krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion dzienny

październik 22 - listopad 21

Nadszedł dla Ciebie dobry czas w życiu zawodowym. Masz szansę zmienić dotychczasowe zajęcie na bardziej satysfakcjonujące lub rozwinąć się w obecnej pracy. W sferze uczuć bądź czujny, pewna osoba cały czas rzuca ci kłody pod nogi i chce cię skłócić z drugą połówką.

Zażywaj więcej ruchu i bierz witaminy to zdecydowanie poprawi Twoje samopoczucie. Jeżeli do tej pory odczuwałeś potrzebę znalezienia sobie bardziej satysfakcjonującego zajęcia, zacznij najlepiej już dziś się nad nim zastanawiać, czy przeglądać dostępne na rynku pracy opcje.

Masz dużą szansę na to, że to właśnie teraz poczujesz, co naprawdę chcesz robić w swoim życiu. Osoby zadowolone ze swojego zawodowego aspektu, także dzisiaj mają możliwości odnalezienia złotego środka, który pomoże im jeszcze lepiej rozwijać swoją karierę.

W miłości względny spokój, zarówno w stałych związkach, jak i u osób które nadal szukają drugiej połówki. Jednak te pierwsze powinny zwrócić uwagę na to, że w ich otoczeniu od jakiegoś czasu komuś przeszkadza ich szczęście i może starać się je zniszczyć. Nie daj się. Nie obwiniaj też o nic partnera, dopóki nie będziesz miał pewności, że coś jest jego winą. Zauważyłeś, że ostatnio czujesz się zdecydowanie nie do końca tak, jakbyś chciał, jak i twoja wytrzymałość jest nieco zmniejszona.

Tak, dzisiejszy dzień też nie będzie dobry dla Ciebie dobry. Układ gwiazd nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Ale długi spacer lub drobne ćwiczenia oraz dieta bogata w witaminy może zniwelować skutki złego oddziaływania kosmosu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet będzie dziś negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie. Będziesz zdekoncentrowany, więc pamiętaj o zachowaniu czujności. Jedna z osób z Twojego otoczenia będzie starała się wprowadzić cię w błąd. Bądź ostrożny i każdą usłyszaną informacje przeanalizuj dwa razy.

Twoje uczucia będą dziś bardzo niestabilne. Dzisiejszego dnia Skorpiony raczej nie będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kosmos dziś zdecydowanie nie sprzyja dobremu samopoczuciu ani kreatywności. Wręcz przeciwnie. Staraj się nie podejmować dziś działań, od których może wiele zależeć, gdyż z powodu problemów ze skupieniem się na nich, niekoniecznie wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno.

Uważaj na siebie zarówno podczas codziennych czynności, jak i na to, co mówisz innym. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się ktoś, kto niekoniecznie dobrze Ci życzy i z tego powodu może próbować Ci zaszkodzić albo sprowadzić Cię na manowce. Nie daj się zwieść każdej zasłyszanej plotce. Za każdym razem, gdy dowiesz się czegoś nowego, najpierw przeanalizuj, czy jest to możliwe.

Skorpiony w stałych związkach mogą dziś narzekać na rozchwianie emocjonalne. Dlatego staraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty z partnerem, które mogą doprowadzić do burzy negatywnych emocji. Później spojrzysz na wszystko z innej strony i możesz żałować każdego wypowiedzianego słowa.

Samotne osoby niech odpuszczą sobie dziś randkowanie i poznawanie nowych osób. Nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych lub pogłębianie dotychczasowych relacji.