krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Po ostatnich dniach wytężonej pracy, nadszedł wreszcie czas na odpoczynek. Dzisiaj nie musisz martwić się już tymi wszystkimi problemami, które przez ostatnie noce spędzały ci sen z powiek. Udało ci się zrealizować większość z tego, co sobie zaplanowałeś i jesteś na naprawdę na dobrej drodze do osiągniecia swojego głównego celu.

W tym owczym pędzie zapomniałeś zadbać o sprawy nieco bardziej przyziemne, dlatego teraz nadszedł najlepszy czas aby nadrobić zaległości ze swoimi bliskimi i zrealizować wszystkie mniejsze przedsięwzięcia, które miałeś zaplanowane już wcześniej. Możesz teraz na spokojnie jeszcze je dopracować i przemyśleć wszystkie detale. Nie będzie to wymagało od ciebie większego wysiłku, a nawet sprawi ci sporą frajdę.

Pamiętaj, aby skontaktować się z rodziną, ponieważ przez twoje zaangażowanie w pracę, nieco pogorszyły się ostatnio wasze relacje. Bliscy mają ci za złe, że nie poświęcałeś im ostatnio zbyt wiele uwagi i odsunąłeś się nieco od życia rodzinnego. Musisz przyznać, że właściwie to mają oni sporo racji i nie masz pojęcia co się u nich aktualnie dzieje.

Pamiętaj, że są w twoim życiu osoby, którym na tobie zależy bardziej niż tobie samemu i to one właśnie zasługują na trochę więcej twojej uwagi. Musisz nauczyć się oddzielać życie prywatne od zawodowego, bo niedługo poczujesz, że sprawy nieco cię przerastają.

Poświeć więcej uwagi swojemu partnerowi i nie odsuwaj go od siebie tylko dlatego, że nie ma pojęcia o tym, czym zajmujesz się na co dzień w pracy. Pamiętaj, że połączyło was coś zupełnie innego i staraj się to pielęgnować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.