krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Byk

Horoskop Byk tygodniowy

kwiecień 20 - maj 22

To będzie naprawdę obiecujący tydzień. Masz do zrealizowania pewien trudny projekt, do którego przygotowujesz się już od dłuższego czasu. Masz teraz szansę zabłysnąć w oczach szefa i nieco podnieść swoje kwalifikacje. Prawdopodobnie za swoje zaangażowanie zostaniesz odpowiednio doceniony. Mogą przydarzyć ci się małe potknięcia, jednak nie poddawaj się i staraj się być dyplomatyczny. Nikt prawdopodobnie nie zauważy twoich błędów, dlatego nie panikuj i staraj się dokończyć wszystko według zamierzonego planu.

Twoi bliscy mają ci za złe, że zbyt poświęcasz się pracy, zaniedbując tym samym wasze relacje. Gdy już poradzisz sobie z wyzwaniem w sferze zawodowej i emocje nieco opadną, poświęć trochę więcej czasu rodzinie. Pomyśl o urlopie i wspólnym wyjeździe. Szef na pewno będzie ci przychylny, a rodzina prawdopodobnie będzie zachwycona tym pomysłem. Będziesz miał szansę trochę wynagrodzić im swoją ostatnią nieobecność i nadrobić wszelkie zaległości.

Odpoczynek przyda ci się również ze względów zdrowotnych. Nieco nadszarpnąłeś ostatnio swoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Musisz bardziej o siebie zadbać w tej kwestii, inaczej przeforsujesz swój organizm, co może skończyć się naprawdę nieciekawie.

Postaraj się także spotkać ze znajomymi i dowiedzieć się, co u nich słychać. Umówcie się na wspólne wyjście lub zaproś ich do siebie na samodzielnie przygotowaną kolację. Takie spotkania pozwalają ci nieco oderwać się od codziennego życia, które ostatnio ogarnęła swoista rutyna. Otaczasz się naprawdę pozytywnymi ludźmi, dlatego daj im trochę na siebie wpłynąć.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący tydzień będzie dla ciebie dosyć trudny, lecz uda ci się przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Towarzyszyć Ci będzie rozchwianie emocjonalne i nie najlepsza kondycja. Masz szansę poznać osobę, która na stałe zagości w Twoim sercu.

Szef w końcu doceni Twoją pracę, a ty odniesiesz długo wyczekiwany sukces. Staraj się nie denerwować, potrzebujesz więcej luzu. Gwiazdy zwiastują Ci w nadchodzącym tygodniu nieco emocjonalnego rozchwiania. Twoja zła psychiczna kondycja sprawi, że czasami będziesz mieć poczucie beznadziejności i tego, że nie dasz sobie rady z wyznaczonym celem czy zadaniem.

Nie załamuj się i nie poddawaj, ponieważ na koniec okaże się, że ze wszystkim dałeś sobie radę, a nawet największe przeciwności, tylko wyglądały tak bardzo strasznie. Szczególnie w sferze zawodowej i dalszej kariery, to właśnie te wszystkie przeciwności losu, z którymi się spotkasz, a późnej ich rozwiązanie sprawią, że przełożeni w rzeczywistości docenią Twoją pracę i cały trud, jaki w nią włożyłeś.

W miłości za to wyjrzy słońce. Szczególnie dla osób spod znaku Byka, które cały czas szukają drugiej połówki. Możliwe, że uda Ci się poznać kogoś, kto na stałe zagości w Twoim sercu. Kto wie, może wielka miłość jest tuż za drzwiami, wystarczy je tylko otworzyć.

Przez cały tydzień pamiętaj, że najlepszym lekarstwem na nieprzychylność losu jest pozytywne nastawienie. Tylko wtedy poczujesz w sobie napływ siły, że mimo wszystko dasz radę dokonać tego, co wcześniej wydawało się nie do przebrnięcia.