krzyż prawy krzyż lewy

Ponad 140 nowych senników

Przez - 18 września 2019
8209
Ponad 140 nowych senników

W dniu dzisiejszym dodaliśmy ponad 140 nowych elementów znaczenia snów. Łącznie wszystkich senników jest już 551 i stale będziemy powiększać naszą bazę snów. 

Jeżeli uważasz. że jakiś sennik powinien zostać opisany w naszej bazie napisz do nas na kontakt@horoskop360.pl a na pewno zostanie to uwzględnione.

Cały sennik można znaleźć na stronie https://www.horoskop360.pl/sennik

maciej
Wróżbita Maciej 24 posty
<p style="text-align:justify"><span style="color:#8e44ad"><strong>Wróżbita Maciej</strong></span> skupia się w swojej pracy na tym, co pisane jest nam w gwiazdach i numerologii. Doskonale potrafi ocenić, w jakim momencie życia znajduje się osoba urodzona konkretnego dnia i przepowiedzieć jej przyszłość. <span style="color:#8e44ad"><strong>Na podstawie układu ciał niebieskich</strong></span> w danym czasie jest on w stanie wskazać, czy kroki podjęte przez daną osobę w konkretnym kierunku, zaprowadzą ją do upragnionego celu. <span style="color:#8e44ad"><strong>Jest on specjalistą</strong></span> w odczytywaniu i przedstawianiu tego, co los zapisał dla każdego z nas w czasie i miejscu urodzenia.</p>