krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Bardzo dużo spraw będziesz miał dzisiaj na głowie. Prawdopodobnie nadmiar obowiązków i zaległości z nimi związanych trochę cię przytłoczy. W pewnym momencie możesz poczuć, że ilość spraw do załatwienia cię przerasta i dłużej nie dasz rady.

Nie bój się poprosić o pomoc. W ostatnim czasie zbyt dużo problemów w twoim życiu nałożyło się na siebie. Nic dziwnego, że stałeś się wobec nich nieco bezsilny. Pamiętaj, że masz wsparcie w swoich kolegach z pracy, z którymi świetnie się dogadujesz, dlatego w każdym momencie możesz wśród nich poszukać pomocnika. Jesteś osobą, która nie lubi prosić o pomoc, ale dzisiaj raczej nie będziesz miał wyjścia. Inaczej wyjdzie na jaw, że jesteś mocno w tyle.

Po pracy pozwól sobie odpocząć. W domu zawsze jest coś do zrobienia, ale może to chwilę poczekać. Musisz znaleźć chwilę dla siebie i uciąć sobie krótką drzemkę. Pozwoli ona trochę zregenerować organizm do dalszej pracy. Nie przemęczaj się jednak i nie rób nic na siłę.

Pamiętaj, że nie tylko na tobie spoczywa obowiązek utrzymania domu. Omów tę kwestię ze swoim partnerem i podzielcie się zadaniami. Każde z was pracuje i po pracy często jest zmęczone, ale robiąc coś wspólnie, szybciej się z tym uporacie i więcej czasu pozostanie na odpoczynek w swoim towarzystwie.

Dzielenie się obowiązkami jest dojrzałą funkcją zdrowego związku i może jedynie zbliżyć was do siebie. Usiądźcie dzisiaj i ustalcie, czym możecie zająć się osobno, a co warto byłoby robić razem. Plan jest podstawą działania, dlatego ważne jest, żeby każde z was wiedziało dokładnie, co leży w zakresie jej obowiązków.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.