krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Merkury w Twoim znaku zwiastuje bardziej sympatyczną aurę. Będziesz dziś bardziej ambitny, ale również impulsywny, a to może doprowadzić do sytuacji fatalnych w skutkach. Staraj się pilnować, aby nie ponosiły Cię emocje i myśl logicznie.

W pracy nie narzucaj innym swojego zdania i nie wdawaj się w zbędne dyskusje. Teoretycznie dzisiejszy dzień zapowiada się bardzo dobrze. Będziesz pełen energii i gotowy do podejmowania nowych wyzwań. Jednak uważaj, gwiazdy mogą być dziś dla Lwów nieco zdradzieckie. To, co chwilowo może się wydawać świetnym pomysłem, może okazać się źle podjętą decyzją, którą będzie później trudno odkręcić.

Zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej pamiętaj, że pomimo buzującej w Tobie energii, zanim coś zrobisz, postaraj się przeanalizować działanie. Niepotrzebne poniesienie emocjom, może sprawić, że nie do końca będzie tak jak tego oczekiwałeś. I bynajmniej nie żyj dziś według zasady, że cel uświęca środki.

Uważaj na swoje działania pod wpływem impulsu. O ile masz wrażenie, że często dobrze oceniasz sytuacje i masz swego rodzaju instynkt, o tyle dziś możesz się na nim srogo zawieść. W pracy pamiętaj, że nie jesteś alfą i omegą. Szczególnie dziś może CI się zdarzyć błędna ocena sytuacji, dlatego nie narzucaj swojego zdania współpracownikom, jeżeli oni widzą coś zupełnie inaczej. Twarde obstawianie przy swoim może doprowadzić do niepotrzebnych dyskusji, a następnie do spięć, które koniec końców nie przyniosą niczego dobrego, a tylko niepotrzebnie zepsują atmosferę na najbliższe dni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.