krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Nie wchodź dzisiaj w drogę swoim wrogom, bo może się okazać, że masz ich naprawdę sporo. Ludzie ostatnio uwzięli się na ciebie i o wszystko mają tylko pretensje. Jednak zastanów się, czy przypadkiem nie mają oni trochę racji.

Nieco rozleniwiłeś się ostatnio w pracy i nie przykładałeś się do swoich obowiązków tak, jak powinieneś. Masz tego świadomość, a jednocześnie lekceważysz wszystkie istotne sprawy. Pomyśl nad tym, czy nie potrzebujesz jakiegoś dłuższego odpoczynku lub zmiany pracy. Bardzo prawdopodobne, że wypaliłeś się już na swoim stanowisku i praca nie przynosi ci żadnej satysfakcji. Być może powinieneś tym razem poszukać pracy mniej obciążającej psychicznie.

Jednak nie tylko ludzie w pracy mają cię dość. Zaniedbujesz ostatnio wszelkie relacje, nie wykluczając z tego swojego związku. Zastanów się, czy traktujesz swojego partnera z należytym szacunkiem i czy zasłużył sobie na takie traktowanie. Jeżeli nie jesteś pewny swoich uczuć, może warto wreszcie wyłożyć karty na stół i szczerze o tym porozmawiać. Życie w kłamstwie i ciągłe dawanie nadziei nie wróży niczego dobrego w waszej wspólnej przyszłości. Miej świadomość tego, że ranisz drugą osobę, zaspokajając tylko i wyłącznie własne potrzeby.

Rodzina także ma do ciebie żal o to, że od dłuższego czasu nie utrzymujesz z nimi kontaktu. Może warto byłoby ich odwiedzić lub chociaż wykonać kilka telefonów. Nie interesując się tym, co słychać u najbliższych możesz w pewnym czasie bardzo niemile się zaskoczyć, gdy okaże się, że nie masz już z kim porozmawiać ani się spotkać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.