krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta tygodniowy

maj 23 - czerwiec 21

Ten tydzień rozpocznie się dla ciebie wyjątkowo dobrze. Wszystko będzie szło po twojej myśli i zrealizujesz większość planów, które miałeś na te dni. Możesz być trochę zajęty i niedostępny w tym czasie dla bliskich, jednak już pod koniec tygodnia będziesz w stanie im to wynagrodzić.

Rozumieją oni twoje potrzeby i styl pracy, dlatego nie ma między wami żadnych wyrzutów. Musisz brać z nich przykład i być nieco bardziej cierpliwy. Czasami przez swoją porywczość i brak opanowania popełniasz sporo błędów, które co prawda nie są aż tak zauważalne, jednak ciężko jest je później poprawić.

W tym tygodniu także przydarzą ci się wpadki, jednak szef będzie dla ciebie wyjątkowo wyrozumiały. Prawdopodobnie powierzy ci dosyć ważne zadanie, dzięki czemu będziesz mógł podbudować nieco jego zaufanie wobec siebie. Staraj się do tego przyłożyć i nie zawiedź go.

Pod koniec tygodnia czas nieco zwolni. Nie będziesz już tak zajęty jak dotychczas i znajdziesz chwilę na to aby poświęcić czas tylko rodzinie. Pomyślcie nad jakąś wspólną wycieczką lub zwyczajnym dłuższym spacerem. Wspólne spędzanie czasu, nie tylko przy obiedzie pozwoli wam bardziej do siebie dotrzeć i może dowiesz się o swojej rodzinie czegoś, o czym jak dotąd nie miałeś pojęcia. Czasami warto szczerze porozmawiać na tematy, które w codziennym życiu nam umykają.

Weekend prawdopodobnie wykorzystasz na wszelkie prace porządkowe. Daj sobie jednak odpocząć i zregeneruj siły przed nowym, nadchodzącym tygodniem. Postaraj się odnaleźć chwilę tylko dla siebie i zrelaksować się w towarzystwie ulubionej muzyki i tego co sprawia ci zazwyczaj przyjemność.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na osoby, które nie są wobec Ciebie szczere, będą one chciały podłożyć Ci kłody pod nogi. W sprawach sercowych działaj rozważnie. Czeka Cię duże powodzenie w sferze finansowej. Zarobione środki staraj się dobrze ulokować.

W weekend pozwól się wyciągnąć znajomym do kina, teatru lub na koncert. Przyda Ci się trochę rozrywki. W tym tygodniu najlepiej, jak będziesz działał w miarę rozważnie, ale też nie bój się różnego rodzaju decyzji. Po prostu nie podejmuj ich pochopnie. Wokół Ciebie znajdują się osoby, którym zależy na tym, aby w jakiś sposób Ciebie zranić. Dlatego uważaj.

Jednocześnie nie oceniaj każdego, pod kątem bycia potencjalnym wrogiem. W miłości także uważaj żeby nie iść bezkrytycznie za głosem serca. Uczucia uczuciami, ale życie toczy się dalej, więc lepiej podejmować słuszne decyzje.

W stałych związkach postaw na spokój. Samotni niech uważają, kogo los postawi im na drodze, tak by wybrać mądrze. W sprawach finansowych los okaże się całkiem przychylny. Przy odrobinie szczęścia zarobisz całkiem spore pieniądze. Postaraj się ich nie wydać od ręki, tylko przeznaczyć na dobrą inwestycję lub ulokować w jakiejś opłacalnej opcji.

Zdecydowanie będzie to mimo wszystko w miarę ciężki tydzień, dlatego nie broń się przed rozrywką i czasem spędzanym z przyjaciółmi na zabawie, podczas weekendu. Daj sobie nieco odpocząć, wybierz się na przykład do kina. Możesz także po wszystkim odprężyć się w miłym gronie, z najbliższymi poświęcając się mało wymagającym rozrywkom. Na pewno nie zaszkodzi to Twojej kondycji.