krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Dzisiaj naprawdę ci się poszczęści. Obudzisz się rześki i wypoczęty. Jest to dobry dzień aby zaryzykować i postawić kupon na loterii, bo wygrana może być w twoim zasięgu.

Miej się jednak na baczności, ponieważ znajdzie się dzisiaj w twoim otoczeniu osoba, która zapragnie zupełnie popsuć ci humor. Nie daj się sprowokować i wciągnąć w jakieś głupie gierki. Nie wdawaj się też w dyskusje, ponieważ ta osoba jest sprytna i twoje słowa może szybko obrócić przeciwko tobie. Rób, co do ciebie należy i rozmawiaj z życzliwymi ludźmi. Masz wśród kolegów z pracy kilka zaufanych osób, które bardzo chętnie wstawią się za tobą w potrzebie.

Postaraj się dzisiaj nie przesadzać z jedzeniem i kontroluj się, bo apetyt możesz mieć naprawdę spory. Pomyśl o ćwiczeniach na świeżym powietrzu. Pozwolą one spożytkować energię i trochę cię wyciszyć.

Wybierz się po pracy na miasto ze swoim partnerem. Dobre jedzenie i wspólne zakupy już od dawna czekały na właściwy moment. Dzisiaj oboje macie nieco więcej czasu, dlatego możecie poświecić na to popołudnie. Po powrocie do domu odpocznijcie przed dobrym filmem. Będziesz miał poczucie, że dzień wykorzystałeś do samego końca i energię włożyłeś w naprawdę pożyteczne czynności.

Chociaż razem ze swoją drugą połówką będziecie niesamowicie wyczerpani, nie braknie wam energii na siebie nawzajem. Pozwólcie sobie ponieść się emocjom i skupcie uwagę wyłącznie na sobie. Już od dawna brakowało wam takiej bliskości. Staraj się jednak mimo wszystko wyspać, bo jutro czeka na ciebie kolejny dzień pełen pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.