krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Może cię dzisiaj trochę drażnić przebywanie wśród ludzi. Prawdopodobnie będziesz niewyspany i ciężko będzie ci się podnieść rano z łóżka. Musisz pomyśleć o zmianie nawyków i zacząć kłaść się wcześniej spać.

Twoja produktywność i energia znacznie spada, kiedy jesteś przemęczony i to prawdopodobnie wpływa na twoje zadowolenie z wykonywanej pracy. Uważaj, ponieważ na przysypianiu może niebawem nakryć cię szef, a to wywoła miedzy wami niemałą burzę. Współpracownicy już teraz mają ci za złe, że nie ze wszystkim wyrabiasz się na czas i przez to oni sami są w tyle.

Musisz zacząć myśleć nie tylko o sobie, ale i o innych, jeżeli chcesz, żeby inni darzyli cię szacunkiem. Jesteś raczej samotnikiem, dlatego niezbyt brakuje ci ludzi wokół siebie. Miej jednak na uwadze to, że w pracy poparcie innych osób czasem może ci się przydać. Poza poprawą swojej postawy współpracownika, pomyśl o nawiązaniu jakiejś relacji koleżeńskiej. Spróbuj, może kilka osób uda ci się zaprosić na wspólne wyjście na miasto w weekend.

Dzisiaj po pracy nie angażuj się już w żadne wymagające większego wysiłku zadania. Postaraj się wykonać jak najszybciej wszystkie najważniejsze obowiązki i zafunduj sobie relaksujący wieczór. Daj organizmowi odpocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Dobrym pomysłem będzie tutaj gorąca kąpiel i lekki film. Postaraj się szybciej położyć do łóżka i porządnie wyspać, rano przekonasz się, że podstawą dobrego samopoczucia jest porządny wypoczynek i wystarczająco długi sen. Zacznij od tej najprostszej zasady, a przekonasz się, że warto.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.