krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Przed tobą dzień pełen wyzwań. Musisz dzisiaj spiąć się w sobie i podjąć wielu zadań jednocześnie. Będzie to dosyć trudne i napotkasz prawdopodobnie kilka problemów organizacyjnych, jednak nie poddawaj się.

Twoja determinacja i umiejętność dążenia do celu bardzo się dzisiaj przydadzą. Spróbuj nie skupiać się dzisiaj na mało istotnych sprawach, do których będziesz mógł wrócić za kilka dni. Poproś o pomoc przyjaciół, na pewno będą w stanie odwdzięczyć ci się za to wszystko, co sam dla nich zrobiłeś. Teraz to ty jesteś w potrzebie, a z ich pomocą na pewno uda ci się pokonać trudności.

W pracy dzień minie ci raczej szybko i przyjemnie. Terminy już cię nie gonią, także bez problemu wyrobisz się ze wszystkim na bieżąco. Nie wierz we wszystkie plotki, które usłyszysz o współpracownikach. Prawdopodobnie jest w waszej firmie osoba, która rozprowadza nieprawdziwe informacje i sprawia jej to ogromną przyjemność. Miej dystans do tego, co usłyszysz i wyjaśniaj dziwne sprawy bezpośrednio u źródła.

Postaraj się dzisiaj zadbać trochę o swój dom. Od dawna prosi się on o generalny porządek, a tobie wiecznie brakuje na to czasu. Pomyśl o zaproszeniu do siebie bliskich. Ich wizyta będzie doskonałą motywacją do zabrania się za porządki.

Spędź z rodziną trochę więcej czasu niż zazwyczaj i przygotuj im swoje popisowe danie. Rodzice będą zachwyceni twoją zaradnością i może zmienią nieco swój stosunek do twojego samotnego życia. Na razie taką drogę wybrałeś i nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie coś miało się zmienić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.