krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Skup się dzisiaj na swojej osobie. Ostatnio za bardzo poświęcasz się wszystkim innym i trochę zaniedbałeś swoje obowiązki i potrzeby. Jesteś przemęczony i niewyspany, co może przełożyć się na twoją efektywność w pracy.

Szef będzie miał ci za złe, że nie wyrabiasz się ze wszystkim na czas, mimo tego że sam prosił cię o pomoc w innym zadaniu. Nie bierz wszystkiego zbyt do siebie. On może mieć po prostu gorszy dzień, a tobie bez problemu uda się wszystko nadrobić.

Musisz jedynie postarać się nie rozpraszać mniej ważnymi rzeczami i odmówić udzielenia pomocy współpracownikom. Nie stracisz przez to w ich oczach, dlatego wykonaj spokojnie wszystkie swoje zadania i nie przejmuj się utratą znajomych.

Masz poza pracą jeszcze paczkę swoich zaufanych przyjaciół, na których w każdej chwili możesz liczyć. Postaraj się spotkać z nimi w najbliższym czasie. Jedno z nich może mieć całkiem ciekawą propozycję, która cię zaintryguje.

Daj swojemu partnerowi nieco więcej swobody. Spędzacie ze sobą mnóstwo czasu i wynika to z dzielenia tych samych zainteresowań, jednak on może czuć się ostatnio nieco przytłoczony twoją osobą. Porozmawiaj z nim szczerze na ten temat i zapytaj, czy odpowiada mu taki układ. Może się okazać, że on wcale nie narzeka, ale jednak w głębi chciałby mieć trochę więcej przestrzeni dla siebie.

Ktoś z twojej rodziny może zgłosić się do ciebie z pewną sprawą. Znajdź chwilę na wysłuchanie go, ponieważ kwestia może dotyczyć cię osobiście. Nie martw się jednak na zapas, nie będzie to prawdopodobnie jedna z tych złych wiadomości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.