krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Jeżeli masz taką możliwość, lepiej nie ruszaj się dzisiaj z domu. Gwiazdy dla tego znaku na dzień dzisiejszy przepowiadają nieszczęście. Nie będzie to dzień właściwy na podejmowanie poważnych decyzji. Musisz ograniczyć swoje działania do minimum.

Najlepiej jeżeli w tym dniu skupisz się tylko na sobie. Możesz poświęcić się pracy w domu, w ogrodzie lub porządkom. Najlepiej w tym dniu będzie ci się pracowało w samotności.

Niestety wdając się dzisiaj w dyskusję, możesz rozdmuchać trwający od lat konflikt z pewnymi osobami. Staraj się raczej unikać sprzeczek i wykonywać sumiennie swoje obowiązki aby nikt nie miał do ciebie pretensji. Bliska ci osoba będzie próbowała wyładować na tobie swoją frustrację. Nie daj się obrażać, ale wesprzyj ją, ponieważ prawdopodobnie potrzebuje ona twojej pomocy.

Również niewskazane są dzisiaj spotkania z rodziną, dlatego jeżeli miałeś jakieś w planach, przełóż je na inny dzień.

Bardzo produktywna będzie dzisiaj za to twoja praca. Skupisz się na tym, co sobie zamierzyłeś i wykonasz wszystkie zaplanowane od dłuższego czasu zadania. Po wszystkim będziesz niesamowicie zmęczony ale dumny z siebie i zadowolony z efektu. Postaraj się zmobilizować do działania i nie myśleć o tym wszystkim, co do tej pory cię rozpraszało.

Miej oczy dookoła głowy, bo w twoim najbliższym kręgu znajomych prawdopodobnie jest osoba, która życzy ci bardzo źle. Może zauważyłeś ostatnio coś podejrzanego w zachowaniu jednej z osób? Nie daj się sprowokować, gdyż prawdopodobnie osoba ta czegoś ci zazdrości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.