krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Prawdopodobnie niezbyt dobrze spałeś w nocy i efekty tego będziesz dosyć boleśnie odczuwał w ciągu tego dnia. Postaraj się zapewnić sobie jakąś dodatkową dawkę energii np. w postaci kawy i porządnego śniadania. Staraj się skupić na zadaniach, jakie masz do wykonania i podejmuj się pracy, która w jakiś sposób cię rozrusza. Siedzenie przed biurkiem może cię dzisiaj skutecznie uśpić.

Nie pozwól aby ktokolwiek zauważył twoje przemęczenie, ponieważ wszyscy dobrze wiedzą, że od dłuższego czasu pracujesz na awans. Każda wpadka może pozbawić cię tej możliwości, dlatego musisz jakoś przetrwać ten dzień.

Po pracy będziesz miał szansę się wyspać i nieco zregenerować siły. Nikt nie będzie ci dzisiaj przeszkadzał, ani wymagał od ciebie zbyt wiele. Nie złość się jednak, gdy bliscy będą próbowali się z tobą skontaktować. Poproś ich o cierpliwość i oddzwoń, jak już nieco odpoczniesz. Oni także martwią się o twoje zdrowie.

Musisz trochę przekalkulować swój ostatni styl życia. Bardzo się przepracowujesz, co nie wychodzi ci zupełnie na dobre. Nie masz ostatnio zbyt wiele czasu ani dla rodziny ani dla przyjaciół. Można powiedzieć, że odsunąłeś się od życia społecznego na rzecz budowania swojej kariery zawodowej. Prawdopodobnie można to pogodzić, tylko musisz chcieć przemyśleć strategię działania.

Porozmawiaj o tym z osobą bardziej doświadczoną, być może twój przyjaciel będzie ci w stanie coś doradzić na ten temat. Na dłuższą metę takie życie może być dla ciebie wykańczające, dlatego warto zastanowić się nad małą zmianą.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.