krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Miej dzisiaj na uwadze szczególnie zdrowie swoich bliskich. Ktoś z nich może potrzebować twojej pomocy i prawdopodobnie nie będzie w stanie o nią poprosić. Jeżeli masz pewne przeczucia, lepiej skontaktuj się z tą osobą i zapytaj, czy wszystko u niej w porządku.

Odsuń na dalszy plan wszelkie trudniejsze do załatwienia sprawy. Prawdopodobnie nie będziesz dzisiaj miał do nich głowy. Bez problemu załatwisz je w późniejszym czasie, jeżeli będziesz miał do nich odpowiednie podejście.

Twój humor dzisiaj może być bardzo zachwiany i właściwie nie wiadomo będzie, jakiej reakcji się po tobie spodziewać. Najpewniej sam siebie wielokrotnie zaskoczysz. Staraj się jednak nie wyładowywać swojej frustracji na bliskich, gdyż nie są oni właściwie niczemu winni. Postaw się w ich sytuacji i pomyśl, co chcieliby od ciebie usłyszeć w takim dniu.

Najlepiej będzie, jeżeli nie będziesz swoim działaniem zbyt odbiegał od codziennej rutyny. Wszystko, co niespodziewane, może dzisiaj wywołać w tobie nieoczekiwany efekt. Będziesz się złościł, choć właściwie sam nie będziesz widział powodu. Wykonaj wszystko, co masz do zrobienia zgodnie z założeniem i staraj się nie wychylać.

Po pracy zajmij się jakimś mało wymagającym zadaniem. Nie roztrząsaj tego dnia, ale też staraj się nie wszczynać konfliktów z domownikami. Postaraj się znaleźć sobie miejsce, w którym będziesz mógł skupić się na czymś w samotności. Nie przemęczaj się za bardzo i tak zaplanuj sobie wieczór aby położyć się spać o normalnej porze. Odpoczynek i długi sen pozwolą zregenerować organizm, a jutro obudzisz się w dużo lepszym nastroju.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.