krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Będziesz miał dzisiaj zapracowany dzień. Sporo sobie zaplanowałeś, a dodatkowo w pracy otrzymasz kolejną porcję zadań. Jeżeli nic nie będzie cię rozpraszać, świetnie poradzisz sobie nawet z takim natłokiem obowiązków. Postaraj się skupić na zadaniu i nie zajmować się pobocznymi sprawami.

Rozmowy ze współpracownikami także muszą poczekać, bo dzisiaj prawie wszyscy czegoś będą od ciebie chcieli. Pracujesz na siebie i po cichu liczysz na awans lub chociaż jakąś premię, dlatego musisz pokazać swoim przełożonym, że rzeczywiście na to zasługujesz.

Możesz być dzisiaj nieco skołowany, bo przez ostatnie dni nie działo się zbyt wiele w twoim życiu. Odczuwałeś już nawet pewnego rodzaju zastój i nudę. Dzisiaj nie masz na co narzekać, ponieważ prawdopodobnie nie będziesz miał czasu usiąść w miejscu. Po pracy także czeka cię wypełnione różnymi sprawami popołudnie.

Gdy wreszcie uda ci się ze wszystkim uporać, będziesz miał wreszcie chwilę dla siebie. Prawdopodobnie wykorzystasz ją na drobne porządki lub inne prace domowe, dlatego odpoczniesz dopiero późnym wieczorem.

Przed pójściem spać zafunduj sobie dawkę rozrywki. Spróbuj namówić swojego partnera na wspólne oglądanie jakiejś kultowej komedii, przy której nieco się rozluźnisz. Nie zadręczaj się już przemyśleniami odnośnie kolejnych dni. Daj szansę życiu toczyć się w swoim tempie. Nie musisz nad wszystkim panować aby być szczęśliwym. Czasem to nieprzewidywalne koleje losu sprawiają, że nasz życie jest tak barwne. Dlatego oderwij myśli od konkretnych planów i postaraj się więcej marzyć.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.