krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Nareszcie twój los ma szansę się odmienić. Dzisiaj nadarzy się w twoim życiu pewna okazja, która może wywołać rewolucję i całkowicie odmienić twoje życie, jeżeli tyko zdecydujesz się podjąć ryzyko.

Zastanów się jednak dobrze, ponieważ wiele możesz stracić, jednocześnie mając szansę na uzyskanie jeszcze więcej. Zmiany w naszym życiu są dobre, jednak najczęściej zupełnie się ich nie spodziewamy. Musisz wiedzieć, czy jesteś gotów na takie zmiany, czy jednak zadowala cię to, co osiągnąłeś w życiu do tej pory i niczego nie chcesz w tej chwili zmieniać.

Pamiętaj też, że może to wpłynąć na twoje relacje z bliskimi. Oczywiście kieruj się głównie własnymi przeczuciami i pragnieniami, jednak wysłuchaj rad ważnych w twoim życiu osób, gdyż mogą one mieć sporo racji. Przedyskutuj sprawę ze swoim partnerem i uwzględnij go w swoich planach, ponieważ w przeciwnym razie, może poczuć się odtrącony i mało dla ciebie ważny. Jest to przecież osoba, na której zależy ci najbardziej, więc miej na uwadze również jego szczęście i staraj się go nie zranić.

Nie zapominaj także o swoim życiu zawodowym i pozycji, którą już osiągnąłeś. Dopóki nie podejmiesz ostatecznej decyzji, nie dawaj po sobie znać, że coś jest nie tak. W pracy zachowuj się jak zwykle, rzetelnie wypełniaj swoje obowiązki i raczej nie chwal się kolegom i koleżankom, że widzisz jakąś alternatywę swojej przyszłości poza tą firmą. Takie wieści bardzo szybko się roznoszą i nawet się nie obejrzysz, a informacja dotrze do twojego szefa, który może chcieć to w jakiś sposób wykorzystać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.