krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Jeśli wydaje ci się, że ostatnio nic w twoim życiu się nie układało i wiecznie miałeś tylko pod górkę, dzisiaj nareszcie odczujesz ulgę. Rzeczywiście ostatnio sprawy w twoim życiu nie miały się zbyt dobrze, a każdy wysiłek musiał być podwojony, żeby twoje działania przyniosły jakikolwiek efekt.

Jednak teraz czas złej passy mija i wreszcie będziesz miał okazję złapać oddech. Wszystkie zrealizowane przez ciebie projekty w końcu przyniosą zauważalne korzyści i twoja praca zostanie doceniona. Możesz w to nie wierzyć, jednak w niedługim czasie zaczniesz odczuwać różnicę i w końcu odpoczniesz zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Przez swój napięty grafik nie miałeś ostatnio zbyt wiele czasu dla rodziny. Pora nadrobić zaległości i skontaktować się z najważniejszymi dla ciebie osobami. Zaproponuj spotkanie, wspólny obiad lub wycieczkę na świeżym powietrzu. Ruch dobrze ci zrobi i pozwoli odreagować nagromadzone w ostatnim czasie napięcie.

Warto w tym czasie poświęcić się także zapomnianym na chwilę pasjom. Wszystko, co sprawiało ci wcześniej przyjemność i dawało poczucie bycia wyjątkowym, nadal jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy, że odświeżysz nieco pamięć i niezbędny sprzęt.

Twoja druga połówka bardzo wspierała cię w ostatnim czasie, jednak może być nieco zmęczona twoim ciągłym narzekaniem. Postaraj się jej to w pewnym sensie wynagrodzić. Wspólne spędzanie czasu na małych przyjemnościach pozwoli wam ponownie zbliżyć się do siebie.

Dobra informacja jest w tym czasie dla osób samotnych. Będziecie mieli dużo okazji do tego aby kogoś poznać, postarajcie się więc ich nie zaprzepaścić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.