krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Będziesz dzisiaj pełen energii i nowych pomysłów, ale przez to możesz być momentami także nieco rozkojarzony. Uważaj na to, co mówisz i komu, ponieważ coś, co dla ciebie może wydawać się dobrym żartem, komuś innemu może sprawić ogromną przykrość.

Ludzie z reguły są do ciebie nastawieni pozytywnie, a ty sam nie narażasz się nikomu swoim zachowaniem. Dzisiaj możesz jednak trafić na wyjątkowo wrażliwe towarzystwo, które może nie rozumieć twojego specyficznego poczucia humoru. Staraj się więc powściągnąć emocje i skup się na zadaniu.

Prawdopodobnie twoja praca przebiegnie dzisiaj bez większych problemów i będziesz z siebie zadowolony. Zaimponujesz także swoim przełożonym i prawdopodobnie docenią twój wysiłek i ponadprogramowy wkład.

Możesz narzekać dzisiaj na pewne dolegliwości zdrowotne. Prawdopodobnie spięcie i stres będą dawały o sobie znać poprzez twój organizm. Nie martw się jednak, ponieważ nic poważnego ci nie grozi. Zastanów się, jak możesz rozładować napięcie i co zazwyczaj przynosi ci ulgę. Skup się bardziej na sobie i daj swojemu ciału odpocząć.

Rozważ propozycję swoich znajomych, być może jest to opcja na chwilowe oderwanie się od codzienności. Zastanów się, czy nie tego właśnie potrzebujesz w tym momencie.

Ostatnio w sprawach uczuciowych nie układa ci się zbyt dobrze. Nie zmuszaj się do tworzenia relacji, bo nigdy nic dobrego z tego nie wyjdzie. Na dzisiaj odpuść sobie tę kwestię i raczej nie umawiaj się na spotkania. Musisz najpierw ułożyć sprawy osobiste aby znaleźć w życiu miejsce na tą drugą połówkę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.