krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop Baran tygodniowy

marzec 21 - kwiecień 19

Nastaw się na mało przyjemny dla ciebie tydzień. Twoi bliscy będą świetnie się gdzieś bawić, podczas gdy ty będziesz zmuszony zostać w robocie. Nie przepadasz za swoją pracą, a teraz szczególnie będzie cię ona irytować.

Nie nakręcaj się jednak i staraj się podejść do tego racjonalnie. Traktuj pracę jako konieczność, która zapewnia ci środki do życia. Nie możesz z dnia na dzień rzucić wszystkiego bez żadnego planu awaryjnego. Najpierw należy pomyśleć o zabezpieczeniu finansowym, które pozwoli ci odejść i nie narobić sobie większych problemów. Rozejrzyj się za ogłoszeniami i staraj się najpierw znaleźć jakąś inną opcję, a dopiero potem rezygnuj z tego, co masz.

Pamiętaj, że jesteś w życiu odpowiedzialny nie tylko za siebie ale i swoich bliskich. Musisz zadbać o waszą wspólną przyszłość i na końcu myśleć o sobie samym.

Będziesz miał dużo pracy w tym tygodniu, a po południu będziesz musiał także zajmować się domem. Możesz czuć się przeciążony i pod koniec tygodnia możesz przeżyć pewnego rodzaju załamanie. Stracisz siły i chęci do czegokolwiek, a rano ciężko będzie ci podnieść się z łóżka. Możesz pocieszać się faktem, że po weekendzie wszystko wróci do normy i nie będziesz już obarczony aż tak wieloma sprawami.

Dni wolne także będziesz miał dosyć przepełnione różnymi sprawami, których nie zdążyłeś załatwić w tygodniu. Wieczorami jednak uda ci się uciec w miejsce, w którym będziesz mógł rozkoszować się ciszą i swoją samotnością. Będą to chwile tylko dla ciebie i wtedy uda ci się zaczerpnąć powietrza.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Początek tygodnia nie będzie łatwy. Będziesz podirytowany co może doprowadzić do kłótni. Staraj się trzymać język za zębami. W drugiej połowie tygodnia wróci do Ciebie pozytywna energia i dobry humor.

Staniesz się duszą towarzystwa. W weekend wyjdź gdzieś ze znajomymi, lecz nie zapominaj o odpoczynku i regeneracji. Pierwsze dni tego tygodnia przyniosą dosyć dużo irytacji i nerwowej atmosfery. Będzie to wynikać z Twojego negatywnego nastawienia do świata.

Nie musisz pokazywać wszystkim, jak bardzo zły masz humor i czasami po prostu powstrzymaj się przed powiedzeniem czegoś nieprzyjemnego, bo może zakończyć się to nieprzyjemną kłótnią i obopólnym żalem Całe szczęście zły humor będzie doskwierał Ci tylko przez kilka dni, a późnej znów w Twoim życiu zagości uśmiech. Wtedy też warto pokazać towarzystwu, że potrafisz być naprawdę wspaniałym, uśmiechniętym człowiekiem.

Masz szansę zarażać swoją pozytywną energią wszystkich dookoła. Nie bój się wyrażać pozytywnych myśli, a pozycja duszy towarzystwa będzie Twoja. Z powodu tak dużej dawki humoru warto jest nie tylko spędzać wieczory ze znajomymi, ale także wybrać się na jakiś wspólny, szalony, weekendowy wypad.

A może rodzinny biwak lub inna wycieczka także wchodzą w grę? Pamiętaj jednak, że pokłady energii kiedyś się kończą i od czasu do czasu trzeba naładować baterie. Dlatego gdziekolwiek nie zdecydujesz się spędzić ostatnich dni tygodnia, zadbaj o to, by były one nie tylko wesołe, ale i odprężające, relaksujące i regenerujące.