krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Staraj się dobrze przemyśleć wszystkie decyzje, które musisz dzisiaj podjąć, bo nieprzemyślane mogą Cię słono kosztować. Nie będziesz dzisiaj w najlepszej formie psychicznej, lecz ukochana osoba szybko poprawi Twoje samopoczucie. Zażyj trochę ruchu, ćwiczenia fizyczne pozwolą Ci zwalczyć stres.

Gwiazdy dzisiaj mogą urodzonym pod tym znakiem płatać figle. Dlatego, jeżeli musisz podejmować dziś jakiekolwiek ważne decyzje, staraj się je najpierw dokładnie przemyśleć. Podejmowanie ich pod wpływem impulsu czy chwili, niekoniecznie mogą przynieść dobre skutki, a wręcz przeciwnie, zła decyzja może mieć znaczący, negatywny wpływ na Twoją przyszłość.

Twoje samopoczucie będzie dziś raczej nieciekawe. Możesz mieć wrażenie, że nie wszytko idzie po Twojej myśli, no i niestety cały dzień raczej będzie doskwierać ci obniżenie humoru, jak i potencjału. Ale od czego są najbliżsi?

W związkach mogą liczyć na swojego partnera i dzięki jego działaniu poczuć się o wiele lepiej. Jeżeli nie masz drugiej połówki, może okazać się, że ktoś inny, bliski jest w stanie zaoferować Ci nieco rozrywki dla poprawy samopoczucia.

Ponadto dzisiaj przyda Ci się trochę ruchu. Postaw na aktywność fizyczną, która pozwoli na lekkie zmęczenie się i wyrzucenie z siebie złych emocji. Możesz wyjść na długi spacer, a jeżeli aura nie jest odpowiednia, zaordynuj sobie kilka podstawowych ćwiczeń. Nieco wysiłku podniesie ci poziom hormonów szczęścia, a co za tym idzie, sprawi, iż poczujesz się nieco bardziej zrelaksowany.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.