krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Jeżeli masz taką możliwość, lepiej nie ruszaj się dzisiaj z domu. Gwiazdy dla tego znaku na dzień dzisiejszy przepowiadają nieszczęście. Nie będzie to dzień właściwy na podejmowanie poważnych decyzji. Musisz ograniczyć swoje działania do minimum.

Najlepiej jeżeli w tym dniu skupisz się tylko na sobie. Możesz poświęcić się pracy w domu, w ogrodzie lub porządkom. Najlepiej w tym dniu będzie ci się pracowało w samotności.

Niestety wdając się dzisiaj w dyskusję, możesz rozdmuchać trwający od lat konflikt z pewnymi osobami. Staraj się raczej unikać sprzeczek i wykonywać sumiennie swoje obowiązki aby nikt nie miał do ciebie pretensji. Bliska ci osoba będzie próbowała wyładować na tobie swoją frustrację. Nie daj się obrażać, ale wesprzyj ją, ponieważ prawdopodobnie potrzebuje ona twojej pomocy.

Również niewskazane są dzisiaj spotkania z rodziną, dlatego jeżeli miałeś jakieś w planach, przełóż je na inny dzień.

Bardzo produktywna będzie dzisiaj za to twoja praca. Skupisz się na tym, co sobie zamierzyłeś i wykonasz wszystkie zaplanowane od dłuższego czasu zadania. Po wszystkim będziesz niesamowicie zmęczony ale dumny z siebie i zadowolony z efektu. Postaraj się zmobilizować do działania i nie myśleć o tym wszystkim, co do tej pory cię rozpraszało.

Miej oczy dookoła głowy, bo w twoim najbliższym kręgu znajomych prawdopodobnie jest osoba, która życzy ci bardzo źle. Może zauważyłeś ostatnio coś podejrzanego w zachowaniu jednej z osób? Nie daj się sprowokować, gdyż prawdopodobnie osoba ta czegoś ci zazdrości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.