krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec dzienny

grudzień 22 - styczeń 18

Będziesz dzisiaj walczył z samym sobą. Prawdopodobnie skusi cię pewna okazja, która nie do końca jest właściwa i może okazać się dla ciebie bardzo ryzykowna. Zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz decyzję.

Prawdopodobnie od popełnienia błędnego kroku odwiedzie cię twój przyjaciel. Jest to osoba, której możesz ufać w pewnych kwestiach bardziej niż sobie, dlatego zdaj się na jego instynkt.

Nie bierz dzisiaj na poważnie wszystkiego, co usłyszysz. Ktoś może chcieć wykorzystać twoją naiwność i wystawić cię na pośmiewisko. Staraj się zdystansować od ludzi, którzy nie są ci przychylni. Twoja obojętność może ich skutecznie zrazić i odwieść od niedojrzałych pomysłów.

Miej dzisiaj oko na własne finanse. Liczne płatności kartą skutecznie obciążają twoje konto bankowe, a ty praktycznie tego nie odczuwasz. Nie przesadzaj więc z zakupami, bo niebawem możesz się zdziwić, że braknie ci środków. Musisz bardziej panować nad swoimi zachciankami i wyznaczyć sobie pewne granice.

Znajdź dzisiaj więcej czasu dla swojego partnera. Spróbuj go czymś zainspirować, być może zaczniecie wspólnie udzielać się w pewnych aktywnościach. Nie macie zbyt wielu wspólnych zainteresowań, wiec może warto poszukać czegoś, co mogłoby was do siebie zbliżyć.

Jeżeli nie jesteś w związku, pomyśl o wypełnieniu własnego czasu jakimś hobby. Najpewniej nie znalazłeś jeszcze w życiu rzeczy, która szczególnie by cię zainteresowała, dlatego przyjrzyj się temu, co robią twoi znajomi, a może coś cię zaciekawi. Przypomnij sobie, czy przyjaciele nie próbowali cię już kiedyś przekonać do jakichś wspólnych zajęć. Może warto się do nich odezwać w tej sprawie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Unikaj dzisiaj ryzykownych sytuacji, ponieważ pomimo przychylnej aury dnia możesz wpaść w tarapaty. W Twoim otoczeniu są osoby, które tylko czekają na Twoje potknięcia. Zrezygnuj dziś ze spotkań towarzyskich i poświęć czas na poprawę swojej kondycji psychicznej.

W pracy staraj się nie wchodzić nikomu w drogę. To jeden z tych dni, kiedy Koziorożce powinny popracować nad swoim charakterem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Szczególnie nie wchodź w niepotrzebne dyskusje na tle światopoglądowym, bo mogą się one negatywnie odbić na Twoim życiu towarzyskim.

Zresztą dziś lepiej poświęcić dzień na relaksującą kąpiel i ciekawą książkę niż wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę. Z tego samego powodu staraj się także nie rozpoczynać dyskusji ze współpracownikami ani ogólnie narzucać im swojego zdania. Nie chcesz zepsuć sobie dobrych stosunków z osobami, które widujesz na co dzień. Szczególnie miej u na uwadze rozmowy z przełożonymi, które donikąd nie prowadzą a psują atmosferę. Zapamiętaj żelazną zasadę, że mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Pomimo tego, że ogólnie gwiazdy Ci sprzyjają — uważaj. Zupełnie niepostrzeżenie Twoje działania mogą przyczynić się do powstania problemu, który później będzie trudno rozwiązać. Zwróć uwagę na to, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które niekoniecznie dobrze Ci życzą i tylko czekają na Twoje potknięcie. Nie daj im tej satysfakcji, aby mogły napawać się Twoją porażką lub zdobywać uznanie kosztem tego, co powstało dzięki Twojej ciężkiej pracy.