krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Dzisiaj nie wydarzy się nic szczególnego w twoim życiu, co odwróciłoby twoją uwagę od codziennych spraw. Skup się zatem na nadrobieniu zaległości w kwestii swoich domowych obowiązków i ciesz się efektami swojej pracy. Postaraj się jakoś umilić sobie czas, przygotowując swój ulubiony posiłek, na który miałeś ochotę już od dłuższego czasu.

Skupienie się na własnych potrzebach będzie dla ciebie odpowiednią alternatywą. Ostatnio bardzo poświęcasz się swoim bliskim, zapominając często o własnym życiu i potrzebach. Oczywiście twoje zaangażowanie zostało już wielokrotnie docenione i tobie także sprawia przyjemność pomaganie innym, jednak musisz w tym całym altruizmie znaleźć miejsce także dla siebie.

Zrób sobie jeden dzień przerwy i nie kontaktuj się z nikim. Oni zrozumieją, że potrzebujesz chwili dla siebie. Wybierz się do kina lub na kolację z ukochaną osobą. Pozwól tym razem wykazać się partnerowi, a zobaczysz, że ma on naprawdę kreatywny umysł i potrafi cię jeszcze zaskoczyć.

Jeżeli jesteś singlem, postaraj się wygospodarować trochę czasu na spotkanie ze znajomymi. Wyjście na miasto zawsze sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i kto wie, może to jest ten dzień, w którym poznasz swoją drugą połówkę. Bądź bardziej otwarty na ludzi i nie bój się zagadać.

Staraj się tego wieczora nie myśleć o wszystkich problemach, z którymi musisz zmierzyć się na co dzień. Daj sobie odetchnąć, a twój organizm na pewno ci za to podziękuje. Jutro obudzisz się pełen energii i chęci do dalszej pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.