krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Musisz dzisiaj bardzo uważać na to, co jesz, ponieważ mogą ci dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe. Prawdopodobnie ostatnio nieco przesadziłeś z niezdrowym jedzeniem i teraz twój organizm nieco się buntuje. Postaraj się uważać na to, w jakich miejscach jadasz na mieście i poczytaj o nich opinie w internecie. Może się okazać, że nie jesteś jedyną osobą, która tak reaguje na jedzenie z danego miejsca.

Będziesz miał dzisiaj trochę więcej wolnego czasu niż zazwyczaj. Postaraj się wykorzystać go w gronie znajomych, z którymi od dłuższego czasu nie miałeś możliwości się spotkać. Macie wiele wspólnych tematów, dlatego na pewno miło spędzicie czas w swoim towarzystwie. Zaproponuj spotkanie w innym miejscu niż zazwyczaj. Ciekawym pomysłem może okazać się pub, w którym będziecie mieli możliwość pograć w gry planszowe. Jest to swego rodzaju odskocznia od dorosłego życia, która może się wam spodobać.

Zadbaj dzisiaj o swoją sylwetkę. Wróć do aktywności fizycznej, którą porzuciłeś. Bieganie, rower lub basen pozwolą ci wrócić do poprzedniej kondycji i nieco zadbać o swoje ciało i umysł. Ruch, szczególnie na świeżym powietrzu pozwala wyładować stres i oczyszcza głowę z negatywnych myśli. Po ćwiczeniach będziesz czuł się wykończony ale jednocześnie szczęśliwy, warto spróbować.

Skontaktuj się dzisiaj ze swoimi bliskimi. Ktoś z nich próbuje się do ciebie odezwać, jednak może obawiać się odtrącenia. Przyjrzyj się członkom swojej rodziny, może ktoś z nich zaczął ostatnio zachowywać się nieco inaczej. Jeżeli tak, warto przeprowadzić nim szczerą i otwartą rozmowę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.