krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop Strzelec tygodniowy

listopad 22 - grudzień 21

Ten tydzień będzie dla ciebie wyzwaniem pod pewnymi względami. Uporasz się z wszelkimi trudnościami chociaż będzie ci się wydawało, że nie ma na to żadnych szans. Twoje dni będą wypełnione naprawdę wieloma sprawami do załatwienia, jednak bez większych problemów ze wszystkim sobie poradzisz.

Możesz mieć chwile zwątpienia, jednak koło ciebie zawsze jest osoba, która nieustannie cię wspiera i podnosi na duchu, gdy zaczynasz widzieć wszystko w ciemnych barwach. Jest to osoba, której bardzo na tobie zależy, mimo tego że wiele razy ją odtrącałeś. Może warto pomyśleć o niej z nieco innej perspektywy i bardziej docenić za to, co robi. W tym tygodniu będziesz w stanie przekonać się o jej poświęceniu i oddaniu. Może czas pomyśleć o pewnej rekompensacie.

Koniec tygodnia poprawi ci humor i poczujesz, że jesteś w stanie przenosić góry. Może przytrafić ci się także pewien zastrzyk gotówki, którego w ogóle się nie spodziewasz. Jest to dobry czas aby zainwestować pieniądze w swoją przyszłość. Zastanów się nad tym dobrze i nie rób nic pochopnie. Ryzykowne decyzje nie zawsze przynoszą w życiu szczęście. Omów wszelkie przedsięwzięcia z kimś, komu naprawdę ufasz.

Postaraj się w weekend odprężyć i zregenerować siły. Może być to dosyć utrudnione, ponieważ bliscy będą chcieli spędzić wspólnie z tobą trochę czasu. Postaraj się go rozdzielić i znajdź chwilę zarówno dla nich, jak i dla samego siebie. Może uda ci się to połączyć w zbiorowe wypoczywanie na świeżym powietrzu. Spacer lub wyjazd w jakieś ustronne miejsce może być tu znakomitym rozwiązaniem.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że nadchodzące dni będą mało pozytywne. Ogólne rozkojarzenie i dezorientacja będą miały fatalny wpływ na realizację zaplanowanych działań. Pod koniec tygodnia nastąpi jednak znacząca poprawa, która umożliwi Ci realizację wszystkich zamierzonych celów.

W miłości bądź ostrożny i nie ufaj zbyt szybko. Nie nadużywaj alkoholu, a w weekend odstresuj się. Ten tydzień nie zapowiada się Strzelcom szczególnie udanie. Będziesz mieć wrażenie, że po Twojej głowie galopuje tuzin myśli, których w żaden sposób nie będziesz w stanie usystematyzować.

Ten stan rzeczy sprawi, że będziesz borykać się z wyjątkowym rozkojarzeniem, co nie przełoży się ani na kreatywność, ani efektywność wykonywanych zadań. Dlatego, jeżeli w pracy możesz przełożyć ważne projekty czy spotkania na inny czas, koniecznie zrób to. Tym bardziej że nie będziesz musiał przekładać ich na długo.

Już pod koniec tygodnia zacznie wychodzić słońce i nagle to, co wcześniej wydawało się nie do zrobienia, okaże się w zupełności bezproblemowe w realizacji. Samotne Strzelce niech powstrzymają swoje uczucia wobec nowo poznanych, interesujących je osób.

Czasem potrzeba czasu, aby przekonać się, czy komuś można zaufać. Po w większości trudnym tygodniu weekend powinieneś spędzić w sposób, który jest sprawdzonym dla Ciebie, jako coś, co odpręża i relaksuje. Może jakiś wypad za miasto z rodziną? Albo wyjście z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, aby podczas odpoczynku nie przesadzać z używkami a szczególnie z alkoholem.