krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

To dobry dzień na spotkanie ze znajomymi. Wyjdź z nimi gdzieś na miasto i się rozluźnij. W miłości na razie przestój, lecz możliwe, że już niedługo się to zmieni i poznasz kogoś wartego uwagi.

Nie zaprzątaj sobie dzisiaj głowy pracą. W sferze finansowej nastąpi znaczna poprawa. Dzisiejszy dzień poświęć na podtrzymywanie kontaktów międzyludzkich, zarówno z rodziną i przyjaciółmi, jak i nawet dalszymi znajomymi.

Przypomnij sobie, czy nie obiecałeś komuś się z nim spotkać, wyjść na miasto, porozmawiać? Na pewno taka aktywność przyniesie dziś dużo pożytku, szczególnie jeżeli będzie ona połączona z wyluzowaniem się i relaksem. W stałych związkach raczej nie spodziewaj się wielkich uniesień, ale nie będzie też nudy i rutyny. Samotne mają szansę na to, że niedługo na horyzoncie pojawi się ciekawa osoba, która może stać się ich drugą połówką. Nie licz jednak na to, że to już dziś niespodziewanie trafi Cię z pełnym impetem strzałą amora.

Dzisiejszy dzień nie jest szczególnie owocny, jeżeli chodzi o działania związane z podejmowaniem decyzji dotyczących kariery. Do samej pracy będziesz miał raczej obojętny stosunek i nie musisz się na chwilę obecną tym przejmować. Dopóki nie zaniedbujesz swoich obowiązków, od czasu do czasu możesz wyjść myślami poza sferę zawodową. Dziś jest ten dzień, kiedy gwiazdy wróżom urodzonym pod tym znakiem , znaczną poprawę w kwestii finansów. Tak więc jeżeli trafi Ci się jakaś okazja na podreperowanie domowego budżetu, skorzystanie z niej może być całkiem dobrym pomysłem.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.