krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Byk

Horoskop Byk tygodniowy

kwiecień 20 - maj 22

To będzie jeden z lepszych tygodni w ostatnim czasie w twoim życiu. Twoja sytuacja finansowa nieco się poprawi i będziesz w stanie zaopatrzyć się w to, czego potrzebujesz.

Będziesz również bardziej zadowolony z efektów swojej pracy i uda ci się zrobić coś, za co otrzymasz pochwałę od szefa. Możesz powoli nastawiać się psychicznie na jakiś awans w pracy, bo wszystko na niego wskazuje. Mimo tego, że zdarzają się gorsze i lepsze dni to lubisz pracować w tej firmie. Masz dosyć stabilną posadę i nie musisz się martwić o to, że w każdym momencie możesz ją stracić.

Polepszą się również twoje domowe relacje. Ostatnio między tobą a członkami twojej rodziny nie było zbyt dobrze. Nadszedł czas żeby wszystko sobie wyjaśnić i zakopać topór wojenny. Nie ma sensu pogłębiać konfliktu, który już teraz właściwie nie wiadomo z czego wyniknął. Postaraj się rozwiać wszelkie wątpliwości i pójdź na kompromis. Czasem nie warto upierać się przy swoim tylko dla zasady.

Będziesz miał wreszcie czas aby spotkać się z przyjaciółmi. Zaplanuj jednak wspólne wyjście na koniec tygodnia aby móc odpocząć po mocno zakrapianej imprezie. Prawdopodobnie przesadzisz z alkoholem i może nawet ośmieszysz się przed osobą, z którą od dłuższego czasu próbujesz nawiązać kontakt. Możesz chyba pożegnać się z nadzieją na tę znajomość. Będziesz na spalonej pozycji.

Spróbuj jednak odświeżyć stare kontakty i odezwij się do kogoś, na kim kiedyś bardzo ci zależało. Być może przyjmie zaproszenie na kawę i będziecie mieli okazję wyjaśnić sobie pewne sprawy z przeszłości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący tydzień będzie dla ciebie dosyć trudny, lecz uda ci się przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Towarzyszyć Ci będzie rozchwianie emocjonalne i nie najlepsza kondycja. Masz szansę poznać osobę, która na stałe zagości w Twoim sercu.

Szef w końcu doceni Twoją pracę, a ty odniesiesz długo wyczekiwany sukces. Staraj się nie denerwować, potrzebujesz więcej luzu. Gwiazdy zwiastują Ci w nadchodzącym tygodniu nieco emocjonalnego rozchwiania. Twoja zła psychiczna kondycja sprawi, że czasami będziesz mieć poczucie beznadziejności i tego, że nie dasz sobie rady z wyznaczonym celem czy zadaniem.

Nie załamuj się i nie poddawaj, ponieważ na koniec okaże się, że ze wszystkim dałeś sobie radę, a nawet największe przeciwności, tylko wyglądały tak bardzo strasznie. Szczególnie w sferze zawodowej i dalszej kariery, to właśnie te wszystkie przeciwności losu, z którymi się spotkasz, a późnej ich rozwiązanie sprawią, że przełożeni w rzeczywistości docenią Twoją pracę i cały trud, jaki w nią włożyłeś.

W miłości za to wyjrzy słońce. Szczególnie dla osób spod znaku Byka, które cały czas szukają drugiej połówki. Możliwe, że uda Ci się poznać kogoś, kto na stałe zagości w Twoim sercu. Kto wie, może wielka miłość jest tuż za drzwiami, wystarczy je tylko otworzyć.

Przez cały tydzień pamiętaj, że najlepszym lekarstwem na nieprzychylność losu jest pozytywne nastawienie. Tylko wtedy poczujesz w sobie napływ siły, że mimo wszystko dasz radę dokonać tego, co wcześniej wydawało się nie do przebrnięcia.