krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop Strzelec tygodniowy

listopad 22 - grudzień 21

To będzie długi tydzień. Od początku bardzo ciężko będzie ci się zebrać do pracy po weekendzie. Prawdopodobnie ostatnie twoje dni były bardzo intensywne i nie miałeś czasu na odpoczynek.

Niestety musisz się zmobilizować i wrócić do obowiązków. Jeżeli nie wywiążesz się na czas z tego, co masz do zrobienia, możesz mieć spore kłopoty w pracy. Kilka osób będzie miało do ciebie pretensje, ponieważ swoimi zaległościami, utrudniasz pracę także im. Nie wdawaj się w sprzeczki, bo tym razem niestety jesteś w mniejszości. Możesz nie poradzić sobie z siłą argumentów reszty i tylko się ośmieszysz. Staraj się sumiennie wykonywać swoje zadania i nie utrudniaj pracy współpracownikom. Na odpoczynek w tym tygodniu będziesz musiał poczekać do kolejnego weekendu.

Postaraj się zrobić przyjemność swojemu partnerowi i zaskocz go pewnego dnia. Do waszego wspólnego życia wdarła się rutyna i prawdopodobnie uśpiła twoją kreatywność. Spróbuj przypomnieć sobie, co wzajemnie sprawiało wam radość na początku tego związku i wykorzystaj to, żeby nieco pobudzić miedzy wami atmosferę. Macie sporo wspólnych planów, może nadszedł czas aby jakiś zrealizować. Postarajcie się o tym porozmawiać.

Nie będziesz miał w tym tygodniu zbyt wiele czasu na przemyślenia. Staraj się jednak nie poświęcać całego siebie dla innych, ponieważ twoi bliscy prawdopodobnie w jakiejś części to wykorzystują. Musisz postawić granicę i udowodnić im, że bez ciebie także świetnie sobie radzą. Zacznij myśleć o sobie i swojej przyszłości, bo możesz przegapić ważny moment w swoim życiu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że nadchodzące dni będą mało pozytywne. Ogólne rozkojarzenie i dezorientacja będą miały fatalny wpływ na realizację zaplanowanych działań. Pod koniec tygodnia nastąpi jednak znacząca poprawa, która umożliwi Ci realizację wszystkich zamierzonych celów.

W miłości bądź ostrożny i nie ufaj zbyt szybko. Nie nadużywaj alkoholu, a w weekend odstresuj się. Ten tydzień nie zapowiada się Strzelcom szczególnie udanie. Będziesz mieć wrażenie, że po Twojej głowie galopuje tuzin myśli, których w żaden sposób nie będziesz w stanie usystematyzować.

Ten stan rzeczy sprawi, że będziesz borykać się z wyjątkowym rozkojarzeniem, co nie przełoży się ani na kreatywność, ani efektywność wykonywanych zadań. Dlatego, jeżeli w pracy możesz przełożyć ważne projekty czy spotkania na inny czas, koniecznie zrób to. Tym bardziej że nie będziesz musiał przekładać ich na długo.

Już pod koniec tygodnia zacznie wychodzić słońce i nagle to, co wcześniej wydawało się nie do zrobienia, okaże się w zupełności bezproblemowe w realizacji. Samotne Strzelce niech powstrzymają swoje uczucia wobec nowo poznanych, interesujących je osób.

Czasem potrzeba czasu, aby przekonać się, czy komuś można zaufać. Po w większości trudnym tygodniu weekend powinieneś spędzić w sposób, który jest sprawdzonym dla Ciebie, jako coś, co odpręża i relaksuje. Może jakiś wypad za miasto z rodziną? Albo wyjście z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, aby podczas odpoczynku nie przesadzać z używkami a szczególnie z alkoholem.