krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

Twoja relacja z partnerem w tym tygodniu może zostać nadszarpnięta. Prawdopodobnie on będzie miał ci za złe twój ostatni wybryk. Postaraj się wyjaśnić sprawę i przyznaj się do błędu. Najpewniej twoje przeprosiny zostaną odrzucone i konflikt będzie się ciągnął między wami jeszcze przez parę kolejnych dni. Staraj się go nie pogłębiać i poczekaj aż złość minie. Będziesz musiał bardziej się postarać, żeby wrócić do łask.

Niestety wasi wspólni znajomi także będą mieli ci za złe to, co zrobiłeś i nieco się od ciebie odsuną. Postaraj się z nimi szczerze porozmawiać, być może uda ci się naprawić to, co zniszczyłeś i któreś z nich weźmie twoją stronę.

W pracy czas będzie ci się dłużył. Nie będziesz mógł się odnaleźć i przez to kilka spraw nie będzie załatwionych przez ciebie w taki sposób, jak powinno. Powinieneś sam przed sobą przyznać się do tego, że ostatnio przestało ci na czymkolwiek zależeć.

Zastanów się, czy obecnie znajdujesz się w miejscu, w którym na pewno chciałbyś być. Może jest to dobry czas na pewne zmiany w twoim życiu. Prawdopodobnie podejmiesz kolejną szybką i nieprzemyślaną decyzję, jednak może się okazać, że nie będziesz jej żałować.

Koniec tygodnia poświęć na przemyślenia i daj sobie odpocząć w samotności. Wybierz się na przejażdżkę rowerową lub samotny długi spacer i spróbuj poukładać sobie w głowie zdarzenia z całego tygodnia.

Odezwij się do swoich bliskich, bo tylko w nich możesz teraz poszukać szczerego wsparcia. Opowiedz o swojej sytuacji komuś zaufanemu i posłuchaj jego rad.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!