krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Saturn ma dzisiaj niekorzystny wpływ na twoje samopoczucie. Nie popadaj ze skrajności w skrajność i podejmuj decyzje rozważnie. W ten sposób uda ci się uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji i osiągnąć zamierzony cel. Staraj się nie ranić najbliższych ci osób.

Dzisiejszy dzień nie jest najlepszym dniem na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji, dla osób spod różnych znaków, w tym także dla Ciebie. Lepiej skup się na uspokojeniu emocji i o ile to możliwe staraj się nie stawiać wszystkiego na jedną kartę.

Rozwaga to słowo, które pomimo tego, że charakteryzuje dla tego znaku, dziś może niekoniecznie mieć wpływ na ich życiowe wybory. Zachowaj zimną krew i przeanalizuj swoje zachowania, jakie będziesz zmuszony dziś zaprezentować swoją osobą.

Dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się wplątania w nieprzyjemne sytuacje, a odpowiednie działania pozwolą uzyskać cel, do którego dążysz. Pomimo tego, co mogłoby się wydawać, to czego chcesz, jest blisko, po prostu musisz podejść do tego w odpowiedni sposób.

Wagi będą miały dziś poczucie lekkiego rozchwiania emocjonalnego. Nie daj się temu. Tym bardziej, że na przykład wybuchy złości mogą doprowadzić do niepotrzebnych, nerwowych sytuacji w interakcjach z otoczeniem. Z rozwagą też rozmawiaj i spędzaj czas z najbliższymi.

Bardzo łatwo Cię dziś zdenerwować, dlatego trzymaj nerwy na wodzy i nie obwiniaj nikogo o swoją własną nadwrażliwość. Jeżeli poczujesz się czymś urażony, lepiej po prostu zmień temat, nie wywołując niepotrzebnego spięcia, którego później możesz żałować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.