krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Spotkają cię dzisiaj pewne przykrości. Niestety nie jesteś w stanie tego uniknąć ani temu zapobiec. Zdarzają się w życiu czasem takie dni, w których wszystko zdaje się być przeciwko nam. Niestety musisz się z tym pogodzić i postarać się jakoś przetrwać ten dzień.

Prawdopodobnie staną dziś na twojej drodze ludzie, którzy nie będą ci zbyt przychylni. Nie możesz dać im satysfakcji, że zdołali cię złamać. Postaraj się nie poddawać i zmierzyć się z nimi. Masz pewną przewagę, którą możesz wykorzystać. Postara się nie wszczynać konfliktów i załatwić to profesjonalnie.

Prawdopodobnie będziesz miał spore trudności z wykonaniem pewnych zadań w pracy. Może to być związane z przemęczeniem i niezbyt pocieszającymi informacjami, które ostatnio do ciebie dotarły. Spróbuj nie zadręczać się negatywnymi myślami i poszukaj wsparcia u swoich najbliższych.

Twój partner bardzo stara się ci pomóc, dlatego doceń to i nie miej mu za złe tego, że nie zawsze jego pomoc jest trafiona. Po prostu przyjmij to, co ma ci do zaoferowania i spróbuj posłuchać jego propozycji rozwiązania twoich problemów.

Możesz być nieco zaskoczony, ale ktoś, po kim się tego w ogóle nie spodziewasz, zainteresuje się tym, co u ciebie i również będzie chciał jakoś ci pomóc. Nie odpychaj ludzi od siebie, postaraj się chociaż wysłuchać tego, co mają do powiedzenia.

Dzisiaj jest dobry dzień na wszelkie szczere rozmowy, dlatego wykorzystaj ten czas wśród zaufanych osób. Dzisiaj to nie ty musisz myśleć o innych, ale tym razem oni zainteresują się tobą.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.