krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Po ostatnich dniach wytężonej pracy, nadszedł wreszcie czas na odpoczynek. Dzisiaj nie musisz martwić się już tymi wszystkimi problemami, które przez ostatnie noce spędzały ci sen z powiek. Udało ci się zrealizować większość z tego, co sobie zaplanowałeś i jesteś na naprawdę na dobrej drodze do osiągniecia swojego głównego celu.

W tym owczym pędzie zapomniałeś zadbać o sprawy nieco bardziej przyziemne, dlatego teraz nadszedł najlepszy czas aby nadrobić zaległości ze swoimi bliskimi i zrealizować wszystkie mniejsze przedsięwzięcia, które miałeś zaplanowane już wcześniej. Możesz teraz na spokojnie jeszcze je dopracować i przemyśleć wszystkie detale. Nie będzie to wymagało od ciebie większego wysiłku, a nawet sprawi ci sporą frajdę.

Pamiętaj, aby skontaktować się z rodziną, ponieważ przez twoje zaangażowanie w pracę, nieco pogorszyły się ostatnio wasze relacje. Bliscy mają ci za złe, że nie poświęcałeś im ostatnio zbyt wiele uwagi i odsunąłeś się nieco od życia rodzinnego. Musisz przyznać, że właściwie to mają oni sporo racji i nie masz pojęcia co się u nich aktualnie dzieje.

Pamiętaj, że są w twoim życiu osoby, którym na tobie zależy bardziej niż tobie samemu i to one właśnie zasługują na trochę więcej twojej uwagi. Musisz nauczyć się oddzielać życie prywatne od zawodowego, bo niedługo poczujesz, że sprawy nieco cię przerastają.

Poświeć więcej uwagi swojemu partnerowi i nie odsuwaj go od siebie tylko dlatego, że nie ma pojęcia o tym, czym zajmujesz się na co dzień w pracy. Pamiętaj, że połączyło was coś zupełnie innego i staraj się to pielęgnować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.