krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Byk

Horoskop Byk tygodniowy

kwiecień 20 - maj 22

Początek tego tygodnia może być dla ciebie niezwykle wyczerpujący. Po weekendzie będziesz miał dużo zaległej pracy do wykonania i będziesz musiał się zmierzyć z wieloma trudnościami. Będziesz trochę rozleniwiony ale jednocześnie wypoczęty i gotów do pracy.

Musisz przebrnąć przez wszystkie obowiązki i myśleć w tym tygodniu o czymś więcej niż tylko o swojej sferze zawodowej. Oczywiście praca to twoje główne zajęcie, jednak musisz więcej postawić na swój samorozwój. Trochę ostatnio stanąłeś w miejscu i nie za bardzo myślisz o swojej najbliższej i nieco dalszej przyszłości. Staraj się więcej planować i postawić sobie w życiu jakieś cele, do których chcesz dążyć.

Możesz zacząć w tym tygodniu od najprostszych rzeczy. Popracuj trochę nad swoją kondycją fizyczną i ustal swój indywidualny plan treningowy. Po prostu załóż sobie, że co drugi dzień będziesz biegał po pół godziny. Trzymanie się odgórnie narzuconych sobie reguł pozwoli ci się zdyscyplinować i łatwiej będzie ci osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś.

Ten tydzień może dać ci w kość, ale pozwoli ci zacząć robić coś w kierunku poprawy własnego życia. Nie nadwerężaj się jednak i jeżeli poczujesz się naprawdę przemęczony, daj sobie odpocząć.

Przynajmniej jeden dzień tego tygodnia poświęć rodzinie. Postaraj się zorganizować wam wspólne popołudnie, nawet gdzieś poza domem. Będziecie mieli w końcu okazję porozmawiać ze sobą na kilka ważnych tematów.

Ten tydzień zakończy się bardzo pozytywnie. Będziesz czuł się spełniony i pełen energii do dalszej pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący tydzień będzie dla ciebie dosyć trudny, lecz uda ci się przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Towarzyszyć Ci będzie rozchwianie emocjonalne i nie najlepsza kondycja. Masz szansę poznać osobę, która na stałe zagości w Twoim sercu.

Szef w końcu doceni Twoją pracę, a ty odniesiesz długo wyczekiwany sukces. Staraj się nie denerwować, potrzebujesz więcej luzu. Gwiazdy zwiastują Ci w nadchodzącym tygodniu nieco emocjonalnego rozchwiania. Twoja zła psychiczna kondycja sprawi, że czasami będziesz mieć poczucie beznadziejności i tego, że nie dasz sobie rady z wyznaczonym celem czy zadaniem.

Nie załamuj się i nie poddawaj, ponieważ na koniec okaże się, że ze wszystkim dałeś sobie radę, a nawet największe przeciwności, tylko wyglądały tak bardzo strasznie. Szczególnie w sferze zawodowej i dalszej kariery, to właśnie te wszystkie przeciwności losu, z którymi się spotkasz, a późnej ich rozwiązanie sprawią, że przełożeni w rzeczywistości docenią Twoją pracę i cały trud, jaki w nią włożyłeś.

W miłości za to wyjrzy słońce. Szczególnie dla osób spod znaku Byka, które cały czas szukają drugiej połówki. Możliwe, że uda Ci się poznać kogoś, kto na stałe zagości w Twoim sercu. Kto wie, może wielka miłość jest tuż za drzwiami, wystarczy je tylko otworzyć.

Przez cały tydzień pamiętaj, że najlepszym lekarstwem na nieprzychylność losu jest pozytywne nastawienie. Tylko wtedy poczujesz w sobie napływ siły, że mimo wszystko dasz radę dokonać tego, co wcześniej wydawało się nie do przebrnięcia.