krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew dzienny

lipiec 23 - sierpień 23

Możesz mieć dzisiaj naprawdę podły humor. Przez cały dzień będziesz podenerwowany i stale coś będzie cię irytować. Spróbuj poskromić emocje i nie wyżywać swojej frustracji na innych, niczemu winnych ludziach. Tak naprawdę to nie ludzie będą cię wkurzać, tylko twoje własne błędy. Musisz postępować nieco bardziej rozważnie i następnym razem dobrze zastanowić się, zanim podejmiesz jakąś ryzykowną decyzję.

Nie wszystkie wybory, jakich dokonałeś w życiu były słuszne i nie wszystkie doprowadzą cię do sukcesu. Musisz pogodzić się z porażką i ruszyć dalej. Stanie w miejscu i roztrząsanie tego, co poszło nie tak, nie jest najlepszym pomysłem. Następnym razem będziesz wiedział, jakich błędów nie popełnić aby znów nie znaleźć się w tym samym miejscu, co teraz.

Nie możesz także obwiniać swoich bliskich, za to co dzieje się aktualnie w twoim życiu. To ty nim kierujesz i sam świadomie podejmujesz decyzje, dlatego musisz pogodzić się z tym, że niektóre z nich nie będą trafne.

Twój partner może mieć ci za złe, że obwiniasz go o całą sytuację. Najlepiej, jeżeli szczerze z nim porozmawiasz i przyznasz, że właściwie nie radzisz sobie ze swoimi emocjami. On na pewno zrozumie twoją postawę i pomoże ci ruszyć z miejsca.

Postaraj się sam podjąć jakieś działania w celu zredukowania nagromadzonego stresu. Pomyśl o aktywności fizycznej. Jazda na rowerze, bieganie lub siłownia bardzo dobrze sprawdzą się w redukowaniu napięcia. Będziesz zmęczony ale jednocześnie pozwoli ci to naprawdę odpocząć i oczyścić swój umysł.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Odłóż obowiązki na później i zrób sobie dzisiaj krótki urlop. Wraz z rodziną przeznacz trochę czasu na beztroską zabawę i odpoczynek.

W sferze uczuciowej zapragniesz stabilizacji. Przyroda poprawi twoje samopoczucie i dzięki niej odzyskasz formę. To ten dzień, kiedy Lwy powinny nieco przystopować z rozwojem kariery czy nadmiarem obowiązków i zaplanować pracę na później.

Dziś przede wszystkim przyda Ci się krótki odpoczynek od codzienności a głównie od nadmiaru pracy. Tak więc jeżeli jest to możliwe, poproś szefa o urlop albo ostatecznie zwolnij nieco tempo. W miłości także poczujesz brak swego rodzaju spokoju.

Masz wrażenie, że ostatnio nie wszystko jest dopowiedziane? Porozmawiaj z partnerem, może on także potrzebuje większego poczucia stabilizacji. W tej chwili jest najlepszy czas, żeby nieformalne związki, zaczęły myśleć o dalszych krokach. Samotne Lwy także wyjątkowo zapragną miłości, ale niestety gwiazdy nie wróżą jakichś niesamowitych uniesień. Jednak nie zniechęcaj się, być może już niedługo jakaś obecna relacja zamieni się w coś więcej.

Dzisiaj najlepiej jest poświęcić swój czas najbliższym. Staraj się, aby czas z nimi upłynął bez zbędnych dyskusji na poważne tematy, skupcie się na wspólnych zabawach i relaksującym spędzaniu wieczoru. Dobrym pomysłem, zarówno na samotną aktywność, jak i tą z rodziną jest spacer na świeżym powietrzu czy piknik na łonie natury. Dziś szum drzew, śpiew ptaków i wiatr we włosach będzie wyjątkowo dobrze wpływać na Twój nastrój, jak i ogólne samopoczucie - zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.