krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop roczny Skorpion

Horoskop Skorpion roczny 2024

październik 22 - listopad 21

Odpuść sobie trochę w tym roku. Ostatnie lata spędziłeś na tym aby walczyć o uznanie i pozycję w swoim świecie zawodowym. Osiągnąłeś już naprawdę wiele i nie masz potrzeby aż tak nadal się starać. Oczywiście pracuj na zasłużoną pensję, jednak daj sobie nieco więcej czasu na odpoczynek i poświęć się rozwijaniu innych sfer swojego życia.

Twoje życie towarzyskie niemal nie istnieje. Postaraj się odnowić kontakty i nawiązać jakieś nowe znajomości. Wyjdź do ludzi i zacznij korzystać z czasu wolnego w bardziej rozwijający społecznie sposób. Nie zamykaj się samotnie w czterech ścianach, bo może to jedynie pogłębić twoje przygnębienie. Przyda ci się wspólny wyjazd z przyjaciółmi. Postaraj się już na początku roku rzucić jakiś pomysł i spróbuj namówić na niego swoich znajomych. Jeżeli odpowiednio wcześnie zabierzecie się za organizację, może z tego powstać naprawdę świetna przygoda.

Musisz bardziej skupić się na życiu rodzinnym. Poświęć więcej czasu swoim bliskim i zbierz się w końcu na szczerą rozmowę, którą od dłuższego czasu odkładacie. Przedstawienie sobie swoich punktów widzenia na pewne sprawy może wam ułatwić ich rozwiązanie. Nie zawsze i we wszystkim musicie się ze sobą zgadzać, jednak warto jest umieć porozumiewać się miedzy sobą i dyskutować o różnych opcjach.

Może na twojej drodze pojawić się ktoś, kto zawróci ci w głowie. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę tylko daj sytuacji się rozwinąć. Obserwuj tą osobę i staraj się wyczuć jej intencje, ponieważ nie muszą one być dla ciebie pozytywne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący rok sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji życiowych. Uda Ci się zrealizować wszystkie plany dzięki Twojemu zaangażowaniu i wyobraźni. Uważaj jednak by nie bujać w obłokach, bo możesz coś przegapić.

Strzeż się fałszywych osób, które przybrały maskę Twoich przyjaciół. One tylko czekają aż podwinie Ci się noga. Uprawiaj więcej sportu i jedz więcej witamin to pomoże Ci wzmocnić organizm. To jest ten czas, kiedy zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych warto jest usiąść i na spokojnie przemyśleć, czy czegoś nie zmienić. Jednak rób to z rozwagą.

Stawianie wszystkiego na jedną kartę, byleby podążyć za marzeniami, niekoniecznie może od ręki wyjść Ci na dobre. To zdecydowanie dobry rok, który będzie sprzyjał podejmowaniu ważnych decyzji. One okażą się być wyjątkowo owocne i czymś, czego w przyszłości nie będziesz żałować. Pomimo dobrej passy, staraj się czasami spojrzeć nieco obiektywnie na swoje otoczenie.

Są wokół Ciebie osoby, które źle Ci życzą, pomimo tego, że twierdzą coś zupełnie innego. Uważaj, kogo nazywasz przyjacielem, inaczej zostanie to wykorzystane przeciwko Tobie. Zaufaj w większej mierze tym, do których masz pewność.

Postaw na najbliższych czy rodzinę. Twój organizm także prosi Cię o poświęcenie mu, chociaż chwili uwagi. Nie zastanawiały Cię ostatnio wiecznie złe samopoczucie i częste infekcje? W nadchodzącym roku nie będzie lepiej, o ile nie weźmiesz się za siebie. Postaw na trochę ruchu, aktywności na świeżym powietrzu, czy wyjście na siłownię. Przyda się także zadbać o witaminy w diecie.