krzyż prawy krzyż lewy

Sennik zdrada

Znaczeniu snu zdrada

Sen zdrada

Z

Sen o zdradzie to oznaka rozczarowania. Taki sen może dotyczyć innych osób lub też konkretnie Ciebie. W tym drugim przypadku skupia się na Twojej osobowości, a także na tym, że nie czujesz szacunku innych osób względem siebie i swojego postępowania.

Może zdarzyć się, że przyśni się zdrada, która dotyczy Twojej osoby, a którą wyrządził ktoś inny. W takiej sytuacji sen należy interpretować jako rozczarowanie co do swoich przekonań i nadziei.

Natomiast kiedy przyśni Ci się, że sam kogoś zdradzasz, to oznacza, że w Twoim życiu szykują się kłopoty, na które powinieneś być dobrze przygotowanym. W takiej sytuacji jest to ostrzeżenie przed naprawdę poważnymi trudnościami i kłopotami, które niebawem pojawią się w Twoim życiu. W takim wypadku warto się do tego dobrze przygotować, gdyż nie można im zapobiec. Jedynie, kiedy się pojawią, można zmierzyć się z tymi trudnościami.

Wbrew pozorom sen, w którym następuje zdrada Twojej osoby, jest optymistyczny i daje nadzieję. Należy go interpretować jako zwiastun pokonania problemów i przeszkód, które spotykasz na co dzień. Po takim śnie powinieneś bez problemu rozwiązać wszystkie trudności i przeciwności, z którymi od dawna się borykasz.

Zdarzają się także sny, w których nie nastąpiła jeszcze zdrada, a ten postępek jest dopiero planowany przez Ciebie. Jest to przestroga przed osobami z Twojego otoczenia, których czyny doprowadzą do utraty majątku. Takie osoby chcą pozbawić Cię dóbr materialnych, które posiadasz. Musisz na nie uważać i zapobiec ich działaniu.

Może się również zdarzyć, że w śnie nie pojawi się zdrada jako fizyczne wydarzenie. Chodzi o to, że w czasie snu ktoś inny nazwie Cię zdrajcą. W takim wypadku sen jest oznaką, że w życiu masz urojone rozkosze i przyjemności, które nie mają nic wspólnego z realnym życiem. W ten sposób podświadomość daje Cię do zrozumienia, że powinieneś zejść na ziemie i zaprzestać takiego działania i myślenia.

Zdrada w śnie w większości przypadków nie wróży niczego dobrego i jest swego rodzaju ostrzeżeniem.