krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Skup się dzisiaj na swojej osobie. Ostatnio za bardzo poświęcasz się wszystkim innym i trochę zaniedbałeś swoje obowiązki i potrzeby. Jesteś przemęczony i niewyspany, co może przełożyć się na twoją efektywność w pracy.

Szef będzie miał ci za złe, że nie wyrabiasz się ze wszystkim na czas, mimo tego że sam prosił cię o pomoc w innym zadaniu. Nie bierz wszystkiego zbyt do siebie. On może mieć po prostu gorszy dzień, a tobie bez problemu uda się wszystko nadrobić.

Musisz jedynie postarać się nie rozpraszać mniej ważnymi rzeczami i odmówić udzielenia pomocy współpracownikom. Nie stracisz przez to w ich oczach, dlatego wykonaj spokojnie wszystkie swoje zadania i nie przejmuj się utratą znajomych.

Masz poza pracą jeszcze paczkę swoich zaufanych przyjaciół, na których w każdej chwili możesz liczyć. Postaraj się spotkać z nimi w najbliższym czasie. Jedno z nich może mieć całkiem ciekawą propozycję, która cię zaintryguje.

Daj swojemu partnerowi nieco więcej swobody. Spędzacie ze sobą mnóstwo czasu i wynika to z dzielenia tych samych zainteresowań, jednak on może czuć się ostatnio nieco przytłoczony twoją osobą. Porozmawiaj z nim szczerze na ten temat i zapytaj, czy odpowiada mu taki układ. Może się okazać, że on wcale nie narzeka, ale jednak w głębi chciałby mieć trochę więcej przestrzeni dla siebie.

Ktoś z twojej rodziny może zgłosić się do ciebie z pewną sprawą. Znajdź chwilę na wysłuchanie go, ponieważ kwestia może dotyczyć cię osobiście. Nie martw się jednak na zapas, nie będzie to prawdopodobnie jedna z tych złych wiadomości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.