zacząć od zaraz i jeszcze w tym tygodniu popracować nad samym sobą. Przydałoby ci się polepszyć swoją kondycję fizyczną. Twoim celem może być osiągnięcie jakiejś wymarzonej wagi. Systematycznie staraj się do niej zbliżać, wykonując założony plan treningowy. Pomyśl nad zgłoszeniem się w tej sprawie do ludzi, którzy zajmują się tym zawodowo. Pozwoli ci to poszerzyć jednocześnie grono swoich znajomych. A może na siłowni spotkasz kogoś, kto wpadnie ci w oko.

Każdy pomysł na zmianę w twoim życiu będzie dobry, jeżeli tylko odpowiednio się do tego nastawisz. Musisz być zdeterminowany, jeżeli chcesz coś osiągnąć, więc nie marnuj czasu i zacznij już w tym tygodniu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Początek tygodnia nie będzie łatwy. Będziesz podirytowany co może doprowadzić do kłótni. Staraj się trzymać język za zębami. W drugiej połowie tygodnia wróci do Ciebie pozytywna energia i dobry humor.

Staniesz się duszą towarzystwa. W weekend wyjdź gdzieś ze znajomymi, lecz nie zapominaj o odpoczynku i regeneracji. Pierwsze dni tego tygodnia przyniosą dosyć dużo irytacji i nerwowej atmosfery. Będzie to wynikać z Twojego negatywnego nastawienia do świata.

Nie musisz pokazywać wszystkim, jak bardzo zły masz humor i czasami po prostu powstrzymaj się przed powiedzeniem czegoś nieprzyjemnego, bo może zakończyć się to nieprzyjemną kłótnią i obopólnym żalem Całe szczęście zły humor będzie doskwierał Ci tylko przez kilka dni, a późnej znów w Twoim życiu zagości uśmiech. Wtedy też warto pokazać towarzystwu, że potrafisz być naprawdę wspaniałym, uśmiechniętym człowiekiem.

Masz szansę zarażać swoją pozytywną energią wszystkich dookoła. Nie bój się wyrażać pozytywnych myśli, a pozycja duszy towarzystwa będzie Twoja. Z powodu tak dużej dawki humoru warto jest nie tylko spędzać wieczory ze znajomymi, ale także wybrać się na jakiś wspólny, szalony, weekendowy wypad.

A może rodzinny biwak lub inna wycieczka także wchodzą w grę? Pamiętaj jednak, że pokłady energii kiedyś się kończą i od czasu do czasu trzeba naładować baterie. Dlatego gdziekolwiek nie zdecydujesz się spędzić ostatnich dni tygodnia, zadbaj o to, by były one nie tylko wesołe, ale i odprężające, relaksujące i regenerujące.