krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop Baran tygodniowy

marzec 21 - kwiecień 19

To będzie tydzień pełen wrażeń. Możesz nie spodziewać się, co szykują dla ciebie twoim najbliżsi. Tym razem zaplanowali coś, czego zupełnie się nie spodziewałeś. Ciesz się ich towarzystwem i spędźcie dużo czasu na wspólnej rozrywce. Nie wiadomo kiedy znów będziesz mógł sobie na to pozwolić.

Ten tydzień w pracy będzie dla ciebie dosyć spokojny. Nie będziesz miał zbyt wielu powodów do stresu i wyrobisz się z wszystkimi obowiązkami w odpowiednim czasie. Współpracownicy będą chcieli zacieśnić wasze relacje i prawdopodobnie zaproszą cię na skromną integrację. Nie masz nic do stracenia, więc nie musisz długo zastanawiać się nad decyzją. Staraj się jednak zachować klasę, ponieważ w waszym gronie może być osoba, która bacznie cię obserwuje i może szukać na ciebie haka. Nie masz nic do ukrycia, jednak każde potknięcie może być wykorzystane przeciwko tobie.

Koniec tygodnia nie będzie dla ciebie mniej rozrywkowy. Odezwą się do ciebie starzy znajomi, którzy bardzo będą chcieli się z tobą spotkać. Mają ci do przekazania pewne zaskakujące wieści. Postaraj się wygospodarować dla nich jeden wieczór.

Wolny dzień przeznacz na nadrobienie zaległości w domowych obowiązkach. Zaplanowałeś sobie małą rewolucję do wykonania w półkach, więc teraz będzie właściwy czas aby się za to zabrać.

Po wykonaniu wszystkiego zgodnie z planem będziesz miał wreszcie chwilę dla siebie. Postaraj się spędzić ją pożytecznie ale jednocześnie daj swojemu organizmowi psychicznie odpocząć. Musisz zregenerować siły i być gotowym na kolejny pracowity tydzień.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Początek tygodnia nie będzie łatwy. Będziesz podirytowany co może doprowadzić do kłótni. Staraj się trzymać język za zębami. W drugiej połowie tygodnia wróci do Ciebie pozytywna energia i dobry humor.

Staniesz się duszą towarzystwa. W weekend wyjdź gdzieś ze znajomymi, lecz nie zapominaj o odpoczynku i regeneracji. Pierwsze dni tego tygodnia przyniosą dosyć dużo irytacji i nerwowej atmosfery. Będzie to wynikać z Twojego negatywnego nastawienia do świata.

Nie musisz pokazywać wszystkim, jak bardzo zły masz humor i czasami po prostu powstrzymaj się przed powiedzeniem czegoś nieprzyjemnego, bo może zakończyć się to nieprzyjemną kłótnią i obopólnym żalem Całe szczęście zły humor będzie doskwierał Ci tylko przez kilka dni, a późnej znów w Twoim życiu zagości uśmiech. Wtedy też warto pokazać towarzystwu, że potrafisz być naprawdę wspaniałym, uśmiechniętym człowiekiem.

Masz szansę zarażać swoją pozytywną energią wszystkich dookoła. Nie bój się wyrażać pozytywnych myśli, a pozycja duszy towarzystwa będzie Twoja. Z powodu tak dużej dawki humoru warto jest nie tylko spędzać wieczory ze znajomymi, ale także wybrać się na jakiś wspólny, szalony, weekendowy wypad.

A może rodzinny biwak lub inna wycieczka także wchodzą w grę? Pamiętaj jednak, że pokłady energii kiedyś się kończą i od czasu do czasu trzeba naładować baterie. Dlatego gdziekolwiek nie zdecydujesz się spędzić ostatnich dni tygodnia, zadbaj o to, by były one nie tylko wesołe, ale i odprężające, relaksujące i regenerujące.