krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Zwróć dzisiaj większą uwagę na swoje ciało. Prawdopodobnie będzie cię ono o czymś alarmować. Nie bagatelizuj wszelkich dolegliwości zdrowotnych, bo mogą się one przekształcić w coś naprawdę poważnego. Jeżeli odczujesz jakiś dyskomfort, lepiej zgłoś się do lekarza w celu wykluczenia poważniejszych schorzeń. Być może okaże się, że jest to chwilowa i nieszkodliwa dolegliwość. Uspokoisz tym siebie i bliskich, którzy także się o ciebie martwią.

Pomyśl nad spędzeniem większej ilości czasu z rodziną. Zaplanujcie wspólny wyjazd, nawet kilkudniowy. Postarajcie się cieszyć swoim towarzystwem i powspominać dawne lata. Wszyscy jesteście teraz dosyć zabiegani i każdy z was zajęty jest własnym życiem, dlatego nie często macie okazję spotkać się w większym gronie. Postaraj się wygospodarować trochę czasu na to aby móc się z nimi spotkać.

Spróbuj także więcej uwagi poświęcić swojemu partnerowi. Jest mu przykro, że nie masz ostatnio czasu na dzielenie z nim wspólnych zainteresowań. Jest to dosyć istotna kwestia w waszym związku, dlatego postaraj się wynagrodzić mu jakąś swoją ostatnią nieobecność. On stara się być wyrozumiały i wspiera cię, jak tylko może w twoich dokonaniach, jednak miej na uwadze, że też potrzebuje czasem twojego wsparcia i rozmowy.

Uważaj na pewne osoby, które próbują zbliżyć się do twojego partnera. Prawdopodobnie chcą one wykorzystać waszą chwilową słabość i popsuć waszą relację. Szczera rozmowa na ten temat powinna wyjaśnić sytuację między wami. Zwróć na to uwagę swojego partnera, bo może on dać się wplątać w jakąś psychologiczną grę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.