krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Ludzie będą cię dzisiaj wielbić. Prawdopodobnie bardzo pomożesz komuś, kto nie widział już dla siebie żadnych szans w życiu. Będziesz dobrym motywatorem i uda ci się zmienić podejście tego człowieka zarówno do innych jak i samego siebie.

Sam też miałeś kiedyś podobny problem, dlatego zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno jest być osamotnionym w takim momencie życia. Czasem sama obecność drugiego człowieka wystarczy aby podnieść kogoś na duchu.

Bądź dzisiaj wyrozumiały, nawet jeżeli ludzie będą cię nieco przytłaczać. Musisz uświadomić sobie, że jesteś dla nich swego rodzaju autorytetem. Oczywiście, czasem potrzebujesz chwili dla siebie, jednak dzisiaj będziesz wyjątkowo potrzebny innym.

Prawdopodobnie twoi bliscy też będą mieli do załatwienia z tobą kilka spraw. Poświęć im wymagany czas i pozwól się wykorzystać. Niedługo twoje życie trochę się odmieni i nie będzie w nim już tyle przestrzeni dla innych. Wtedy będziesz mógł skupić się na sobie i swoich celach. Dzisiaj jedyne co dla siebie zrobisz to prawdopodobnie dobry posiłek i późnowieczorny relaks.

Postaraj się wieczorem znaleźć jeszcze trochę siły dla swojego partnera. Oboje będziecie po tym dniu dosyć wyczerpani, dlatego nawet wspólna kąpiel i drzemka będzie tutaj doskonałym pomysłem. Jesteście naprawdę zgraną i kochającą się parą, dlatego stawiacie sobie nawzajem na pierwszym miejscu. Nie musicie jednak codziennie organizować sobie specjalnie czasu. Wspólny wypoczynek też będzie formą jego spędzania. Pielęgnujcie ten związek, ponieważ ma on naprawdę solidne fundamenty, jakimi są wzajemne zaufanie i troska.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.