krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

O to, co się dzisiaj wydarzy, możesz mieć pretensje tylko i wyłącznie do samego siebie. Ostatnio zlekceważyłeś nieco swoje obowiązki i przez to narobiłeś sobie zaległości w pracy. Możesz mieć teraz bardzo dużo do nadrobienia, przez co naprzykrzysz się niektórym osobom w pracy. Uważaj, bo może być wśród nich ktoś, kto zechce wykorzystać ten fakt przeciwko tobie.

Postaraj się jak najszybciej uporać z wszystkimi zadaniami i zwracaj uwagę na to, żeby nie popełniać błędów, bo trudno je będzie później poprawić. Musisz zwiększyć tempo swojej pracy, chociaż nawet to może cię nie uchronić przed przykrymi konsekwencjami.

Twoja nieodpowiedzialność uwidacznia się ostatnio nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym. Jesteś trochę rozkojarzony i trudno ci się zorganizować. Masz do wykonania mnóstwo rzeczy a nie potrafisz poukładać tego w logiczną całość i podjąć się ich w odpowiednim czasie. Jest to spory problem, wynikający z twojego ostatniego rozchwiania emocjonalnego. Nie potrafisz poradzić sobie z sytuacją, która cię spotkała i nie miałeś nawet z kim o tym porozmawiać.

Skontaktuj się dzisiaj z bliską ci osobą i opowiedz o wszystkim, co leży ci na sercu. Jest to osoba, która na pewno będzie miała czas, żeby cię wysłuchać i wesprze dobrym słowem. Taka szczera rozmowa i możliwość wygadania się mogą pomóc Ci zmniejszyć napięcie i pozwolą poukładać sobie wszystko w głowie.

Postaraj się też zająć umysł jakimś zajęciem. Może to być sport, film, książka lub wszystko co będzie wymagało od ciebie pewnego zaangażowania ale jednocześnie pozwoli odpocząć od problemów.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.