krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop Panna tygodniowy

sierpień 24 - wrzesień 22

Ten tydzień nie będzie jednym rutynowych i podobnych do poprzednich tygodni. Odkryjesz w sobie pokłady niespożytkowanej energii i potencjału do tworzenia czegoś naprawdę kreatywnego. Może to czas aby odkryć wreszcie w sobie duszę artysty. Będziesz miał dużo różnych pomysłów na pewne zmiany w umeblowaniu swojego mieszkania. Prawdopodobnie zaplanujesz remont i poczynisz już pierwsze kroki do jego wykonania. Nie spiesz się jednak, tylko na spokojnie przemyśl całą wizję.

Zmiany ci się przydadzą i może poruszą w twoim życiu coś więcej niż tylko meble. Od pewnego czasu odczuwasz swego rodzaju zastój i bezsens w tym, co robisz. Przynosi ci to oczywiście wiadome korzyści w postaci środków do życia, jednak zupełnie nie odnajdujesz się w swojej pracy. Może nadszedł czas aby poważnie pomyśleć nad jakąś bardziej drastyczną zmianą. Nie rób jednak nic pochopnie i postaraj się omówić tę kwestię ze swoim partnerem. Oczywiście decyzja należy tylko do ciebie, jednak musisz być pewien, że jest to właściwy moment i nie zaszkodzisz sobie ani nikomu innemu.

Postaraj się także popracować nad tą relacją. Ostatnio nie byliście ze sobą zbyt szczerzy, warto do tego wrócić i wreszcie porozmawiać na spokojnie na ten temat. Może powinniście wprowadzić pewne zasady, które coś między wami uregulują.

Wybierz jeden dzień pod koniec tygodnia, w którym spotkasz się z rodziną. Dawno nie mieliście okazji spędzić wspólnie czasu i zjeść razem posiłku, dlatego postaraj się to dobrze zaplanować. Ktoś z twojej rodziny może bardzo potrzebować rozmowy z tobą, dlatego nie zawiedź go.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu Słońce i Mars będą miały znaczny wpływ na Twoje samopoczucie. Będziesz przyjazny i pozytywnie nastawiony. To dobry czas na okazanie zainteresowania najbliższym i zaprezentowanie siebie z jak najlepszej strony.

Rusz się z domu i idź na koncert, do kina lub na imprezę. Wymyśl coś, co zapewni Tobie i Twoim znajomym dobrą zabawę. Nadchodzą dni, kiedy zdecydowanie tryskać będzie z Ciebie pozytywna energia. Podejdziesz z dobrym nastawieniem zarówno do wykonywanych przez siebie obowiązków, jak i otaczających Cię ludzi. To wszytko dzięki wpływom Marsa na Twój znak zodiaku.

Poczujesz się, jakbyś był w stanie osiągnąć wszystko. Dobrze jest taką pozytywną energię spożytkować, spędzając miło czas ze swoją rodziną. Najbliżsi naprawdę chcieliby czasem mieć Cię tylko dla siebie, więc nie odmawiaj i daj się im zobaczyć z tej wyjątkowo pozytywnej strony.

Na Twoje towarzystwo liczy jednak nie tylko rodzina, ale i znajomi. Dlatego może wygospodarujesz któryś wieczór specjalnie dla nich i wybierzesz się na szaloną imprezę? I nie ociągaj się, to naprawdę sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

W sferze zawodowej bez większych zmian i podobnie jak w przypadku najbliższych warto wykazać się pozytywnym myśleniem. Być może twoje entuzjastyczne podejście do pracy sprawi, że zaczniesz być doceniany przez szefa. Zarówno samotni spod znaku Panny, jak i ci, którzy są już w związkach, nie będą narzekać na nudę czy złe emocje, ale nie szykują im się też szczególnie emocjonujące znajomości czy chwile.