krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Układ planet wskazuje dzisiaj na to, że wydarzy się coś co zepsuje Ci humor. Możesz czuć się podirytowany. Staraj się nie przelewać złych emocji na najbliższych, bo to może doprowadzić do poważnej kłótni. Nie wywieraj zbyt dużej presji na swojej drugiej połówce, ponieważ zrazi ją to do Ciebie.

Pilnuj diety i pamiętaj o zdrowym odżywianiu. Nie jest to najlepszy dzień dla urodzonych pod tym znakiem . Pomimo tego, że z rana się tak nie zapowiadało, prawdopodobnie coś znacznie zmniejszy Twoje pozytywne podejście do świata. Sprawi to, że zaczniesz być poirytowany i będziesz miał ochotę wyrzucić z siebie masę negatywnych uczuć. Pamiętaj jednak żeby unikać niepotrzebnych spięć i nie obwiniać o to najbliższych, w przeciwnym razie może to doprowadzić do naprawdę dużego i zupełnie niepotrzebnego konfliktu.

Swój zły humor staraj się trzymać na wodzy w szczególności w stosunku do swojego partnera. To nie jego wina, że nie zawsze w życiu nam coś wychodzi, a dzisiejszy dzień i pojawiające się negatywne emocje, mogą być łatwo odebrane jako takie, które zdystansują, a nawet zrażą do Ciebie drugą połówkę.

Twoje samopoczucie może się nieco polepszyć, jeżeli zadbasz o swoją dietę. Pamiętaj, że to, co jesz, może być nie tylko pokarmem dla ciała, ale i duszy. Weź jednak pod uwagę to, że w Twojej obecnej kondycji, dużo lepiej sprawdzi się zdrowa dieta, pełna wartościowych składników, a nie produkty mające na celu tylko chwilowe podniesienie się nastroju, takie jak tuczące, niezdrowe przekąski, słodycze czy alkohol.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.