krzyż prawy krzyż lewy

Sennik samochód

Znaczeniu snu samochód

Sen samochód

S

Sen o samochodzie dostarcza ważnych informacji o osobie śniącej. Z jednej strony może być to symbol energii życiowej, odpowiedzialności, lojalności, dojrzałości lub kontroli nad życiem, natomiast z drugiej może być to zupełna odwrotność na przykład lekkomyślność czy też niedojrzałość.

Własny samochód jest zwiastunem nadchodzącego szczęścia, które w najbliższym czasie cię spotka, natomiast czyjś ma na celu ostrzeżenie cię przed zbędną zazdrością i zawiścią. Ludzi, którzy odnieśli większy sukces niż ty traktuj jako inspirację, a nie konkurencję.

Podróż samochodem jest czasami odzwierciedleniem podróży w głąb własnej psychiki, dzięki której możesz odnaleźć swoje prawdziwe „ja” oraz masz szansę odkryć cechy i umiejętności, które dotychczas pozostawały głęboko w ukryciu. W przypadku takiego snu ważne jest to jak przebiegła podróż na przykład, jeżeli jechałeś ryzykownie i szybko, nie zważając na zasady ruchu drogowego to znaczy, że nie żyjesz w zgodzie z samym sobą lub jesteś przytłoczony codziennością, obowiązkami i potrzebujesz odpoczynku, zaś spokojna jazda, zgodna z przepisami świadczy o tym, że umiejętnie i spokojnie przechodzisz z jednego etapu życia do drugiego.

Jazda w deszczu odnosi się do twojej determinacji w dążeniu do wyznaczonych planów i marzeń. Dasz sobie radę ze wszystkimi przeciwnościami losu, z którymi inni nie mogli sobie poradzić i osiągniesz zamierzony sukces.

Kradzież auta odbierana jest jako przestroga przed fałszywymi osobami, które chcą wprowadzić cię w błąd i sprawić byś poczuł się zdezorientowany. Może to dotyczyć wszystkich ludzi z twojego otoczenia zarówno rodziny, współpracowników, szefa, przyjaciół czy też drugiej połówki.

Jeżeli jedziesz jako pasażer to oznacza, że przyjmujesz bierną postawę, nie angażujesz się w żadne przedsięwzięcia oraz nie odczuwasz zainteresowania życiem towarzyskim.

Wypadek zapowiada straty materialne, które odniesiesz w najbliższym czasie, a także złą passe w interesach.

Poszukiwanie pojazdu ma na celu przypomnienie ci, abyś nie stawiał wszystkiego na jedną kartę. Masz wiele cennych rzeczy do stracenia i takie ryzyko może ci tylko zaszkodzić.

Kupno jest pozytywnym znakiem, który zapowiada powodzenie w sferze zawodowej oraz projekt, który zostanie w pełni zrealizowany i zakończy się sukcesem, który cię bardzo usatysfakcjonuje.

Motyw zepsutego samochodu pojawia się najczęściej w marzeniach sennych osób, które niedawno miały jakiś wypadek lub wybierają się w daleką podróż. Sen taki jest interpretowany jako forma obawy przed długą jazdą.