krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Dzisiaj nie wydarzy się nic szczególnego w twoim życiu, co odwróciłoby twoją uwagę od codziennych spraw. Skup się zatem na nadrobieniu zaległości w kwestii swoich domowych obowiązków i ciesz się efektami swojej pracy. Postaraj się jakoś umilić sobie czas, przygotowując swój ulubiony posiłek, na który miałeś ochotę już od dłuższego czasu.

Skupienie się na własnych potrzebach będzie dla ciebie odpowiednią alternatywą. Ostatnio bardzo poświęcasz się swoim bliskim, zapominając często o własnym życiu i potrzebach. Oczywiście twoje zaangażowanie zostało już wielokrotnie docenione i tobie także sprawia przyjemność pomaganie innym, jednak musisz w tym całym altruizmie znaleźć miejsce także dla siebie.

Zrób sobie jeden dzień przerwy i nie kontaktuj się z nikim. Oni zrozumieją, że potrzebujesz chwili dla siebie. Wybierz się do kina lub na kolację z ukochaną osobą. Pozwól tym razem wykazać się partnerowi, a zobaczysz, że ma on naprawdę kreatywny umysł i potrafi cię jeszcze zaskoczyć.

Jeżeli jesteś singlem, postaraj się wygospodarować trochę czasu na spotkanie ze znajomymi. Wyjście na miasto zawsze sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i kto wie, może to jest ten dzień, w którym poznasz swoją drugą połówkę. Bądź bardziej otwarty na ludzi i nie bój się zagadać.

Staraj się tego wieczora nie myśleć o wszystkich problemach, z którymi musisz zmierzyć się na co dzień. Daj sobie odetchnąć, a twój organizm na pewno ci za to podziękuje. Jutro obudzisz się pełen energii i chęci do dalszej pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.