krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Dzisiaj nie wydarzy się nic szczególnego w twoim życiu, co odwróciłoby twoją uwagę od codziennych spraw. Skup się zatem na nadrobieniu zaległości w kwestii swoich domowych obowiązków i ciesz się efektami swojej pracy. Postaraj się jakoś umilić sobie czas, przygotowując swój ulubiony posiłek, na który miałeś ochotę już od dłuższego czasu.

Skupienie się na własnych potrzebach będzie dla ciebie odpowiednią alternatywą. Ostatnio bardzo poświęcasz się swoim bliskim, zapominając często o własnym życiu i potrzebach. Oczywiście twoje zaangażowanie zostało już wielokrotnie docenione i tobie także sprawia przyjemność pomaganie innym, jednak musisz w tym całym altruizmie znaleźć miejsce także dla siebie.

Zrób sobie jeden dzień przerwy i nie kontaktuj się z nikim. Oni zrozumieją, że potrzebujesz chwili dla siebie. Wybierz się do kina lub na kolację z ukochaną osobą. Pozwól tym razem wykazać się partnerowi, a zobaczysz, że ma on naprawdę kreatywny umysł i potrafi cię jeszcze zaskoczyć.

Jeżeli jesteś singlem, postaraj się wygospodarować trochę czasu na spotkanie ze znajomymi. Wyjście na miasto zawsze sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i kto wie, może to jest ten dzień, w którym poznasz swoją drugą połówkę. Bądź bardziej otwarty na ludzi i nie bój się zagadać.

Staraj się tego wieczora nie myśleć o wszystkich problemach, z którymi musisz zmierzyć się na co dzień. Daj sobie odetchnąć, a twój organizm na pewno ci za to podziękuje. Jutro obudzisz się pełen energii i chęci do dalszej pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.