krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

To może być dla ciebie naprawdę pracowity tydzień. Wziąłeś na siebie zbyt dużo spraw, z którymi najpewniej trudno będzie ci sobie poradzić. Postaraj się uporządkować jakoś wszystko, co masz do zrobienia i zacznij od tego, z czego musisz się wywiązać najprędzej.

Pamiętaj, że w pracy nie jesteś skazany sam na siebie i możesz, a nawet powinieneś pracować zespołowo. Zaufaj nieco swoim współpracownikom i powierz im poszczególne zadania. Pozwoli ci to nieco odpocząć od natłoku spraw. Będziesz mógł wtedy zająć się najważniejszymi rzeczami, będąc spokojnym o całą resztę.

Sam środek tygodnia może cię nieco przytłoczyć. Prawdopodobnie usłyszysz od kogoś dosyć przykrą informację na temat kogoś bliskiego. Może cię to dosyć mocno zdenerwować, jednak zadbaj o to aby nie zawładnęły tobą emocje. Zbyt gwałtowna reakcja może przysporzyć ci kłopotów.

Wypróbuj swój sprawdzony sposób na pozbycie się napięcia. Postaraj się także wyładować wszelkie negatywne emocje poprzez wysiłek fizyczny. Ruch sprawi, że odetniesz się trochę od wszystkich dręczących cię myśli a po skończonym treningu będziesz zbyt zmęczony aby nadal się denerwować.

Zadbaj w tym tygodniu także o regularne i zdrowe posiłki. Taki, wydawałoby się zwykły element codziennego życia, może poprawić znacznie jego jakość. Dostarczając swojemu organizmowi tego, czego potrzebuje, poczujesz się znacznie lepiej we własnym ciele i szybciej poradzisz sobie z trudnościami na zewnątrz.

Koniec tygodnia przeznacz na leniuchowanie i postaraj się odprężyć po wytężonej pracy. Jakaś niewymagająca rozrywka może być tutaj świetnym zwieńczeniem tygodnia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!