krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Dzisiaj ktoś może próbować cię uwieść. Jeżeli czujesz, że chciałbyś spróbować z tą osobą czegoś więcej, niż tylko zwykłej znajomości, daj się ponieść chwili i spróbuj wykorzystać ten czas jak najlepiej. Gwiazdy nie wróżą wam spokojnego i długiego związku, ale wspólnie możecie przeżyć naprawdę intensywne i zapadające w pamięć chwile.

Warto czasem zaszaleć i odejść od codziennego, schematycznego życia. W ostatnim czasie popadłeś trochę w rutynę, a każdy nowy dzień nie różni się zbytnio od poprzedniego. Przez to jesteś ciągle znudzony i ponury, co także wpływa na obraz ciebie w oczach innych. Musisz chcieć coś zmienić, bez twojej własnej inicjatywy nie masz szans na poprawę jakości swojego życia.

Spróbuj przyjrzeć się swoim znajomym i porozmawiaj z nimi o sposobach na urozmaicenie sobie życia. Zauważ też, że większość z nich ma swoje zainteresowania i pasje. Spróbuj sam odnaleźć jakieś zajęcie, któremu mógłbyś się poświecić. Być może jest coś, co odłożyłeś na dalszy plan i mógłbyś właśnie teraz do tego wrócić.

Postaraj się dzisiaj spotkać ze swoją najbliższą rodziną i spędzić z nimi trochę więcej czasu niż zazwyczaj. Będą potrzebowali twojej obecności i wsparcia szczególnie w tym dniu, ponieważ dręczy ich pewien niemały problem. Jesteś osobą, z którą każdy z nich lubi rozmawiać, dlatego poświęć im trochę czasu i staraj się chociaż wysłuchać tego, co mają ci do powiedzenia.

Wieczorem będziesz mógł w końcu odpocząć w samotności. Nie będzie to zapewne błogie leniuchowanie, jednak będziesz mógł w spokoju zająć się własnymi sprawami.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.