krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop Panna tygodniowy

sierpień 24 - wrzesień 22

To będzie ciężki, ale przynoszący duże korzyści tydzień. Twój wysiłek i wkład w końcu się opłaci i zobaczysz wreszcie efekty swojej pracy. Zyski prawdopodobnie przerosną twoje oczekiwania, dlatego będziesz z siebie bardzo zadowolony. Prawdopodobnie docenią cię także osoby, na których zdaniu bardzo ci zależało. Sam doszedłeś do wszystkiego, dlatego w pełni zasługujesz na wszystkie słowa uznania.

Koniec tygodnia prawdopodobnie spędzisz na świętowaniu w gronie najbliższych. Masz do tego pełne prawo, dlatego korzystaj z życia i ciesz się swoim sukcesem. Nie przesadź jednak z wydawaniem pieniędzy, ponieważ jeszcze nie zacząłeś zarabiać tyle, ile sobie założyłeś.

Poświęcasz się w ostatnim czasie głównie swojej karierze i brakuje ci czasu na jakiekolwiek relacje towarzyskie. Twoi znajomi narzekają na brak kontaktu z twojej strony i twoją nieobecność. Ty także, mimo swoich osiągnięć, czujesz się nieraz samotny i chciałbyś mieć kogoś u boku. Jednocześnie zamykasz się na nowe znajomości.

W tym tygodniu będziesz miał wreszcie szansę kogoś poznać. Musisz tylko być bardziej otwarty na ludzi i dać sobie szansę ich poznać. Twoja wybredność może nie być tu najbardziej wskazaną cechą. Zapomnij o przeszłości i żyj tym, co jest dzisiaj. Nie możesz na wszystko patrzeć przez pryzmat przeszłych wydarzeń. Nie zmienisz tego, a jeżeli coś ma cię spotkać w przyszłości to również nie będziesz w stanie tego przewidzieć. Po prostu daj się ponieść emocjom i kieruj się w wyborami bardziej sercem, a poczujesz się szczęśliwszy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu Słońce i Mars będą miały znaczny wpływ na Twoje samopoczucie. Będziesz przyjazny i pozytywnie nastawiony. To dobry czas na okazanie zainteresowania najbliższym i zaprezentowanie siebie z jak najlepszej strony.

Rusz się z domu i idź na koncert, do kina lub na imprezę. Wymyśl coś, co zapewni Tobie i Twoim znajomym dobrą zabawę. Nadchodzą dni, kiedy zdecydowanie tryskać będzie z Ciebie pozytywna energia. Podejdziesz z dobrym nastawieniem zarówno do wykonywanych przez siebie obowiązków, jak i otaczających Cię ludzi. To wszytko dzięki wpływom Marsa na Twój znak zodiaku.

Poczujesz się, jakbyś był w stanie osiągnąć wszystko. Dobrze jest taką pozytywną energię spożytkować, spędzając miło czas ze swoją rodziną. Najbliżsi naprawdę chcieliby czasem mieć Cię tylko dla siebie, więc nie odmawiaj i daj się im zobaczyć z tej wyjątkowo pozytywnej strony.

Na Twoje towarzystwo liczy jednak nie tylko rodzina, ale i znajomi. Dlatego może wygospodarujesz któryś wieczór specjalnie dla nich i wybierzesz się na szaloną imprezę? I nie ociągaj się, to naprawdę sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

W sferze zawodowej bez większych zmian i podobnie jak w przypadku najbliższych warto wykazać się pozytywnym myśleniem. Być może twoje entuzjastyczne podejście do pracy sprawi, że zaczniesz być doceniany przez szefa. Zarówno samotni spod znaku Panny, jak i ci, którzy są już w związkach, nie będą narzekać na nudę czy złe emocje, ale nie szykują im się też szczególnie emocjonujące znajomości czy chwile.