krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Masz dzisiaj w planach sporo spraw do załatwienia. Musisz liczyć się z tym, że nie wszystko, co sobie założyłeś uda się zrealizować.

Mogą ci dzisiaj dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe, prawdopodobnie wywołane wczorajszym jedzeniem. Twój stan zdrowotny może bardzo pokrzyżować ci plany, na których chciałeś się dzisiaj skupić w pierwszej kolejności. Nie poddawaj się jednak, ponieważ nic straconego. Przesuń realizację pomysłu na kolejne dni, a na pewno wszystko pójdzie po twojej myśli i finalnie wyjdzie ci to jeszcze na dobre.

Dzisiaj skup się na rzeczach bardziej pobocznych, ale wcale nie mniej istotnych. Będą wymagały one od ciebie nieco mniej zaangażowania i poświęconego czasu, dlatego szybciej uda ci się z nimi uporać.

Po ciężkim dniu zafunduj sobie chwilę relaksu u boku partnera. On też będzie potrzebował dzisiaj twojego wsparcia. Dla was obojga to będzie naprawdę wyczerpujący pościg. Ale po wszystkim będziecie mogli wspólnie cieszyć się efektami swojej pracy. Pomyślcie dzisiaj o jedzeniu z dostawą do domu i ciekawym filmie wieczorem.

Nie zapomnij także zdać relacji swoim bliskim, bo oni tylko czekają na kontakt od ciebie. Ostatnio zbliżyliście się nieco do siebie przez pewne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie. Staraj się utrzymywać te pozytywne relacje i nie rozdrapuj starych ran.

Każde z was popełniło w przeszłości pewne błędy, których nie da się cofnąć ani o nich zapomnieć, jednak nie warto już do nich wracać, ponieważ skrywanie urazy i wypominanie sobie w tym momencie nie jest wam do niczego potrzebne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.