krzyż prawy krzyż lewy

Zegar śmierci - sprawdź kiedy jest twój koniec

Przez - 15 listopada 2017
45
Zegar śmierci - sprawdź kiedy jest twój koniec

Czy nie zastanawiałeś się kiedyś ile czasu do wykorzystania ci zostało? Jaka będzie data twojej śmierci? W jaki sposób umrzesz? W jakich okolicznościach? Czy zdążysz zrobić w życiu wszystko, co sobie zaplanowałeś?

Oczywiście, że to robiłeś. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zadał sobie to pytanie: "Kiedy umrę?"

Gdyby ludzie znali dokładną datę, być może byliby lepiej przygotowani na to co ma nadejść. Może udałoby im się zrealizować cele i marzenia w życiu w większym stopniu. Może zmniejszyłaby się ilość osób umierających z powodu różnych chorób, które byli w stanie uniknąć za życia. Mając świadomość tego, co nas zabija i widząc to realnym spojrzeniem, być może bylibyśmy w stanie zmienić swoje nawyki i uniknąć rychłej śmierci.

Jeżeli myślisz podobnie i również zastanawiasz się nad tym, co mógłbyś w swoim życiu zmienić bądź zrealizować do czasu swojego odejścia, jeżeli przede wszystkim rozmyślasz nad tym kiedy ono nastąpi... Zapraszamy cię do rozwiązania naszego testu "Zegar śmierci". Rozwiązując go, uzyskasz odpowiedź na jedno z najbardziej tajemniczych pytań ludzkości. Być może skłoni cię to do większej refleksji nad swoim życiem i postawienia sobie kolejnych pytań.

michał
Wróżbita Maciej 24 posty
Pisarz który tworzy merytoryczne teksty. Dzięki niemu zawsze dostaniecie najnowsze wiadomości, które na pewno wam się przydadzą a do tego odpisze jeszcze na nadesłane od Was wiadomości e-mail.