krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Postaraj się dzisiaj wyciszyć. Ostatni stres i konflikty z bliskimi naprawdę dały ci w kość. Możesz odczuwać zmęczenie psychiczne nawet w postaci realnego bólu mięśni, głowy czy niestrawności. W taki sposób twój organizm alarmuje o tym, że ostatnio owładnęło tobą zbyt duże napięcie, którego nie byłeś w stanie w żaden sposób zredukować.

Dzisiaj nareszcie będziesz miał chwilę dla siebie i możliwość odreagowania całego stresu. Dobrym pomysłem będzie wysiłek fizyczny lub czynności takie jak sprzątanie, gotowanie, które nie wymagają skupienia i nie obciążają umysłu. Pozwolą one oderwać się trochę od codziennych problemów i poukładać sobie wszystkie te sprawy w głowie.

Dobrą odskocznią może być także wyjście na miasto z przyjaciółmi. Warto w tym celu odświeżyć nawet te starsze znajomości i wybrać się gdzieś wspólnie. Może znajdą się wśród nich osoby, które pomogą ci rozwiązać niektóre trapiące cię problemy, bo mają w tej kwestii większe doświadczenie.

Podejmij próbę poprawy swoich relacji z bliskimi. Zastanów się, czy przypadkiem nie mieli oni trochę racji i przyznaj się do swoich błędów. Szczera rozmowa może uratować sytuację i sprawić, że zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej niż przed kłótnią. Nie warto skrywać urazy, ponieważ taka sytuacja sprawia, że obie strony nie czują się dobrze, a konflikt jedynie się pogłębia.

Popracuj też trochę nad swoją asertywnością, ponieważ inni ludzie mogą chcieć wykorzystać cię do osiągnięcia swoich własnych celów, a ty nawet nie będziesz tego świadomy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.