krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

Ten tydzień postawi przed tobą wiele wyzwań. Jeżeli odpowiednio się do nich nastawisz i będziesz zdeterminowany w dążeniu do celu, uda ci się zrealizować wszystko, co sobie założyłeś. Nie daj się jednak rozproszyć i staraj się odłożyć wszelkie przyjemności na koniec tygodnia. Znajomi mogą chcieć wyciągnąć cię z domu, jednak postaraj się umówić z nimi w wolniejszy dzień aby przez cały tydzień być wypoczętym i gotowym do pracy.

Twój zapał i poświęcenie zostaną docenione w taki sposób, że na pewno będziesz zadowolony. Postaraj się robić nie tylko dobre wrażenie ale i przyłóż się do swoich obowiązków i wypełniaj je sumiennie. Masz przewagę, jeżeli chodzi o zdobycie w pracy awansu, dlatego udowodnij, że to właśnie ty na niego zasługujesz.

Uważaj w tym tygodniu na podstępne osoby w twoim otoczeniu. Możesz paść ich ofiarą, bo z jakiegoś powodu upatrzyli sobie w tobie łatwy cel. Pamiętaj, że sam dokonujesz własnych wyborów i podejmujesz decyzje, dlatego nie daj się zmanipulować. Masz wokół siebie ludzi, którym możesz ufać i staraj się ich trzymać.

Koniec tygodnia nie będzie mniej intensywny niż jego początek, dlatego musisz być wytrwały. Już w weekend będziesz mógł nareszcie odpocząć i poukładać wszelkie zaległe sprawy osobiste. Skup się na relacji ze swoim partnerem, ponieważ ostatnio bardzo oddaliliście się od siebie. Każde zajęło się swoim życiem zawodowym i brakuje wam czasu nawet na wspólny posiłek. Spróbuj to nadrobić i przygotuj samodzielnie ulubiony obiad swojej drugiej połówki. Będziecie mieli w końcu trochę czasu aby szczerze o tym ze sobą porozmawiać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!