krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Nie staraj się robić dzisiaj nic na siłę. Bieg pod prąd nie jest tutaj najlepszym pomysłem, ponieważ tylko wyczerpie twoje zasoby energii, a nie uzyskasz finalnie tego, o co właściwie walczysz.

Miej świadomość tego, że ludzie doceniają cię za to, co już osiągnąłeś i to twoja ambicja każe ci sięgać po więcej. Niestety w życiu zdarzają się momenty, w których należy odpuścić i wybrać nieco inną drogę. Dzisiaj poniekąd staniesz przed takim właśnie wyborem. Nie staraj się na siłę przypodobać niektórym ludziom, ponieważ co byś nie zrobił, prawdopodobnie i tak im nie dogodzisz. Jeżeli ktoś nie darzy cię szacunkiem, nie zasługuje nawet na twoją uwagę.

Najlepiej będzie jeżeli porozmawiasz o tym ze swoim przyjacielem. Bliska osoba obiektywnie podpowie ci, czy tkwisz w czymś co jest dla ciebie toksyczne i powinieneś to zakończyć, czy po prostu nie umiesz sobie poradzić z kryzysem. Szczera rozmowa pozwoli ci wiele kwestii rozjaśnić i może będzie pomocna przy podejmowaniu decyzji.

Skup się jednak też na tym, co masz dzisiaj do wykonania, ponieważ przez swoje uczuciowe rozterki, zapomniałeś o codziennych obowiązkach i nieco je zaniedbałeś. Kiedy uświadomisz sobie, ile masz do zrobienia, może cię to nieco przytłoczyć. Poproś o pomoc kogoś bardziej doświadczonego, a na pewno ze wszystkim będziecie w stanie sobie poradzić.

Postaraj się także nie zapomnieć w tym dniu o swoich bliskich. Ktoś z utęsknieniem czeka, aż spełnisz daną mu obietnicę i nie zniesie kolejnej odmowy z twojej strony, dlatego zrób wszystko aby dotrzymać słowa.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.