krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Musisz mieć bardziej pozytywne nastawienie do świata. To, że niektórzy ludzie nie są do ciebie nastawieni zbyt przychylnie, wcale nie znaczy, że większość z nich taka jest. Nie możesz wszystkich na świecie postrzegać przez pryzmat tego, co spotkało cię kiedyś. Musisz odłożyć na bok sprawy z przeszłości i zacząć myśleć o swoim przyszłym życiu. Patrząc na to, co było kiedyś nigdy nie będziesz w stanie ruszyć do przodu.

Dzisiaj jest świetna okazja do tego, żeby wyjść do ludzi i nawiązać nowe znajomości. Pozwól wyciągnąć się na miasto lub sam zorganizuj jakieś wspólne wyjście z paczką przyjaciół. Ich towarzystwo naładuje cię pozytywną energią i powinieneś z tego korzystać, ile się da.

Nie przepracowuj się dzisiaj, nie masz nic pilnego do zrobienia, wiec wystarczy, że wykonasz tylko to, co konieczne. Nie musisz dzisiaj nikomu udowadniać swojej ambicji i zapału do pracy. Już ostatnio ktoś cię w tym względzie docenił.

Postaraj się natomiast zbliżyć nieco do swoich współpracowników. Twoje zachowanie może ich nieco zaskoczyć, ale spróbuj nawiązać z nimi koleżeńską relację. Nie musicie się sobie zwierzać i przyjaźnić, ale warto aby atmosfera w firmie, w której spędzasz ostatnio większość swojego życia, była przyjazna. Może zaproponuj im jakieś integracyjne wyjście w najbliższym czasie? Ten pomysł może spotkać się dużą przychylnością.

Skontaktuj się dzisiaj ze swoimi najbliższymi. Będą mieli oni do ciebie pewną sprawę, którą prawdopodobnie bez problemu uda ci się załatwić. Będziesz miał okazję odwdzięczyć się z to, co oni dla ciebie zrobili.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.