krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Musisz dzisiaj bardzo uważać, ponieważ wszystko będzie leciało ci z rąk. Będziesz nieco rozkojarzony, ale jednocześnie pełen energii i chęci do robienia kilku rzeczy na raz. Nie bierz za dużo na siebie, bo możesz się ze wszystkim nie wyrobić. Prawdopodobnie popełnisz dzisiaj wiele błędów, na których rozwiązanie stracisz jeszcze więcej czasu. Staraj się wykonać porządnie i dokończyć chociaż część z zaplanowanych działań.

Niestety swoim dzisiejszym zachowaniem pokrzyżujesz innym plany i przeszkodzisz w wykonywaniu ich pracy, dlatego mogą oni mieć ci to za złe. Lepiej nie naprzykrzaj im się jeszcze bardziej i nie zwracaj na siebie uwagi otoczenia. Dzisiaj nie wszyscy będą w humorze na twoje żarty, dlatego odpuść i zajmij się swoimi sprawami.

Lepiej nie podejmuj dzisiaj żadnych ryzykownych działań i nie inwestuj w nic większych pieniędzy. Każde przedsięwzięcie może zakończyć się fiaskiem, dlatego sprawy tego typu lepiej będzie ci odłożyć na kolejne dni lub tygodnie.

Uważaj także w publicznych miejscach. Tłum zabieganych ludzi może wzbudzić w tobie negatywne emocje, których nie będziesz w stanie wyładować.

Nie przeciążaj organizmu zbyt wymagającymi ćwiczeniami fizycznymi. Najlepszym pomysłem na rozładowanie stresu z całego dnia będzie samotny jogging z muzyką w słuchawkach. Pozwól swojemu ciału wypocić wszelką negatywną energię i uruchomić działanie endorfin. Po takim wysiłku będziesz dostatecznie zmęczony aby czerpać przyjemność z wypoczynku. Postaraj się wcześnie położyć spać i zregenerować siły na kolejny dzień.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.