krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Musisz dzisiaj bardzo uważać na to, co jesz, ponieważ mogą ci dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe. Prawdopodobnie ostatnio nieco przesadziłeś z niezdrowym jedzeniem i teraz twój organizm nieco się buntuje. Postaraj się uważać na to, w jakich miejscach jadasz na mieście i poczytaj o nich opinie w internecie. Może się okazać, że nie jesteś jedyną osobą, która tak reaguje na jedzenie z danego miejsca.

Będziesz miał dzisiaj trochę więcej wolnego czasu niż zazwyczaj. Postaraj się wykorzystać go w gronie znajomych, z którymi od dłuższego czasu nie miałeś możliwości się spotkać. Macie wiele wspólnych tematów, dlatego na pewno miło spędzicie czas w swoim towarzystwie. Zaproponuj spotkanie w innym miejscu niż zazwyczaj. Ciekawym pomysłem może okazać się pub, w którym będziecie mieli możliwość pograć w gry planszowe. Jest to swego rodzaju odskocznia od dorosłego życia, która może się wam spodobać.

Zadbaj dzisiaj o swoją sylwetkę. Wróć do aktywności fizycznej, którą porzuciłeś. Bieganie, rower lub basen pozwolą ci wrócić do poprzedniej kondycji i nieco zadbać o swoje ciało i umysł. Ruch, szczególnie na świeżym powietrzu pozwala wyładować stres i oczyszcza głowę z negatywnych myśli. Po ćwiczeniach będziesz czuł się wykończony ale jednocześnie szczęśliwy, warto spróbować.

Skontaktuj się dzisiaj ze swoimi bliskimi. Ktoś z nich próbuje się do ciebie odezwać, jednak może obawiać się odtrącenia. Przyjrzyj się członkom swojej rodziny, może ktoś z nich zaczął ostatnio zachowywać się nieco inaczej. Jeżeli tak, warto przeprowadzić nim szczerą i otwartą rozmowę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.