krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miesięczny Ryby

Horoskop Ryby miesięczny

luty 19 - marzec 20

To będzie szalony miesiąc! Twoje życie prawdopodobnie wywróci się do góry nogami. Nie do końca będziesz panował nad tym, co się właściwie dzieje. Wszystko potoczy się tak szybko, że pewnego dnia obudzisz się i nie będziesz do końca wiedział, jak znalazłeś się właśnie w tym miejscu. Daj się ponieść przygodzie i pozwól aby tym razem to los kierował twoim życiem.

Zawsze masz nad wszystkim kontrolę i starasz się panować nad tym, co ci się w życiu przytrafia, dlatego w najbliższym czasie możesz odczuwać pewien dyskomfort ze względu na to wszystko. Daj sobie trochę czasu i uwierz w to, że cały obrót spraw wyjdzie ci w końcu na dobre.

Miej otwarty umysł i słuchaj tego, co inni mają ci do powiedzenia. Ostatnio byłeś nieco zamknięty na opinię innych i trzymałeś się wyłącznie swoich zasad. W najbliższym czasie zobaczysz, że ich złamanie przyniesie ci wiele satysfakcji i odczujesz swego rodzaju ulgę.

Nie narzucaj sobie zbyt wielu zakazów i w końcu zaszalej. Daj się znajomym wyrwać na imprezę i poznaj nowych ludzi. Możesz mieć w tym miesiącu naprawdę wiele okazji aby nadrobić swoją ostatnią nieobecność. Spróbuj dać sobie drugą szansę i nie powstrzymuj się przed tym, na co aktualnie masz ochotę.

Narzuciłeś sobie pewien rygor w życiu i przyniósł on dla ciebie wiele dobrego, jednak nie musisz się już tak ograniczać i tłumaczyć przed samym sobą. Nareszcie masz okazję spróbować żyć bardziej beztrosko i szczęśliwie.

Nie przesadzaj jednak z wydatkami, bo możesz narobić sobie w ten sposób poważnych kłopotów.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym miesiącu czeka cię konflikt z jedną z osób z Twojego towarzystwa. Uważaj na nią, ma nieczyste intencje.

Nadszedł dla Ciebie dobry moment na rozwój kariery zawodowej. Szef doceni Twoje starania i pozytywnie rozpatrzy złożony przez Ciebie wniosek o podwyżkę. Bądź szczery wobec partnera to z pewnością ułatwi Wam kontakt i szybko dojdziecie do porozumienia.

Przed Tobą wyjątkowo ciekawy okres, jeżeli marzy Ci się rozwój zawodowy, czy podwyżka. Jest to idealny moment, na zaprezentowanie się szefowi z jak najlepszej strony, a w zamian masz szansę uzyskać jego przychylność.

A może masz okazję na jakąś nową współpracę, przy ciekawym projekcie? To zdecydowanie zwiększy Twoją wartość na rynku pracy. Pamiętaj jednak, że nie każdy będzie na Ciebie patrzył łaskawym okiem. W Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która nie darzy Cię sympatią i bezie próbować Cię zdyskredytować w oczach towarzystwa czy współpracowników.

Dlatego każdą zasłyszaną plotkę przemyśl dwa razy, jak i nie daj się złapać na błędzie. A także uważaj, komu ufasz lub powierzasz ważne zadania. W miłości może być trochę pod górkę. W stałych związkach może pojawić się nieprzyjemna atmosfera lub konflikt. Będzie on bardzo łatwy do zażegnania pod jednym warunkiem.

W rozmowach z partnerem stawiaj na szczerość. Jakiekolwiek ukrywanie faktów, nawet w dobrej wierze nie jest wskazane, a powiedzenie wprost o całej sytuacji na pewno będzie docenione. Samotne Ryby także niech pamiętają o szczerości w kontaktach z innymi.