krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

Nie przemęczysz się w tym tygodniu za bardzo. Będziesz miał niewiarygodny spokój w pracy i nikt nie będzie miał do ciebie żadnych pretensji. Ty również postaraj się być miły dla współpracowników i popracuj nieco nad relacją z przełożonym. Macie do siebie neutralny stosunek, więc możesz zacząć praktycznie od samego początku. Nie narażaj się i miej na uwadze to, że możesz być brany pod uwagę, jeżeli chodzi o dodatkowe premie lub w ogóle podniesienie kwalifikacji i zmianę stanowiska. Zaoferuj swoją chęć zrobienia czegoś ponadprogramowego, a szef na pewno to doceni.

W przeciwieństwie do spokoju w sferze zawodowej, twoje życie prywatne w tym tygodniu niemalże rozkwitnie. Musisz wziąć pod uwagę, że kilka osób próbuje do ciebie dotrzeć. Walczą o chwilę twojej uwagi i czasu. Postaraj się wydzielić im to wszystko mniej więcej sprawiedliwie i zainteresuj się tym, co u nich.

Ktoś z twoich bliskich może potrzebować naprawdę szczerej i dłuższej rozmowy. Nawet jeżeli wydaje ci się, że wszystko u niego w porządku, spróbuj spojrzeć na to głębiej i z nieco innej perspektywy. Być może nie dostrzegasz problemów, które są największe.

Prawdopodobnie odezwie się również do ciebie osoba, która może pobudzać w tobie stłumione emocje. Staraj się zachować trzeźwy umysł i wybadaj sytuację. Być może wasze zamiary co do tej relacji są zupełnie odmienne i swoim zachowaniem możesz się przed nią ośmieszyć. Nie bój się jednak szczerze z nią porozmawiać i wyjaśnić pewnych kwestii. Pozwoli wam to zorientować się, w jakim miejscu się znajdujecie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!