krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Jeżeli wydawało ci się, że w ostatnich dniach nie wyrabiasz się w pracy i masz za dużo na głowie, dzisiaj twoje napięcie prawdopodobnie sięgnie zenitu. Przygotuj się na ekstremalne sytuacje, które mogą całkowicie wytrącić cię z równowagi. Niektórzy mogą chcieć zarzucić ci dzisiaj wiele rzeczy, jednak większość z nich nie będzie miała nic wspólnego z rzeczywistością.

Nie jesteś więc na straconej pozycji, ponieważ wystarczy, że obronisz się prawdą. Masz wśród swoich współpracowników także kilku sprzymierzeńców, którzy w razie potrzeby wstawią się za tobą i pomogą zwalczyć nieprzyjazne osoby. Nie stawiaj się jednak zbytnio szefowi, ponieważ może się to dla ciebie skończyć bardzo nieprzyjemnie. Zajmij się lepiej swoimi obowiązkami i staraj się nie wdawać w dyskusje.

Po pracy będziesz mógł wreszcie odpocząć w domu, gdyż popołudnie prawdopodobnie spędzisz samotnie. Wykorzystaj ten czas na własne przyjemności, a wszelkie obowiązki odłóż na kolejny dzień. Nie musisz dzisiaj dobijać się następną pracą, a konieczne do wykonania czynności nie uciekną i prawdopodobnie wykonasz je z większą przyjemnością.

Nie umawiaj się dzisiaj z nikim na spotkanie, ponieważ przez twoje rozgoryczenie może ono zakończyć się dosyć nieprzyjemnie. Wszelkie sprawy rodzinne postaraj się załatwić jak najszybciej aby mieć więcej czasu dla siebie. Bliscy też raczej nie będą próbowali wchodzić ci w drogę, dlatego pomyśl o wynagrodzeniu im tego, gdy złość już ci przejdzie. Postaraj się nie wyżywać na innych ludziach, ponieważ nie są oni niczemu winni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.