krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Daj sobie dzisiaj nieco więcej luzu. Ostatnio pracujesz niemalże za dwóch, przez co nie masz czasu na nic poza pracą i obowiązkami. Stanowisko, które obejmujesz wymaga sporej samodyscypliny i determinacji w działaniu, jednak ty swoją postawą przerastasz już wszelkie oczekiwania. Zwolnij trochę i daj się wykazać innym.

Nie musisz we wszystkim być perfekcyjny i samodzielny. Czasem prośba o pomoc może się bardziej opłacić niż czasochłonne rozpracowywanie jakiegoś problemu. Być może twoi koledzy z pracy mają już wypracowane pewne skuteczne metody rozwiązywania konkretnych trudności. Przełam się i nie bój zapytać, a zobaczysz, że otaczasz się naprawdę życzliwymi osobami, które z chęcią udzielą ci pomocy i niezbędnych rad.

Musisz nieco bardziej ufać ludziom i nie kierować się tylko i wyłącznie własnym przeczuciem. Nieraz osoby, które wydają się być zupełnie nieprzyjazne, mogą okazać się naprawdę sympatyczne i warte twojej uwagi.

Nie wymagaj też zbyt wiele od swoich bliskich. Narzuciłeś w domu pewną dyscyplinę, której wszyscy starają się trzymać w obawie przed twoją nieprzychylną reakcją. Nie możesz w ten sposób traktować osób, które cię kochają, ponieważ mogą one w pewnym momencie zechcieć się przed tobą ukryć lub uciec. Wtedy prawdopodobnie nie będzie już czasu na zmianę swojego postępowania, dlatego warto się nad tym zastanowić już dziś. Zacznij od zmiany formy wypowiedzi. Postaw się w ich sytuacji i pomyśl, jak sam byś się czuł, gdyby ktoś odzywał się do ciebie w ten sposób. Każdy zasługuje na szacunek bez względu na wszystko, dlatego staraj się nad tym popracować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.