krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Może cię dzisiaj trochę drażnić przebywanie wśród ludzi. Prawdopodobnie będziesz niewyspany i ciężko będzie ci się podnieść rano z łóżka. Musisz pomyśleć o zmianie nawyków i zacząć kłaść się wcześniej spać.

Twoja produktywność i energia znacznie spada, kiedy jesteś przemęczony i to prawdopodobnie wpływa na twoje zadowolenie z wykonywanej pracy. Uważaj, ponieważ na przysypianiu może niebawem nakryć cię szef, a to wywoła miedzy wami niemałą burzę. Współpracownicy już teraz mają ci za złe, że nie ze wszystkim wyrabiasz się na czas i przez to oni sami są w tyle.

Musisz zacząć myśleć nie tylko o sobie, ale i o innych, jeżeli chcesz, żeby inni darzyli cię szacunkiem. Jesteś raczej samotnikiem, dlatego niezbyt brakuje ci ludzi wokół siebie. Miej jednak na uwadze to, że w pracy poparcie innych osób czasem może ci się przydać. Poza poprawą swojej postawy współpracownika, pomyśl o nawiązaniu jakiejś relacji koleżeńskiej. Spróbuj, może kilka osób uda ci się zaprosić na wspólne wyjście na miasto w weekend.

Dzisiaj po pracy nie angażuj się już w żadne wymagające większego wysiłku zadania. Postaraj się wykonać jak najszybciej wszystkie najważniejsze obowiązki i zafunduj sobie relaksujący wieczór. Daj organizmowi odpocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Dobrym pomysłem będzie tutaj gorąca kąpiel i lekki film. Postaraj się szybciej położyć do łóżka i porządnie wyspać, rano przekonasz się, że podstawą dobrego samopoczucia jest porządny wypoczynek i wystarczająco długi sen. Zacznij od tej najprostszej zasady, a przekonasz się, że warto.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.