krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Dzisiaj naprawdę ci się poszczęści. Obudzisz się rześki i wypoczęty. Jest to dobry dzień aby zaryzykować i postawić kupon na loterii, bo wygrana może być w twoim zasięgu.

Miej się jednak na baczności, ponieważ znajdzie się dzisiaj w twoim otoczeniu osoba, która zapragnie zupełnie popsuć ci humor. Nie daj się sprowokować i wciągnąć w jakieś głupie gierki. Nie wdawaj się też w dyskusje, ponieważ ta osoba jest sprytna i twoje słowa może szybko obrócić przeciwko tobie. Rób, co do ciebie należy i rozmawiaj z życzliwymi ludźmi. Masz wśród kolegów z pracy kilka zaufanych osób, które bardzo chętnie wstawią się za tobą w potrzebie.

Postaraj się dzisiaj nie przesadzać z jedzeniem i kontroluj się, bo apetyt możesz mieć naprawdę spory. Pomyśl o ćwiczeniach na świeżym powietrzu. Pozwolą one spożytkować energię i trochę cię wyciszyć.

Wybierz się po pracy na miasto ze swoim partnerem. Dobre jedzenie i wspólne zakupy już od dawna czekały na właściwy moment. Dzisiaj oboje macie nieco więcej czasu, dlatego możecie poświecić na to popołudnie. Po powrocie do domu odpocznijcie przed dobrym filmem. Będziesz miał poczucie, że dzień wykorzystałeś do samego końca i energię włożyłeś w naprawdę pożyteczne czynności.

Chociaż razem ze swoją drugą połówką będziecie niesamowicie wyczerpani, nie braknie wam energii na siebie nawzajem. Pozwólcie sobie ponieść się emocjom i skupcie uwagę wyłącznie na sobie. Już od dawna brakowało wam takiej bliskości. Staraj się jednak mimo wszystko wyspać, bo jutro czeka na ciebie kolejny dzień pełen pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.