krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Układ planet wskazuje dzisiaj na to, że wydarzy się coś co zepsuje Ci humor. Możesz czuć się podirytowany. Staraj się nie przelewać złych emocji na najbliższych, bo to może doprowadzić do poważnej kłótni. Nie wywieraj zbyt dużej presji na swojej drugiej połówce, ponieważ zrazi ją to do Ciebie.

Pilnuj diety i pamiętaj o zdrowym odżywianiu. Nie jest to najlepszy dzień dla urodzonych pod tym znakiem . Pomimo tego, że z rana się tak nie zapowiadało, prawdopodobnie coś znacznie zmniejszy Twoje pozytywne podejście do świata. Sprawi to, że zaczniesz być poirytowany i będziesz miał ochotę wyrzucić z siebie masę negatywnych uczuć. Pamiętaj jednak żeby unikać niepotrzebnych spięć i nie obwiniać o to najbliższych, w przeciwnym razie może to doprowadzić do naprawdę dużego i zupełnie niepotrzebnego konfliktu.

Swój zły humor staraj się trzymać na wodzy w szczególności w stosunku do swojego partnera. To nie jego wina, że nie zawsze w życiu nam coś wychodzi, a dzisiejszy dzień i pojawiające się negatywne emocje, mogą być łatwo odebrane jako takie, które zdystansują, a nawet zrażą do Ciebie drugą połówkę.

Twoje samopoczucie może się nieco polepszyć, jeżeli zadbasz o swoją dietę. Pamiętaj, że to, co jesz, może być nie tylko pokarmem dla ciała, ale i duszy. Weź jednak pod uwagę to, że w Twojej obecnej kondycji, dużo lepiej sprawdzi się zdrowa dieta, pełna wartościowych składników, a nie produkty mające na celu tylko chwilowe podniesienie się nastroju, takie jak tuczące, niezdrowe przekąski, słodycze czy alkohol.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.