krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Spotkają cię dzisiaj pewne przykrości. Niestety nie jesteś w stanie tego uniknąć ani temu zapobiec. Zdarzają się w życiu czasem takie dni, w których wszystko zdaje się być przeciwko nam. Niestety musisz się z tym pogodzić i postarać się jakoś przetrwać ten dzień.

Prawdopodobnie staną dziś na twojej drodze ludzie, którzy nie będą ci zbyt przychylni. Nie możesz dać im satysfakcji, że zdołali cię złamać. Postaraj się nie poddawać i zmierzyć się z nimi. Masz pewną przewagę, którą możesz wykorzystać. Postara się nie wszczynać konfliktów i załatwić to profesjonalnie.

Prawdopodobnie będziesz miał spore trudności z wykonaniem pewnych zadań w pracy. Może to być związane z przemęczeniem i niezbyt pocieszającymi informacjami, które ostatnio do ciebie dotarły. Spróbuj nie zadręczać się negatywnymi myślami i poszukaj wsparcia u swoich najbliższych.

Twój partner bardzo stara się ci pomóc, dlatego doceń to i nie miej mu za złe tego, że nie zawsze jego pomoc jest trafiona. Po prostu przyjmij to, co ma ci do zaoferowania i spróbuj posłuchać jego propozycji rozwiązania twoich problemów.

Możesz być nieco zaskoczony, ale ktoś, po kim się tego w ogóle nie spodziewasz, zainteresuje się tym, co u ciebie i również będzie chciał jakoś ci pomóc. Nie odpychaj ludzi od siebie, postaraj się chociaż wysłuchać tego, co mają do powiedzenia.

Dzisiaj jest dobry dzień na wszelkie szczere rozmowy, dlatego wykorzystaj ten czas wśród zaufanych osób. Dzisiaj to nie ty musisz myśleć o innych, ale tym razem oni zainteresują się tobą.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.