krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Miej dzisiaj oczy dookoła głowy, bo masz szansę na naprawdę imponującą znajomość. Może nie będzie to miłość twojego życia, ale osoba ta niesamowicie cię zainspiruje i zmotywuje do pracy nad samym sobą. Wsłuchaj się w to, co ma ci do powiedzenia i zacznij stosować jej wskazówki w swoim codziennym życiu.

Prawdopodobnie o wielu rzeczach nie miałeś pojęcia lub nie zwracałeś na nie kompletnie uwagi. Dzisiaj uświadomisz sobie, że diabeł tkwi w szczegółach i warto być uważnym obserwatorem otoczenia i innych ludzi. Wiele można nauczyć się na cudzych błędach, nie marnując przy tym własnego życia.

Daj się dzisiaj ponieść emocjom, przyznaj, co czujesz wobec osób ci najbliższych. Będą oni nieco zaskoczeni twoimi wyznaniami, ale możesz zaobserwować też zmianę nastawienia wobec ciebie. Prawdopodobnie pewna osoba zwróci się do ciebie o pomoc. Wysłuchaj jej i wesprzyj rozmową, czasem nawet taka forma pomocy jest dla niektórych bardzo wartościowa i może pomóc uporać się z problemem.

Prawdopodobnie nie jest to w twoim życiu najlepszy czas na szukanie drugiej połówki. Wszystkie ostatnie znajomości kończyły się dosyć szybko i dramatycznie, dlatego zrób sobie chwilę przerwy od wszelkich randek i zawierania nowych znajomości. Rozejrzyj się natomiast w kręgu twoich bliskich znajomych. Być może jest wśród nich osoba, która szczególnie interesuje się twoim szczęściem. Może warto byłoby dać jej szansę.

Rodzina może mieć ci coś do powiedzenia, dlatego skontaktuj się z nimi i postaraj jak najszybciej spotkać, bo może być to dosyć istotna kwestia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.