krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop Strzelec tygodniowy

listopad 22 - grudzień 21

Nie oczekuj zbyt wiele od tego tygodnia. Nie będzie się on za bardzo różnił od poprzednich. Twoje życie ogarnęła rutyna a ciebie swoista melancholia. Jeżeli chcesz coś zmienić, musisz sam się za to zabrać. Od pewnego czasu liczysz na to, że nagle coś magicznie odmieni twoje życie. Niestety żyjesz złudzeniami i jeżeli ty sam nie zaczniesz pracować nad zmianą, którą sobie sam założysz, nic takiego nie będzie miało miejsca.

Ostatnio mogłeś czuć się nieco samotny. Ten tydzień jest doskonałym czasem na to aby poznać kogoś wartościowego. Musisz jednak trochę się wysilić i zacząć rozmawiać z ludźmi. Spróbuj umówić się z tą garstką osób, która jeszcze interesuje się tym, co u ciebie. Wyjdźcie razem na miasto, a będzie to spora szansa na nawiązanie nowych znajomości. Musisz mieć jednak otwarty umysł i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Twoja praca także jest dla ciebie nużąca i nie widać w niej perspektywy rozwoju. Masz wykonywać codziennie te same czynności, co na dłuższą metę nie wszystkim wychodzi na dobre. Potrzebujesz stale się rozwijać i lubisz jak wokół dużo się dzieje. Może nadszedł właściwy czas aby pomyśleć o zmianach w sferze zawodowej? Nie podejmuj decyzji od razu, rozważ wszelkie opcje i najlepiej przedyskutuj z kimś swój problem. Tak drastyczna zmiana może wyjść ci na dobre, jednak może też przysporzyć wielu trudności.

Będziesz miał cały weekend na rozważania. Postaraj się jednak nie przeleżeć dwóch dni na kanapie i zrób coś pożytecznego w domu. Masz trochę zaległych obowiązków do nadrobienia, dlatego wykorzystaj dobrze wolny czas.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że nadchodzące dni będą mało pozytywne. Ogólne rozkojarzenie i dezorientacja będą miały fatalny wpływ na realizację zaplanowanych działań. Pod koniec tygodnia nastąpi jednak znacząca poprawa, która umożliwi Ci realizację wszystkich zamierzonych celów.

W miłości bądź ostrożny i nie ufaj zbyt szybko. Nie nadużywaj alkoholu, a w weekend odstresuj się. Ten tydzień nie zapowiada się Strzelcom szczególnie udanie. Będziesz mieć wrażenie, że po Twojej głowie galopuje tuzin myśli, których w żaden sposób nie będziesz w stanie usystematyzować.

Ten stan rzeczy sprawi, że będziesz borykać się z wyjątkowym rozkojarzeniem, co nie przełoży się ani na kreatywność, ani efektywność wykonywanych zadań. Dlatego, jeżeli w pracy możesz przełożyć ważne projekty czy spotkania na inny czas, koniecznie zrób to. Tym bardziej że nie będziesz musiał przekładać ich na długo.

Już pod koniec tygodnia zacznie wychodzić słońce i nagle to, co wcześniej wydawało się nie do zrobienia, okaże się w zupełności bezproblemowe w realizacji. Samotne Strzelce niech powstrzymają swoje uczucia wobec nowo poznanych, interesujących je osób.

Czasem potrzeba czasu, aby przekonać się, czy komuś można zaufać. Po w większości trudnym tygodniu weekend powinieneś spędzić w sposób, który jest sprawdzonym dla Ciebie, jako coś, co odpręża i relaksuje. Może jakiś wypad za miasto z rodziną? Albo wyjście z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, aby podczas odpoczynku nie przesadzać z używkami a szczególnie z alkoholem.