krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop Baran tygodniowy

marzec 21 - kwiecień 19

To będzie naprawdę obiecujący tydzień. Masz do zrealizowania pewien trudny projekt, do którego przygotowujesz się już od dłuższego czasu. Masz teraz szansę zabłysnąć w oczach szefa i nieco podnieść swoje kwalifikacje. Prawdopodobnie za swoje zaangażowanie zostaniesz odpowiednio doceniony. Mogą przydarzyć ci się małe potknięcia, jednak nie poddawaj się i staraj się być dyplomatyczny. Nikt prawdopodobnie nie zauważy twoich błędów, dlatego nie panikuj i staraj się dokończyć wszystko według zamierzonego planu.

Twoi bliscy mają ci za złe, że zbyt poświęcasz się pracy, zaniedbując tym samym wasze relacje. Gdy już poradzisz sobie z wyzwaniem w sferze zawodowej i emocje nieco opadną, poświęć trochę więcej czasu rodzinie. Pomyśl o urlopie i wspólnym wyjeździe. Szef na pewno będzie ci przychylny, a rodzina prawdopodobnie będzie zachwycona tym pomysłem. Będziesz miał szansę trochę wynagrodzić im swoją ostatnią nieobecność i nadrobić wszelkie zaległości.

Odpoczynek przyda ci się również ze względów zdrowotnych. Nieco nadszarpnąłeś ostatnio swoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Musisz bardziej o siebie zadbać w tej kwestii, inaczej przeforsujesz swój organizm, co może skończyć się naprawdę nieciekawie.

Postaraj się także spotkać ze znajomymi i dowiedzieć się, co u nich słychać. Umówcie się na wspólne wyjście lub zaproś ich do siebie na samodzielnie przygotowaną kolację. Takie spotkania pozwalają ci nieco oderwać się od codziennego życia, które ostatnio ogarnęła swoista rutyna. Otaczasz się naprawdę pozytywnymi ludźmi, dlatego daj im trochę na siebie wpłynąć.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Początek tygodnia nie będzie łatwy. Będziesz podirytowany co może doprowadzić do kłótni. Staraj się trzymać język za zębami. W drugiej połowie tygodnia wróci do Ciebie pozytywna energia i dobry humor.

Staniesz się duszą towarzystwa. W weekend wyjdź gdzieś ze znajomymi, lecz nie zapominaj o odpoczynku i regeneracji. Pierwsze dni tego tygodnia przyniosą dosyć dużo irytacji i nerwowej atmosfery. Będzie to wynikać z Twojego negatywnego nastawienia do świata.

Nie musisz pokazywać wszystkim, jak bardzo zły masz humor i czasami po prostu powstrzymaj się przed powiedzeniem czegoś nieprzyjemnego, bo może zakończyć się to nieprzyjemną kłótnią i obopólnym żalem Całe szczęście zły humor będzie doskwierał Ci tylko przez kilka dni, a późnej znów w Twoim życiu zagości uśmiech. Wtedy też warto pokazać towarzystwu, że potrafisz być naprawdę wspaniałym, uśmiechniętym człowiekiem.

Masz szansę zarażać swoją pozytywną energią wszystkich dookoła. Nie bój się wyrażać pozytywnych myśli, a pozycja duszy towarzystwa będzie Twoja. Z powodu tak dużej dawki humoru warto jest nie tylko spędzać wieczory ze znajomymi, ale także wybrać się na jakiś wspólny, szalony, weekendowy wypad.

A może rodzinny biwak lub inna wycieczka także wchodzą w grę? Pamiętaj jednak, że pokłady energii kiedyś się kończą i od czasu do czasu trzeba naładować baterie. Dlatego gdziekolwiek nie zdecydujesz się spędzić ostatnich dni tygodnia, zadbaj o to, by były one nie tylko wesołe, ale i odprężające, relaksujące i regenerujące.