krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Jeśli wydaje ci się, że ostatnio nic w twoim życiu się nie układało i wiecznie miałeś tylko pod górkę, dzisiaj nareszcie odczujesz ulgę. Rzeczywiście ostatnio sprawy w twoim życiu nie miały się zbyt dobrze, a każdy wysiłek musiał być podwojony, żeby twoje działania przyniosły jakikolwiek efekt.

Jednak teraz czas złej passy mija i wreszcie będziesz miał okazję złapać oddech. Wszystkie zrealizowane przez ciebie projekty w końcu przyniosą zauważalne korzyści i twoja praca zostanie doceniona. Możesz w to nie wierzyć, jednak w niedługim czasie zaczniesz odczuwać różnicę i w końcu odpoczniesz zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Przez swój napięty grafik nie miałeś ostatnio zbyt wiele czasu dla rodziny. Pora nadrobić zaległości i skontaktować się z najważniejszymi dla ciebie osobami. Zaproponuj spotkanie, wspólny obiad lub wycieczkę na świeżym powietrzu. Ruch dobrze ci zrobi i pozwoli odreagować nagromadzone w ostatnim czasie napięcie.

Warto w tym czasie poświęcić się także zapomnianym na chwilę pasjom. Wszystko, co sprawiało ci wcześniej przyjemność i dawało poczucie bycia wyjątkowym, nadal jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy, że odświeżysz nieco pamięć i niezbędny sprzęt.

Twoja druga połówka bardzo wspierała cię w ostatnim czasie, jednak może być nieco zmęczona twoim ciągłym narzekaniem. Postaraj się jej to w pewnym sensie wynagrodzić. Wspólne spędzanie czasu na małych przyjemnościach pozwoli wam ponownie zbliżyć się do siebie.

Dobra informacja jest w tym czasie dla osób samotnych. Będziecie mieli dużo okazji do tego aby kogoś poznać, postarajcie się więc ich nie zaprzepaścić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.