krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Nareszcie dzisiaj doczekałeś się czegoś, na co czekasz z utęsknieniem od dobrych kilku miesięcy. Postaraj się przetrwać ten dzień i ciesz się tym, na co sobie zapracowałeś. Dzień w pracy będzie ci się trochę dłużył, przez to, że skupisz się głównie na czekaniu. Postaraj się jednak jak najlepiej wypełnić swoje obowiązki, bo ktoś może cię jeszcze docenić.

Spróbuj nie przechwalać się wśród pracowników, bo oni niestety nie dostaną jeszcze tego, co ty. Staraj się być koleżeński, ponieważ dobre relacje z kolegami z pracy są ważne aby czuć się w niej swobodnie i komfortowo.

Musisz znaleźć dzisiaj jeszcze trochę energii na to, żeby pozamykać pewne sprawy. Nagromadziło ci się ostatnio trochę zadań i nie na wszystkie starczyło czasu. Postaraj się pozbyć tych zaległości, a sam ze sobą poczujesz się lżej.

Znajdź dzisiaj trochę czasu dla samego siebie. Zadbaj o swoje ciało i umysł. Już dawno brakowało ci czasu na spędzenie popołudnia z dobrą książką lub ciekawym filmem. Postaraj się wyciągnąć z tego jak najwięcej dla siebie. Zrób sobie gorącą kąpiel i wykonaj zabiegi pielęgnacyjne, na które także ostatnio nie miałeś czasu. Trochę się zaniedbałeś, ale dzisiaj będziesz miał w końcu chwilę żeby to nadrobić.

Twój partner prawdopodobnie też zajmie się sam sobą, dlatego dzisiaj dacie sobie trochę więcej przestrzeni. Związek właśnie na tym polega żeby szanować potrzeby drugiej osoby i mieć miejsce i czas tylko dla siebie. Dobrze, że między wami nie ma z tym absolutnie żadnego problemu. Jesteście naprawdę zgraną parą i czeka was wspólna przyszłość.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.