krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

To będzie bardzo dobry tydzień. Uda ci się wreszcie spotkać ze starymi znajomymi, z którymi umawiacie się już od pewnego czasu. Spędzicie razem naprawdę miłe chwile, wspominając dawne czasy. Potrzebowałeś takiej odskoczni od codzienności, dlatego bardzo dobrze wpłynie na ciebie to spotkanie. Będziesz mógł wreszcie porozmawiać z kimś nie tylko na służbowe tematy.

Ostatnio czujesz się trochę samotny. Wszyscy, z którymi miałeś dobry kontakt, zajęli się własnym życiem i ciężko jest się spotkać i na spokojnie porozmawiać. Pocieszasz się powierzchownymi relacjami ze współpracownikami, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie na dłuższą metę. Musisz postarać się rozgraniczyć życie zawodowe od prywatnego.

Poza pracą znajdź sobie jeszcze jakieś zajęcie i postaw cel, do którego chciałbyś dążyć. Pozwoli ci to ujrzeć w życiu głębszy sens. Możesz zacząć od zaraz i jeszcze w tym tygodniu popracować nad samym sobą. Przydałoby ci się polepszyć swoją kondycję fizyczną. Twoim celem może być osiągnięcie jakiejś wymarzonej wagi. Systematycznie staraj się do niej zbliżać, wykonując założony plan treningowy. Pomyśl nad zgłoszeniem się w tej sprawie do ludzi, którzy zajmują się tym zawodowo. Pozwoli ci to poszerzyć jednocześnie grono swoich znajomych. A może na siłowni spotkasz kogoś, kto wpadnie ci w oko.

Każdy pomysł na zmianę w twoim życiu będzie dobry, jeżeli tylko odpowiednio się do tego nastawisz. Musisz być zdeterminowany, jeżeli chcesz coś osiągnąć, więc nie marnuj czasu i zacznij już w tym tygodniu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!