krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Przygotuj się na bardzo męczący dzień. Wydarzenia z ostatnich dni skumulują się z dodatkowymi problemami i możesz w pewnym momencie poczuć, że nie dajesz rady wszystkiego opanować.

Niestety nie nadążałeś ostatnio za tym co, dzieje się w twoim życiu. Oczywiście nie jest to tylko i wyłącznie twoja wina, bo wiesz że przyczynili się do tego nieprzychylni ci ludzie.Spróbuj poprosić o pomoc przyjaciela. Jeżeli nie będzie w stanie cię wesprzeć, to chociaż podpowie ci, jak sobie to wszystko poukładać.

Szczera rozmowa w kryzysowych sytuacjach zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Miej na uwadze to, że nie jesteś sam z wszystkimi problemami i nie ma sytuacji bez wyjścia. Przypomnij sobie, jak radziłeś sobie, kiedy bywało dużo gorzej. Masz mocny charakter, dzięki czemu udaje ci się wydostać nawet z najgorszych kłopotów. Niech nie opuszcza cię determinacja i wiara w lepsze jutro, ponieważ pozostając w miejscu, możesz tylko pogorszyć swoją sytuację.

Możesz poszukać wsparcia w rodzinie, mimo tego, że ostatnio nie układa się miedzy wami zbyt dobrze. Dla nich zawsze będziesz bliską osobą i jeżeli tylko będą mogli, pomogą ci w potrzebie.Staraj się mimo wszystko nie myśleć tylko o sobie. Są wokół ciebie ludzie, którzy także potrzebują wsparcia, a jednak go od ciebie nie dostają.

Musisz uważniej słuchać tego, co ludzie do ciebie mówią. Nieraz największy smutek i prośba o wsparcie ukryte są między wierszami. Pamiętaj, że tobie ludzie starają się pomagać nawet wtedy, kiedy sami źle radzą sobie w życiu, staraj się odwdzięczyć im się tym samym.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.