krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

Możesz być trochę podenerwowany w tym tygodniu. Twoja praca wywoła w tobie mnóstwo stresu, który trochę cię sparaliżuje. Będziesz miał spore problemy z koncentracją i organizacją obowiązków w ciągu dnia. Prawdopodobnie popełnisz też sporo błędów, z których szef będzie musiał cię rozliczyć. Może to trochę zepsuć wasze wzajemne stosunki, jednak on musi postępować sprawiedliwie wobec wszystkich pracowników i nie ma możliwości zrobić wobec ciebie wyjątku.

Skup się na najważniejszych do zrobienia rzeczach i staraj się nie rozpraszać. Odłóż wszelkie sprawy prywatne na bok i nie myśl w pracy o wszystkich problemach, z którymi musisz zmagać się na co dzień. Myślenie w ten sposób może tylko przyczynić się do spadku twojej wydajności i efektywności pracy, przez co dojdzie ci problemów i koło się zamknie. Staraj się działać strategicznie i zmierz się w pierwszej kolejności z największymi trudnościami, które nie dają ci spać.

Zwróć się o pomoc do kogoś zaufanego. Czasem wystarczy, że inna osoba spojrzy na sprawę pod nieco innym kątem i rozwiązanie nasuwa się samo, dlatego nie zamykaj się na wsparcie, jakie możesz otrzymać od bliskich ci osób.

Staraj się w tym tygodniu spędzić trochę więcej czasu wśród ludzi. Zadręczanie się w samotności nie jest najlepszym pomysłem. Spróbuj umówić się ze znajomymi i wyjdź z domu.

Możesz oderwać umysł także podejmując się jakiejś aktywności fizycznej. Ruch rozładowuje stres i pozwala pozbyć się negatywnej energii zgromadzonej w organizmie, dlatego pomyśl o bieganiu lub jeździe na rowerze w nieco wolniejsze popołudnie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!