krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Dzisiaj wszystko będzie cię denerwować. Ten dzień nie będzie sprzyjał ani twojej produktywności ani kontaktom z innymi ludźmi. Prawdopodobnie z małej sprzeczki ze współpracownikiem wyniknie między wami konflikt, który trudno będzie zakończyć.

Nie bądź aż tak zawzięty, ponieważ też nie zawsze masz ze wszystkim rację. Daj innym przynajmniej przedstawić swoje argumenty. Nie musisz się z nimi zgadzać, ale kultura wymaga tego aby wysłuchać, co inni mają do powiedzenia. Niestety często masz z tym spory problem.

Twoi bliscy trochę już do tego przywykli, jednak nadal zdarzają się momenty, w których mają cię naprawdę dosyć. Musisz postarać się być nieco bardziej wyrozumiały i cierpliwy, ponieważ swoją porywczością czasem zrażasz do siebie ludzi, którym naprawdę na tobie zależy.

Zajmij się dzisiaj swoimi obowiązkami i nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje. Po powrocie do domu postaraj się wyciszyć i zająć czymś umysł. Dobrym rozwiązaniem będzie powrót do rozpoczętej książki lub obejrzenie ciekawego filmu. Nie rób nic na siłę, jeżeli nie masz na to dzisiaj ochoty. Zmuszanie się do czegokolwiek tylko pogorszy twój niezbyt wesoły nastrój.

Porozmawiaj ze swoim przyjacielem i zapytaj, jak on postrzega twoje zachowanie. Jest to osoba, która zawsze będzie z tobą szczera, chociaż jej zdanie może nie być do końca obiektywne. Prawdopodobnie jednak to właśnie on wskaże ci, co mógłbyś w sobie zmienić aby ludzie postrzegali cię nieco inaczej. Może zmiana nastawienia spowoduje, że uda ci się wreszcie znaleźć swoją drugą połówkę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.