krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

Ten tydzień będzie naprawdę udany. Uda ci się zrealizować większość pomysłów, które sobie wcześniej założyłeś i będziesz miał czas żeby odpocząć po wytężonej pracy w gronie przyjaciół.

Szef prawdopodobnie powierzy ci do zrobienia pewne dosyć skomplikowane zadanie ale doskonale się z niego wywiążesz i zostanie to docenione. Początek tygodnia minie ci niezwykle szybko ze względu na nadmiar pracy i innych obowiązków. Braknie ci czasu na relaks i będziesz myślał jedynie o tym, co jeszcze zostało do zrobienia.

Jednak już środek tygodnia nieco się rozluźni i będziesz mógł skupić się na sobie i swoich bliskich. W końcu znajdziesz więcej czasu dla swojego partnera, który tęskni za długimi rozmowami z tobą. Spędźcie razem miły wieczór poza domem, odskocznia od codziennej rutyny i wyjście dobrze wam zrobią. Zaproście wspólnych znajomych i dobrze się bawcie w swoim towarzystwie.

Koniec tygodnia może być nieco nużący. W pracy czas będzie ci się dłużył, ponieważ będzie dużo mniej do zrobienia niż ostatnio. Zaczniesz się nudzić, jednak staraj się tego po sobie nie okazywać, bo za chwilę znajdzie się ktoś, komu trzeba będzie w czymś pomóc.

Spróbuj zacieśnić relacje ze współpracownikami i staraj się ich lepiej poznać. Dobrym pomysłem będzie propozycja wspólnego wyjścia na zakończenie tygodnia. Zasugeruj kręgle lub bilard, przy których liczy się praca zespołowa i zazwyczaj wszyscy dobrze się bawią.

Weekend możesz przeznaczyć przynajmniej częściowo na nadrobienie domowych zaległości. Staraj się doprowadzić dom do odpowiedniego stanu, na co ostatnio nie miałeś czasu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.