krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Postaraj się dzisiaj nie nadwerężać swojego organizmu. Prawdopodobnie jest on przeciążony wieloma obowiązkami i dzisiaj możesz odczuwać pewne skutki przepracowania. Zrób to, co konieczne i nie podejmuj się żadnych dodatkowych zajęć. Daj sobie odpocząć.

Może ci się wydawać, że masz jeszcze mnóstwo energii i jesteś w stanie podjąć się wielu naprawdę ryzykownych działań. Są to jednak tylko pozory i postępując dalej według tego schematu możesz doprowadzić się do naprawdę kiepskiego stanu psychicznego i fizycznego.

Pomyśl dziś nie tylko o sobie ale i o swoich bliskich. Oni także potrzebują twojego wsparcia i uwagi. Wydaje ci się, że wszyscy ostatnio o tobie zapomnieli, jednak to ty sam doprowadziłeś w pewnym sensie do takiego biegu spraw. Odsunąłeś się od ludzi, nie mając dla nikogo czasu. Poświeciłeś ostatnio całe swoje życie pracy i budowaniu własnej ścieżki kariery. Spróbuj odnowić kontakty. Odezwij się do starych znajomych i umów się z nimi na wspólne wyjście. Zapewne będą zaskoczeni, jednak nie odmówią ci towarzystwa, ponieważ trochę się za tobą stęsknili.

Nie zapominaj także o swoich najbliższych. Rodzina także ma ci wiele do zarzucenia. Mimo ich pretensji i uwag, staraj się nie wszczynać dalszych konfliktów a po prostu przeproś ich za swoją nieobecność i spróbuj jakoś im to wynagrodzić. Niektórzy nadal nie będą pocieszeni, jednak większość zrozumie dlaczego tak bardzo starasz się zapewnić sobie stabilną przyszłość.

Daj sobie dzisiaj odpocząć i przełóż wszelkie sprawy do załatwienia na kolejne dni. Nie ma w tej chwili nic pilnego, czym musiałbyś się dzisiaj zająć, dlatego odpuść i poświeć ten czas rodzinie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.