krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

To będzie dosyć nerwowy dzień. Musisz uzbroić się w cierpliwość i stalowe nerwy. Sporo osób może cię dzisiaj zirytować. Nie reaguj na zaczepki, ponieważ możesz tylko przysporzyć sobie kłopotów. Staraj się ignorować ludzi, którzy tylko chcą się z tobą pokłócić. Takie sprzeczki do niczego nie prowadzą, a mogą jedynie zaostrzyć konflikt między wami. Nie potrzebujesz więcej wrogów, dlatego staraj się unikać konfrontacji, przynajmniej do czasu aż sytuacja się uspokoi.

Na poważne rozmowy w pracy nie masz dzisiaj co liczyć, bo każdy będzie zabiegany i zajęty swoimi obowiązkami. Lepiej przełóż rozmowę z szefem na kolejne dni, kiedy będzie miał dla ciebie trochę więcej czasu i spokojnie będzie mógł cię wysłuchać. To, o co walczysz, nie ucieknie, a możesz poprawić nieco swoją sytuację i obraz swojej osoby w oczach innych, wybierając jedynie odpowiedni moment.

Niestety nerwową atmosferę przeniesiesz również do domu i prawdopodobnie z kimś mocno się dzisiaj pokłócisz. Nie obwiniaj o wszystko innych ale przyjmij też odpowiedzialność za własne zachowanie. Nie zawsze jesteś wzorem do naśladowania i masz tego świadomość. Zastanów się więc, czy nie oszukujesz nie tylko innych ale i samego siebie.

Może warto trochę popracować nad własnymi emocjami. Postaraj się wyładować stres poza domem. Wyjdź pobiegać lub wybierz się na samotną przejażdżkę rowerową. Wysiłek fizyczny pozwoli ci wyzbyć się negatywnej energii i oczyści twój umysł. Będziesz wykończony, ale wszelkich frustracji pozbędziesz się, nie angażując do tego swoich bliskich.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.