Horoskop miesieczny

Darmowy Horoskop miesięczny na obecny i przyszły miesiąc to wszystko co powinieneś wiedzieć i na co powinieneś być przygotowany w obenym czasie. Sprawdź co szykuje dla Ciebie życie.

Znajdź swój

znak zodiaku

Karta miesiąca


Tarot Śmierć

Śmierć

Karta ta wbrew pozorom nie jest najgorszą kartą w talii. Jest symbolem nowego początku, zmian i przemiany. Przedstawia osobę konfliktową, nie stroniącą od krytyki. Cechuje się ona jednak dużą siłą,...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Chcesz wiedzieć co miesiąc będzie się działo. Chcesz każdego miesiące być psychicznie przygotowany co może się zdarzyć. Zapisz się do darmowego otrzymywania wiadomości e-mail.

Zapisz się do subskrypcji

Rozłóż karty Tarota - miesięczna wróżba


Rozłóż karty Tarota i Sprawdź co Cię czeka w obecnym miesiącu!

Tarot rozłóż karty

Horoskop dzienny - 2018


Sprawdź co zaplanował dla Ciebie dzisiejszy dzień. Przeczytaj horoskop i bądź gotowy na to co Ciebie czeka:

Czy Pasujecie Do Siebie?


Czy Wasze Znaki Zodiaku są idealnym dopasowanie? Sprawdź!

Znaki zodiaku dopasowanie
Horoskop tekst

     Jesteś ciekaw co przygotował dla ciebie los w nadchodzącym miesiącu? Być może twoje życie całkowicie się odmieni… Jeżeli chcesz wiedzieć co cię czeka to przeczytaj swój horoskop miesięczny.Jest on przygotowany na podstawie obserwacji ruchów ciał niebieskich i przedstawia informacje na temat tego co czeka cię w przeciągu następnych trzydziestu dni. Dowiesz się dzięki niemu czy nadchodzący miesiąc będzie dla ciebie pozytywny czy negatywny. Horoskop miesięczny przepowie ci jakich zmian możesz się spodziewać oraz jak powinieneś rozłożyć swoją wewnętrzną energię na poszczególne tygodnie i dni, by w pełni ją wykorzystać.

     Zawarte w nim są również ostrzeżenia o ewentualnych niebezpieczeństwach, które mogą na ciebie czyhać w nadchodzącym czasie. Dzięki niemu będziesz wiedział czego i kogo unikać, jak zachować się w danych sytuacjach oraz co pomoże ci w osiągnięciu zamierzonych celów. Dzięki tej przepowiedni posiądziesz wiedze na temat tego jak powinieneś wykorzystać swoje mocne strony i ulepszyć swoje dotychczasowe życie.

Czy nie pięknie byłoby wiedzieć, co czeka nas w nadchodzącym miesiącu? O ile łatwiej i ciekawiej by się nam żyło, gdybyśmy wiedzieli co, przyniosą nam kolejne dni. Uczeni astrologowie mają tę wiedzę i dzielą się nią z nami.

Każda prognoza, przygotowywana jest indywidualnie dla każdego znaku. Dzięki informacjom w nim zawartych poradzisz sobie ze wszystkim. Życie potrafi nas bardzo zaskoczyć. Czasem pozytywnie, czasem jednak nie spotyka nas nic dobrego. Łatwo się pogubić i stracić zapał. Powszechnie wiadomo jest, że korzystniejsze dla nas jest planowanie wszystkiego z wyprzedzeniem. Jesteśmy wtedy spokojniejsi, pewniejsi siebie i łatwiej nam funkcjonować. To planowanie można sobie ułatwić, czytając horoskop.

Miesiąc do przodu będziemy wiedzieli, co nas czeka, czego się spodziewać i co zrobić. Z pewnością zdarza Ci się zamartwiać na zapas, dopisywać różne historie do danej sytuacji. Twierdzisz, że żyjesz w ciągłym stresie i niepewności o jutro. Nie musisz tak żyć. Możesz wiedzieć, co spotka Cię i co się stanie w nadchodzącym miesiącu.

