krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Dzisiejszy dzień niestety nie będzie należał do twoich najlepszych. Musisz przygotować się na falę krytyki skierowaną na twoją osobę. Niestety ostatnie spięcia w pracy doprowadziły do tego, że kilka osób odwróciło się od ciebie. Musisz zacząć zwracać większą uwagę na wypowiadane słowa. Niektóre z nich mogą być krzywdzące dla innych osób i tym możesz sobie zaszkodzić.

Postaraj się zachować pozory sympatii, nawet jeżeli za kimś nie przepadasz. Miejsce pracy wymaga od ciebie większej samodyscypliny i jeżeli się nie dostosujesz, możesz mieć kłopoty. Jeżeli czujesz przytłoczenie, może warto zastanowić się nad zmianą pracy.

Twój związek również na tym ucierpi, ponieważ cały stres przynosisz do domu. Okaż partnerowi nieco więcej szacunku i postaraj się zrozumieć, że on też mógł mieć w pracy gorszy dzień i ma ochotę odpocząć. Zastanów się, czy nie wymagasz od niego zbyt wiele.

Żeby nieco go odciążyć od swoich zmartwień, postaraj się spotkać z przyjacielem. On będzie w stanie szczerze z tobą porozmawiać i nie będzie miał problemu z wytknięciem ci błędów. Rozmowa z nim powinna ci pomóc wszystko sobie poukładać, a wspólny wypad pozwoli rozładować napięcie i nabrać siły do dalszego działania.

Pomyśl także o jakiejś aktywności fizycznej. Bieganie, rower czy pływanie pozwolą odreagować nagromadzony stres i nieco oczyścić umysł.

Najpierw skup się na pogodzeniu własnych myśli i odczuć, a potem skontaktuj się z bliskimi. Oni też ostatnio mieli dość twojego zachowania, ale trochę im ciebie brakuje.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.