krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Dzisiejszy dzień niestety nie będzie należał do twoich najlepszych. Musisz przygotować się na falę krytyki skierowaną na twoją osobę. Niestety ostatnie spięcia w pracy doprowadziły do tego, że kilka osób odwróciło się od ciebie. Musisz zacząć zwracać większą uwagę na wypowiadane słowa. Niektóre z nich mogą być krzywdzące dla innych osób i tym możesz sobie zaszkodzić.

Postaraj się zachować pozory sympatii, nawet jeżeli za kimś nie przepadasz. Miejsce pracy wymaga od ciebie większej samodyscypliny i jeżeli się nie dostosujesz, możesz mieć kłopoty. Jeżeli czujesz przytłoczenie, może warto zastanowić się nad zmianą pracy.

Twój związek również na tym ucierpi, ponieważ cały stres przynosisz do domu. Okaż partnerowi nieco więcej szacunku i postaraj się zrozumieć, że on też mógł mieć w pracy gorszy dzień i ma ochotę odpocząć. Zastanów się, czy nie wymagasz od niego zbyt wiele.

Żeby nieco go odciążyć od swoich zmartwień, postaraj się spotkać z przyjacielem. On będzie w stanie szczerze z tobą porozmawiać i nie będzie miał problemu z wytknięciem ci błędów. Rozmowa z nim powinna ci pomóc wszystko sobie poukładać, a wspólny wypad pozwoli rozładować napięcie i nabrać siły do dalszego działania.

Pomyśl także o jakiejś aktywności fizycznej. Bieganie, rower czy pływanie pozwolą odreagować nagromadzony stres i nieco oczyścić umysł.

Najpierw skup się na pogodzeniu własnych myśli i odczuć, a potem skontaktuj się z bliskimi. Oni też ostatnio mieli dość twojego zachowania, ale trochę im ciebie brakuje.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.