Pozbędziesz się stresu i negatywnych myśli. Nie masz stabilności finansowej, żyjesz z miesiąca na miesiąc, w totalnej beznadziei i bez szans na poprawę losu. To tylko pozory. Wydaje Ci się, że nie masz wyjścia i, że los się nie odwróci i nie uśmiechnie do Ciebie. Jesteś w kosmicznym błędzie. Wydaje Ci się, że tak jest, bo nie korzystasz z narzędzi, które umożliwiają Ci odmianę tego losu. Wszechświat podsyła Ci wiele możliwości, które służą Ci pomocą. Kiedy przeczytasz, co czeka Cię w danym miesiącu, będziesz wiedział, jaką podążać drogą i czym się kierować. Czy wiedząc, że jeśli będziesz szastał pieniędzmi, wpadniesz w kłopoty finansowe, nadal będziesz to robił? Nikt o zdrowych zmysłach nie zrobi świadomie niczego, co mu zaszkodzi i przyniesie tarapaty. Do tego właśnie służy horoskop miesięczny.

Służy nam, abyśmy mogli unikać błędów i niepowodzeń. Horoskopu jednak nie można brać zbyt dosłownie. Znajduje się w nim wiele sugestii, które mogą nas tylko pokierować w daną stronę i zasugerować coś. Musimy tylko umieć słuchać, uruchomić wyobraźnię i otworzyć się na wszechświat, aby móc korzystać z jego dobrodziejstw. Życie lubi nas zaskakiwać, jednak nic nie dzieje się przez przypadek. Gwiazdy mają dla nas plan, do którego skrupulatnie dążą.

Nie możemy odwrócić biegu wydarzeń. Możemy jednak sobie pomóc. Dowiesz się, co czeka Cię w danym miesiącu, dzięki temu będziesz mógł żyć tak, jak chcesz. Będziesz świadom tego, co los szykuje w zanadrzu i wyjdziesz temu naprzeciw. Czy to nie fascynujące? Będziesz mógł zaplanować swoje finanse, pokierować karierą i udoskonalać związek.

Dowiesz się, kiedy i gdzie poznasz drugą połówkę i wykorzystasz to. Warto podczas czytania horoskopu bardzo intensywnie o nim myśleć, wtedy przyciągniemy do siebie takie wydarzenia, jakie chcemy. To narzędzie, którym trzeba nauczyć się posługiwać. Wykorzystane w odpowiedni sposób, zdecydowanie ułatwi nam życie. Sprawdzajmy horoskop dla swojego znaku co miesiąc, a zobaczymy różnicę. Gwiazdy i wszechświat, układając się w konkretny sposób, na pewno wiedzą co robią. Podpowiadają nam, co my mamy robić i jak się zachowywać, żeby nasze życie uległo poprawie. Działanie i wpływ wszechświata są imponujące i fascynujące. Nie warto w nie wątpić, bo mają ogromną i potężną moc.

Nasze życie jest tak krótkie i ulotne, że szkoda go marnować na niepowodzenia i troski. Należy wykorzystywać je w pełni i cieszyć się nim. Z pomocą horoskopu miesięcznego możemy ulepszyć swoje życie i uczynić je ciekawszym. Nie mamy dużo czasu więc taka wiedza, jaką daje nam horoskop, to dla nas zbawienie. Nie czekajmy biernie, na to, co się stanie, dowiedzmy się już teraz i weźmy to pod uwagę. Strata czasu i okazji nie jest nam potrzebna. My chcemy wykorzystywać wszystkie okazje i czas, jaki jest nam ofiarowany. Nie patrzmy wstecz, lecz do przodu. Patrząc naprzód, zostawiamy za sobą wszystkie złe emocje i wyzbywamy się ich. Skupmy się na tym, co będzie i doceńmy to. Doceńmy tę wiedzę, daną nam przez konstelacje.

Horoskop miesięczny to interpretacja przyszłych zdarzeń i rady, jakie dostajemy od wszechświata, dotyczące naszego życia i postępowania. Wykorzystajmy je w pełnie i bądźmy w zgodzie ze Wszechświatem. Szanujmy jego rady, a on odwdzięczy się nam tym samym, dając okazję do polepszenia swojego bytu i celebrowania każdej chwili. Weźmy sobie te rady do serca i trzymajmy się ich.

Przepowiednie z horoskopu miesięcznego pokierują nas w odpowiednim kierunku i zasugerują, co powinniśmy zrobić, aby wszystko się ziściło. Czytajmy nie tylko wprost, ale i między wierszami. Najważniejsze informacje mogą być zapisane w gwiazdach metaforycznie, nie podając nam wprost na dłoni wszystkiego. Nasze uduchowione podejście, pozwoli nam dostrzec nawet najbardziej zawiłe, ukryte w zodiakach informacje. Przekonamy się, że to wcale nie jest trudne ani skomplikowane, lecz wymaga od nas jedynie otwartego, chłonnego umysłu. Kiedy już posiądziemy tę wiedzę i umiejętności, życie i nasz los obrócą się na korzyść.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00