krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop Panna tygodniowy

sierpień 24 - wrzesień 22

Nie oczekuj zbyt wiele od tego tygodnia. Nie będzie się on za bardzo różnił od poprzednich. Twoje życie ogarnęła rutyna a ciebie swoista melancholia. Jeżeli chcesz coś zmienić, musisz sam się za to zabrać. Od pewnego czasu liczysz na to, że nagle coś magicznie odmieni twoje życie. Niestety żyjesz złudzeniami i jeżeli ty sam nie zaczniesz pracować nad zmianą, którą sobie sam założysz, nic takiego nie będzie miało miejsca.

Ostatnio mogłeś czuć się nieco samotny. Ten tydzień jest doskonałym czasem na to aby poznać kogoś wartościowego. Musisz jednak trochę się wysilić i zacząć rozmawiać z ludźmi. Spróbuj umówić się z tą garstką osób, która jeszcze interesuje się tym, co u ciebie. Wyjdźcie razem na miasto, a będzie to spora szansa na nawiązanie nowych znajomości. Musisz mieć jednak otwarty umysł i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Twoja praca także jest dla ciebie nużąca i nie widać w niej perspektywy rozwoju. Masz wykonywać codziennie te same czynności, co na dłuższą metę nie wszystkim wychodzi na dobre. Potrzebujesz stale się rozwijać i lubisz jak wokół dużo się dzieje. Może nadszedł właściwy czas aby pomyśleć o zmianach w sferze zawodowej? Nie podejmuj decyzji od razu, rozważ wszelkie opcje i najlepiej przedyskutuj z kimś swój problem. Tak drastyczna zmiana może wyjść ci na dobre, jednak może też przysporzyć wielu trudności.

Będziesz miał cały weekend na rozważania. Postaraj się jednak nie przeleżeć dwóch dni na kanapie i zrób coś pożytecznego w domu. Masz trochę zaległych obowiązków do nadrobienia, dlatego wykorzystaj dobrze wolny czas.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu Słońce i Mars będą miały znaczny wpływ na Twoje samopoczucie. Będziesz przyjazny i pozytywnie nastawiony. To dobry czas na okazanie zainteresowania najbliższym i zaprezentowanie siebie z jak najlepszej strony.

Rusz się z domu i idź na koncert, do kina lub na imprezę. Wymyśl coś, co zapewni Tobie i Twoim znajomym dobrą zabawę. Nadchodzą dni, kiedy zdecydowanie tryskać będzie z Ciebie pozytywna energia. Podejdziesz z dobrym nastawieniem zarówno do wykonywanych przez siebie obowiązków, jak i otaczających Cię ludzi. To wszytko dzięki wpływom Marsa na Twój znak zodiaku.

Poczujesz się, jakbyś był w stanie osiągnąć wszystko. Dobrze jest taką pozytywną energię spożytkować, spędzając miło czas ze swoją rodziną. Najbliżsi naprawdę chcieliby czasem mieć Cię tylko dla siebie, więc nie odmawiaj i daj się im zobaczyć z tej wyjątkowo pozytywnej strony.

Na Twoje towarzystwo liczy jednak nie tylko rodzina, ale i znajomi. Dlatego może wygospodarujesz któryś wieczór specjalnie dla nich i wybierzesz się na szaloną imprezę? I nie ociągaj się, to naprawdę sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

W sferze zawodowej bez większych zmian i podobnie jak w przypadku najbliższych warto wykazać się pozytywnym myśleniem. Być może twoje entuzjastyczne podejście do pracy sprawi, że zaczniesz być doceniany przez szefa. Zarówno samotni spod znaku Panny, jak i ci, którzy są już w związkach, nie będą narzekać na nudę czy złe emocje, ale nie szykują im się też szczególnie emocjonujące znajomości czy chwile.