krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Baran

Horoskop Baran dzienny

marzec 21 - kwiecień 19

Nie wchodź dzisiaj w drogę swoim wrogom, bo może się okazać, że masz ich naprawdę sporo. Ludzie ostatnio uwzięli się na ciebie i o wszystko mają tylko pretensje. Jednak zastanów się, czy przypadkiem nie mają oni trochę racji.

Nieco rozleniwiłeś się ostatnio w pracy i nie przykładałeś się do swoich obowiązków tak, jak powinieneś. Masz tego świadomość, a jednocześnie lekceważysz wszystkie istotne sprawy. Pomyśl nad tym, czy nie potrzebujesz jakiegoś dłuższego odpoczynku lub zmiany pracy. Bardzo prawdopodobne, że wypaliłeś się już na swoim stanowisku i praca nie przynosi ci żadnej satysfakcji. Być może powinieneś tym razem poszukać pracy mniej obciążającej psychicznie.

Jednak nie tylko ludzie w pracy mają cię dość. Zaniedbujesz ostatnio wszelkie relacje, nie wykluczając z tego swojego związku. Zastanów się, czy traktujesz swojego partnera z należytym szacunkiem i czy zasłużył sobie na takie traktowanie. Jeżeli nie jesteś pewny swoich uczuć, może warto wreszcie wyłożyć karty na stół i szczerze o tym porozmawiać. Życie w kłamstwie i ciągłe dawanie nadziei nie wróży niczego dobrego w waszej wspólnej przyszłości. Miej świadomość tego, że ranisz drugą osobę, zaspokajając tylko i wyłącznie własne potrzeby.

Rodzina także ma do ciebie żal o to, że od dłuższego czasu nie utrzymujesz z nimi kontaktu. Może warto byłoby ich odwiedzić lub chociaż wykonać kilka telefonów. Nie interesując się tym, co słychać u najbliższych możesz w pewnym czasie bardzo niemile się zaskoczyć, gdy okaże się, że nie masz już z kim porozmawiać ani się spotkać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dziś poczujesz się zdecydowanie lepiej. Towarzyszyć Ci będzie dobry nastrój i pozytywna energia. Nie daj sobie popsuć humoru przez drobne niepowodzenia w pracy, Twój szef ich nawet nie zauważy.

Miłość zacznie rozkwitać. Twoja druga połówka miło Cię dzisiaj zaskoczy i w końcu dojdziecie do porozumienia. Po wczorajszym niezbyt dobrym dniu, dziś dla urodzonych pod znakiem Barana znów wyjdzie słońce. Będziesz pełen energii, gotowy podjąć się nowych zadań, jak i zdecydowanie w bardzo dobrym humorze.

Wykorzystaj to do zrobienia rzeczy, nad którymi od dawana się zastanawiałeś, ale nie miałeś pewności, że podołasz. Przełoży się to na Twoją produktywność w sferze zawodowej, dlatego nawet nie przejmuj się, jeżeli gdzieś popełnisz błąd, jego naprawa może przynieść jeszcze lepsze efekty i prawdopodobnie nikt nie zwróci uwagi na wcześniejsze pomyłki. Możesz też zerknąć świeżym i bardziej kreatywnym okiem na wcześniejsze projekty, z których do tej pory nikt Cię jeszcze nie rozliczył. Może akurat będziesz miał więcej pomysłów.

W sferze uczuciowej gwiazdy także Ci sprzyjają. Osoby w stałych związkach, szczególnie tych z niedopowiedzianymi lub nierozwiązanymi konfliktami, będą miały możliwość wreszcie omówienia sytuacji z partnerem i dojścia do porozumienia. Jest to jeden z najlepszych dni na uzyskanie kompromisów.

Urodzeni pod znakiem Barana mogą także liczyć na miłe zaskoczenie ze strony drugiej połówki. Samotni mają szansę na to, że spotkają na swojej drodze wielką miłość, albo kogoś, ktoś wreszcie zacznie zauważać ich uczucia, jak i da sobie szansę na nie odpowiedzieć.