krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Spotkają cię dzisiaj same przyjemności. Ludzie będą ci przychylni i pomogą w każdej sprawie, o którą poprosisz. Uda ci się dzięki temu uporać z pewnymi problemami. Jednak nie nadwerężaj ich empatii, ponieważ prawdopodobnie nie robią tego zupełnie bezinteresownie i może się okazać, że jutro to oni przyjdą do ciebie po pomoc.

Jesteś z natury osobą pozytywną, jednak czasem pewne problemy cię przytłaczają. Tak właśnie było w ostatnim czasie. Nie przejmuj się, ponieważ wszystko zmierza w dobrym kierunku i niedługo sprawa się wyjaśni. Zajmij umysł pracą lub czynnościami, na które nie miałeś ostatnio czasu, bo to właśnie one pozwolą ci się odprężyć i złapać oddech.

Nie bierz sobie zbytnio do serca nieprzyjaznych komentarzy innych ludzi. Są niestety wśród nich tacy, którzy robią to tylko po to, żebyś poczuł się źle. Miej z tyłu głowy, że podbudować może cię jedynie konstruktywna krytyka, a złośliwość innych ludzi jest tylko i wyłącznie ich problemem.

Pomyśl o spędzeniu trochę czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Spacery czy wspólny wysiłek sprzyjają szczerym rozmowom, których od jakiegoś czasu wam brakuje. Spróbuj znaleźć z bliskimi wspólny język i podziel się tym, co cię trapi. Bardzo prawdopodobne, że inni podzielą się z tobą swoim doświadczeniem i wyciągniesz z tego jakąś pożyteczną lekcję.

Daj sobie na razie spokój z miłosnymi podbojami. Aby się z kimś związać, musisz w pierwszej kolejności poukładać własne życie i przynajmniej wiedzieć w jakim kierunku zmierzasz, dlatego to tym powinieneś się zająć na początek.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.