krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Nareszcie trochę dzisiaj odpoczniesz. Ostatnio jesteś w życiu bardzo zabiegany i w pewnych momentach już sam nie wiesz, dokąd to wszystko zmierza. Dzisiaj będziesz miał w końcu chwilę dla siebie.

Znajdziesz czas na właściwy odpoczynek i przemyślenia. Spróbuj poukładać sobie w głowie wszystkie plany i dotychczasowe osiągnięcia. Pozwoli ci to przygotować się na kolejne stawiane sobie zadania, z którymi poradzisz sobie praktycznie bez większych trudności.

Nie przywiązuj zbyt dużej wagi do tego, co się nie udało. Tak drobne niepowodzenia nie mają wpływu na wynik końcowy. Jesteś perfekcjonistą i lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale wiedz, że nie zawsze jest to możliwe do wykonania, a ludzie i tak nie zwracają uwagi na takie szczegóły.

Dzisiaj nie nadwyrężaj organizmu zbyt dużym wysiłkiem fizycznym. Po ostatniej aktywności zarówno twojemu ciału jak i psychice przyda się chwila lenistwa. Nikt nie będzie miał ci dzisiaj za złe, że masz ochotę odpocząć. Co więcej, szybko znajdziesz kompanów do wspólnego wypoczynku. Twoi bliscy chcieliby spędzać z tobą więcej czasu i nieustannie o niego zabiegają. Poświęć im dzisiaj trochę więcej uwagi niż zazwyczaj i spróbuj dowiedzieć się, co u nich słychać.

Warto też nadrobić zaległości ze znajomymi, spróbuj skontaktować się z nimi i umówić na spotkanie w najbliższych dniach. Może być to nieco utrudnione, ponieważ każdy z was ma już swoje życie, ale spróbuj zorganizować wspólne wyjście, na pewno wszyscy będą ci wdzięczni za inicjatywę i miło będzie przypomnieć sobie wspólne chwile.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.