krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Daj się dzisiaj ponieść fantazji. Masz ochotę zrobić coś szalonego i zastanawiasz się nad konsekwencjami takiego działania. Jeżeli czujesz, że to jest właśnie to, czego potrzebujesz, nie powstrzymuj się. Być może jest to krok do czegoś lepszego niż twoje dotychczasowe życie. może właśnie takiej dawki energii potrzebowałeś, żeby odważyć się coś zmienić. Spróbuj nie zaprzepaścić tej szansy, ponieważ możesz tego później bardzo żałować.

Masz dzisiaj okazję spotkać się z przyjaciółmi i omówić tę kwestię. Nie zdradzaj jednak zbyt dużo szczegółów, bo może się to w takim przypadku nie udać. Wykorzystaj czas ze znajomymi i postaraj się nadrobić wszelkie zaległości informacyjne dotyczące ich życia. W najbliższym czasie możesz nie mieć zbyt dużo wolnego czasu, dlatego trudniej będzie wam się spotkać. Postaraj się jakoś wynagrodzić im swoją ostatnią nieobecność, ponieważ też byłeś trochę zajęty.

Zrób dzisiaj coś dla siebie. Może spraw sobie coś nowego, na co od dłuższego czasu szkoda ci było wydać pieniędzy. Pamiętaj, że w porządne rzeczy czy ubrania warto inwestować. Masz trochę odłożonych pieniędzy, dlatego nie żałuj sobie i idź na zakupy.

Wieczorem będziesz miał sporo do zrobienia w domu. Nazbierało ci się trochę codziennych zaległości, dlatego postaraj się wszystko uporządkować. Jeżeli nie uda ci się dzisiaj, przełóż to na kolejny dzień ale nie przesadzaj z odkładaniem wszystkiego na potem, bo dojdziesz do momentu, w którym góra obowiązków cię przytłoczy i ciężko będzie ci samemu wszystko opanować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.