krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Musisz mieć bardziej pozytywne nastawienie do świata. To, że niektórzy ludzie nie są do ciebie nastawieni zbyt przychylnie, wcale nie znaczy, że większość z nich taka jest. Nie możesz wszystkich na świecie postrzegać przez pryzmat tego, co spotkało cię kiedyś. Musisz odłożyć na bok sprawy z przeszłości i zacząć myśleć o swoim przyszłym życiu. Patrząc na to, co było kiedyś nigdy nie będziesz w stanie ruszyć do przodu.

Dzisiaj jest świetna okazja do tego, żeby wyjść do ludzi i nawiązać nowe znajomości. Pozwól wyciągnąć się na miasto lub sam zorganizuj jakieś wspólne wyjście z paczką przyjaciół. Ich towarzystwo naładuje cię pozytywną energią i powinieneś z tego korzystać, ile się da.

Nie przepracowuj się dzisiaj, nie masz nic pilnego do zrobienia, wiec wystarczy, że wykonasz tylko to, co konieczne. Nie musisz dzisiaj nikomu udowadniać swojej ambicji i zapału do pracy. Już ostatnio ktoś cię w tym względzie docenił.

Postaraj się natomiast zbliżyć nieco do swoich współpracowników. Twoje zachowanie może ich nieco zaskoczyć, ale spróbuj nawiązać z nimi koleżeńską relację. Nie musicie się sobie zwierzać i przyjaźnić, ale warto aby atmosfera w firmie, w której spędzasz ostatnio większość swojego życia, była przyjazna. Może zaproponuj im jakieś integracyjne wyjście w najbliższym czasie? Ten pomysł może spotkać się dużą przychylnością.

Skontaktuj się dzisiaj ze swoimi najbliższymi. Będą mieli oni do ciebie pewną sprawę, którą prawdopodobnie bez problemu uda ci się załatwić. Będziesz miał okazję odwdzięczyć się z to, co oni dla ciebie zrobili.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.