krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Dzisiaj ktoś może próbować cię uwieść. Jeżeli czujesz, że chciałbyś spróbować z tą osobą czegoś więcej, niż tylko zwykłej znajomości, daj się ponieść chwili i spróbuj wykorzystać ten czas jak najlepiej. Gwiazdy nie wróżą wam spokojnego i długiego związku, ale wspólnie możecie przeżyć naprawdę intensywne i zapadające w pamięć chwile.

Warto czasem zaszaleć i odejść od codziennego, schematycznego życia. W ostatnim czasie popadłeś trochę w rutynę, a każdy nowy dzień nie różni się zbytnio od poprzedniego. Przez to jesteś ciągle znudzony i ponury, co także wpływa na obraz ciebie w oczach innych. Musisz chcieć coś zmienić, bez twojej własnej inicjatywy nie masz szans na poprawę jakości swojego życia.

Spróbuj przyjrzeć się swoim znajomym i porozmawiaj z nimi o sposobach na urozmaicenie sobie życia. Zauważ też, że większość z nich ma swoje zainteresowania i pasje. Spróbuj sam odnaleźć jakieś zajęcie, któremu mógłbyś się poświecić. Być może jest coś, co odłożyłeś na dalszy plan i mógłbyś właśnie teraz do tego wrócić.

Postaraj się dzisiaj spotkać ze swoją najbliższą rodziną i spędzić z nimi trochę więcej czasu niż zazwyczaj. Będą potrzebowali twojej obecności i wsparcia szczególnie w tym dniu, ponieważ dręczy ich pewien niemały problem. Jesteś osobą, z którą każdy z nich lubi rozmawiać, dlatego poświęć im trochę czasu i staraj się chociaż wysłuchać tego, co mają ci do powiedzenia.

Wieczorem będziesz mógł w końcu odpocząć w samotności. Nie będzie to zapewne błogie leniuchowanie, jednak będziesz mógł w spokoju zająć się własnymi sprawami.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.