krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik dzienny

styczeń 20 - luty 18

Dzisiaj musisz być przygotowany na dzień pełen wrażeń. Będziesz miał naprawdę dużo do zrobienia, dlatego przyda ci się zapas energii, którą zgromadziłeś w ostatnich dniach.

Prawdopodobnie ktoś z twoich bliskich będzie potrzebował twojej natychmiastowej pomocy. Przez to popsujesz nieco swoje plany i będziesz musiał zaangażować się w inne działania, ale satysfakcja ze zrobienia czegoś dla kogoś ważnego w twoim życiu wynagrodzi ci całe poświęcenie. Również ta osoba będzie ci bardzo wdzięczna, mimo tego że nie poprosi o pomoc wprost.

Miej oczy i uszy szeroko otwarte, bo możesz przegapić szansę na zafundowanie sobie pewnej przyjemności, na którą od jakiegoś czasu próbujesz uzbierać pieniądze. Nie zastanawiaj się, ponieważ okazja może przejść ci koło nosa, gdyż wielu jest chętnych na coś takiego.

Sytuacja, która dzisiaj będzie miała miejsce nieco zbliży cię do rodziny. Ostatni trochę utraciłeś z nimi kontakt, ze względu na organizowanie własnego życia. Dzisiaj zobaczą w tobie bohatera, za którym już się stęsknili.

Musisz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem. W ostatnim czasie oboje zauważyliście, że trochę przestało iskrzyć i między wami nie jest już tak jak kiedyś. Prawdopodobnie uda wam się to naprawić, jeżeli oboje ustalicie, czego właściwie chce każde z was.

Musicie dać sobie trochę więcej swobody i być może przyda wam się wspólna terapia, pozwalająca odbudować zaufanie, na którym ten związek powstał. Nie rezygnujcie tylko dlatego, że chwilowo wam się nie układa, gdyż jeżeli naprawdę szczerze tego chcecie, uda się wszystko naprawić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ogarnie Cię dziś harmonia i spokój. Zrelaksuj się i nie przejmuj krytykom ze strony innych osób. W pracy dasz sobie dziś radę ze wszystkimi powierzonymi zadaniami i nawet z największych tarapatów wyjdziesz bez szwanku.

Czas wolny postaraj się spędzić aktywnie, żeby popracować nad swoją kondycją fizyczną. Dzień wyjątkowo dobry dla Twojego znaku. Nie ma potrzeby przejmować się krytyką, a Twoje emocje będą w pełni zrównoważone. Ten spokój, którym będziesz dziś emanować, jest Ci niezwykle potrzebny, dlatego nie daj się niepotrzebnie zdenerwować komuś lub czemuś. Daj sobie nieco relaksu.

Harmonia z resztą świata sprawi, że bez nerwów zajmiesz się powierzonym obowiązkom. Masz jakiekolwiek pilne zadania lub mocno obciążające rzeczy do zrobienia, które martwą Cię już od dłuższego czasu? Najlepiej zajmij się nimi właśnie dzisiaj. Gwiazdy sprawią, że nie ma potrzeby martwić się o porażkę. Dasz radę przenosić góry, a w przypadku problemów rozwiążesz nawet te, które wydawałyby się nierozwiązywalne.

Dziś w sferze zawodowej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a inni będą patrzeć z podziwem na Twoje osiągnięcia, które będą wydawać się Tobie dziecinnie proste. Jednak mimo wszystko nie narzucaj sobie całego dnia na pracę. Przyda Ci się też trochę wolnego czasu, żeby zająć się sobą.

Zwróć uwagę na to, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby się nieco poprawić, więc może czas zastanowić się nad jakąś aktywnością fizyczną? Jeżeli dawno nie zajmowałeś się sobą, zacznij od spaceru czy kilku przysiadów.