krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop Skorpion tygodniowy

październik 22 - listopad 21

Będziesz w tym tygodniu wyjątkowo produktywny. Bardzo duży zapał do pracy i kreatywność przyczyni się do tego, ze ktoś w końcu dostrzeże w pracy twoje zasługi. Prawdopodobnie zmieni się nastawienie kilku osób wobec ciebie. Może nawet zwróci na ciebie uwagę ten, na którego zdaniu zależy ci najbardziej.

Dobrze radzisz sobie z krytyką i masz duże poczucie własnej wartości, więc nie zauważysz nawet nieprzychylnych komentarzy niektórych osób, z którymi pracujesz. Prawdopodobnie zazdroszczą ci one pozycji w firmie i w ten sposób wyładowują swoją frustrację. Staraj się ignorować mało konstruktywną krytykę i rób dalej to, co potrafisz najlepiej. Wierząc we własne siły osiągniesz dużo więcej niż ludzie, którzy żerują na ludzkiej krzywdzie.

Mimo wielu obowiązków i sporego tempa w tym tygodniu, znajdziesz także czas dla rodziny. Postaraj się wykorzystać go jak najlepiej, ponieważ nie wiadomo kiedy znów przytrafi się taka okazja. Może postaraj się zorganizować wspólny obiad lub jednodniowy wyjazd w jakieś ciche miejsce.

Twój partner będzie bardzo zadowolony z tego pomysłu, ponieważ będzie miał okazję w końcu bliżej poznać niektórych członków twojej rodziny. Nie zapominaj o nim i spędźcie w tym tygodniu chociaż jeden wyjątkowy wieczór. Pielęgnowanie tak obiecującego związku jest bardzo ważne, dlatego nie zapominajcie o tym, co was do siebie przyciągnęło.

Spróbuj znaleźć chwilę czasu także dla samego siebie. Skup się na swoim ciele i nadrób zaległości pielęgnacyjne, na które ostatnio brakowało ci czasu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

W nadchodzącym tygodniu będziesz odczuwać rozdrażnienie i podirytowanie. Uważaj na osoby trzecie, które chcą Ci zaszkodzić, mogą one przekazać Ci fałszywe informacje.

Od środy nastąpi znaczna poprawa Twojego samopoczucia i nie będziesz miał problemów z realizacją zaplanowanych działań. Pamiętaj tylko o tym, aby zachować zdrowy rozsądek i każdą decyzję przemyśleć dwa razy. Pierwsze dni tego tygodnia, zdecydowanie nie będą Twoimi dniami. Będziesz chodzić nerwowy, zirytowany, a nawet może Ci się zdarzyć, że w złości powiesz komuś coś, czego normalnie byś nie powiedział. Staraj się kontrolować.

Nagłe wybuchy emocji nie są czymś, czego oczekiwałoby od Ciebie otoczenie. Na niektóre Skorpiony może czekać przykra niespodzianka w postaci fałszywych plotek lub pomówień. Uważaj, prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie życzy Ci najlepiej i może próbować wprowadzić Cię w błąd, a tym samym zdyskredytować w oczach innych osób. Może mieć to miejsce zarówno w sferze Twojego życia zawodowego, jak i również w życiu prywatnym. Tak więc miej oczy szeroko otwarte.

Nie załamuj się, już w środę zaczniesz czuć się o wiele lepiej, a całe złe nastawienie do świata minie, jak ręką odjął. Wtedy też możesz spokojnie wziąć się za realizację planów i zakończenie wcześniej zaczętych zadań. Nie popadnij przy tym w euforię, do czego będziesz mieć skłonność przy tak dużej zmianie nastawienia. Postępuj z głową, przemyśl podejmowane przez siebie działania i niepotrzebnie nie ryzykuj, będąc w bardzo pozytywnym nastroju.