krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

To będzie długi tydzień. Od początku bardzo ciężko będzie ci się zebrać do pracy po weekendzie. Prawdopodobnie ostatnie twoje dni były bardzo intensywne i nie miałeś czasu na odpoczynek.

Niestety musisz się zmobilizować i wrócić do obowiązków. Jeżeli nie wywiążesz się na czas z tego, co masz do zrobienia, możesz mieć spore kłopoty w pracy. Kilka osób będzie miało do ciebie pretensje, ponieważ swoimi zaległościami, utrudniasz pracę także im. Nie wdawaj się w sprzeczki, bo tym razem niestety jesteś w mniejszości. Możesz nie poradzić sobie z siłą argumentów reszty i tylko się ośmieszysz. Staraj się sumiennie wykonywać swoje zadania i nie utrudniaj pracy współpracownikom. Na odpoczynek w tym tygodniu będziesz musiał poczekać do kolejnego weekendu.

Postaraj się zrobić przyjemność swojemu partnerowi i zaskocz go pewnego dnia. Do waszego wspólnego życia wdarła się rutyna i prawdopodobnie uśpiła twoją kreatywność. Spróbuj przypomnieć sobie, co wzajemnie sprawiało wam radość na początku tego związku i wykorzystaj to, żeby nieco pobudzić miedzy wami atmosferę. Macie sporo wspólnych planów, może nadszedł czas aby jakiś zrealizować. Postarajcie się o tym porozmawiać.

Nie będziesz miał w tym tygodniu zbyt wiele czasu na przemyślenia. Staraj się jednak nie poświęcać całego siebie dla innych, ponieważ twoi bliscy prawdopodobnie w jakiejś części to wykorzystują. Musisz postawić granicę i udowodnić im, że bez ciebie także świetnie sobie radzą. Zacznij myśleć o sobie i swojej przyszłości, bo możesz przegapić ważny moment w swoim życiu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.