krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Byk

Horoskop Byk tygodniowy

kwiecień 20 - maj 22

Nie przemęczysz się w tym tygodniu za bardzo. Będziesz miał niewiarygodny spokój w pracy i nikt nie będzie miał do ciebie żadnych pretensji. Ty również postaraj się być miły dla współpracowników i popracuj nieco nad relacją z przełożonym. Macie do siebie neutralny stosunek, więc możesz zacząć praktycznie od samego początku. Nie narażaj się i miej na uwadze to, że możesz być brany pod uwagę, jeżeli chodzi o dodatkowe premie lub w ogóle podniesienie kwalifikacji i zmianę stanowiska. Zaoferuj swoją chęć zrobienia czegoś ponadprogramowego, a szef na pewno to doceni.

W przeciwieństwie do spokoju w sferze zawodowej, twoje życie prywatne w tym tygodniu niemalże rozkwitnie. Musisz wziąć pod uwagę, że kilka osób próbuje do ciebie dotrzeć. Walczą o chwilę twojej uwagi i czasu. Postaraj się wydzielić im to wszystko mniej więcej sprawiedliwie i zainteresuj się tym, co u nich.

Ktoś z twoich bliskich może potrzebować naprawdę szczerej i dłuższej rozmowy. Nawet jeżeli wydaje ci się, że wszystko u niego w porządku, spróbuj spojrzeć na to głębiej i z nieco innej perspektywy. Być może nie dostrzegasz problemów, które są największe.

Prawdopodobnie odezwie się również do ciebie osoba, która może pobudzać w tobie stłumione emocje. Staraj się zachować trzeźwy umysł i wybadaj sytuację. Być może wasze zamiary co do tej relacji są zupełnie odmienne i swoim zachowaniem możesz się przed nią ośmieszyć. Nie bój się jednak szczerze z nią porozmawiać i wyjaśnić pewnych kwestii. Pozwoli wam to zorientować się, w jakim miejscu się znajdujecie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący tydzień będzie dla ciebie dosyć trudny, lecz uda ci się przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Towarzyszyć Ci będzie rozchwianie emocjonalne i nie najlepsza kondycja. Masz szansę poznać osobę, która na stałe zagości w Twoim sercu.

Szef w końcu doceni Twoją pracę, a ty odniesiesz długo wyczekiwany sukces. Staraj się nie denerwować, potrzebujesz więcej luzu. Gwiazdy zwiastują Ci w nadchodzącym tygodniu nieco emocjonalnego rozchwiania. Twoja zła psychiczna kondycja sprawi, że czasami będziesz mieć poczucie beznadziejności i tego, że nie dasz sobie rady z wyznaczonym celem czy zadaniem.

Nie załamuj się i nie poddawaj, ponieważ na koniec okaże się, że ze wszystkim dałeś sobie radę, a nawet największe przeciwności, tylko wyglądały tak bardzo strasznie. Szczególnie w sferze zawodowej i dalszej kariery, to właśnie te wszystkie przeciwności losu, z którymi się spotkasz, a późnej ich rozwiązanie sprawią, że przełożeni w rzeczywistości docenią Twoją pracę i cały trud, jaki w nią włożyłeś.

W miłości za to wyjrzy słońce. Szczególnie dla osób spod znaku Byka, które cały czas szukają drugiej połówki. Możliwe, że uda Ci się poznać kogoś, kto na stałe zagości w Twoim sercu. Kto wie, może wielka miłość jest tuż za drzwiami, wystarczy je tylko otworzyć.

Przez cały tydzień pamiętaj, że najlepszym lekarstwem na nieprzychylność losu jest pozytywne nastawienie. Tylko wtedy poczujesz w sobie napływ siły, że mimo wszystko dasz radę dokonać tego, co wcześniej wydawało się nie do przebrnięcia.