krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

W dzisiejszym dniu nie wydarzy się w twoim życiu nic szczególnego. Przebiegnie on spokojnie i względnie bez dużego wysiłku. Będzie to idealny czas aby nadrobić książkowe lub filmowe zaległości.

Dzisiaj nie musisz od siebie zbyt wiele wymagać i możesz oddać się błogiemu lenistwu. Po ostatnim nieco napiętym okresie należy ci się chwila odpoczynku i możliwości zebrania sił do dalszego działania. Masz pewne plany i jest to dobry moment aby wszystkie je sobie w głowie poukładać.

Postaraj się spędzić trochę czasu wspólnie ze swoim partnerem. To właśnie ta osoba oczekuje od ciebie ostatnio najwięcej zrozumienia i uwagi. Okaż jej troskę, ponieważ może tego właśnie najbardziej teraz potrzebować. Spróbuj ją czymś zaskoczyć. Wspólne wyjście, dobra kolacja albo nawet zwykłe lody powinny zrobić dobre wrażenie. Postaraj się skupić na detalach i doceń starania drugiej osoby, nawet miły komentarz może poprawić jej humor na resztę dnia.

Przyjaciele nie za bardzo mają ostatnio dla ciebie czas, ponieważ dużo dzieje się w ich życiu. Postaraj się chociażby o chwilę rozmowy i wesprzyj ich mentalnie. Prawdopodobnie gdy wszystko się uspokoi, sami zwrócą się do ciebie z prośbą o kontakt lub spotkanie. Na razie musisz być wyrozumiały i uzbroić się w cierpliwość.

Odezwij się za to do rodziny, ponieważ ostatnio to ty unikasz z nimi kontaktu. Musisz wiedzieć, że bliscy martwią się o ciebie i chcieliby wiedzieć, jak radzisz sobie w życiu, mimo tego, że nie zawsze było między wami kolorowo. Spróbuj przebaczyć im błędy i na nowo zbudować zaufanie, jakie utraciłeś.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.