krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Spróbuj dzisiaj czegoś nowego. Idź do pracy inną drogą i zjedz na śniadanie zupełnie coś innego, niż zazwyczaj. Czujesz się ostatnio nieco znudzony i chyba popadłeś w pewną życiową rutynę. Jeżeli teraz czegoś z tym nie zrobisz, możesz mieć dziś naprawdę kiepski nastrój.

Te same obowiązki i zadania nieco cię przytłaczają. Od dłuższego czasu w twoim życiu nie wydarzyło się nic zaskakującego i ekscytującego. Sam odczuwasz pewnego rodzaju pustkę i chęć zrobienia czegoś, ale sam nie wiesz czego. Nuda powoduje, że masz też mniej energii do działania i wszystko może wydawać się trudniejsze niż zazwyczaj.

Spróbuj zacząć od małych zmian, takich jak codzienne czynności po wstaniu z łóżka. Wykonaj je w nieco innej kolejności i staraj się wprowadzić więcej życia w swoje poranki. Włącz podczas szykowania się do wyjścia swoją ulubioną muzykę i wykorzystaj cały czas, zamiast wybiegać z domu na ostatnią chwilę.

Pomyśl nad zmianą nawyków i postaraj się lepiej wysypiać. Dzisiaj możesz spróbować również trochę się poruszać. Aktywność na świeżym powietrzu zmęczy cię, ale pozwoli też naładować się energią na kolejny dzień. Postaw sobie wyzwanie np. przebiegnięcia 10 km w tydzień i staraj się zwiększać dystans.

Możesz spróbować namówić do wspólnego wysiłku również bliskich. Jeżeli razem będziecie się wzajemnie motywować, łatwiej będzie wam osiągnąć sukces. Rywalizacja również może być motywująca. Pomyśl także o swoim życiu uczuciowym. Może warto bardziej otworzyć się na ludzi i dać szansę im się wykazać. Zaszywając się w domu, raczej nie poznasz miłości swojego życia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.