krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Nie wchodź dzisiaj w drogę swoim wrogom, bo może się okazać, że masz ich naprawdę sporo. Ludzie ostatnio uwzięli się na ciebie i o wszystko mają tylko pretensje. Jednak zastanów się, czy przypadkiem nie mają oni trochę racji.

Nieco rozleniwiłeś się ostatnio w pracy i nie przykładałeś się do swoich obowiązków tak, jak powinieneś. Masz tego świadomość, a jednocześnie lekceważysz wszystkie istotne sprawy. Pomyśl nad tym, czy nie potrzebujesz jakiegoś dłuższego odpoczynku lub zmiany pracy. Bardzo prawdopodobne, że wypaliłeś się już na swoim stanowisku i praca nie przynosi ci żadnej satysfakcji. Być może powinieneś tym razem poszukać pracy mniej obciążającej psychicznie.

Jednak nie tylko ludzie w pracy mają cię dość. Zaniedbujesz ostatnio wszelkie relacje, nie wykluczając z tego swojego związku. Zastanów się, czy traktujesz swojego partnera z należytym szacunkiem i czy zasłużył sobie na takie traktowanie. Jeżeli nie jesteś pewny swoich uczuć, może warto wreszcie wyłożyć karty na stół i szczerze o tym porozmawiać. Życie w kłamstwie i ciągłe dawanie nadziei nie wróży niczego dobrego w waszej wspólnej przyszłości. Miej świadomość tego, że ranisz drugą osobę, zaspokajając tylko i wyłącznie własne potrzeby.

Rodzina także ma do ciebie żal o to, że od dłuższego czasu nie utrzymujesz z nimi kontaktu. Może warto byłoby ich odwiedzić lub chociaż wykonać kilka telefonów. Nie interesując się tym, co słychać u najbliższych możesz w pewnym czasie bardzo niemile się zaskoczyć, gdy okaże się, że nie masz już z kim porozmawiać ani się spotkać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.