krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Będziesz dzisiaj pobudzony do działania i bardzo kreatywny. Uda ci się nawet zrealizować kilka pomysłów, jeżeli zachęcisz do współpracy również inne osoby.

Nie będzie to łatwe zadanie, ale gdy już uda ci się ich namówić, będą ci dziękować za świetną zabawę i chwalić cały projekt. Niewykluczone, że doceni cię dzisiaj również szef. Masz szansę pokazać się ze swojej najlepszej strony, dlatego postaraj się tego nie zmarnować.

Znajomi będą próbowali namówić cię dzisiaj na coś, do czego nie jesteś do końca przekonany. Może tym razem warto będzie zaryzykować i spróbować swoich sił. Tak naprawdę nic nie tracisz, a możesz zyskać naprawdę cenne doświadczenie.

Twój związek znalazł się aktualnie chyba w najlepszym momencie jego trwania. Niezwykle macie się ku sobie i mimo tego, że czasem się posprzeczacie, potraficie sobie wybaczyć i dojść do kompromisu. Twój partner bardzo o ciebie dba i powinieneś doceniać bardziej to, co dla ciebie robi. Ze względu na twoją osobowość, czasem brakuje mu potwierdzenia, że wszystko między wami jest w porządku, ale powoli zaczyna się do tego przyzwyczajać.

Jeżeli jesteś aktualnie sam i dopiero poszukujesz swojej drugiej połówki, wiedz, że nadszedł najlepszy czas w twoim życiu na znalezienie kogoś. Udało ci się wreszcie osiągnąć w życiu względną równowagę i jesteś w stanie teraz poświęcić się drugiej osobie.

Będziesz miał niedługo wiele okazji aby kogoś poznać, dlatego nie zamykaj się na nowe znajomości i nie osądzaj ludzi po okładce, ponieważ może okazać się, że wśród nich będzie ktoś idealny dla ciebie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.