krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop Panna tygodniowy

sierpień 24 - wrzesień 22

To może być dla ciebie naprawdę pracowity tydzień. Wziąłeś na siebie zbyt dużo spraw, z którymi najpewniej trudno będzie ci sobie poradzić. Postaraj się uporządkować jakoś wszystko, co masz do zrobienia i zacznij od tego, z czego musisz się wywiązać najprędzej.

Pamiętaj, że w pracy nie jesteś skazany sam na siebie i możesz, a nawet powinieneś pracować zespołowo. Zaufaj nieco swoim współpracownikom i powierz im poszczególne zadania. Pozwoli ci to nieco odpocząć od natłoku spraw. Będziesz mógł wtedy zająć się najważniejszymi rzeczami, będąc spokojnym o całą resztę.

Sam środek tygodnia może cię nieco przytłoczyć. Prawdopodobnie usłyszysz od kogoś dosyć przykrą informację na temat kogoś bliskiego. Może cię to dosyć mocno zdenerwować, jednak zadbaj o to aby nie zawładnęły tobą emocje. Zbyt gwałtowna reakcja może przysporzyć ci kłopotów.

Wypróbuj swój sprawdzony sposób na pozbycie się napięcia. Postaraj się także wyładować wszelkie negatywne emocje poprzez wysiłek fizyczny. Ruch sprawi, że odetniesz się trochę od wszystkich dręczących cię myśli a po skończonym treningu będziesz zbyt zmęczony aby nadal się denerwować.

Zadbaj w tym tygodniu także o regularne i zdrowe posiłki. Taki, wydawałoby się zwykły element codziennego życia, może poprawić znacznie jego jakość. Dostarczając swojemu organizmowi tego, czego potrzebuje, poczujesz się znacznie lepiej we własnym ciele i szybciej poradzisz sobie z trudnościami na zewnątrz.

Koniec tygodnia przeznacz na leniuchowanie i postaraj się odprężyć po wytężonej pracy. Jakaś niewymagająca rozrywka może być tutaj świetnym zwieńczeniem tygodnia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu Słońce i Mars będą miały znaczny wpływ na Twoje samopoczucie. Będziesz przyjazny i pozytywnie nastawiony. To dobry czas na okazanie zainteresowania najbliższym i zaprezentowanie siebie z jak najlepszej strony.

Rusz się z domu i idź na koncert, do kina lub na imprezę. Wymyśl coś, co zapewni Tobie i Twoim znajomym dobrą zabawę. Nadchodzą dni, kiedy zdecydowanie tryskać będzie z Ciebie pozytywna energia. Podejdziesz z dobrym nastawieniem zarówno do wykonywanych przez siebie obowiązków, jak i otaczających Cię ludzi. To wszytko dzięki wpływom Marsa na Twój znak zodiaku.

Poczujesz się, jakbyś był w stanie osiągnąć wszystko. Dobrze jest taką pozytywną energię spożytkować, spędzając miło czas ze swoją rodziną. Najbliżsi naprawdę chcieliby czasem mieć Cię tylko dla siebie, więc nie odmawiaj i daj się im zobaczyć z tej wyjątkowo pozytywnej strony.

Na Twoje towarzystwo liczy jednak nie tylko rodzina, ale i znajomi. Dlatego może wygospodarujesz któryś wieczór specjalnie dla nich i wybierzesz się na szaloną imprezę? I nie ociągaj się, to naprawdę sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

W sferze zawodowej bez większych zmian i podobnie jak w przypadku najbliższych warto wykazać się pozytywnym myśleniem. Być może twoje entuzjastyczne podejście do pracy sprawi, że zaczniesz być doceniany przez szefa. Zarówno samotni spod znaku Panny, jak i ci, którzy są już w związkach, nie będą narzekać na nudę czy złe emocje, ale nie szykują im się też szczególnie emocjonujące znajomości czy chwile.