krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Możesz być dzisiaj trochę zniecierpliwiony ze względu na zmianę, na którą czekasz od dłuższego czasu. Niestety prawdopodobnie dzisiaj jeszcze nie nastąpi ten dzień, w którym ona nadejdzie, dlatego przygotuj się na małe rozczarowanie. Nie przejmuj się tym jednak za bardzo, ponieważ nie warto psuć sobie humor.

Zajmij umysł innymi zadaniami, których na pewno dzisiaj nie zabraknie ci w pracy. Będziesz nieco rozkojarzony, ale postaraj się skupić i wykonać swoje obowiązki jak najlepiej, wtedy będziesz mógł wrócić do domu z czystym sumieniem.

Po pracy czeka na ciebie dalsza część przygotowań. Cały czas starasz się też oswoić z tymi myślami i być gotowym psychicznie. Pamiętaj, że zmiany zawsze są pewnym kryzysem i przerwaniem równowagi w życiu, dlatego od nowa trzeba się przyzwyczaić do tego, co nastąpi i zmienić nieco styl funkcjonowania. Ze wszystkim świetnie sobie poradzisz, dlatego nie ma co martwić się na zapas.

Skup się na relacjach ze swoimi bliskimi. Wspólne spędzanie czasu może im wynagrodzić twoją ostatnią nieobecność. Jesteś bardzo zajęty swoim życiem, bo dużo się dzieje i trochę zaniedbałeś rodzinę. Oni też się o ciebie martwią i chcieliby wiedzieć, jak ci idzie. Masz teraz trochę czasu, wiec poświeć go na odwiedziny i zrób im miłą niespodziankę.

Nie jest to najlepszy czas na wszelkie sprawy uczuciowe w twoim życiu, dlatego odłóż wszystkie rozterki miłosne i raczej nie planuj w najbliższych dniach żadnych randek w ciemno. Jesteś teraz zbyt skupiony na układaniu własnego życia, w którym nie ma jeszcze miejsca dla drugiej osoby.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.