krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Dzisiaj trochę ci się poszczęści. Będziesz miał udany dzień w pracy i usłyszysz wiele komplementów na swój temat. Słowa uznania będą zasłużone, bo ostatnio trochę się napracowałeś nad pewnym przedsięwzięciem i wysiłek się opłacił.

Nie spoczywaj jednak na laurach, a potraktuj to jako motywację do dalszego działania. Masz jeszcze sporo pomysłów i możesz je z powodzeniem zrealizować, jeżeli tylko będziesz chciał podjąć pewne ryzyko. Masz spore zaplecze zarówno pod względem doświadczenia jak i wsparcia bliskich osób, dlatego nie bój się postawić następnego kroku. Może on pozytywnie wpłynąć na twoją najbliższą przyszłość i przynieść sporo korzyści.

W kwestii uczuciowej nie powodzi ci się już tak dobrze jak w interesach. Musisz pomyśleć nad tym, czy nie masz przypadkiem zbyt wygórowanych oczekiwań wobec pewnych osób, które się tobą interesują. Ideałów nie ma, więc postaraj się o trochę więcej wyrozumiałości i przyjrzyj się także swoim wadom. Nie możesz patrzeć na wszystkie relacje przez pryzmat tego, co wydarzyło się w twoim życiu w przeszłości. Warto uczyć się na swoich błędach i nie popełniać ich ponownie, jednak unikanie konkretnych sytuacji nie ma sensu, ponieważ życie biegnie swoim torem. Będąc zbyt ostrożnym, możesz przegapić szansę na naprawdę wartościowy związek, który mógłby rozkwitnąć pięknym uczuciem, które w tej chwili starasz się stłamsić.

Odezwij się dzisiaj do swoich bliskich, są ciekawi co u ciebie słychać. Ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu żeby z nimi porozmawiać, ale dzisiaj jest na to szansa. Nie masz z nimi zbyt zażyłych relacji, ale zawsze warto utrzymywać jakiekolwiek kontakty, żeby w razie potrzeby mieć się do kogo zwrócić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.