krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop Strzelec tygodniowy

listopad 22 - grudzień 21

To może być dla ciebie naprawdę pracowity tydzień. Wziąłeś na siebie zbyt dużo spraw, z którymi najpewniej trudno będzie ci sobie poradzić. Postaraj się uporządkować jakoś wszystko, co masz do zrobienia i zacznij od tego, z czego musisz się wywiązać najprędzej.

Pamiętaj, że w pracy nie jesteś skazany sam na siebie i możesz, a nawet powinieneś pracować zespołowo. Zaufaj nieco swoim współpracownikom i powierz im poszczególne zadania. Pozwoli ci to nieco odpocząć od natłoku spraw. Będziesz mógł wtedy zająć się najważniejszymi rzeczami, będąc spokojnym o całą resztę.

Sam środek tygodnia może cię nieco przytłoczyć. Prawdopodobnie usłyszysz od kogoś dosyć przykrą informację na temat kogoś bliskiego. Może cię to dosyć mocno zdenerwować, jednak zadbaj o to aby nie zawładnęły tobą emocje. Zbyt gwałtowna reakcja może przysporzyć ci kłopotów.

Wypróbuj swój sprawdzony sposób na pozbycie się napięcia. Postaraj się także wyładować wszelkie negatywne emocje poprzez wysiłek fizyczny. Ruch sprawi, że odetniesz się trochę od wszystkich dręczących cię myśli a po skończonym treningu będziesz zbyt zmęczony aby nadal się denerwować.

Zadbaj w tym tygodniu także o regularne i zdrowe posiłki. Taki, wydawałoby się zwykły element codziennego życia, może poprawić znacznie jego jakość. Dostarczając swojemu organizmowi tego, czego potrzebuje, poczujesz się znacznie lepiej we własnym ciele i szybciej poradzisz sobie z trudnościami na zewnątrz.

Koniec tygodnia przeznacz na leniuchowanie i postaraj się odprężyć po wytężonej pracy. Jakaś niewymagająca rozrywka może być tutaj świetnym zwieńczeniem tygodnia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że nadchodzące dni będą mało pozytywne. Ogólne rozkojarzenie i dezorientacja będą miały fatalny wpływ na realizację zaplanowanych działań. Pod koniec tygodnia nastąpi jednak znacząca poprawa, która umożliwi Ci realizację wszystkich zamierzonych celów.

W miłości bądź ostrożny i nie ufaj zbyt szybko. Nie nadużywaj alkoholu, a w weekend odstresuj się. Ten tydzień nie zapowiada się Strzelcom szczególnie udanie. Będziesz mieć wrażenie, że po Twojej głowie galopuje tuzin myśli, których w żaden sposób nie będziesz w stanie usystematyzować.

Ten stan rzeczy sprawi, że będziesz borykać się z wyjątkowym rozkojarzeniem, co nie przełoży się ani na kreatywność, ani efektywność wykonywanych zadań. Dlatego, jeżeli w pracy możesz przełożyć ważne projekty czy spotkania na inny czas, koniecznie zrób to. Tym bardziej że nie będziesz musiał przekładać ich na długo.

Już pod koniec tygodnia zacznie wychodzić słońce i nagle to, co wcześniej wydawało się nie do zrobienia, okaże się w zupełności bezproblemowe w realizacji. Samotne Strzelce niech powstrzymają swoje uczucia wobec nowo poznanych, interesujących je osób.

Czasem potrzeba czasu, aby przekonać się, czy komuś można zaufać. Po w większości trudnym tygodniu weekend powinieneś spędzić w sposób, który jest sprawdzonym dla Ciebie, jako coś, co odpręża i relaksuje. Może jakiś wypad za miasto z rodziną? Albo wyjście z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, aby podczas odpoczynku nie przesadzać z używkami a szczególnie z alkoholem.