krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop Panna tygodniowy

sierpień 24 - wrzesień 22

W tym tygodniu praca da ci naprawdę w kość. Będziesz zmęczony zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dodatkowo problemy w domu nie poprawią twojego samopoczucia. Każdy dzień tygodnia będzie wydawał się taki sam a czas będzie ci się strasznie dłużył.

W pracy szef będzie miał do ciebie pretensje dosłownie o wszystko. Możesz starać się bronić swoich racji, jednak ciężko będzie mu cokolwiek wytłumaczyć. Będziesz obarczony dodatkowymi obowiązkami, z którymi ciężko będzie ci samodzielnie sobie poradzić. Współpracownicy także nie będą zbyt chętni do tego aby ci pomóc, dlatego będziesz musiał poradzić sobie ze wszystkim samodzielnie.

W domu prawdopodobnie pokłócisz się z jednym z domowników i oboje będziecie tak zawzięci, że trudno będzie szybko zażegnać konflikt. Postaraj się spojrzeć na tę sprawę z perspektywy innych osób. Prawdopodobnie nie jesteś zbyt obiektywny.

Pod koniec tygodnia spotka cię niemiła sytuacja w pewnym miejscu publicznym. Będziesz zażenowany i bezradny, jednak nie będziesz w stanie tego uniknąć.

Spróbuj skontaktować się ze swoim przyjacielem, który ostatnio jest bardzo zajęty. Być może uda ci się z nim porozmawiać i usłyszysz jakąś radę, która pozwoli ci uporać się z chociaż częścią twoich problemów.

Daj sobie nieco odpocząć i poświęć jeden dzień tylko sobie. Zaplanuj sobie zajęcia i staraj się oderwać od codziennych przykrości. Może wybierz się na zakupy lub do kina, zjedz swój ulubiony obiad na mieście i wykorzystaj ten czas tylko dla siebie. Postaraj się poukładać sobie wszystko w głowie i zaplanuj kolejny tydzień, bo zapowiada się on dużo lepszy niż ten.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu Słońce i Mars będą miały znaczny wpływ na Twoje samopoczucie. Będziesz przyjazny i pozytywnie nastawiony. To dobry czas na okazanie zainteresowania najbliższym i zaprezentowanie siebie z jak najlepszej strony.

Rusz się z domu i idź na koncert, do kina lub na imprezę. Wymyśl coś, co zapewni Tobie i Twoim znajomym dobrą zabawę. Nadchodzą dni, kiedy zdecydowanie tryskać będzie z Ciebie pozytywna energia. Podejdziesz z dobrym nastawieniem zarówno do wykonywanych przez siebie obowiązków, jak i otaczających Cię ludzi. To wszytko dzięki wpływom Marsa na Twój znak zodiaku.

Poczujesz się, jakbyś był w stanie osiągnąć wszystko. Dobrze jest taką pozytywną energię spożytkować, spędzając miło czas ze swoją rodziną. Najbliżsi naprawdę chcieliby czasem mieć Cię tylko dla siebie, więc nie odmawiaj i daj się im zobaczyć z tej wyjątkowo pozytywnej strony.

Na Twoje towarzystwo liczy jednak nie tylko rodzina, ale i znajomi. Dlatego może wygospodarujesz któryś wieczór specjalnie dla nich i wybierzesz się na szaloną imprezę? I nie ociągaj się, to naprawdę sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

W sferze zawodowej bez większych zmian i podobnie jak w przypadku najbliższych warto wykazać się pozytywnym myśleniem. Być może twoje entuzjastyczne podejście do pracy sprawi, że zaczniesz być doceniany przez szefa. Zarówno samotni spod znaku Panny, jak i ci, którzy są już w związkach, nie będą narzekać na nudę czy złe emocje, ale nie szykują im się też szczególnie emocjonujące znajomości czy chwile.