krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Twój dzisiejszy dzień będzie należał do naprawdę udanych. Od samego rana wszystko uda ci się zorganizować dokładnie tak, jak sobie zaplanowałeś. Prawdopodobnie czeka cię dość poważny zakup. Wszystko masz już przemyślane i w sumie pozostaje ci jedynie podjąć decyzję. Ciężko będzie ci się zdecydować, ale pamiętaj, że każdy wybór będzie dla ciebie na swój sposób dobry. Nie musisz więc zadręczać się poczuciem winy, tylko ciesz się tym, co udało ci się osiągnąć.

Uda ci się nareszcie spotkać ze znajomymi, z którymi próbowałeś umówić się od dłuższego czasu. Spędzicie wspólnie naprawdę wspaniały czas. Postaraj się zainteresować tym, co u nich słychać. Prawdopodobnie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, o których nie miałeś pojęcia. Oni także będą ciekawi co u ciebie, dlatego nie szczędź im historii z twojego ostatnio bardzo przewrotnego życia. Uważaj jednak, bo może się wśród nich znaleźć jedna osoba, która będzie chciała wypuścić na twój temat plotkę. Po pewnym czasie możesz się zdziwić, jakie informacje dotrą do ciebie na twój własny temat.

Spróbuj dzisiaj zadbać trochę o siebie. Podaruj swojemu ciału należyty wypoczynek i pozwól mu się rozluźnić. Nieobciążające ćwiczenia fizyczne mogą pomóc ci rozładować napięcie, a długa gorąca kąpiel pozwoli się odprężyć i rozluźnić mięśniom.

Twój umysł jest ostatnio przeciążony wieloma sprawami. Staraj się o tym dzisiaj nie myśleć i poświęć uwagę dobrej książce lub innej ulubionej rozrywce. Nie zastanawiaj się nad jutrem i nie planuj zbyt wiele. Na rozważania o przyszłości poświęć inny dzień.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.