krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop Strzelec tygodniowy

listopad 22 - grudzień 21

To będzie jeden z lepszych tygodni w ostatnim czasie w twoim życiu. Twoja sytuacja finansowa nieco się poprawi i będziesz w stanie zaopatrzyć się w to, czego potrzebujesz.

Będziesz również bardziej zadowolony z efektów swojej pracy i uda ci się zrobić coś, za co otrzymasz pochwałę od szefa. Możesz powoli nastawiać się psychicznie na jakiś awans w pracy, bo wszystko na niego wskazuje. Mimo tego, że zdarzają się gorsze i lepsze dni to lubisz pracować w tej firmie. Masz dosyć stabilną posadę i nie musisz się martwić o to, że w każdym momencie możesz ją stracić.

Polepszą się również twoje domowe relacje. Ostatnio między tobą a członkami twojej rodziny nie było zbyt dobrze. Nadszedł czas żeby wszystko sobie wyjaśnić i zakopać topór wojenny. Nie ma sensu pogłębiać konfliktu, który już teraz właściwie nie wiadomo z czego wyniknął. Postaraj się rozwiać wszelkie wątpliwości i pójdź na kompromis. Czasem nie warto upierać się przy swoim tylko dla zasady.

Będziesz miał wreszcie czas aby spotkać się z przyjaciółmi. Zaplanuj jednak wspólne wyjście na koniec tygodnia aby móc odpocząć po mocno zakrapianej imprezie. Prawdopodobnie przesadzisz z alkoholem i może nawet ośmieszysz się przed osobą, z którą od dłuższego czasu próbujesz nawiązać kontakt. Możesz chyba pożegnać się z nadzieją na tę znajomość. Będziesz na spalonej pozycji.

Spróbuj jednak odświeżyć stare kontakty i odezwij się do kogoś, na kim kiedyś bardzo ci zależało. Być może przyjmie zaproszenie na kawę i będziecie mieli okazję wyjaśnić sobie pewne sprawy z przeszłości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że nadchodzące dni będą mało pozytywne. Ogólne rozkojarzenie i dezorientacja będą miały fatalny wpływ na realizację zaplanowanych działań. Pod koniec tygodnia nastąpi jednak znacząca poprawa, która umożliwi Ci realizację wszystkich zamierzonych celów.

W miłości bądź ostrożny i nie ufaj zbyt szybko. Nie nadużywaj alkoholu, a w weekend odstresuj się. Ten tydzień nie zapowiada się Strzelcom szczególnie udanie. Będziesz mieć wrażenie, że po Twojej głowie galopuje tuzin myśli, których w żaden sposób nie będziesz w stanie usystematyzować.

Ten stan rzeczy sprawi, że będziesz borykać się z wyjątkowym rozkojarzeniem, co nie przełoży się ani na kreatywność, ani efektywność wykonywanych zadań. Dlatego, jeżeli w pracy możesz przełożyć ważne projekty czy spotkania na inny czas, koniecznie zrób to. Tym bardziej że nie będziesz musiał przekładać ich na długo.

Już pod koniec tygodnia zacznie wychodzić słońce i nagle to, co wcześniej wydawało się nie do zrobienia, okaże się w zupełności bezproblemowe w realizacji. Samotne Strzelce niech powstrzymają swoje uczucia wobec nowo poznanych, interesujących je osób.

Czasem potrzeba czasu, aby przekonać się, czy komuś można zaufać. Po w większości trudnym tygodniu weekend powinieneś spędzić w sposób, który jest sprawdzonym dla Ciebie, jako coś, co odpręża i relaksuje. Może jakiś wypad za miasto z rodziną? Albo wyjście z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, aby podczas odpoczynku nie przesadzać z używkami a szczególnie z alkoholem.