krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

To będzie jeden z lepszych tygodni w ostatnim czasie w twoim życiu. Twoja sytuacja finansowa nieco się poprawi i będziesz w stanie zaopatrzyć się w to, czego potrzebujesz.

Będziesz również bardziej zadowolony z efektów swojej pracy i uda ci się zrobić coś, za co otrzymasz pochwałę od szefa. Możesz powoli nastawiać się psychicznie na jakiś awans w pracy, bo wszystko na niego wskazuje. Mimo tego, że zdarzają się gorsze i lepsze dni to lubisz pracować w tej firmie. Masz dosyć stabilną posadę i nie musisz się martwić o to, że w każdym momencie możesz ją stracić.

Polepszą się również twoje domowe relacje. Ostatnio między tobą a członkami twojej rodziny nie było zbyt dobrze. Nadszedł czas żeby wszystko sobie wyjaśnić i zakopać topór wojenny. Nie ma sensu pogłębiać konfliktu, który już teraz właściwie nie wiadomo z czego wyniknął. Postaraj się rozwiać wszelkie wątpliwości i pójdź na kompromis. Czasem nie warto upierać się przy swoim tylko dla zasady.

Będziesz miał wreszcie czas aby spotkać się z przyjaciółmi. Zaplanuj jednak wspólne wyjście na koniec tygodnia aby móc odpocząć po mocno zakrapianej imprezie. Prawdopodobnie przesadzisz z alkoholem i może nawet ośmieszysz się przed osobą, z którą od dłuższego czasu próbujesz nawiązać kontakt. Możesz chyba pożegnać się z nadzieją na tę znajomość. Będziesz na spalonej pozycji.

Spróbuj jednak odświeżyć stare kontakty i odezwij się do kogoś, na kim kiedyś bardzo ci zależało. Być może przyjmie zaproszenie na kawę i będziecie mieli okazję wyjaśnić sobie pewne sprawy z przeszłości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!