krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

W tym tygodniu naprawdę ci się poszczęści. Wszystkie zadania, które będziesz miał do wykonania na co dzień w pracy będą wyjątkowo łatwe i przyjemne. Bardzo szybko uporasz się ze swoimi obowiązkami i będziesz miał mnóstwo czasu na zacieśnianie więzi ze współpracownikami.

Raczej nie będzie to tydzień, w którym zabłyśniesz swoim intelektem przed szefem i uzyskasz coś więcej niż wypracowana pensja. Nie każdy tydzień w pracy przynosi dodatkowe profity, czasem bywa po prostu zwyczajnie i monotonnie. Musisz być cierpliwy i po prostu robić to, co do ciebie należy a otrzymasz za to stosowne wynagrodzenie.

Jeżeli czujesz, że masz nadmiar czasu, który mógłbyś jakoś spożytkować, pomyśl nad dodatkowym zajęciem. Może to być jakaś praca dorywcza lub pomoc komuś z twoich bliskich w prowadzeniu interesu. Lubisz być w ruchu i nie odpowiada ci zastój, a dodatkowa kasa może ci się przydać, dlatego możesz jeszcze w tym tygodniu rozejrzeć się za ogłoszeniami. Prawdopodobnie szybko znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Będziesz miał w tym tygodniu także sporo czasu, który poświęcisz swoim bliskim. Wykorzystajcie wspólne chwile na aktywny wypoczynek, najlepiej na świeżym powietrzu. Takie zdrowe spędzanie czasu wszystkim wyjdzie tylko na dobre. Będziecie mieli okazję także w końcu szczerze porozmawiać.

Koniec tygodnia wykorzystaj na regenerację organizmu i odpoczynek. Poświęć czas tylko sobie. Możesz wrócić do rozpoczętej książki lub obejrzeć dobry film i zamówić jedzenie do domu. Wykonaj jakiś odprężający zabieg pielęgnacyjny lub weź gorącą kąpiel i zrelaksuj się.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.