krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Daj sobie dzisiaj nieco więcej luzu. Ostatnio pracujesz niemalże za dwóch, przez co nie masz czasu na nic poza pracą i obowiązkami. Stanowisko, które obejmujesz wymaga sporej samodyscypliny i determinacji w działaniu, jednak ty swoją postawą przerastasz już wszelkie oczekiwania. Zwolnij trochę i daj się wykazać innym.

Nie musisz we wszystkim być perfekcyjny i samodzielny. Czasem prośba o pomoc może się bardziej opłacić niż czasochłonne rozpracowywanie jakiegoś problemu. Być może twoi koledzy z pracy mają już wypracowane pewne skuteczne metody rozwiązywania konkretnych trudności. Przełam się i nie bój zapytać, a zobaczysz, że otaczasz się naprawdę życzliwymi osobami, które z chęcią udzielą ci pomocy i niezbędnych rad.

Musisz nieco bardziej ufać ludziom i nie kierować się tylko i wyłącznie własnym przeczuciem. Nieraz osoby, które wydają się być zupełnie nieprzyjazne, mogą okazać się naprawdę sympatyczne i warte twojej uwagi.

Nie wymagaj też zbyt wiele od swoich bliskich. Narzuciłeś w domu pewną dyscyplinę, której wszyscy starają się trzymać w obawie przed twoją nieprzychylną reakcją. Nie możesz w ten sposób traktować osób, które cię kochają, ponieważ mogą one w pewnym momencie zechcieć się przed tobą ukryć lub uciec. Wtedy prawdopodobnie nie będzie już czasu na zmianę swojego postępowania, dlatego warto się nad tym zastanowić już dziś. Zacznij od zmiany formy wypowiedzi. Postaw się w ich sytuacji i pomyśl, jak sam byś się czuł, gdyby ktoś odzywał się do ciebie w ten sposób. Każdy zasługuje na szacunek bez względu na wszystko, dlatego staraj się nad tym popracować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.