krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta dzienny

maj 23 - czerwiec 21

Pilnuj się dzisiaj i staraj nikomu nie narażać. Prawdopodobnie ktoś odkryje twoje ostatnie przewinienia i będzie chciał dopilnować aby spotkały cię odpowiednie konsekwencje.

Postępując niewłaściwie, liczyłeś się z tym, że prawda może wyjść na jaw, dlatego postaraj się przyznać do błędu i okazać skruchę. Prawdopodobnie kara cię nie ominie, ale może ludzie nie będą dla ciebie aż tak bezlitośni.Masz swoje za uszami i przez to sporo osób uważa cię za krętacza i manipulanta.

Pomyśl nad tym, czy warto poświęcać aż tak zaufanie ludzi dla uzyskania tych znikomych korzyści. Może powinieneś z kimś o tym porozmawiać i podjąć pracę nad samym sobą. Możliwe, że w tej chwili nie widzisz już drogi powrotnej i żadnego rozwiązania, dlatego nie bój się poprosić o pomoc, a na pewno znajdzie się ktoś, kto wskaże ci jakieś wyjście.

Staraj się zadbać o swoje relacje z bliskimi, ponieważ ostatnio one też nieco się pogorszyły. Rodzina jest przekonana, że odwróciłeś się od niej z premedytacją. Spróbuj spotkać się z nimi i przedstawić nieco swoją życiową sytuację. Na pewno zrozumieją i będą chcieli pomóc wyciągnąć cię z kłopotów.

Dzisiaj nie planuj żadnych poważniejszych przedsięwzięć, a jedynie skup się na tym co masz do wykonania. Po pracy postaraj się pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem. Rozważ różne opcje i najlepiej omów je z kimś bardziej doświadczonym. Świeży punkt widzenia może przynieść całkiem sensowne rozwiązanie, dlatego nie zamykaj się na innych ludzi i daj sobie pomóc, a do łózka położysz się z nadzieją na znacznie lepsze jutro.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet nie jest dziś korzystny. Będziesz odczuwać rozkojarzenie i nadmierny optymizm. Może Ci to utrudnić podjęcie odpowiedniej decyzji w wielu sytuacjach. Brak rozwagi może przysporzyć Ci dziś wiele problemów. Musisz być bardziej zdyscyplinowany.

Nie zapominaj o rodzinie, poświęć jej trochę czasu. Wbrew pozorom kosmos wcale nie szykuje dla Ciebie najlepszego dnia. Wraz z nadmiernym optymizmem będziesz odczuwał także wielkie rozkojarzenie i brak możliwości skupienia na wykonywanych przez siebie zadaniach. Dlatego pamiętaj, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji, gdyż pod wpływem impulsu, może ona później okazać się zupełnie nieodpowiednia.

Ogólne rozkojarzenie wraz z dawkami niepożytej energii, pomimo tego, że pozytywnej, niekoniecznie dobrze wpłyną na Twoją wydajność czy realistyczne podejście do świata. Nie bujaj w obłokach, staraj się, chociaż przy wykonywaniu trudniejszych zadań zejść na chwilę na ziemię. Twoje słowo na dziś to „samodyscyplina”. Nie działaj pochopnie i impulsywnie, gdyż może ci to tylko dostarczyć całej masy problemów.

Zastanów się nad tym, co robisz dwukrotnie, jak i przemyśl, co mówisz w ewentualnych kontaktach z innymi. W sferze uczuciowej nie szykują się żadne niespodzianki. W stałych związkach spokój, a u samotnych nie szykuje się żaden przełom. Pamiętaj też, że rodzina i najbliżsi są najważniejsi. Poświęć im trochę czasu, zjedz z nimi posiłek, czy wpadnij choćby na chwilę, powiedzieć kilka miłych słów. Oni znają Cię najlepiej i zawsze będziesz mógł na nich liczyć.