krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Może dzisiaj przydarzyć się w twoim życiu coś, czego zupełnie się nie spodziewasz. Może cię to trochę zdekoncentrować, ale mimo wszystko poradzisz sobie z każdym powierzonym ci zadaniem.

Nie przywiązuj tak dużej wagi do słów krytyki, które możesz dziś usłyszeć. Staraj się wyciągnąć z nich pewną lekcję i nie powielaj swoich błędów. Ci, którzy powinni docenić twoje starania, na pewno to zrobią.Staraj się dzisiaj nie robić nic nad wyraz. Prawdopodobnie będziesz miał do tego chęć i zapał, ale wymagania mogą przerosnąć twoje możliwości.

Nie bądź zbyt ambitny, bo taką postawą możesz zaszkodzić sobie wśród współpracowników. Pamiętaj, że to nie wyścig szczurów i każdy raczej stara się robić tyle, ile do niego należy. Wychodzenie przed szereg nigdy nie jest postrzegane pozytywnie, dlatego rozważ, czy nie bardziej zależy ci na dobrych relacjach z kolegami i koleżankami w pracy.

Postaraj się opanować swoje emocje. Wywołały one w twoim domu ostatnio niemałe zamieszanie. Postaraj się porozmawiać z bliskimi i wyjaśnić im swój ostatni nieco kiepski stan psychiczny. Na pewno zrozumieją twoją chwilę słabości. Tłumienie w sobie żalu nic tutaj nie pomoże, więc zdobądź się na odwagę i szczerze przyznaj się do błędu.

Poszukaj wsparcia w swoim partnerze. On już nieco przyzwyczaił się do twoich huśtawek emocjonalnych, co oczywiście nie oznacza, że w pełni je akceptuje. Rozważcie wspólnie, co mogłoby być dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji. Na dzisiejszy wieczór zaplanujcie wspólny wysiłek fizyczny. Pozwoli on rozładować stres i oczyścić organizm.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.