krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

To będzie naprawdę obiecujący tydzień. Masz do zrealizowania pewien trudny projekt, do którego przygotowujesz się już od dłuższego czasu. Masz teraz szansę zabłysnąć w oczach szefa i nieco podnieść swoje kwalifikacje. Prawdopodobnie za swoje zaangażowanie zostaniesz odpowiednio doceniony. Mogą przydarzyć ci się małe potknięcia, jednak nie poddawaj się i staraj się być dyplomatyczny. Nikt prawdopodobnie nie zauważy twoich błędów, dlatego nie panikuj i staraj się dokończyć wszystko według zamierzonego planu.

Twoi bliscy mają ci za złe, że zbyt poświęcasz się pracy, zaniedbując tym samym wasze relacje. Gdy już poradzisz sobie z wyzwaniem w sferze zawodowej i emocje nieco opadną, poświęć trochę więcej czasu rodzinie. Pomyśl o urlopie i wspólnym wyjeździe. Szef na pewno będzie ci przychylny, a rodzina prawdopodobnie będzie zachwycona tym pomysłem. Będziesz miał szansę trochę wynagrodzić im swoją ostatnią nieobecność i nadrobić wszelkie zaległości.

Odpoczynek przyda ci się również ze względów zdrowotnych. Nieco nadszarpnąłeś ostatnio swoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Musisz bardziej o siebie zadbać w tej kwestii, inaczej przeforsujesz swój organizm, co może skończyć się naprawdę nieciekawie.

Postaraj się także spotkać ze znajomymi i dowiedzieć się, co u nich słychać. Umówcie się na wspólne wyjście lub zaproś ich do siebie na samodzielnie przygotowaną kolację. Takie spotkania pozwalają ci nieco oderwać się od codziennego życia, które ostatnio ogarnęła swoista rutyna. Otaczasz się naprawdę pozytywnymi ludźmi, dlatego daj im trochę na siebie wpłynąć.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!