krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Przyjrzyj się swoim bliskim, ktoś z twojego otoczenia może ostatnio bardzo zabiegać o twoją uwagę, a ty notorycznie odrzucasz tę osobę. Przyjrzyj się temu, w jaki sposób odpowiadasz poszczególnym ludziom na zadawane ci pytania. Możesz swoją ignorancją bardzo skrzywdzić kogoś naprawdę wrażliwego.

Postaraj się okazać nieco więcej zainteresowania i sympatii. Pomyśl o tym, jak ty sam kiedyś próbowałeś dotrzeć do pewnych osób i jak bardzo cierpiałeś przez ich odrzucenie. Staraj się nie zachowywać w ten sam sposób, tylko porozmawiaj o waszych wzajemnych oczekiwaniach i wspólnie coś ustalcie.

Jeżeli nie odpowiada ci ta relacja, nie ukrywaj tego. Bądź szczery z drugą osobą i nie dawaj złudnych nadziei. Może sam prowokujesz innych do tego aby zabiegali o twoje względy. Zastanów się nad sensem takiego zachowania, a najlepiej porozmawiaj o tym z kimś zaufanym. Uzyskasz wtedy obiektywną opinię i będziesz mógł nad tym popracować.

W pracy odpuść sobie wszelkie flirty i skup się na zadaniach do wykonania. Jeżeli się przyłożysz, szef doceni twoje zaangażowanie i nierzadko też poświęcenie. Spróbuj pokazać się z jak najlepszej strony i zapracuj sobie na awans lub chociaż premię.

Miej na uwadze starsze pokolenie z twojej rodziny, gdyż niestety z niektórymi możesz się widzieć jeden z ostatnich razy. Spędź z rodziną trochę czasu i powspominajcie razem dawne lata. Pomyśl o utrwaleniu na zdjęciach wspólnych chwil i zorganizowaniu jakiejś wspólnej pamiątki rodzinnej w formie albumu. Do takich sentymentalnych wspomnień dobrze jest wrócić po latach i mieć się do czego odnieść.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.