krzyż prawy krzyż lewy

Sennik pieniądze

Znaczeniu snu pieniądze

Sen pieniądze

P

Pieniądze w marzeniach sennych często są związane z naszymi rzeczywistymi zyskami lub wydatkami.

Mogą być one interpretowane w sposób odwrócony na przykład otrzymanie banknotów lub monet we śnie symbolizuje rzeczywiste straty i wydatki, a strata gotówki lub jej zgubienie oznacza przypływ gotówki i bogactwo w prawdziwym życiu. Jednakże bywa tak, że mają one zupełnie inne, głębsze znaczenie.

Posiadanie dużej ilości pieniędzy może przedstawiać wielkie zasoby energii życiowej, powodzenie w miłości i w życiu, a także poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa.

Inwestycje odzwierciedlają rozwój osobisty i duchowy osoby śniącej oraz osiąganie nowych celów i realizację postanowień.

Skąpstwo ukazuje ograniczenia, które sami na siebie nakładamy ze strachu przed wykonaniem kroku na przód. Takie postępowanie uniemożliwia nam rozwój oraz spełnienie własnych marzeń i planów.

Sen, w którym nie stać nas na rzecz, którą pożądamy informuje nas o tym, że znajdujemy się w sytuacji, z której nie ma wyjścia lub nie możemy osiągnąć upragnionych rzeczy przez jakąś barierę, która jest dla nas nie do pokonania.

Długi wskazują na poczucie winy z powodu nierozwiązanych spraw i konfliktów. Motyw ten śni się najczęściej osobą, które z jakiegoś powodu podjęły niewłaściwą decyzję w bardzo ważnej dla nich kwestii oraz takim, które czują się bezradne w danej sytuacji życiowej.

Przepłacanie za coś wskazuje, że nasze starania niestety nie przyniosą oczekiwanych efektów. Po takim śnie należy uświadomić sobie, że rozpoczęte działania będą bezowocne i nie uda nam się zrealizować zaplanowanych przedsięwzięć zgodnie z założonym planem.

Fałszowanie pieniędzy prezentuje dążenie do czegoś na skróty, nieczyste zagrania i intencje. Ma to na celu przypomnienie śniącemu o tym, że takie działanie rzadko kiedy przynosi sukces i satysfakcjonujące rezultaty.

Jeżeli uda nam się je znaleźć to możemy przestać się martwić, ponieważ taki sen informuje o tym, że uda się załatwić pomyślnie wszystkie zaległe sprawy, które do tej pory spędzały nam sen z powiek oraz że z każdej trudnej sytuacji wyjdziemy obronną ręką. Alternatywnie sen taki może być również zapowiedzią wielkiej wygranej.

Kradzież pieniędzy ostrzega przed zbliżającym się niebezpieczeństwem oraz nakazuje zachowanie wzmożonej ostrożności. Oznajmia również, że nasz wspólnik lub znajomy nie jest wobec nas uczciwy.

Wygrana gotówki we śnie prawie nigdy nie oznacza realnej wygranej, natomiast przeważnie świadczy o drobnych kłopotach, z którymi będziemy zmuszeni się zmierzyć.