krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Dzisiaj w twoim życiu nie wydarzy się nic nadzwyczajnego. Dzień minie ci raczej spokojnie i całkiem szybko. W pracy nikt nie będzie miał do ciebie pretensji, a każde zadanie wykonasz z zadziwiającą łatwością.

Ostatnio popadłeś trochę w rutynę dnia codziennego i nie za bardzo zależy ci na tym, żeby coś zmieniać. Pomyśl, czy twoje życie nie byłoby ciekawsze, gdybyś poświęcił jego skrawek na jakąś aktywność poza pracą, która sprawiałaby ci przyjemność? Miałbyś wtedy także więcej tematów do rozmów z przyjaciółmi i być może ktoś podzieliłby twoje zainteresowania.

Porozmawiaj ze znajomymi i dowiedz się, co ciekawego robią w wolnym czasie. Może już kiedyś proponowali ci udział w jakiejś aktywności, ale byłeś zbyt zajęty swoim życiem. Teraz nareszcie twoje życie nieco się ustabilizowało i masz czas na to, aby rozwijać siebie i odkrywać to, na co do tej pory nie miałeś czasu.

Staraj się także wspierać swoich bliskich w tym, co robią. Ostatnio trochę im ciebie brakuje. Sam tęsknisz za waszymi wspólnymi pomysłami i spędzaniem czasu. Spróbuj zorganizować wam wspólnie czas np. przy grach planszowych albo na świeżym powietrzu.

Pomyśl też o swoim partnerze, ostatnio czuje się nieco zaniedbany. Podczas, gdy on stara ci się zaimponować i robi wszystko aby zwrócić na siebie twoją uwagę, ty odsuwasz się od niego i nie doceniasz tego, jak się stara. Nie narzekaj, że nigdzie nie wychodzicie, jeżeli ciągle odmawiasz mu wszelkich propozycji. Bądź bardziej wyrozumiały, a zobaczysz, że jesteś w jego oczach jedyną taką osobą i bardzo mu na tobie zależy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.