krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Dzisiaj będziesz nieco ponury. Przypomnisz sobie o zaległych sprawach, które masz do nadrobienia i ich liczba trochę cię przerazi. Dałeś sobie w ostatnim czasie nieco więcej luzu, przez co nazbierało się w twoim życiu sporo zaległości.

Nie załamuj się jednak, tylko postaraj się ułożyć konkretny plan i sukcesywnie wypełniaj jego punkty dzień po dniu. W niedługim czasie, pod warunkiem nieco bardziej wytężonej pracy, nadrobisz wszystko i odczujesz ulgę.

Zacznij od dzisiaj i postaraj się zrobić więcej, niż wydawało ci się do tej pory, że jesteś w stanie. Przekonasz się i sam siebie zaskoczysz, jak dużo daje determinacja i dążenie do celu. Na ciebie podziała to niesamowicie mobilizacyjnie i osiągniesz naprawdę świetne wyniki.

Po pracy będziesz dużo bardziej zmęczony i raczej nie będziesz miał ochoty na inne aktywności. Zaproponuj swojej drugiej połówce jedzenie na wynos i popołudnie poświęćcie raczej rozrywce i odpoczynkowi. Nie zamartwiaj się o wszystkie obowiązki do wykonania, bo w domu zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Przełóż wszelkie mniej pilne sprawy na weekend i daj sobie odetchnąć. Bieżące sprawunki załatwicie wspólnie, dzięki czemu szybciej będziecie w stanie cieszyć się swoim towarzystwem.

Postaraj się wypocząć i dosyć wcześnie położyć spać aby być gotowym na kolejny dzień wytężonej pracy. Następne dni nie będą cię oszczędzać, dlatego musisz nastawić się psychicznie na niezły wycisk. Po wszystkim pomyśl o dłuższym wypoczynku. Zaplanujcie razem z partnerem wspólny wyjazd i odliczajcie dni do urlopu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.