krzyż prawy krzyż lewy

Sennik włosy

Znaczeniu snu włosy

Sen włosy

W

Sny o włosach przeważnie są powiązane z intelektem, pewnością siebie, emocjami, siłami witalnymi oraz mową ciała. Znaczenie takich snów zmienia się w zależności od koloru, uczesania lub też długości.

Schludne, piękne i bujne świadczą o tym, że dzięki systematycznemu działaniu uda ci się osiągnąć sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym oraz o tym, że nie opuści cię szczęście i będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.

Oklapnięte, brudne i zaniedbane symbolizują ogarniający cię smutek i bezsilność. Po takim śnie jak najszybciej powinieneś wziąć się w garść.

Rozpuszczone i długie przedstawiają cię jako osobę wolną, silną, niezależną oraz pewną siebie. Nie boisz się życia i idziesz przez nie z wysoko podniesioną głową.

Krótko ścięte włosy dowodzą, że jesteś osobą zdyscyplinowaną i opanowaną. Nie lubisz bezczynności, a praca przynosi ci satysfakcję. W każde powierzone ci zadanie angażujesz się całym sobą i wykonujesz je sumiennie. Zamiennie mogą one również informować o tym, że pozostało ci mało czasu na podjęcie ważnej życiowej decyzji.

Rozczochrane i skołtunione przedstawiają cię jako osobę chaotyczną, popadającą w histerie, samokrytyczną o niskim poczuciu własnej wartości. Zapowiadają konflikty pomiędzy tobą, a bliskimi spowodowane twoim rozchwianiem emocjonalnym.

Wypadające można interpretować jako odzwierciedlenie stanu zdrowia. Im więcej włosów wypada ci we śnie tym w gorszym stanie jesteś. Mała ilość może świadczyć o zwykłym przeziębieniu, osłabieniu organizmu lub niedoborze witamin, natomiast duża może zwiastować jakąś poważniejszą chorobę.

Długie włosy w przypadku osób w związku wskazują na pozytywny rozwój relacji z drugą połówką, zaś osoby samotne mogą spodziewać się nowej znajomości, która prawdopodobnie przerodzi się w coś poważniejszego.

Czesanie przypomina o tym, abyś podczas wydawania pieniędzy zachował zdrowy rozsądek i umiar, ponieważ możesz odnieść poważne straty. Alternatywnie symbolizuje konieczność poukładania swojego życia, myśli oraz planów.

Jeżeli nie możesz rozczesać włosów to będziesz miał duże kłopoty z ustabilizowaniem swojej sytuacji.

Brak włosów nakazuje ci, żebyś zastanowił się nad tym czy nie jesteś zbyt zarozumiały, arogancki i wyniosły. Zwróć uwagę na to, jak traktujesz innych ludzi, być może ich negatywne nastawienie do ciebie, jest spowodowane właśnie tym w jaki sposób się zachowujesz.

Siwe włosy oznaczają nieporozumienia i problemy, rude zmiany, blond zadowolenie z życia, czerwone negatywne emocje, brązowe niezadowolenie z pracy, czarne rozpacz, natomiast nietypowe i oryginalne kolory świadczą o strachu i frustracji.