krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Spróbuj dzisiaj skupić się na sobie. Ostatnio ciągle komuś pomagasz i rozwiązujesz problemy wszystkich ludzi wokół. Przez to zaniedbałeś trochę swoje życie i potrzeby. Jeżeli nie masz ostatnio na nic czasu, tym razem odłóż wszystko, co nie dotyczy cię osobiście na bok i zajmij się sobą. Musisz zacząć myśleć przyszłościowo i zadbać o swój interes. Pomoc innym oczywiście jest bardzo szlachetna, jednak nie zaniedbuj przez to własnego życia.

Umów się na randkę i powiedz wreszcie rodzinie, że dzisiaj nie masz dla nich czasu. Brakuje ci osoby, która zatroszczyłaby się o ciebie. Pomyśl o spotkaniu ze znajomymi, wybierzcie się na imprezę, na której będziesz miał okazję poznać nowych ludzi. Nie zamykaj się na nowe znajomości. Już od dłuższego czasu brakuje ci głębszych uczuciowych relacji.

W pracy nie przejmuj się pretensjami innych osób. To nie one decydują o tym, co masz robić i czy robisz to właściwie. Masz wśród współpracowników kilka osób, które mają podobne podejście do ciebie i z nimi możesz się dogadać w tej kwestii. Są w firmie niestety także osoby, które chciałyby ci jakoś zaszkodzić, jednak nie bardzo wiedzą jak. Nie daj się im sprowokować, ponieważ do niczego to nie prowadzi, a mogą się oni jedynie sami upokorzyć.

Po pracy popracuj trochę w domu i nadrób wszelkie porządkowe zaległości. Wybierz się na zakupy i uzupełnij zapasy środków czystości.

Możesz uprzyjemnić sobie czas wieczorem ulubionym serialem czy filmem, bo będziesz miał w końcu trochę czasu tylko dla siebie. Może zaproś przyjaciela i spędźcie razem wieczór w dobrym klimacie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.