krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Daj się dzisiaj ponieść fantazji. Masz ochotę zrobić coś szalonego i zastanawiasz się nad konsekwencjami takiego działania. Jeżeli czujesz, że to jest właśnie to, czego potrzebujesz, nie powstrzymuj się. Być może jest to krok do czegoś lepszego niż twoje dotychczasowe życie. może właśnie takiej dawki energii potrzebowałeś, żeby odważyć się coś zmienić. Spróbuj nie zaprzepaścić tej szansy, ponieważ możesz tego później bardzo żałować.

Masz dzisiaj okazję spotkać się z przyjaciółmi i omówić tę kwestię. Nie zdradzaj jednak zbyt dużo szczegółów, bo może się to w takim przypadku nie udać. Wykorzystaj czas ze znajomymi i postaraj się nadrobić wszelkie zaległości informacyjne dotyczące ich życia. W najbliższym czasie możesz nie mieć zbyt dużo wolnego czasu, dlatego trudniej będzie wam się spotkać. Postaraj się jakoś wynagrodzić im swoją ostatnią nieobecność, ponieważ też byłeś trochę zajęty.

Zrób dzisiaj coś dla siebie. Może spraw sobie coś nowego, na co od dłuższego czasu szkoda ci było wydać pieniędzy. Pamiętaj, że w porządne rzeczy czy ubrania warto inwestować. Masz trochę odłożonych pieniędzy, dlatego nie żałuj sobie i idź na zakupy.

Wieczorem będziesz miał sporo do zrobienia w domu. Nazbierało ci się trochę codziennych zaległości, dlatego postaraj się wszystko uporządkować. Jeżeli nie uda ci się dzisiaj, przełóż to na kolejny dzień ale nie przesadzaj z odkładaniem wszystkiego na potem, bo dojdziesz do momentu, w którym góra obowiązków cię przytłoczy i ciężko będzie ci samemu wszystko opanować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.