krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Saturn może dziś wpływać na Twoje nastroje i emocje. Możliwe jest pogorszenie się stosunków z otoczeniem. Zachowuj się fair wobec bliskich i nie ignoruj starych znajomych. Towarzyszyć ci będzie zmęczenie i przeciążenie pracą. Potrzebujesz dziś spokoju i wyciszenia. Pamiętaj, aby zachować zdrową dietę.

Twoje złe nastawienie do niektórych rzeczy, może wynikać dzisiaj z niekorzystnego układu gwiazd, a nie z powodu faktycznego, złego stanu rzeczy. Dlatego powstrzymaj wszelakie negatywne emocje, jak i nie daj się wciągać w niepotrzebne konflikty. Uważaj, aby także nie powodować nieciekawych kłótni z otoczeniem, a już szczególnie weź to pod uwagę w kontakcie z bliskimi.

Zależy Ci na dobrych relacjach i nie daj sobie zepsuć ich niepotrzebnymi błahostkami czy sporami o mało znaczące sprawy, które dziś mają ryzyko urosnąć do niebotycznych rozmiarów. W pracy możesz czuć się przemęczony, znudzony i wykończony. Dokuczać Ci będzie brak pomysłów, jak i chęci do realizacji powierzonych zadań.

Taka apatia i przemęczenie na pewno nie doprowadzi do odpowiedniego wykonywania obowiązków, szczególnie jeżeli w pracy wymagana jest kreatywność. Jeżeli możesz i nikomu nie przyniesie to negatywnych skutków, rozważ zrobienie sobie dnia wolnego, żeby zregenerować siły.

Zdecydowanie potrzebujesz dzisiaj mało intensywnej, biernej rozrywki. Tylko taka zapewni Tobie poczucie spokoju, wyciszenia, oderwania od codzienności i lekkiego odświeżenia umysłu dla sprawniejszej jego pracy w nadchodzących dniach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.