krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Dzisiejszy dzień może być dla Ciebie trudny i niebezpieczny. Chęć uzyskania pożądanych efektów może prowadzić do ryzykownych posunięć. Zachowaj rozwagę i przyglądaj się otoczeniu.

W miłości nie licz dzisiaj na wielkie uniesienia. Wenus Ci nie sprzyja. Pamiętaj o tym, że stres osłabia odporność. Zachowaj dziś szczególną ostrożność nawet w tak zwykłych sytuacjach, jak przechodzenie przez jezdnię czy zagotowanie wody. Zły los może się dziś na Ciebie uwziąć, budując co raz to nowsze trudności i doprowadzając do niebezpiecznych sytuacji.

Uważaj na siebie zarówno pod względem fizycznego bezpieczeństwa, jak i w kwestiach, kiedy musisz podjąć rozważne decyzje dotyczące przyszłości. Jeżeli planujesz dziś podjąć się działań, które mają poprowadzić Cię bezpośrednio do wyznaczonego celu, uważaj. Możesz zawieść się, skupiając się na swoim pragnieniu i podjąć wyjątkowo złe lub ryzykowne decyzje.

Planety nie przewidują dziś dla Ciebie także wielkich miłosnych uniesień. W stałych związkach nie odczują emocji, szczególnie innych niż dotychczasowe. Samotni spod tego znaku, także raczej nie mają co liczyć na trafienie nagłą strzałą amora. Lepiej po prostu zająć się sobą tak, aby gdy Wenus zacznie się do Ciebie uśmiechać, być w formie.

Nie zapomnij także, że życie w ciągłym stresie źle wpływa na ogólny stan zdrowia. Dlatego odnajdź w swoim dniu chwilkę na relaks. Poprawi to zarówno Twój wygląd, zabezpieczy cię przed infekcjami, jak i pozwoli Ci spojrzeć na świat w bardziej różowych barwach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.