krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Ludzie będą cię dzisiaj wielbić. Prawdopodobnie bardzo pomożesz komuś, kto nie widział już dla siebie żadnych szans w życiu. Będziesz dobrym motywatorem i uda ci się zmienić podejście tego człowieka zarówno do innych jak i samego siebie.

Sam też miałeś kiedyś podobny problem, dlatego zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno jest być osamotnionym w takim momencie życia. Czasem sama obecność drugiego człowieka wystarczy aby podnieść kogoś na duchu.

Bądź dzisiaj wyrozumiały, nawet jeżeli ludzie będą cię nieco przytłaczać. Musisz uświadomić sobie, że jesteś dla nich swego rodzaju autorytetem. Oczywiście, czasem potrzebujesz chwili dla siebie, jednak dzisiaj będziesz wyjątkowo potrzebny innym.

Prawdopodobnie twoi bliscy też będą mieli do załatwienia z tobą kilka spraw. Poświęć im wymagany czas i pozwól się wykorzystać. Niedługo twoje życie trochę się odmieni i nie będzie w nim już tyle przestrzeni dla innych. Wtedy będziesz mógł skupić się na sobie i swoich celach. Dzisiaj jedyne co dla siebie zrobisz to prawdopodobnie dobry posiłek i późnowieczorny relaks.

Postaraj się wieczorem znaleźć jeszcze trochę siły dla swojego partnera. Oboje będziecie po tym dniu dosyć wyczerpani, dlatego nawet wspólna kąpiel i drzemka będzie tutaj doskonałym pomysłem. Jesteście naprawdę zgraną i kochającą się parą, dlatego stawiacie sobie nawzajem na pierwszym miejscu. Nie musicie jednak codziennie organizować sobie specjalnie czasu. Wspólny wypoczynek też będzie formą jego spędzania. Pielęgnujcie ten związek, ponieważ ma on naprawdę solidne fundamenty, jakimi są wzajemne zaufanie i troska.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.