krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

W tym tygodniu praca da ci naprawdę w kość. Będziesz zmęczony zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dodatkowo problemy w domu nie poprawią twojego samopoczucia. Każdy dzień tygodnia będzie wydawał się taki sam a czas będzie ci się strasznie dłużył.

W pracy szef będzie miał do ciebie pretensje dosłownie o wszystko. Możesz starać się bronić swoich racji, jednak ciężko będzie mu cokolwiek wytłumaczyć. Będziesz obarczony dodatkowymi obowiązkami, z którymi ciężko będzie ci samodzielnie sobie poradzić. Współpracownicy także nie będą zbyt chętni do tego aby ci pomóc, dlatego będziesz musiał poradzić sobie ze wszystkim samodzielnie.

W domu prawdopodobnie pokłócisz się z jednym z domowników i oboje będziecie tak zawzięci, że trudno będzie szybko zażegnać konflikt. Postaraj się spojrzeć na tę sprawę z perspektywy innych osób. Prawdopodobnie nie jesteś zbyt obiektywny.

Pod koniec tygodnia spotka cię niemiła sytuacja w pewnym miejscu publicznym. Będziesz zażenowany i bezradny, jednak nie będziesz w stanie tego uniknąć.

Spróbuj skontaktować się ze swoim przyjacielem, który ostatnio jest bardzo zajęty. Być może uda ci się z nim porozmawiać i usłyszysz jakąś radę, która pozwoli ci uporać się z chociaż częścią twoich problemów.

Daj sobie nieco odpocząć i poświęć jeden dzień tylko sobie. Zaplanuj sobie zajęcia i staraj się oderwać od codziennych przykrości. Może wybierz się na zakupy lub do kina, zjedz swój ulubiony obiad na mieście i wykorzystaj ten czas tylko dla siebie. Postaraj się poukładać sobie wszystko w głowie i zaplanuj kolejny tydzień, bo zapowiada się on dużo lepszy niż ten.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.