krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Nie wychodź przed szereg. Masz dużo pomysłów i energii ale brakuje ci kompana do współpracy. W tym co robisz, mało kto docenia inwencję twórczą pracowników. Liczy się zaangażowanie w pracę i wynik. Jeżeli czujesz, że nie jest to miejsce dla ciebie i chciałbyś robić coś ponad to, co może robić każdy, pomyśl nad zmianą pracy. W tym miejscu raczej nie rozwiniesz skrzydeł, a przez swoją ambicję, możesz narazić się współpracownikom, którzy są w stanie robić tylko tyle, ile jest konieczne. Na ciebie presja czasu i zdobywanie nowych umiejętności działają mobilizująco, dlatego pewnie odnajdziesz się w pracy kreatywnej.

Miej oko na swojego partnera, ponieważ w ostatnim czasie nieco się od ciebie oddalił. Nie osądzaj go z góry, ponieważ przyczyn może być znacznie więcej niż ci się wydaje, ale warto będzie przyjrzeć się bliżej jego zachowaniom, bo może coś ukrywać. Spróbuj otwarcie z nim porozmawiać, taka szczera rozmowa bez wyrzutów powinna rozjaśnić sytuację.

Skup się bardziej na swoich potrzebach, ponieważ ostatnio całego siebie poświęcasz dla innych ludzi i ciągle komuś w czymś pomagasz. Postaraj się wyznaczyć sobie cele i zrealizuj chociaż część z nich, a poczujesz, że naprawdę żyjesz pełnią życia. Zacznij od drobnostek, takich jak lista rzeczy, które chciałbyś zakupić jeszcze przed końcem roku. Powoli odkładaj pieniądze i szukaj właściwego miejsca na zakupy. Takim celem może być także wyjazd w konkretne miejsce. Zaplanuj sobie wycieczkę, na którą możesz zabrać paczkę znajomych. Już dawno nigdzie wspólnie nie wyjeżdżaliście, a może być to naprawdę ekscytująca przygoda.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.