krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Przygotuj się na bardzo męczący dzień. Wydarzenia z ostatnich dni skumulują się z dodatkowymi problemami i możesz w pewnym momencie poczuć, że nie dajesz rady wszystkiego opanować.

Niestety nie nadążałeś ostatnio za tym co, dzieje się w twoim życiu. Oczywiście nie jest to tylko i wyłącznie twoja wina, bo wiesz że przyczynili się do tego nieprzychylni ci ludzie.Spróbuj poprosić o pomoc przyjaciela. Jeżeli nie będzie w stanie cię wesprzeć, to chociaż podpowie ci, jak sobie to wszystko poukładać.

Szczera rozmowa w kryzysowych sytuacjach zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Miej na uwadze to, że nie jesteś sam z wszystkimi problemami i nie ma sytuacji bez wyjścia. Przypomnij sobie, jak radziłeś sobie, kiedy bywało dużo gorzej. Masz mocny charakter, dzięki czemu udaje ci się wydostać nawet z najgorszych kłopotów. Niech nie opuszcza cię determinacja i wiara w lepsze jutro, ponieważ pozostając w miejscu, możesz tylko pogorszyć swoją sytuację.

Możesz poszukać wsparcia w rodzinie, mimo tego, że ostatnio nie układa się miedzy wami zbyt dobrze. Dla nich zawsze będziesz bliską osobą i jeżeli tylko będą mogli, pomogą ci w potrzebie.Staraj się mimo wszystko nie myśleć tylko o sobie. Są wokół ciebie ludzie, którzy także potrzebują wsparcia, a jednak go od ciebie nie dostają.

Musisz uważniej słuchać tego, co ludzie do ciebie mówią. Nieraz największy smutek i prośba o wsparcie ukryte są między wierszami. Pamiętaj, że tobie ludzie starają się pomagać nawet wtedy, kiedy sami źle radzą sobie w życiu, staraj się odwdzięczyć im się tym samym.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.