krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Musisz popracować nad swoimi emocjami. Ten dzień będzie wymagał od ciebie niezwykłego opanowania i skupienia. Masz na głowie dużo spraw i musisz je dobrze rozplanować aby wszystko się udało.

Postaraj się ustalić jakiś plan działania i spróbuj zaangażować kogoś do pomocy. Przyda ci się także wsparcie psychiczne, również działanie w duecie będzie tutaj najlepszym pomysłem.Nie myśl też negatywnie, bo prawdopodobnie uda się wszystko, co zamierzałeś.

Jeżeli czegoś nie będziesz w stanie zrealizować, po prostu przełóż to na inny termin. Nie rób nic na siłę, bo takie podejście może tylko pogorszyć sprawę. Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, gdyż mogą one przynieść naprawdę spore korzyści. Musisz być wytrwały i stanowczy, ale nie przekraczaj własnych granic.

W związku partner może mieć do ciebie pretensje o to, że poświęcasz mu zbyt mało uwagi. Najlepiej będzie jeżeli szczerze z nim porozmawiasz i zapewnisz go, że twoja nieobecność jest tylko przejściowa i gdy zrealizujesz już wszystko, co sobie zaplanowałeś, wynagrodzisz mu to. Pomyśl może o wspólnym wypoczynku tylko we dwoje, gdzieś z dala od codziennego zgiełku. Pozwól mu wybrać miejsce, do którego się udacie, a na pewno bardzo się ucieszy.

Rodzina i znajomi chcą wiedzieć, co u ciebie słychać a ty nie masz czasu nawet się z nimi skontaktować. Gdy wszystko ucichnie, spróbuj się z nimi spotkać i nadrobić zaległości, bo powoli zaczynają się oni już o ciebie martwić. Może zaproś najbliższych na wspólny obiad, będzie to doskonała okazja do rozmowy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.