krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Wiele sobie na dzisiaj zaplanowałeś, jednak prawdopodobnie nie uda ci się wszystkiego zrealizować. Nie będzie to najbardziej produktywny dzień w twoim życiu.

Prawdopodobnie również mocno zawiedziesz się na pewnej osobie. Liczyłeś na jej wsparcie w pewnej sprawie i byłeś pewien, że ona pomoże ci zrealizować swój pomysł, dlatego możesz czuć się oszukany a nawet wściekły. Nie kryj swoich uczuć, jednak nie rób nic pochopnie. Po pewnym czasie będziecie mogli porozmawiać na ten temat i wtedy być może dowiesz się, o co właściwie chodziło.

Dzisiaj odpuść sobie wszelkie finansowe przedsięwzięcia, gdyż możesz w ten sposób wiele stracić. To nie jest twój najlepszy dzień na podejmowanie tak poważnych kroków.

Miej na uwadze swoich bliskich. Niezbyt dobrze się ostatnio dogadujecie, ale jedno z nich może mieć poważny problem, z którym boi się przyjść bezpośrednio do ciebie. Okaż trochę zrozumienia i postaraj się nie kwestionować życiowych wyborów innych. Każde z was żyje swoim życiem i samodzielnie nim kieruje, dlatego musisz przyjąć do wiadomości, że niektóre decyzje innych nie będą dla ciebie zbyt korzystne. Bądź tolerancyjny i zaakceptuj ich wybory. Najlepiej, jeżeli zaczniesz dzisiaj od szczerej rozmowy. Może być ciężko, jednak nie poddawaj się zbyt szybko.

Ponury nastrój będzie ci towarzyszył przez cały dzień. Postaraj się nie kłaść do łóżka w tym humorze. Pomyśl nad zrobieniem czegoś dla siebie i odnalezieniem chwili, w której będziesz w stanie się odprężyć. Może to być nieco dłuższa kąpiel, która pozwoli ci oczyścić nie tylko ciało ale i umysł.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.