krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Dzisiaj musisz być przygotowany na dzień pełen wrażeń. Będziesz miał naprawdę dużo do zrobienia, dlatego przyda ci się zapas energii, którą zgromadziłeś w ostatnich dniach.

Prawdopodobnie ktoś z twoich bliskich będzie potrzebował twojej natychmiastowej pomocy. Przez to popsujesz nieco swoje plany i będziesz musiał zaangażować się w inne działania, ale satysfakcja ze zrobienia czegoś dla kogoś ważnego w twoim życiu wynagrodzi ci całe poświęcenie. Również ta osoba będzie ci bardzo wdzięczna, mimo tego że nie poprosi o pomoc wprost.

Miej oczy i uszy szeroko otwarte, bo możesz przegapić szansę na zafundowanie sobie pewnej przyjemności, na którą od jakiegoś czasu próbujesz uzbierać pieniądze. Nie zastanawiaj się, ponieważ okazja może przejść ci koło nosa, gdyż wielu jest chętnych na coś takiego.

Sytuacja, która dzisiaj będzie miała miejsce nieco zbliży cię do rodziny. Ostatni trochę utraciłeś z nimi kontakt, ze względu na organizowanie własnego życia. Dzisiaj zobaczą w tobie bohatera, za którym już się stęsknili.

Musisz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem. W ostatnim czasie oboje zauważyliście, że trochę przestało iskrzyć i między wami nie jest już tak jak kiedyś. Prawdopodobnie uda wam się to naprawić, jeżeli oboje ustalicie, czego właściwie chce każde z was.

Musicie dać sobie trochę więcej swobody i być może przyda wam się wspólna terapia, pozwalająca odbudować zaufanie, na którym ten związek powstał. Nie rezygnujcie tylko dlatego, że chwilowo wam się nie układa, gdyż jeżeli naprawdę szczerze tego chcecie, uda się wszystko naprawić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.