krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad jakąś zmianą w swoim życiu. Czekasz, aż coś się wydarzy i w końcu cię zaskoczy. Niestety dopóki sam nie zabierzesz się za zmiany, prawdopodobnie twoje życie będzie wyglądało tak, jak do tej pory. Czujesz, że ogarnęła cię monotonia i do końca nie wiesz, w jakim kierunku zmierza to co właściwie robisz.

Dzisiaj będziesz miał doskonałą okazję do tego aby coś zmienić. Decyzja jednak może okazać się bardzo ryzykowna, dlatego lepiej omów wszystkie za i przeciw ze swoją drugą połówką. Twój partner jest nieco innego zdania i w życiu odpowiada mu stagnacja. Różnice w waszych charakterach stawiają nieraz między wami przepaść, ale jednocześnie jest to coś, co was do siebie przyciągnęło. Możecie rozważyć różne opcje i pójść na kompromis. Najważniejsze jest to, aby decyzja była wspólna i nie krzywdziła żadnego z was.

Spróbuj porozmawiać o tym ze swoim przyjacielem. Prawdopodobnie podsunie ci on jedno z lepszych rozwiązań tej sytuacji. Jest to osoba, która zazwyczaj ma rację, jeżeli chodzi o takie życiowe rozterki, więc i tym razem może warto będzie jej posłuchać.

Ostatnio w twojej rodzinie nie dzieje się zbyt dobrze. Pewne spore problemy wywołały między wami dosyć poważny konflikt. Wszystkim wam jest ciężko poradzić sobie z tą atmosferą, dlatego może dzisiaj jest dobry moment na podjęcie próby załagodzenia całej sytuacji. Nie skrywaj do nich urazy, ponieważ nie do końca każdy z nich jest odpowiedzialny za to, co zaszło. Staraj się być nieco bardziej wyrozumiały i spróbuj zrozumieć, co właściwie się wydarzyło.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.