krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Ten dzień będzie dla ciebie pewnego rodzaju odskocznią od codziennych spraw. Prawdopodobnie wydarzy się w nim coś niespodziewanego i bardzo przyjemnie cię zaskoczy.

Będziesz miał w końcu trochę czasu dla siebie i bliskich, bo nareszcie uda ci się załatwić wszystkie bieżące sprawy, które ostatnio spędzały ci sen z powiek. Oderwiesz umysł także od codziennych obowiązków i zmartwień, ponieważ w końcu zauważysz efekty swojej wytężonej pracy. Na przyszłość, staraj się tak nie przejmować tym, że coś może pójść nie tak, ponieważ zawsze świetnie radzisz sobie ze wszystkimi zadaniami, a zamartwianie nic tutaj nie pomoże, tylko pogorszy twoje samopoczucie.

Dzisiejszy dzień jest doskonałą okazją do spotkania się ze znajomymi. Skontaktuj się z paczką przyjaciół i wspólnie zorganizujcie jakieś wyjście do kina lub spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Świetnym pomysłem będzie wycieczka rowerowa lub inny aktywny wypoczynek.Twoje życie miłosne kwitnie. Mimo, że możesz tego nie dostrzegać, druga połówka szaleje za tobą. Otwórz się na jej uczucia, a przekonasz się że naprawdę jesteś w jej oczach wyjątkową osobą.

Wszyscy samotnicy spod tego znaku zodiaku będą mieli okazję wreszcie się do kogoś zbliżyć. Prawdopodobnie będzie to osoba, którą znasz już od dłuższego czasu, ale nigdy nie postrzegałeś jej jako obiektu miłosnego zainteresowania. Daj temu szansę, a być może okaże się, że przegapiłeś szansę na piękny związek, tracąc czas na rozglądanie się wokoło. Nic jednak straconego, ponieważ właśnie teraz jest okazja do nadrobienia tego wszystkiego.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.