krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Jeżeli myślisz, że gorzej w twoim życiu już być nie może, lepiej nie ruszaj się dzisiaj z domu. Zarówno pogoda, jak i ponury nastrój domowników nie będą dla ciebie motywujące.

Sporo rzeczy może ci się dzisiaj nie udać, dlatego nie podejmuj zbyt dużego ryzyka i rób tylko to, co konieczne. Nie jest to na pewno dzień sprzyjający jakimkolwiek inwestycjom, dlatego pohamuj swój zapał i odłóż poważniejsze sprawy na kolejne dni. Nawet zakupy mogą być dzisiaj nietrafione, dlatego nie wydawaj zbyt dużych pieniędzy, bo możesz tego za chwilę żałować.

Oczywiście, jak to bywa w takie podłe dni, znajdzie się w twoim otoczeniu osoba, która będzie próbowała wyprowadzić cię z równowagi. Jeżeli w porę się nie opamiętasz, niestety może jej się to udać. Na szczęście nie będzie miała ona w ogóle racji, a jej celem będzie jedynie wszczęcie konfliktu. Nie przejmuj się takimi jednostkami, bo mają one satysfakcję z robienia innym przykrości i prawdopodobnie nikt nie ma na nich wpływu. Pamiętaj też, że karma wraca i kiedyś takie zachowanie może się odwrócić zupełnie przeciwko nim.

Aby odreagować całodniowy stres, dobrze będzie wybrać się ze swoją drugą połówką do kina i na wasze ulubione jedzenie. Wspólne milczenie przy filmie też jest czasem potrzebne i uniemożliwi wam wyładowywanie frustracji na sobie nawzajem. Miej zrozumienie też dla swojego partnera, on też może być zmęczony po tym ciężkim dniu, dlatego nie oczekuj od niego zbyt wiele. Postaraj się wypocząć i nabrać sił na kolejny dzień, który na pewno będzie już dużo lepszy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.