krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

Twoja relacja z partnerem w tym tygodniu może zostać nadszarpnięta. Prawdopodobnie on będzie miał ci za złe twój ostatni wybryk. Postaraj się wyjaśnić sprawę i przyznaj się do błędu. Najpewniej twoje przeprosiny zostaną odrzucone i konflikt będzie się ciągnął między wami jeszcze przez parę kolejnych dni. Staraj się go nie pogłębiać i poczekaj aż złość minie. Będziesz musiał bardziej się postarać, żeby wrócić do łask.

Niestety wasi wspólni znajomi także będą mieli ci za złe to, co zrobiłeś i nieco się od ciebie odsuną. Postaraj się z nimi szczerze porozmawiać, być może uda ci się naprawić to, co zniszczyłeś i któreś z nich weźmie twoją stronę.

W pracy czas będzie ci się dłużył. Nie będziesz mógł się odnaleźć i przez to kilka spraw nie będzie załatwionych przez ciebie w taki sposób, jak powinno. Powinieneś sam przed sobą przyznać się do tego, że ostatnio przestało ci na czymkolwiek zależeć.

Zastanów się, czy obecnie znajdujesz się w miejscu, w którym na pewno chciałbyś być. Może jest to dobry czas na pewne zmiany w twoim życiu. Prawdopodobnie podejmiesz kolejną szybką i nieprzemyślaną decyzję, jednak może się okazać, że nie będziesz jej żałować.

Koniec tygodnia poświęć na przemyślenia i daj sobie odpocząć w samotności. Wybierz się na przejażdżkę rowerową lub samotny długi spacer i spróbuj poukładać sobie w głowie zdarzenia z całego tygodnia.

Odezwij się do swoich bliskich, bo tylko w nich możesz teraz poszukać szczerego wsparcia. Opowiedz o swojej sytuacji komuś zaufanemu i posłuchaj jego rad.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.