krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Nie wychodź przed szereg. Masz dużo pomysłów i energii ale brakuje ci kompana do współpracy. W tym co robisz, mało kto docenia inwencję twórczą pracowników. Liczy się zaangażowanie w pracę i wynik. Jeżeli czujesz, że nie jest to miejsce dla ciebie i chciałbyś robić coś ponad to, co może robić każdy, pomyśl nad zmianą pracy. W tym miejscu raczej nie rozwiniesz skrzydeł, a przez swoją ambicję, możesz narazić się współpracownikom, którzy są w stanie robić tylko tyle, ile jest konieczne. Na ciebie presja czasu i zdobywanie nowych umiejętności działają mobilizująco, dlatego pewnie odnajdziesz się w pracy kreatywnej.

Miej oko na swojego partnera, ponieważ w ostatnim czasie nieco się od ciebie oddalił. Nie osądzaj go z góry, ponieważ przyczyn może być znacznie więcej niż ci się wydaje, ale warto będzie przyjrzeć się bliżej jego zachowaniom, bo może coś ukrywać. Spróbuj otwarcie z nim porozmawiać, taka szczera rozmowa bez wyrzutów powinna rozjaśnić sytuację.

Skup się bardziej na swoich potrzebach, ponieważ ostatnio całego siebie poświęcasz dla innych ludzi i ciągle komuś w czymś pomagasz. Postaraj się wyznaczyć sobie cele i zrealizuj chociaż część z nich, a poczujesz, że naprawdę żyjesz pełnią życia. Zacznij od drobnostek, takich jak lista rzeczy, które chciałbyś zakupić jeszcze przed końcem roku. Powoli odkładaj pieniądze i szukaj właściwego miejsca na zakupy. Takim celem może być także wyjazd w konkretne miejsce. Zaplanuj sobie wycieczkę, na którą możesz zabrać paczkę znajomych. Już dawno nigdzie wspólnie nie wyjeżdżaliście, a może być to naprawdę ekscytująca przygoda.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.