krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Dzisiaj będziesz wyjątkowo zaradny i pracowity. Będziesz miał energię na wykonanie wielu nadprogramowych rzeczy. Prawdopodobnie ktoś z twoich współpracowników zgłosi się do ciebie po pomoc, a ty od razu poradzisz sobie z jego problemem, za co kolega będzie ci bardzo wdzięczny.

Zazwyczaj ludzie nie proszą cię o pomoc, ale teraz mogą zauważyć w tobie naprawdę sympatyczną i uczynną osobę. Nie daj sobie jednak wejść na głowę i postaw pewne granice. Masz do wykonania także własną pracę i nie możesz jej zaniedbać przez swoją dobroduszność. Nie staraj się na siłę ludziom przypodobać, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie w tobie odpowiadało. Jest to tylko i wyłącznie jego problem, dlatego nie przejmuj się nic nie wnoszącymi w twoje życie komentarzami.

Zaplanuj sobie aktywne popołudnie. Ruch będzie doskonałym ujściem dla nadmiaru twojej energii i pozwoli oczyścić umysł. Zdajesz sobie sprawę, że nie masz się czym stresować, bo świetnie sobie radzisz. Jednak czasem potrzebne jest oderwanie od codziennych spraw i poświęcenie się w stu procentach tylko sobie. Dzisiaj masz ku temu doskonałą okazję, gdyż wyjątkowo nie będziesz zajęty po pracy sprawami innych osób.

Musisz porozmawiać ze swoimi bliskimi o tym, że czasem brakuje ci własnej przestrzeni. Co prawda nikt nie obarcza cię niczym z premedytacją, za to ty sam jesteś chętny aby poświęcać się dla innych, jednak musisz im dać do zrozumienia, że czasem tez potrzebujesz chwili czasu dla siebie. Najlepiej będzie, jeżeli sam głębiej się nad tym zastanowisz, a wtedy możesz dojść do pewnych nieco przykrych wniosków.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.