krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop Rak tygodniowy

czerwiec 22 - lipiec 22

Ten tydzień nie będzie jednym rutynowych i podobnych do poprzednich tygodni. Odkryjesz w sobie pokłady niespożytkowanej energii i potencjału do tworzenia czegoś naprawdę kreatywnego. Może to czas aby odkryć wreszcie w sobie duszę artysty. Będziesz miał dużo różnych pomysłów na pewne zmiany w umeblowaniu swojego mieszkania. Prawdopodobnie zaplanujesz remont i poczynisz już pierwsze kroki do jego wykonania. Nie spiesz się jednak, tylko na spokojnie przemyśl całą wizję.

Zmiany ci się przydadzą i może poruszą w twoim życiu coś więcej niż tylko meble. Od pewnego czasu odczuwasz swego rodzaju zastój i bezsens w tym, co robisz. Przynosi ci to oczywiście wiadome korzyści w postaci środków do życia, jednak zupełnie nie odnajdujesz się w swojej pracy. Może nadszedł czas aby poważnie pomyśleć nad jakąś bardziej drastyczną zmianą. Nie rób jednak nic pochopnie i postaraj się omówić tę kwestię ze swoim partnerem. Oczywiście decyzja należy tylko do ciebie, jednak musisz być pewien, że jest to właściwy moment i nie zaszkodzisz sobie ani nikomu innemu.

Postaraj się także popracować nad tą relacją. Ostatnio nie byliście ze sobą zbyt szczerzy, warto do tego wrócić i wreszcie porozmawiać na spokojnie na ten temat. Może powinniście wprowadzić pewne zasady, które coś między wami uregulują.

Wybierz jeden dzień pod koniec tygodnia, w którym spotkasz się z rodziną. Dawno nie mieliście okazji spędzić wspólnie czasu i zjeść razem posiłku, dlatego postaraj się to dobrze zaplanować. Ktoś z twojej rodziny może bardzo potrzebować rozmowy z tobą, dlatego nie zawiedź go.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Na spotkaniach z bliskimi będziesz duszą towarzystwa. Swoim poczuciem humoru zaimponujesz wszystkim znajomym. Podczas spotkań towarzyskich nie przesadzaj z używkami. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa i podwyżkę. Pamiętaj o tym, aby być sobą!

Teraz nadszedł najlepszy czas na to, żeby spędzić go z przyjaciółmi i pokazać znajomym, że czeka ich z Tobą fantastyczna zabawa. Będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoja aura ma szansę gwarantować całemu otoczeniu świetne i pozytywne nastawnie do świata. Odnajdziesz w sobie potencjał, o którego istnieniu nie wiedziałeś, a który sprawia, że możesz być duszą towarzystwa.

Pamiętaj, tylko żeby nie przesadzać. Jest czas na żarty i niepoważne zachowanie, ale mimo wszystko zawsze pozostań w tym prawdziwym sobą. Nie daj też się za bardzo porwać szałowi imprezowania i ogólnie wyluzowanej atmosfery. Możesz być naprawdę ciekawą osobą, bez dodatkowych wspomagaczy.

Dlatego staraj się uważać na ilość wypitego alkoholu, jak i innych używek. Naprawdę ich nie potrzebujesz, żeby odnaleźć się i świetnie bawić w towarzystwie, a ich nadmiar wcale nie poprawi Twojego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Twoje dobre samopoczucie przełoży się także na efekty Twoich działań związanych z karierą i ogólnie sferą zawodową.

Masz szansę zrobić coś, co wprawi Twojego szefa w osłupienie i zadowolenie, przez co łatwiej będzie Ci uzyskać awans czy wymarzoną od dawna podwyżkę. Dlatego zacznij działać już teraz!