krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

Ten tydzień będzie dla ciebie niemalże jak urlop wypoczynkowy. Ostatnio naprawdę wiele się działo w twoim życiu, dlatego czekałeś tylko na moment, w którym będziesz mógł wreszcie poleżeć do góry brzuchem i nie martwić się o uciekający czas.

Twoja praca w kolejnych dniach będzie wyjątkowo łatwa i przyjemna. Nie przemęczysz się, a nawet w pewnym momencie możesz zacząć się nudzić. Zamiast jednak narzekać na to, że nie masz nic do roboty, postaraj się zacieśnić relacje ze współpracownikami i przełożonym. Spróbuj lepiej ich poznać i zainteresuj się ich prywatnym życiem. Nie każdy będzie skory do rozmowy, ale wreszcie znajdziesz osobę, która okaże się straszną gadułą i również będzie miała sporo czasu wolnego w tym tygodniu.

Staraj się jednak nie rzucać w oczy, bo możesz dostać do wykonania zadanie, którego niekoniecznie chciałbyś się podjąć. Rób dobre wrażenie i rozkoszuj się wolnymi chwilami.

W tym tygodniu pogoda nie będzie sprzyjała żadnym wyjazdom, więc prawdopodobnie popołudnia spędzisz w domu, ze swoją drugą połówką. Będziecie mogli nacieszyć się swoim towarzystwem i zaplanować sobie pewne sprawy. Daj swojemu partnerowi do zrozumienia, że naprawdę ci na nim zależy. Już od dawna nie słyszał od ciebie podobnych słów, więc może mieć pewne wątpliwości co do twoich uczuć. Zapewnij go o tym, że nigdzie się nie wybierasz i zacznij więcej dla tego związku dawać od siebie. Jeżeli chcesz utrzymać tę relację, musisz bardziej się postarać i dbać o drugą osobę przynajmniej w takim samym stopniu, w jakim ona troszczy się o ciebie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!