krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

To będzie naprawdę dobry dzień. Jeżeli od jakiegoś czasu wahasz się z podjęciem pewnej ważnej decyzji, dzisiaj nadszedł moment, w którym zdecydujesz i będziesz zadowolony ze swojego wyboru.

To, co zaplanowałeś sobie do zrobienia, uda się i inni docenią wreszcie twoją pracę i poświęcenie. Ten dzień sprzyja wszelkim przedsięwzięciom, dlatego jeżeli z tyłu głowy narodził ci się jakiś pomysł, spróbuj rozpatrzyć dzisiaj wszystkie opcje.W pracy możesz spodziewać się pochwał, ale jednak wyrównają się one z wymaganiami. Nie zwalniaj więc tempa i postaraj się pokazać z jak najlepszej strony, a zostanie to wynagrodzone.

Ktoś będzie chciał się dzisiaj z tobą spotkać. Prawdopodobnie będziesz bardzo zaskoczony tą propozycją. W niedalekiej przyszłości może się jednak okazać, że warto utrzymywać pewne kontakty i ta osoba będzie w stanie ci w czymś pomóc. Nie wybiegaj jednak myślami zbyt daleko, ponieważ możesz przegapić przez to swoje aktualne dokonania. Ciesz się tym, co już osiągnąłeś i pozwól innym cieszyć się tym razem z tobą.

Porozmawiaj ze swoim partnerem, prawdopodobnie czuje się on ostatnio nieco odtrącony i samotny. Zacznij uwzględniać go w swoim życiu, bo on bardzo się stara ci zaimponować. Pamiętaj, że dobre kontakty z bliskimi są potrzebne w życiu i czasem warto odwiedzić rodzinę, nawet bez zapowiedzi. Spróbuj znaleźć na to trochę czasu, ponieważ w życiu liczy się nie tylko kariera i sukcesy zawodowe. Spróbuj więcej myśleć o ludziach, którymi się otaczasz, a na pewno to docenią.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.