krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Masz dzisiaj w planach sporo spraw do załatwienia. Musisz liczyć się z tym, że nie wszystko, co sobie założyłeś uda się zrealizować.

Mogą ci dzisiaj dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe, prawdopodobnie wywołane wczorajszym jedzeniem. Twój stan zdrowotny może bardzo pokrzyżować ci plany, na których chciałeś się dzisiaj skupić w pierwszej kolejności. Nie poddawaj się jednak, ponieważ nic straconego. Przesuń realizację pomysłu na kolejne dni, a na pewno wszystko pójdzie po twojej myśli i finalnie wyjdzie ci to jeszcze na dobre.

Dzisiaj skup się na rzeczach bardziej pobocznych, ale wcale nie mniej istotnych. Będą wymagały one od ciebie nieco mniej zaangażowania i poświęconego czasu, dlatego szybciej uda ci się z nimi uporać.

Po ciężkim dniu zafunduj sobie chwilę relaksu u boku partnera. On też będzie potrzebował dzisiaj twojego wsparcia. Dla was obojga to będzie naprawdę wyczerpujący pościg. Ale po wszystkim będziecie mogli wspólnie cieszyć się efektami swojej pracy. Pomyślcie dzisiaj o jedzeniu z dostawą do domu i ciekawym filmie wieczorem.

Nie zapomnij także zdać relacji swoim bliskim, bo oni tylko czekają na kontakt od ciebie. Ostatnio zbliżyliście się nieco do siebie przez pewne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie. Staraj się utrzymywać te pozytywne relacje i nie rozdrapuj starych ran.

Każde z was popełniło w przeszłości pewne błędy, których nie da się cofnąć ani o nich zapomnieć, jednak nie warto już do nich wracać, ponieważ skrywanie urazy i wypominanie sobie w tym momencie nie jest wam do niczego potrzebne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.