krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Jeżeli wydawało ci się, że w ostatnich dniach nie wyrabiasz się w pracy i masz za dużo na głowie, dzisiaj twoje napięcie prawdopodobnie sięgnie zenitu. Przygotuj się na ekstremalne sytuacje, które mogą całkowicie wytrącić cię z równowagi. Niektórzy mogą chcieć zarzucić ci dzisiaj wiele rzeczy, jednak większość z nich nie będzie miała nic wspólnego z rzeczywistością.

Nie jesteś więc na straconej pozycji, ponieważ wystarczy, że obronisz się prawdą. Masz wśród swoich współpracowników także kilku sprzymierzeńców, którzy w razie potrzeby wstawią się za tobą i pomogą zwalczyć nieprzyjazne osoby. Nie stawiaj się jednak zbytnio szefowi, ponieważ może się to dla ciebie skończyć bardzo nieprzyjemnie. Zajmij się lepiej swoimi obowiązkami i staraj się nie wdawać w dyskusje.

Po pracy będziesz mógł wreszcie odpocząć w domu, gdyż popołudnie prawdopodobnie spędzisz samotnie. Wykorzystaj ten czas na własne przyjemności, a wszelkie obowiązki odłóż na kolejny dzień. Nie musisz dzisiaj dobijać się następną pracą, a konieczne do wykonania czynności nie uciekną i prawdopodobnie wykonasz je z większą przyjemnością.

Nie umawiaj się dzisiaj z nikim na spotkanie, ponieważ przez twoje rozgoryczenie może ono zakończyć się dosyć nieprzyjemnie. Wszelkie sprawy rodzinne postaraj się załatwić jak najszybciej aby mieć więcej czasu dla siebie. Bliscy też raczej nie będą próbowali wchodzić ci w drogę, dlatego pomyśl o wynagrodzeniu im tego, gdy złość już ci przejdzie. Postaraj się nie wyżywać na innych ludziach, ponieważ nie są oni niczemu winni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.