krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Ten dzień może być dla ciebie bardziej męczący niż zwykle. Napotkasz dziś na swojej drodze wiele przeszkód i frustracji. W pracy przytłoczy cię nadmiar obowiązków i roszczeniowi ludzie.

Nie bierz wszystkiego, co mówią inni zbyt do siebie, ponieważ może to zachwiać twoim poczuciem własnej wartości. Ludzie często w stresie wypowiadają na głos to, czego normalnie by nie powiedzieli, także nie przejmuj się ich ponurym nastrojem. Musisz zagryźć zęby i przetrwać ten dzień w pracy.

W domu może czekać na ciebie miła niespodzianka, więc postaraj się docenić wszelkie pozytywy tego dnia aby nie stracić nadziei na lepsze jutro. Twój partner będzie dzisiaj naprawdę wyrozumiały, jeżeli dasz mu na to szansę. Nie karaj go za zły dzień, ponieważ on chce dla ciebie jak najlepiej.

Jeżeli jesteś singlem, nie umawiaj się dzisiaj na żadne spotkania, gdyż ze względu na twój humor, randka może przerodzić się w piekło dla was obojga. Lepiej dzisiaj nie ryzykować i nie wszczynać konfliktów z innymi ludźmi, bo mogą się one naprawdę boleśnie zakończyć.

Postaraj się wyciszyć, najlepiej przy spokojnej muzyce i w długiej kąpieli. Twoje spięte ciało na pewno ci za to podziękuje. Przełóż wszystkie zaplanowane rozmowy i przedsięwzięcia na kolejne dni. Z bliskimi możesz zobaczyć się nieco później i zrozumieją oni, że dzisiaj nie masz ochoty z nikim gadać.

Spróbuj zrobić coś dla siebie, wybierz się na małe zakupy albo do fryzjera. Zmiana wizerunku pozwoli ci ruszyć dalej z nowym nastawieniem. Nie przejmuj się drobnymi niepowodzeniami, jutro nikt nie będzie o nich pamiętał.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.