krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Postaraj się dzisiaj nie robić niczego w pośpiechu. Nawarstwiło ci się trochę obowiązków, jednak spiesząc się, możesz zrobić sporo błędów i jeszcze bardziej wydłużyć sobie pracę. Jeżeli sobie ze wszystkim nie radzisz, spróbuj poprosić o pomoc jednego ze współpracowników, na pewno będą przychylni i udzielą odpowiedniej porady lub nawet pomogą w wykonaniu zadań.

Miej świadomość tego, że nie wszyscy chcą aby ci się udało i w pracy możesz mieć także osoby, które nie są dla ciebie zbyt przyjacielskie. Uważaj na ich podstępy, bo mogą ci naprawdę zaszkodzić. Nie wychylaj się i nie donoś, staraj się załatwić to dyplomacją. Możesz swoimi obawami podzielić się z zaufaną osobą, która na pewno doradzi ci, co możesz zrobić w tej sytuacji.

Nie kłóć się dzisiaj ze swoim partnerem. Ostatnio nie układa się miedzy wami zbyt dobrze, dlatego że oboje jesteście nieustępliwi. Czasami naprawdę warto pójść na kompromis, nawet jeżeli każde z was jest przekonane o swojej racji. Drobne sprzeczki mogą się przerodzić w wielki konflikt, który potem trudno będzie zakończyć, a nawet nie będziecie pamiętać o co tak naprawdę się na siebie gniewacie.

Dajcie sobie dzisiaj nieco przestrzeni i spędźcie czas ze swoimi przyjaciółmi. Wyjście z domu osobno dobrze wam zrobi, a może nawet pozwoli za sobą zatęsknić.

Twoi znajomi też mają ci sporo do powiedzenia, gdyż już dawno nie mieliście okazji się spotkać. Prawdopodobnie któreś z nich potrzebuje być teraz blisko ciebie, dlatego okaż mu wsparcie i zainteresowanie. Czasem aby kogoś podnieść na duchu, wystarczy jedynie rozmowa.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.