krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miesięczny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta miesięczny

maj 23 - czerwiec 21

To będzie szalony miesiąc! Twoje życie prawdopodobnie wywróci się do góry nogami. Nie do końca będziesz panował nad tym, co się właściwie dzieje. Wszystko potoczy się tak szybko, że pewnego dnia obudzisz się i nie będziesz do końca wiedział, jak znalazłeś się właśnie w tym miejscu. Daj się ponieść przygodzie i pozwól aby tym razem to los kierował twoim życiem.

Zawsze masz nad wszystkim kontrolę i starasz się panować nad tym, co ci się w życiu przytrafia, dlatego w najbliższym czasie możesz odczuwać pewien dyskomfort ze względu na to wszystko. Daj sobie trochę czasu i uwierz w to, że cały obrót spraw wyjdzie ci w końcu na dobre.

Miej otwarty umysł i słuchaj tego, co inni mają ci do powiedzenia. Ostatnio byłeś nieco zamknięty na opinię innych i trzymałeś się wyłącznie swoich zasad. W najbliższym czasie zobaczysz, że ich złamanie przyniesie ci wiele satysfakcji i odczujesz swego rodzaju ulgę.

Nie narzucaj sobie zbyt wielu zakazów i w końcu zaszalej. Daj się znajomym wyrwać na imprezę i poznaj nowych ludzi. Możesz mieć w tym miesiącu naprawdę wiele okazji aby nadrobić swoją ostatnią nieobecność. Spróbuj dać sobie drugą szansę i nie powstrzymuj się przed tym, na co aktualnie masz ochotę.

Narzuciłeś sobie pewien rygor w życiu i przyniósł on dla ciebie wiele dobrego, jednak nie musisz się już tak ograniczać i tłumaczyć przed samym sobą. Nareszcie masz okazję spróbować żyć bardziej beztrosko i szczęśliwie.

Nie przesadzaj jednak z wydatkami, bo możesz narobić sobie w ten sposób poważnych kłopotów.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący miesiąc będzie dla Ciebie dosyć negatywny pod względem kontaktów z bliskimi. Zwróć uwagę na to jak ich traktujesz i okazuj im więcej szacunku. Możesz czuć się trochę przepracowany, dlatego znajdź chwile dla siebie i odpocznij.

Twoja sytuacja finansowa ulegnie poprawie, dzięki czemu będziesz mógł sobie pozwolić na dłuższe wakacje. Ostatnio zdecydowanie za dużo uwagi poświęcasz pacy i związanymi z nią emocjami. Tak i będzie to wyglądać w kolejnym miesiącu. Dlatego od czasu, do czasu pozwól sobie na chwilę odpoczynku, relaksu i oderwania od zawodowych problemów.

Poza pracą istnieje też życie prywatne i towarzyskie, a Twoje ostatnio nie jest szczególnie emocjonujące. Znajomi i przyjaciele od dawna próbują Cię gdzieś wyciągnąć, więc następnym razem się nie opieraj. Finansowo poczujesz się dużo pewniej, więc może warto dodatkowo zarobione pieniądze przeznaczyć na jakiś weekendowy, relaksujący wyjazd albo krótkie wakacje?

Twój organizm i psychika zdecydowanie tego potrzebują. Dzięki temu naładujesz od nowa baterie i będziesz gotowy do kolejnych działań, a także spojrzysz na poprzednie z nowej perspektywy. Nadmiar pracy i ogólne zmęczenie niestety przełożą się też na Twoje nastawienie do świata i emocje.

Kosmos nie wróży łatwych stosunków rodzinnych. Możesz być negatywnie nastawiony do bliskich, co zwiastuje nieprzyjemną atmosferę i konflikty. Nie zapominaj, że nie dla wszystkich Ty jesteś najważniejszy i postaraj się dać im nieco wsparcia, zrozumienia i szacunku do tego, co robią.