krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

To nie będzie najszczęśliwszy dzień w twoim życiu, ale mając wokół siebie tyle kochających osób, dasz radę go przetrwać. Musisz mieć nadzieję na to, że jutro będzie dużo lepsze i wszystkie twoje problemy wkrótce się rozwiążą.

Rozmowa z doświadczoną w tej kwestii osobą może być kluczem do rozwiązania pewnych spraw. Prawdopodobnie ktoś, z kim podzielisz się swoją przykrą tajemnicą wskaże ci drogę, która będzie pewną alternatywą. Decyzję musisz podjąć sam, jednak pozwoli ci to rzucić nowe światło na swoje problemy, które okażą się teraz bardzo możliwe do rozwiązania.

Jest w twoim otoczeniu pewna osoba, która z premedytacją działa na twoją niekorzyść. Prawdopodobnie dzisiaj będziesz miał okazję ją zdemaskować. Nie rób tego jednak zbyt pochopnie, bo jest ona bardzo przebiegła i jeżeli odkryje twój cel, najpewniej będzie chciała się zemścić.

W twoim życiu brakuje ostatnio miejsca na miłość i związki. Jest to spowodowane z jednej strony brakiem czasu, a z drugiej niemożnością znalezienia odpowiedniej osoby. Prawdopodobnie szukasz swojego partnera w miejscach, w których przebywają ludzie o zupełnie innych upodobaniach, niż te, jakich oczekujesz od takiej osoby. Jest to spowodowane trochę tym, że sam nie wiesz czego oczekujesz od życia i dokąd właściwie zmierzasz. Musisz spróbować najpierw dookreślić samego siebie aby oczekiwać konkretnych cech u drugiej osoby. Kiedy będziesz wiedział, co cię w życiu interesuje, dużo łatwiej będzie ci znaleźć osobę, którą interesuje to samo. A wspólne pasje są dosyć istotną kwestią w związku dwojga ludzi.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.