krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Dzisiaj możesz odczuwać przemęczenie po ostatnich dosyć ciężkich dniach. Byłeś ostatnio bardzo zdeterminowany aby dokończyć wszystko, co sobie zaplanowałeś i nie miałeś za bardzo czasu na odpoczynek. Postaraj się dzisiaj nieco odpuścić. Udało ci się w większości zrealizować to, co sobie założyłeś, dlatego możesz być z siebie dumny i pozwolić sobie na odpoczynek.

Żadne terminy cię już nie gonią, dlatego spokojnie i bez nerwów wykonasz to, co konieczne na dzisiaj i będziesz mógł poświęcić więcej czasu sobie i bliskim. Twoja rodzina tylko czeka aż wreszcie będą mogli spędzić z tobą więcej czasu. Postaraj się dać im to, czego potrzebują, jednak nie bierz na siebie odpowiedzialności organizowania wszystkim czasu. Po prostu przyjmij to, co mają ci do zaoferowania i bawcie się dobrze w swoim gronie.

Twój partner także walczy o ciebie i będzie starał się czymś cię zaskoczyć. Nawet jeżeli niespodzianka nie do końca mu się uda, nie krytykuj tego, co dla ciebie przygotował, gdyż możesz go tym bardzo zranić. Przyjmij to, co ma ci do zaoferowania i doceń jego starania. Pamiętaj, że jest to osoba, która nieustannie wspiera cię we wszystkim, co robisz i najbardziej ze wszystkich zależy jej na twoim szczęściu. Okaż jej wdzięczność i doceń to, jak stara się ciebie zadowolić.

Prawdopodobnie będziesz miał dzisiaj szansę odwdzięczyć się komuś za coś, co otrzymałeś od niego już dawno temu. Ta osoba nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że byłeś jej coś winien, dlatego uspokoisz tym prawdopodobnie jedynie swoje sumienie a ona będzie ci po prostu wdzięczna.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.