krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

To będzie naprawdę dobry dzień. Jeżeli od jakiegoś czasu wahasz się z podjęciem pewnej ważnej decyzji, dzisiaj nadszedł moment, w którym zdecydujesz i będziesz zadowolony ze swojego wyboru.

To, co zaplanowałeś sobie do zrobienia, uda się i inni docenią wreszcie twoją pracę i poświęcenie. Ten dzień sprzyja wszelkim przedsięwzięciom, dlatego jeżeli z tyłu głowy narodził ci się jakiś pomysł, spróbuj rozpatrzyć dzisiaj wszystkie opcje.W pracy możesz spodziewać się pochwał, ale jednak wyrównają się one z wymaganiami. Nie zwalniaj więc tempa i postaraj się pokazać z jak najlepszej strony, a zostanie to wynagrodzone.

Ktoś będzie chciał się dzisiaj z tobą spotkać. Prawdopodobnie będziesz bardzo zaskoczony tą propozycją. W niedalekiej przyszłości może się jednak okazać, że warto utrzymywać pewne kontakty i ta osoba będzie w stanie ci w czymś pomóc. Nie wybiegaj jednak myślami zbyt daleko, ponieważ możesz przegapić przez to swoje aktualne dokonania. Ciesz się tym, co już osiągnąłeś i pozwól innym cieszyć się tym razem z tobą.

Porozmawiaj ze swoim partnerem, prawdopodobnie czuje się on ostatnio nieco odtrącony i samotny. Zacznij uwzględniać go w swoim życiu, bo on bardzo się stara ci zaimponować. Pamiętaj, że dobre kontakty z bliskimi są potrzebne w życiu i czasem warto odwiedzić rodzinę, nawet bez zapowiedzi. Spróbuj znaleźć na to trochę czasu, ponieważ w życiu liczy się nie tylko kariera i sukcesy zawodowe. Spróbuj więcej myśleć o ludziach, którymi się otaczasz, a na pewno to docenią.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.