krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

W tym tygodniu braknie ci czasu na odpoczynek. Weźmiesz na siebie mnóstwo obowiązków i będziesz się starał je wypełnić.

Środek tygodnia może się jednak okazać punktem kryzysowym i będziesz szukał jakiegoś sposobu na odciążenie siebie. Szczęśliwy zbieg okoliczności spowoduje, że jeden ze współpracowników przejmie część twoich zadań i będziesz miał chwilę na złapanie oddechu. Odwdzięcz się mu odpowiednio, ponieważ zrobi to w głównej mierze z czystej uprzejmości.

Twoje kontakty z domownikami praktycznie nie będą istniały w tym tygodniu. Do domu będziesz przychodził jedynie się wyspać, dlatego stale będziecie się mijać i nie będzie nawet czasu na rozmowę.

Będziesz musiał jednak znaleźć chwilę na skontaktowanie się z przyjacielem. Prawdopodobnie będzie on oczekiwał twojej pomocy w pewnej skomplikowanej sprawie. Nie będziesz miał raczej innego wyjścia niż tylko mu pomóc, co również zabierze ci trochę czasu.

Sam koniec tygodnia będzie już nieco lżejszy, jednak nadal będziesz pracował nad tym aby wyrobić się ze wszystkim przed weekendem.

Wolne dni przeznacz na całkowity relaks i spędź miło czas ze swoim partnerem. Przygotujcie wspólnie ulubione jedzenie i cieszcie się swoim towarzystwem. Możecie nawet zmarnować cały dzień na oglądanie ulubionego serialu lub wspólne granie w gry, ważne żebyście dobrze wypoczęli i robili wspólnie to, na co oboje macie ochotę.

Postaraj się niedzielne popołudnie przeznaczyć dla rodziny. Odwiedź bliskich i daj namówić się na wspólne wyjście. Bądź wyrozumiały i daj im się sobą nacieszyć.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.