krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

Nie oczekuj zbyt wiele od tego tygodnia. Nie będzie się on za bardzo różnił od poprzednich. Twoje życie ogarnęła rutyna a ciebie swoista melancholia. Jeżeli chcesz coś zmienić, musisz sam się za to zabrać. Od pewnego czasu liczysz na to, że nagle coś magicznie odmieni twoje życie. Niestety żyjesz złudzeniami i jeżeli ty sam nie zaczniesz pracować nad zmianą, którą sobie sam założysz, nic takiego nie będzie miało miejsca.

Ostatnio mogłeś czuć się nieco samotny. Ten tydzień jest doskonałym czasem na to aby poznać kogoś wartościowego. Musisz jednak trochę się wysilić i zacząć rozmawiać z ludźmi. Spróbuj umówić się z tą garstką osób, która jeszcze interesuje się tym, co u ciebie. Wyjdźcie razem na miasto, a będzie to spora szansa na nawiązanie nowych znajomości. Musisz mieć jednak otwarty umysł i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Twoja praca także jest dla ciebie nużąca i nie widać w niej perspektywy rozwoju. Masz wykonywać codziennie te same czynności, co na dłuższą metę nie wszystkim wychodzi na dobre. Potrzebujesz stale się rozwijać i lubisz jak wokół dużo się dzieje. Może nadszedł właściwy czas aby pomyśleć o zmianach w sferze zawodowej? Nie podejmuj decyzji od razu, rozważ wszelkie opcje i najlepiej przedyskutuj z kimś swój problem. Tak drastyczna zmiana może wyjść ci na dobre, jednak może też przysporzyć wielu trudności.

Będziesz miał cały weekend na rozważania. Postaraj się jednak nie przeleżeć dwóch dni na kanapie i zrób coś pożytecznego w domu. Masz trochę zaległych obowiązków do nadrobienia, dlatego wykorzystaj dobrze wolny czas.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.