krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

To nie będzie twój najlepszy dzień, dlatego nastaw się na najgorsze. Prawdopodobnie ze wszystkim będziesz miał dziś pod górkę, a znajdą się też osoby, które z premedytacją będą utrudniały ci wykonywanie wszelkich zadań.

Musisz być cierpliwy i odporny na wszelkie komentarze. Nie wdawaj się w dyskusje i staraj się myśleć jedynie o celu, który masz do zrealizowania. Konflikty do niczego cię nie doprowadzą, a możesz jedynie sobie zaszkodzić.

Musisz pamiętać, że mimo tego, że pewne osoby w twoim otoczeniu nie są ci przychylne, musisz starać się utrzymać wobec nich neutralny stosunek, gdyż znajdujesz się w pracy w hierarchii niżej od nich i mają one znacznie większe wpływy. Staraj się nie popełniać błędów i nie wchodzić nikomu w drogę, a przetrwasz ten dzień, mimo przeciwności.

Po pracy udaj się w miejsce, w którym będziesz w stanie oderwać się psychicznie od codziennych spraw. Dobrym pomysłem będzie tu zarówno samotny spacer jak i wieczór w kinie z partnerem. Już dawno nie mieliście okazji wybrać się nigdzie razem, dlatego jest to doskonały moment na nadrobienie zaległości. W ten sposób unikniecie wyładowania na sobie wzajemnie frustracji zgromadzonej przez cały dzień.

W celu zredukowania nieco stresu możesz skontaktować się z przyjacielem. Umówcie się na wspólne wyjście i wtedy obgadaj z nim wszystko, co leży ci na sercu. On na pewno chętnie cię wysłucha i wesprze dobrym słowem. Bądź jednak wyrozumiały i odwdzięcz mu się tym samym, gdyż też może potrzebować twojej pomocy, mimo tego, że nie oznajmi ci tego wprost.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.