krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop Strzelec tygodniowy

listopad 22 - grudzień 21

To będzie naprawdę obiecujący tydzień. Masz do zrealizowania pewien trudny projekt, do którego przygotowujesz się już od dłuższego czasu. Masz teraz szansę zabłysnąć w oczach szefa i nieco podnieść swoje kwalifikacje. Prawdopodobnie za swoje zaangażowanie zostaniesz odpowiednio doceniony. Mogą przydarzyć ci się małe potknięcia, jednak nie poddawaj się i staraj się być dyplomatyczny. Nikt prawdopodobnie nie zauważy twoich błędów, dlatego nie panikuj i staraj się dokończyć wszystko według zamierzonego planu.

Twoi bliscy mają ci za złe, że zbyt poświęcasz się pracy, zaniedbując tym samym wasze relacje. Gdy już poradzisz sobie z wyzwaniem w sferze zawodowej i emocje nieco opadną, poświęć trochę więcej czasu rodzinie. Pomyśl o urlopie i wspólnym wyjeździe. Szef na pewno będzie ci przychylny, a rodzina prawdopodobnie będzie zachwycona tym pomysłem. Będziesz miał szansę trochę wynagrodzić im swoją ostatnią nieobecność i nadrobić wszelkie zaległości.

Odpoczynek przyda ci się również ze względów zdrowotnych. Nieco nadszarpnąłeś ostatnio swoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Musisz bardziej o siebie zadbać w tej kwestii, inaczej przeforsujesz swój organizm, co może skończyć się naprawdę nieciekawie.

Postaraj się także spotkać ze znajomymi i dowiedzieć się, co u nich słychać. Umówcie się na wspólne wyjście lub zaproś ich do siebie na samodzielnie przygotowaną kolację. Takie spotkania pozwalają ci nieco oderwać się od codziennego życia, które ostatnio ogarnęła swoista rutyna. Otaczasz się naprawdę pozytywnymi ludźmi, dlatego daj im trochę na siebie wpłynąć.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że nadchodzące dni będą mało pozytywne. Ogólne rozkojarzenie i dezorientacja będą miały fatalny wpływ na realizację zaplanowanych działań. Pod koniec tygodnia nastąpi jednak znacząca poprawa, która umożliwi Ci realizację wszystkich zamierzonych celów.

W miłości bądź ostrożny i nie ufaj zbyt szybko. Nie nadużywaj alkoholu, a w weekend odstresuj się. Ten tydzień nie zapowiada się Strzelcom szczególnie udanie. Będziesz mieć wrażenie, że po Twojej głowie galopuje tuzin myśli, których w żaden sposób nie będziesz w stanie usystematyzować.

Ten stan rzeczy sprawi, że będziesz borykać się z wyjątkowym rozkojarzeniem, co nie przełoży się ani na kreatywność, ani efektywność wykonywanych zadań. Dlatego, jeżeli w pracy możesz przełożyć ważne projekty czy spotkania na inny czas, koniecznie zrób to. Tym bardziej że nie będziesz musiał przekładać ich na długo.

Już pod koniec tygodnia zacznie wychodzić słońce i nagle to, co wcześniej wydawało się nie do zrobienia, okaże się w zupełności bezproblemowe w realizacji. Samotne Strzelce niech powstrzymają swoje uczucia wobec nowo poznanych, interesujących je osób.

Czasem potrzeba czasu, aby przekonać się, czy komuś można zaufać. Po w większości trudnym tygodniu weekend powinieneś spędzić w sposób, który jest sprawdzonym dla Ciebie, jako coś, co odpręża i relaksuje. Może jakiś wypad za miasto z rodziną? Albo wyjście z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, aby podczas odpoczynku nie przesadzać z używkami a szczególnie z alkoholem.