krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Dzisiaj możesz odczuwać przemęczenie po ostatnich dosyć ciężkich dniach. Byłeś ostatnio bardzo zdeterminowany aby dokończyć wszystko, co sobie zaplanowałeś i nie miałeś za bardzo czasu na odpoczynek. Postaraj się dzisiaj nieco odpuścić. Udało ci się w większości zrealizować to, co sobie założyłeś, dlatego możesz być z siebie dumny i pozwolić sobie na odpoczynek.

Żadne terminy cię już nie gonią, dlatego spokojnie i bez nerwów wykonasz to, co konieczne na dzisiaj i będziesz mógł poświęcić więcej czasu sobie i bliskim. Twoja rodzina tylko czeka aż wreszcie będą mogli spędzić z tobą więcej czasu. Postaraj się dać im to, czego potrzebują, jednak nie bierz na siebie odpowiedzialności organizowania wszystkim czasu. Po prostu przyjmij to, co mają ci do zaoferowania i bawcie się dobrze w swoim gronie.

Twój partner także walczy o ciebie i będzie starał się czymś cię zaskoczyć. Nawet jeżeli niespodzianka nie do końca mu się uda, nie krytykuj tego, co dla ciebie przygotował, gdyż możesz go tym bardzo zranić. Przyjmij to, co ma ci do zaoferowania i doceń jego starania. Pamiętaj, że jest to osoba, która nieustannie wspiera cię we wszystkim, co robisz i najbardziej ze wszystkich zależy jej na twoim szczęściu. Okaż jej wdzięczność i doceń to, jak stara się ciebie zadowolić.

Prawdopodobnie będziesz miał dzisiaj szansę odwdzięczyć się komuś za coś, co otrzymałeś od niego już dawno temu. Ta osoba nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że byłeś jej coś winien, dlatego uspokoisz tym prawdopodobnie jedynie swoje sumienie a ona będzie ci po prostu wdzięczna.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.