krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Byk

Horoskop Byk tygodniowy

kwiecień 20 - maj 22

Ten tydzień rozpocznie się dla ciebie wyjątkowo dobrze. Wszystko będzie szło po twojej myśli i zrealizujesz większość planów, które miałeś na te dni. Możesz być trochę zajęty i niedostępny w tym czasie dla bliskich, jednak już pod koniec tygodnia będziesz w stanie im to wynagrodzić.

Rozumieją oni twoje potrzeby i styl pracy, dlatego nie ma między wami żadnych wyrzutów. Musisz brać z nich przykład i być nieco bardziej cierpliwy. Czasami przez swoją porywczość i brak opanowania popełniasz sporo błędów, które co prawda nie są aż tak zauważalne, jednak ciężko jest je później poprawić.

W tym tygodniu także przydarzą ci się wpadki, jednak szef będzie dla ciebie wyjątkowo wyrozumiały. Prawdopodobnie powierzy ci dosyć ważne zadanie, dzięki czemu będziesz mógł podbudować nieco jego zaufanie wobec siebie. Staraj się do tego przyłożyć i nie zawiedź go.

Pod koniec tygodnia czas nieco zwolni. Nie będziesz już tak zajęty jak dotychczas i znajdziesz chwilę na to aby poświęcić czas tylko rodzinie. Pomyślcie nad jakąś wspólną wycieczką lub zwyczajnym dłuższym spacerem. Wspólne spędzanie czasu, nie tylko przy obiedzie pozwoli wam bardziej do siebie dotrzeć i może dowiesz się o swojej rodzinie czegoś, o czym jak dotąd nie miałeś pojęcia. Czasami warto szczerze porozmawiać na tematy, które w codziennym życiu nam umykają.

Weekend prawdopodobnie wykorzystasz na wszelkie prace porządkowe. Daj sobie jednak odpocząć i zregeneruj siły przed nowym, nadchodzącym tygodniem. Postaraj się odnaleźć chwilę tylko dla siebie i zrelaksować się w towarzystwie ulubionej muzyki i tego co sprawia ci zazwyczaj przyjemność.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący tydzień będzie dla ciebie dosyć trudny, lecz uda ci się przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Towarzyszyć Ci będzie rozchwianie emocjonalne i nie najlepsza kondycja. Masz szansę poznać osobę, która na stałe zagości w Twoim sercu.

Szef w końcu doceni Twoją pracę, a ty odniesiesz długo wyczekiwany sukces. Staraj się nie denerwować, potrzebujesz więcej luzu. Gwiazdy zwiastują Ci w nadchodzącym tygodniu nieco emocjonalnego rozchwiania. Twoja zła psychiczna kondycja sprawi, że czasami będziesz mieć poczucie beznadziejności i tego, że nie dasz sobie rady z wyznaczonym celem czy zadaniem.

Nie załamuj się i nie poddawaj, ponieważ na koniec okaże się, że ze wszystkim dałeś sobie radę, a nawet największe przeciwności, tylko wyglądały tak bardzo strasznie. Szczególnie w sferze zawodowej i dalszej kariery, to właśnie te wszystkie przeciwności losu, z którymi się spotkasz, a późnej ich rozwiązanie sprawią, że przełożeni w rzeczywistości docenią Twoją pracę i cały trud, jaki w nią włożyłeś.

W miłości za to wyjrzy słońce. Szczególnie dla osób spod znaku Byka, które cały czas szukają drugiej połówki. Możliwe, że uda Ci się poznać kogoś, kto na stałe zagości w Twoim sercu. Kto wie, może wielka miłość jest tuż za drzwiami, wystarczy je tylko otworzyć.

Przez cały tydzień pamiętaj, że najlepszym lekarstwem na nieprzychylność losu jest pozytywne nastawienie. Tylko wtedy poczujesz w sobie napływ siły, że mimo wszystko dasz radę dokonać tego, co wcześniej wydawało się nie do przebrnięcia.