krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Planety nie działają dzisiaj na Twoją korzyść. Z tego względu łatwo będzie o stres i pomyłki, więc bądź ostrożny i skup się na tym, co musisz zrobić.

Nie planuj na ten dzień nowych przedsięwzięć ze względu na to, że współpraca z innymi będzie dzisiaj znacznie utrudniona. Uważaj w pracy, nieprzychylne Ci osoby będą starały się rzucić Ci kłody pod nogi.

Gwiazdy są dla Ciebie dziś wyjątkowo niekorzystne. Przez ich układ będziesz cały dzień odczuwał duży stres, presję a co za tym idzie, zwiększy się ryzyko popełniania przez Ciebie błędów, nawet w codziennych, rutynowych czynnościach. Dlatego, jeżeli nie chcesz żałować później jakichś niedociągnięć i pomyłek, skup się wyjątkowo mocno na wykonywanej przez ciebie pracy, nawet jeżeli będzie wydawała Ci się trywialna i niewymagająca uwagi.

Biorąc pod uwagę duży deficyt uwagi, jaki będzie ci dziś doskwierał, nie planuj podejmowania ważnych decyzji, rozpoczynania nowych przedsięwzięć czy nawet zadań wymagających pracy w zorganizowanej grupie, gdyż może okazać się to znacznie utrudnione, a skutki tego, niekoniecznie pozytywne.

Na dodatek w zawodowym otoczeniu znajduje się ktoś, kto zauważy Twoje dzisiejsze roztargnienie i spróbuje wykorzystać je przeciwko Tobie. Uważaj na tę osobę, szczególnie, że dzisiaj ma ona znacznie łatwiejsze zadania, próbując Ci zaszkodzić. Pocieszający może wydawać się fakt, że dzisiejszy dzień będzie utrudniony raczej wyłącznie na płaszczyźnie zawodowej. W sferze uczuć nie powinno wydarzyć się nic niepokojącego.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.