krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Może dzisiaj przydarzyć się w twoim życiu coś, czego zupełnie się nie spodziewasz. Może cię to trochę zdekoncentrować, ale mimo wszystko poradzisz sobie z każdym powierzonym ci zadaniem.

Nie przywiązuj tak dużej wagi do słów krytyki, które możesz dziś usłyszeć. Staraj się wyciągnąć z nich pewną lekcję i nie powielaj swoich błędów. Ci, którzy powinni docenić twoje starania, na pewno to zrobią.Staraj się dzisiaj nie robić nic nad wyraz. Prawdopodobnie będziesz miał do tego chęć i zapał, ale wymagania mogą przerosnąć twoje możliwości.

Nie bądź zbyt ambitny, bo taką postawą możesz zaszkodzić sobie wśród współpracowników. Pamiętaj, że to nie wyścig szczurów i każdy raczej stara się robić tyle, ile do niego należy. Wychodzenie przed szereg nigdy nie jest postrzegane pozytywnie, dlatego rozważ, czy nie bardziej zależy ci na dobrych relacjach z kolegami i koleżankami w pracy.

Postaraj się opanować swoje emocje. Wywołały one w twoim domu ostatnio niemałe zamieszanie. Postaraj się porozmawiać z bliskimi i wyjaśnić im swój ostatni nieco kiepski stan psychiczny. Na pewno zrozumieją twoją chwilę słabości. Tłumienie w sobie żalu nic tutaj nie pomoże, więc zdobądź się na odwagę i szczerze przyznaj się do błędu.

Poszukaj wsparcia w swoim partnerze. On już nieco przyzwyczaił się do twoich huśtawek emocjonalnych, co oczywiście nie oznacza, że w pełni je akceptuje. Rozważcie wspólnie, co mogłoby być dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji. Na dzisiejszy wieczór zaplanujcie wspólny wysiłek fizyczny. Pozwoli on rozładować stres i oczyścić organizm.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.