krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta tygodniowy

maj 23 - czerwiec 21

To będzie długi tydzień. Od początku bardzo ciężko będzie ci się zebrać do pracy po weekendzie. Prawdopodobnie ostatnie twoje dni były bardzo intensywne i nie miałeś czasu na odpoczynek.

Niestety musisz się zmobilizować i wrócić do obowiązków. Jeżeli nie wywiążesz się na czas z tego, co masz do zrobienia, możesz mieć spore kłopoty w pracy. Kilka osób będzie miało do ciebie pretensje, ponieważ swoimi zaległościami, utrudniasz pracę także im. Nie wdawaj się w sprzeczki, bo tym razem niestety jesteś w mniejszości. Możesz nie poradzić sobie z siłą argumentów reszty i tylko się ośmieszysz. Staraj się sumiennie wykonywać swoje zadania i nie utrudniaj pracy współpracownikom. Na odpoczynek w tym tygodniu będziesz musiał poczekać do kolejnego weekendu.

Postaraj się zrobić przyjemność swojemu partnerowi i zaskocz go pewnego dnia. Do waszego wspólnego życia wdarła się rutyna i prawdopodobnie uśpiła twoją kreatywność. Spróbuj przypomnieć sobie, co wzajemnie sprawiało wam radość na początku tego związku i wykorzystaj to, żeby nieco pobudzić miedzy wami atmosferę. Macie sporo wspólnych planów, może nadszedł czas aby jakiś zrealizować. Postarajcie się o tym porozmawiać.

Nie będziesz miał w tym tygodniu zbyt wiele czasu na przemyślenia. Staraj się jednak nie poświęcać całego siebie dla innych, ponieważ twoi bliscy prawdopodobnie w jakiejś części to wykorzystują. Musisz postawić granicę i udowodnić im, że bez ciebie także świetnie sobie radzą. Zacznij myśleć o sobie i swojej przyszłości, bo możesz przegapić ważny moment w swoim życiu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na osoby, które nie są wobec Ciebie szczere, będą one chciały podłożyć Ci kłody pod nogi. W sprawach sercowych działaj rozważnie. Czeka Cię duże powodzenie w sferze finansowej. Zarobione środki staraj się dobrze ulokować.

W weekend pozwól się wyciągnąć znajomym do kina, teatru lub na koncert. Przyda Ci się trochę rozrywki. W tym tygodniu najlepiej, jak będziesz działał w miarę rozważnie, ale też nie bój się różnego rodzaju decyzji. Po prostu nie podejmuj ich pochopnie. Wokół Ciebie znajdują się osoby, którym zależy na tym, aby w jakiś sposób Ciebie zranić. Dlatego uważaj.

Jednocześnie nie oceniaj każdego, pod kątem bycia potencjalnym wrogiem. W miłości także uważaj żeby nie iść bezkrytycznie za głosem serca. Uczucia uczuciami, ale życie toczy się dalej, więc lepiej podejmować słuszne decyzje.

W stałych związkach postaw na spokój. Samotni niech uważają, kogo los postawi im na drodze, tak by wybrać mądrze. W sprawach finansowych los okaże się całkiem przychylny. Przy odrobinie szczęścia zarobisz całkiem spore pieniądze. Postaraj się ich nie wydać od ręki, tylko przeznaczyć na dobrą inwestycję lub ulokować w jakiejś opłacalnej opcji.

Zdecydowanie będzie to mimo wszystko w miarę ciężki tydzień, dlatego nie broń się przed rozrywką i czasem spędzanym z przyjaciółmi na zabawie, podczas weekendu. Daj sobie nieco odpocząć, wybierz się na przykład do kina. Możesz także po wszystkim odprężyć się w miłym gronie, z najbliższymi poświęcając się mało wymagającym rozrywkom. Na pewno nie zaszkodzi to Twojej kondycji.