krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Zacznij dzień od porządnego śniadania, gdyż dzisiaj przyda ci się energia. Będziesz miał bardzo dużo pracy i praktycznie przez cały dzień będziesz w biegu. Przygotuj się na to, że przez cały czas ktoś będzie czegoś od ciebie chciał i uzbrój się w cierpliwość.

Niestety nie możesz w żaden sposób dzisiaj wymigać się od obowiązków, gdyż wszystko spoczywa na twojej głowie. Postaraj się przetrwać w pracy, a po niej będziesz mógł wynagrodzić sobie wysiłek błogim lenistwem.Zaproponuj swojemu partnerowi wspólne wyjście i jedzenie na mieście aby nie marnować czasu i energii na przygotowywanie posiłku.

Możecie też wybrać się na spacer i odpocząć na świeżym powietrzu. Postaraj się szczerze z nim porozmawiać i wyjaśnić konflikt, jaki między wami ostatnio miał miejsce. Wasz związek opiera się na dużym zaufaniu i tylko będąc wobec siebie fair, jesteście w stanie utrzymać go w tak dobrej formie.

Postaraj się ułożyć sobie plan działania na kolejne dni, ponieważ ostatnio ogarnął twoje życie niemały chaos. Sam nie nadążasz za tym, co dzieje się wokół ciebie, dlatego warto trochę zwolnić i przemyśleć strategię. Nie rozpoczynaj nowych zadań przed ukończeniem poprzednich, bo możesz się w tym wszystkim pogubić. Doprowadź jedno działanie do końca i ciesz się sukcesem, dopiero potem zacznij myśleć o kolejnych.

Nie zapominaj o swoich bliskich i poświęć im trochę czasu, bo od dawna się o niego upominają. Prawdopodobnie rodzina ma ci coś ważnego do zakomunikowania, ale chcieliby zrobić to osobiście, dlatego uszanuj to i spotkaj się z nimi.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.