krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Byk

Horoskop Byk dzienny

kwiecień 20 - maj 22

Musisz być dzisiaj odporny na złośliwość innych ludzi. Prawdopodobnie spotkasz dziś na swojej drodze kogoś, kto wyjątkowo bardzo będzie chciał się z tobą pokłócić. Nie daj się sprowokować, ponieważ tej osobie zależy jedynie na tym aby popsuć ci humor.

Masz dzisiaj do zrealizowania kilka rzeczy i jeżeli się zdeterminujesz, uda ci się wszystko wykonać. Nie możesz się rozpraszać, dlatego wszelkie niewyjaśnione sprawy odłóż na kolejne dni. Dzisiaj i tak nie uda ci się ich rozwiązać, a mogą być one przeszkodą do ruszenia o krok dalej. Miej otwarty umysł i wysłuchaj tego co inni mają ci do powiedzenia, może wyciągniesz z tego bardzo wartościowe wnioski, które pewne sprawy ci rozjaśnią.

Nie skrywaj urazy do partnera za ostatnie wydarzenia. Musicie wyjaśnić sobie, co tak właściwie zaszło i dlaczego doprowadziło to do aż takiej kłótni. Tylko szczera rozmowa pozwoli wam obojgu wszystko sobie wyjaśnić i poukładać. Nie ma sensu gniewać się na siebie, jeżeli właściwie żadne z was do końca nie wie o co poszło.

Zrób sobie dzisiaj wieczorem mały reset. Lampka wina lub piwo na mieście ze znajomymi pozwolą na chwilę odetchnąć i nie przejmować się tak bardzo tym, co może się nie udać. Znajomi też muszą ostatnio nieco powalczyć o twoje towarzystwo, bo jesteś niezwykle zabiegany. Postaraj się wynagrodzić im ostatnie tygodnie swojej nieobecności i każdemu poświęć dłuższą chwilę na rozmowę.

Może być wśród nich jedna osoba, która szczególnie zabiega o twoje względy. Musisz wyjaśnić z nią tę sprawę i dać jej dokładnie do zrozumienia, że nie tego samego oczekujecie od waszej znajomości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twoja sytuacja dziś nie ulegnie poprawie. Pomimo dobrej aury niektóre rzeczy mogą ją jeszcze bardziej skomplikować. Spotkanie z drugą połówką zdecydowanie poprawi Ci humor. Możesz dzisiaj liczyć na niespodziewany przypływ gotówki.

Pamiętaj o relaksie, Twój organizm potrzebuje trochę luzu. Pomimo tego, że będziesz miał dziś wrażenie, że świat wreszcie zaczął się do Ciebie uśmiechać, nadal zachowaj czujność. Dobry humor i samopoczucie nie oznaczają, że wszystko będzie idealnie, a zbyt niepoważne podejście do niektórych spraw, może skomplikować je bardziej, niż były one do tej pory.

Osoby w stałych związkach mogą liczyć na wyjątkowo udaną randkę czy po prostu bardzo miłe spędzenie czasu ze swoim partnerem. Jeżeli nie planowałeś dziś nic szczególnego, może jednak warto się gdzieś razem wybrać? Na pewno będzie to wypad, wyjątkowo poprawiający samopoczucie, dodający energii do działania i wpływający na przyszłe relacje.

W sferze finansowej duża poprawa. Możliwe, że zaskoczy Cię niespodziewany zastrzyk finansowy, który znacznie odciąży Twój domowy budżet. Także miej oczy szeroko otwarte, aby nie przepuścić ciekawej okazji.

Pomimo ogólnie dobrego dnia i Twojego samopoczucia pamiętaj, że najważniejszy jest relaks, w przeciwnym razie nie wszystko może się udać. Daj sobie nieco odpocząć, oczyścić myśli, przestań martwić się na zapas. Może mały wypad za miasto z najbliższymi albo ciekawy film lub książka, która wciągnie Cię swoją fabułą tak, że chociaż na moment zapomnisz o całym świecie?