krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop Panna tygodniowy

sierpień 24 - wrzesień 22

Ten tydzień postawi przed tobą wiele wyzwań. Jeżeli odpowiednio się do nich nastawisz i będziesz zdeterminowany w dążeniu do celu, uda ci się zrealizować wszystko, co sobie założyłeś. Nie daj się jednak rozproszyć i staraj się odłożyć wszelkie przyjemności na koniec tygodnia. Znajomi mogą chcieć wyciągnąć cię z domu, jednak postaraj się umówić z nimi w wolniejszy dzień aby przez cały tydzień być wypoczętym i gotowym do pracy.

Twój zapał i poświęcenie zostaną docenione w taki sposób, że na pewno będziesz zadowolony. Postaraj się robić nie tylko dobre wrażenie ale i przyłóż się do swoich obowiązków i wypełniaj je sumiennie. Masz przewagę, jeżeli chodzi o zdobycie w pracy awansu, dlatego udowodnij, że to właśnie ty na niego zasługujesz.

Uważaj w tym tygodniu na podstępne osoby w twoim otoczeniu. Możesz paść ich ofiarą, bo z jakiegoś powodu upatrzyli sobie w tobie łatwy cel. Pamiętaj, że sam dokonujesz własnych wyborów i podejmujesz decyzje, dlatego nie daj się zmanipulować. Masz wokół siebie ludzi, którym możesz ufać i staraj się ich trzymać.

Koniec tygodnia nie będzie mniej intensywny niż jego początek, dlatego musisz być wytrwały. Już w weekend będziesz mógł nareszcie odpocząć i poukładać wszelkie zaległe sprawy osobiste. Skup się na relacji ze swoim partnerem, ponieważ ostatnio bardzo oddaliliście się od siebie. Każde zajęło się swoim życiem zawodowym i brakuje wam czasu nawet na wspólny posiłek. Spróbuj to nadrobić i przygotuj samodzielnie ulubiony obiad swojej drugiej połówki. Będziecie mieli w końcu trochę czasu aby szczerze o tym ze sobą porozmawiać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu Słońce i Mars będą miały znaczny wpływ na Twoje samopoczucie. Będziesz przyjazny i pozytywnie nastawiony. To dobry czas na okazanie zainteresowania najbliższym i zaprezentowanie siebie z jak najlepszej strony.

Rusz się z domu i idź na koncert, do kina lub na imprezę. Wymyśl coś, co zapewni Tobie i Twoim znajomym dobrą zabawę. Nadchodzą dni, kiedy zdecydowanie tryskać będzie z Ciebie pozytywna energia. Podejdziesz z dobrym nastawieniem zarówno do wykonywanych przez siebie obowiązków, jak i otaczających Cię ludzi. To wszytko dzięki wpływom Marsa na Twój znak zodiaku.

Poczujesz się, jakbyś był w stanie osiągnąć wszystko. Dobrze jest taką pozytywną energię spożytkować, spędzając miło czas ze swoją rodziną. Najbliżsi naprawdę chcieliby czasem mieć Cię tylko dla siebie, więc nie odmawiaj i daj się im zobaczyć z tej wyjątkowo pozytywnej strony.

Na Twoje towarzystwo liczy jednak nie tylko rodzina, ale i znajomi. Dlatego może wygospodarujesz któryś wieczór specjalnie dla nich i wybierzesz się na szaloną imprezę? I nie ociągaj się, to naprawdę sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

W sferze zawodowej bez większych zmian i podobnie jak w przypadku najbliższych warto wykazać się pozytywnym myśleniem. Być może twoje entuzjastyczne podejście do pracy sprawi, że zaczniesz być doceniany przez szefa. Zarówno samotni spod znaku Panny, jak i ci, którzy są już w związkach, nie będą narzekać na nudę czy złe emocje, ale nie szykują im się też szczególnie emocjonujące znajomości czy chwile.