krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

To będzie bardzo udany dzień. Odezwie się do ciebie stary znajomy i będzie miał propozycję nie do odrzucenia. To sprawi, że znacznie poprawi ci się humor. Ostatnio bywasz nieco osowiały, czego przyczyną może być nadmiar żmudnych obowiązków. Postaraj się wykorzystać ten dzień jak najlepiej i dziel się swoją radością z bliskimi.

Staraj się dzisiaj nie przechwalać w pracy i współpracuj z innymi. Prawdopodobnie ktoś ma na ciebie oko i może chcieć przekazać wyżej informacje na temat twojego poświęcenia w pracy. Zachowuj się normalnie, jednak uważaj na to co mówisz i komu, bo może to zostać wykorzystane przeciwko tobie.

Zafunduj sobie dzisiaj ulubiony obiad i postaraj się spędzić trochę czasu ze swoim partnerem. Już od dłuższego czasu nie możecie znaleźć chwili tylko dla siebie nawzajem, więc jest to idealny czas aby się sobą nacieszyć. Zaskocz go jakoś i zabierz w miejsce, w którym jeszcze nigdy nie byliście. Może spróbuj odnaleźć coś związanego z jego zainteresowaniami. Będzie zachwycony twoim pomysłem i wspólnie spędzicie bardzo miły czas.

Zadbaj też o rozmowę z przyjacielem, prawdopodobnie oczekuje on kontaktu od ciebie. Będzie miał ci coś ważnego do powiedzenia, dlatego cierpliwie go wysłuchaj i postaraj się zrozumieć jego punkt widzenia. Wskaż mu właściwą drogę, której sam byś nie żałował. Jest to osoba, która bardzo na tobie polega, więc postaraj się jej nie zawieść.

Pomyśl w tym dniu także o sobie i wieczorem zrelaksuj się przy tym, co lubisz najbardziej. Będziesz miał trochę czasu dla siebie, dlatego odpocznij i zregeneruj siły na nowy dzień.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.