krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Przygotuj się na bardzo męczący dzień. Wydarzenia z ostatnich dni skumulują się z dodatkowymi problemami i możesz w pewnym momencie poczuć, że nie dajesz rady wszystkiego opanować.

Niestety nie nadążałeś ostatnio za tym co, dzieje się w twoim życiu. Oczywiście nie jest to tylko i wyłącznie twoja wina, bo wiesz że przyczynili się do tego nieprzychylni ci ludzie.Spróbuj poprosić o pomoc przyjaciela. Jeżeli nie będzie w stanie cię wesprzeć, to chociaż podpowie ci, jak sobie to wszystko poukładać.

Szczera rozmowa w kryzysowych sytuacjach zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Miej na uwadze to, że nie jesteś sam z wszystkimi problemami i nie ma sytuacji bez wyjścia. Przypomnij sobie, jak radziłeś sobie, kiedy bywało dużo gorzej. Masz mocny charakter, dzięki czemu udaje ci się wydostać nawet z najgorszych kłopotów. Niech nie opuszcza cię determinacja i wiara w lepsze jutro, ponieważ pozostając w miejscu, możesz tylko pogorszyć swoją sytuację.

Możesz poszukać wsparcia w rodzinie, mimo tego, że ostatnio nie układa się miedzy wami zbyt dobrze. Dla nich zawsze będziesz bliską osobą i jeżeli tylko będą mogli, pomogą ci w potrzebie.Staraj się mimo wszystko nie myśleć tylko o sobie. Są wokół ciebie ludzie, którzy także potrzebują wsparcia, a jednak go od ciebie nie dostają.

Musisz uważniej słuchać tego, co ludzie do ciebie mówią. Nieraz największy smutek i prośba o wsparcie ukryte są między wierszami. Pamiętaj, że tobie ludzie starają się pomagać nawet wtedy, kiedy sami źle radzą sobie w życiu, staraj się odwdzięczyć im się tym samym.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.