krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Może cię dzisiaj trochę drażnić przebywanie wśród ludzi. Prawdopodobnie będziesz niewyspany i ciężko będzie ci się podnieść rano z łóżka. Musisz pomyśleć o zmianie nawyków i zacząć kłaść się wcześniej spać.

Twoja produktywność i energia znacznie spada, kiedy jesteś przemęczony i to prawdopodobnie wpływa na twoje zadowolenie z wykonywanej pracy. Uważaj, ponieważ na przysypianiu może niebawem nakryć cię szef, a to wywoła miedzy wami niemałą burzę. Współpracownicy już teraz mają ci za złe, że nie ze wszystkim wyrabiasz się na czas i przez to oni sami są w tyle.

Musisz zacząć myśleć nie tylko o sobie, ale i o innych, jeżeli chcesz, żeby inni darzyli cię szacunkiem. Jesteś raczej samotnikiem, dlatego niezbyt brakuje ci ludzi wokół siebie. Miej jednak na uwadze to, że w pracy poparcie innych osób czasem może ci się przydać. Poza poprawą swojej postawy współpracownika, pomyśl o nawiązaniu jakiejś relacji koleżeńskiej. Spróbuj, może kilka osób uda ci się zaprosić na wspólne wyjście na miasto w weekend.

Dzisiaj po pracy nie angażuj się już w żadne wymagające większego wysiłku zadania. Postaraj się wykonać jak najszybciej wszystkie najważniejsze obowiązki i zafunduj sobie relaksujący wieczór. Daj organizmowi odpocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Dobrym pomysłem będzie tutaj gorąca kąpiel i lekki film. Postaraj się szybciej położyć do łóżka i porządnie wyspać, rano przekonasz się, że podstawą dobrego samopoczucia jest porządny wypoczynek i wystarczająco długi sen. Zacznij od tej najprostszej zasady, a przekonasz się, że warto.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.