krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop Baran tygodniowy

marzec 21 - kwiecień 19

Ten tydzień postawi przed tobą wiele wyzwań. Jeżeli odpowiednio się do nich nastawisz i będziesz zdeterminowany w dążeniu do celu, uda ci się zrealizować wszystko, co sobie założyłeś. Nie daj się jednak rozproszyć i staraj się odłożyć wszelkie przyjemności na koniec tygodnia. Znajomi mogą chcieć wyciągnąć cię z domu, jednak postaraj się umówić z nimi w wolniejszy dzień aby przez cały tydzień być wypoczętym i gotowym do pracy.

Twój zapał i poświęcenie zostaną docenione w taki sposób, że na pewno będziesz zadowolony. Postaraj się robić nie tylko dobre wrażenie ale i przyłóż się do swoich obowiązków i wypełniaj je sumiennie. Masz przewagę, jeżeli chodzi o zdobycie w pracy awansu, dlatego udowodnij, że to właśnie ty na niego zasługujesz.

Uważaj w tym tygodniu na podstępne osoby w twoim otoczeniu. Możesz paść ich ofiarą, bo z jakiegoś powodu upatrzyli sobie w tobie łatwy cel. Pamiętaj, że sam dokonujesz własnych wyborów i podejmujesz decyzje, dlatego nie daj się zmanipulować. Masz wokół siebie ludzi, którym możesz ufać i staraj się ich trzymać.

Koniec tygodnia nie będzie mniej intensywny niż jego początek, dlatego musisz być wytrwały. Już w weekend będziesz mógł nareszcie odpocząć i poukładać wszelkie zaległe sprawy osobiste. Skup się na relacji ze swoim partnerem, ponieważ ostatnio bardzo oddaliliście się od siebie. Każde zajęło się swoim życiem zawodowym i brakuje wam czasu nawet na wspólny posiłek. Spróbuj to nadrobić i przygotuj samodzielnie ulubiony obiad swojej drugiej połówki. Będziecie mieli w końcu trochę czasu aby szczerze o tym ze sobą porozmawiać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Początek tygodnia nie będzie łatwy. Będziesz podirytowany co może doprowadzić do kłótni. Staraj się trzymać język za zębami. W drugiej połowie tygodnia wróci do Ciebie pozytywna energia i dobry humor.

Staniesz się duszą towarzystwa. W weekend wyjdź gdzieś ze znajomymi, lecz nie zapominaj o odpoczynku i regeneracji. Pierwsze dni tego tygodnia przyniosą dosyć dużo irytacji i nerwowej atmosfery. Będzie to wynikać z Twojego negatywnego nastawienia do świata.

Nie musisz pokazywać wszystkim, jak bardzo zły masz humor i czasami po prostu powstrzymaj się przed powiedzeniem czegoś nieprzyjemnego, bo może zakończyć się to nieprzyjemną kłótnią i obopólnym żalem Całe szczęście zły humor będzie doskwierał Ci tylko przez kilka dni, a późnej znów w Twoim życiu zagości uśmiech. Wtedy też warto pokazać towarzystwu, że potrafisz być naprawdę wspaniałym, uśmiechniętym człowiekiem.

Masz szansę zarażać swoją pozytywną energią wszystkich dookoła. Nie bój się wyrażać pozytywnych myśli, a pozycja duszy towarzystwa będzie Twoja. Z powodu tak dużej dawki humoru warto jest nie tylko spędzać wieczory ze znajomymi, ale także wybrać się na jakiś wspólny, szalony, weekendowy wypad.

A może rodzinny biwak lub inna wycieczka także wchodzą w grę? Pamiętaj jednak, że pokłady energii kiedyś się kończą i od czasu do czasu trzeba naładować baterie. Dlatego gdziekolwiek nie zdecydujesz się spędzić ostatnich dni tygodnia, zadbaj o to, by były one nie tylko wesołe, ale i odprężające, relaksujące i regenerujące.