krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Daj sobie dzisiaj nieco więcej luzu. Ostatnio pracujesz niemalże za dwóch, przez co nie masz czasu na nic poza pracą i obowiązkami. Stanowisko, które obejmujesz wymaga sporej samodyscypliny i determinacji w działaniu, jednak ty swoją postawą przerastasz już wszelkie oczekiwania. Zwolnij trochę i daj się wykazać innym.

Nie musisz we wszystkim być perfekcyjny i samodzielny. Czasem prośba o pomoc może się bardziej opłacić niż czasochłonne rozpracowywanie jakiegoś problemu. Być może twoi koledzy z pracy mają już wypracowane pewne skuteczne metody rozwiązywania konkretnych trudności. Przełam się i nie bój zapytać, a zobaczysz, że otaczasz się naprawdę życzliwymi osobami, które z chęcią udzielą ci pomocy i niezbędnych rad.

Musisz nieco bardziej ufać ludziom i nie kierować się tylko i wyłącznie własnym przeczuciem. Nieraz osoby, które wydają się być zupełnie nieprzyjazne, mogą okazać się naprawdę sympatyczne i warte twojej uwagi.

Nie wymagaj też zbyt wiele od swoich bliskich. Narzuciłeś w domu pewną dyscyplinę, której wszyscy starają się trzymać w obawie przed twoją nieprzychylną reakcją. Nie możesz w ten sposób traktować osób, które cię kochają, ponieważ mogą one w pewnym momencie zechcieć się przed tobą ukryć lub uciec. Wtedy prawdopodobnie nie będzie już czasu na zmianę swojego postępowania, dlatego warto się nad tym zastanowić już dziś. Zacznij od zmiany formy wypowiedzi. Postaw się w ich sytuacji i pomyśl, jak sam byś się czuł, gdyby ktoś odzywał się do ciebie w ten sposób. Każdy zasługuje na szacunek bez względu na wszystko, dlatego staraj się nad tym popracować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.