krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Daj sobie dziś szansę rozwinąć skrzydła. Ostatnio nieco wycofałeś się z życia społecznego i zrezygnowałeś z wszelkiej aktywności. Podejmij ryzyko dobrej zabawy i daj się namówić znajomym na ten szalony pomysł, który ostatnio ci przedstawili.

Miej świadomość tego, ze zależy im na twojej obecności i tylko tobie samemu wydaje się, że nikt o ciebie nie zabiega. Tak naprawdę sam zacząłeś nieco odpychać od siebie ludzi. Zastanów się nad tym, czy odpowiada ci takie życie samotnika, bo chyba ostatnio nie jesteś zbyt szczęśliwy mimo osiąganych sukcesów.

W pracy ze wszystkim wyrabiasz się na czas i szef jest z ciebie zadowolony. Dobry kontakt, chociaż z większością bardzo neutralny masz także wśród współpracowników. Może warto pomyśleć o jakimś odpoczynku od pracy. Kilkudniowy urlop dobrze ci zrobi, a szef na pewno nie będzie miał nic przeciwko tego, żeby dać ci wolne. Wykorzystaj dobrze ten czas.

Może właśnie wspólne wyjście z przyjaciółmi będzie dobrą okazją do poznania kogoś. Od pewnego czasu myślisz przecież o stabilizacji w życiu i ułożeniu sobie go w towarzystwie tej odpowiedniej osoby. Niestety partnera nie da się znaleźć, siedząc w domu i narzekając.

Twoja rodzina jest tego samego zdania i mimo tego, że masz już trochę dość ich wywodów na temat miłości i zakładania rodziny, to wiesz, że jednak mają trochę racji. Pamiętaj, ze są to ludzie, którzy nie życzą ci źle i zaakceptują każdą twoją życiową decyzję, byleby sprawiała ci ona radość. Postaraj się im nieco odwdzięczyć za troskę i następnym razem to ty odwiedź swoich bliskich lub skontaktuj się i zapytaj, co u nich.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.