krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Dużo dzieje się w twoim życiu w ostatnim czasie, przez co możesz być dzisiaj nieco roztargniony. Uważaj dzisiaj podczas wychodzenia z domu, bo możesz zapomnieć portfela lub kluczy. To samo będzie tyczyło się miejsc, w których zamierzasz dzisiaj przebywać. Unikaj dzisiaj zatłoczonych sklepów.

Czujesz, że twoim życiem zawładnął chaos. Nie możesz za bardzo odnaleźć się w tym wszystkim, co sobie zaplanowałeś. Nadmiar rzeczy do zrobienia trochę cię przerósł. Musisz podejść do tego wszystkiego z pewną rezerwą i przestać panikować.

Wszystko uda się zorganizować pod warunkiem, że nie będziesz chciał dokonać wszystkiego naraz. Zbyt dużo wziąłeś na siebie i musisz trochę odpuścić. Niestety nie przyspieszysz niczego, a możesz jedynie w ten sposób doprowadzić do katastrofy, która kompletnie cię załamie.

Zwróć się o pomoc do najbliższych, na pewno będą chętni nieco cię odciążyć. Sam wiele razy im pomagałeś, dlatego przyszła pora aby się odwdzięczyć.

Twoja uwaga jest skupiona na celu, ale musisz dać sobie trochę odpocząć. Dobrze zaplanuj ten dzień i wieczorem znajdź chwilę na relaks. Musisz dać sobie nieco odetchnąć aby zachować trzeźwy umysł. Twoje przemęczenie na pewno nie jest w tym momencie potrzebne.

Odezwij się do znajomych i daj się wyrwać z domu. Spotkanie na świeżym powietrzu pozwoli ci na chwilę zapomnieć o tym wszystkim, co jeszcze przed tobą i nabrać nowych sił do kontynuowania przedsięwzięcia. Pamiętaj, że twoi przyjaciele też mają dużo do opowiedzenia, dlatego nie zasypuj ich informacjami ze swojego życia, ale postaraj się być także dobrym słuchaczem.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.