krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

Ten tydzień może być dla ciebie naprawdę nieprzewidywalny. Sporo rzeczy cię zaskoczy w sposób, którego kompletnie się nie spodziewasz. Będziesz musiał nad wieloma sprawami osobiście zapanować, ponieważ wymkną się one spod kontroli.

Na początku tygodnia jedna z bliskich osób może poprosić cię o pomoc. Postaraj się zrobić wszystko aby otrzymała ona wsparcie, którego potrzebuje. Prawdopodobnie jesteś kimś ważnym w jej życiu, dlatego nie dopuść do tego aby straciła do ciebie zaufanie.

Możesz mieć w tym tygodniu pewne problemy ze swoim zdrowiem. Nie bagatelizuj ich, tylko sprawdź, czy na pewno wszystko jest w porządku. Twoje ciało może ci dawać pewne sygnały, z którymi najlepiej będzie udać się do specjalisty. Wykluczy on wszelkie choroby a szybka reakcja pozwoli lepiej poradzić sobie z dolegliwościami.

Pod koniec tygodnia odezwie się do ciebie pewna osoba, o której ostatnio myślałeś. Zbieg okoliczności może nie być tu zupełnie przypadkowy, dlatego postaraj się zainteresować głębiej tym, co u niej słychać. Może uda wam się nawet zacieśnić relację lub przybierze ona inną formę niż dotychczas.

Weekend możesz przeznaczyć na spotkanie z przyjaciółmi. Zaproponuj organizację imprezy lub wspólny wypad na miasto. Dawno nie mieliście okazji spotkać się w szerszym gronie i nacieszyć swoim towarzystwem, więc jest to jak najbardziej odpowiedni moment na takie spotkanie. Nie przesadź jednak z alkoholem, ponieważ zostanie ci niewiele czasu na regenerację organizmu przed kolejnym ciężkim tygodniem.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.