krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Bardzo dużo spraw będziesz miał dzisiaj na głowie. Prawdopodobnie nadmiar obowiązków i zaległości z nimi związanych trochę cię przytłoczy. W pewnym momencie możesz poczuć, że ilość spraw do załatwienia cię przerasta i dłużej nie dasz rady.

Nie bój się poprosić o pomoc. W ostatnim czasie zbyt dużo problemów w twoim życiu nałożyło się na siebie. Nic dziwnego, że stałeś się wobec nich nieco bezsilny. Pamiętaj, że masz wsparcie w swoich kolegach z pracy, z którymi świetnie się dogadujesz, dlatego w każdym momencie możesz wśród nich poszukać pomocnika. Jesteś osobą, która nie lubi prosić o pomoc, ale dzisiaj raczej nie będziesz miał wyjścia. Inaczej wyjdzie na jaw, że jesteś mocno w tyle.

Po pracy pozwól sobie odpocząć. W domu zawsze jest coś do zrobienia, ale może to chwilę poczekać. Musisz znaleźć chwilę dla siebie i uciąć sobie krótką drzemkę. Pozwoli ona trochę zregenerować organizm do dalszej pracy. Nie przemęczaj się jednak i nie rób nic na siłę.

Pamiętaj, że nie tylko na tobie spoczywa obowiązek utrzymania domu. Omów tę kwestię ze swoim partnerem i podzielcie się zadaniami. Każde z was pracuje i po pracy często jest zmęczone, ale robiąc coś wspólnie, szybciej się z tym uporacie i więcej czasu pozostanie na odpoczynek w swoim towarzystwie.

Dzielenie się obowiązkami jest dojrzałą funkcją zdrowego związku i może jedynie zbliżyć was do siebie. Usiądźcie dzisiaj i ustalcie, czym możecie zająć się osobno, a co warto byłoby robić razem. Plan jest podstawą działania, dlatego ważne jest, żeby każde z was wiedziało dokładnie, co leży w zakresie jej obowiązków.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.