krzyż prawy krzyż lewy

Sennik zęby

Znaczeniu snu zęby

Sen zęby

Z

Zęby we śnie mogą wróżyć kreatywność, radość oraz pewność siebie. Mogą one niestety zwiastować również niepowodzenie i zbliżające się nieszczęście. Najczęściej śnią nam się zęby psujące, gnijące, kruszące, krzywo rosnące lub wypadające. Takie sny miewają często osoby, niedowartościowane z niskim poczuciem własnej wartości, które uważają się za mało atrakcyjne fizycznie.

Jeżeli widzisz wypadające zęby to znaczy, że utracisz kontrolę nad swoim życiem i zaufanie do bliskich osób. Może być to powiązane ze spadkiem twojego statusu społecznego, stratą finansową oraz utratą pozycji lub kariery.

Chwiejące się zapowiadają nadchodzące nieszczęście i straty finansowe, natomiast zepsute przepowiadają ci abyś pozwolił, by tym razem to inni podejmowali decyzje.

Wybite niestety również nie świadczą o niczym dobrym, wręcz przeciwnie ostrzegają cię przed nadchodzącym nieszczęściem.

Szpara pomiędzy jedynkami także jest negatywnym sygnałem, który ostrzega przed niepowodzeniem, informując równocześnie o tym, że podczas realizacji zaplanowanych rzeczy nie wszystko pójdzie po twojej myśli.

Wizyta u dentysty w życiu realnym nie jest kojarzona z niczym przyjemnym i tak samo jest we śnie, ponieważ oznacza ona kłótnie, niepowodzenie w sprawach osobistych oraz informuje o tym, że rozwiązanie konfliktu, który wytworzył się pomiędzy tobą a bliską ci osobą nie będzie na razie możliwe.

Do zdecydowanie bardziej pozytywnych marzeń sennych możemy zaliczyć z pewnością sny o wyrzynających się i rosnących zębach, które zapowiadają wielkie i pozytywne zmiany oraz niespodzianki. Świadczą o tym, że twój los się odmieni i wszystko w końcu ułoży się po twojej myśli.

Kolejnym dobrym symbolem jest proste i białe uzębienie. Reprezentuje ono twoje relacje z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną, które w najbliższym czasie znacznie się ocieplą. Informuje również, że ludzie, którzy cię otaczają są dobrzy i lojalni wobec ciebie, możesz na nich polegać.

Wbrew pozorom sztuczne zęby nie wizualizują wcale nic złego, a wręcz przeciwnie dowodzą one, że szybko i bez najmniejszego problemu uporasz się z powierzonymi ci obowiązkami oraz że dotychczasowe konflikty uda ci się rozwiązać polubownie z wynikiem, który usatysfakcjonuje obydwie strony.

Białe lub złote są symbolem dostatniego życia, pomyślności w miłości i sferze zawodowej oraz szczęścia. Jeżeli wystąpiły one w twoim śnie to nie masz się czego obawiać. Nadchodzący okres w twoim życiu będzie dla ciebie bardzo pomyślny. Powinieneś go w pełni wykorzystać, więc ryzykuj, inwestuj, spędzaj czas z najbliższymi i dziel się z nimi szczęściem, które cię spotyka.