krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Nie będziesz miał dzisiaj zbyt wiele energii do pracy. Dlatego prawdopodobnie zrobisz tylko to, co konieczne i współpracownicy nie będą mieli co liczyć na twoją inicjatywę. Postaraj się chociaż nie popełniać błędów i jakoś współpracować.

Twoje zmęczenie prawdopodobnie wynikać będzie w wczorajszego przeforsowania. Musisz uważać, co i ile bierzesz na siebie, ponieważ nie z każdym zadaniem radzisz sobie równie łatwo i szybko. Nie bój się następnym razem poprosić o pomoc. Jesteś lubiany w pracy, dlatego na pewno znajdzie się osoba, która bez problemu wszystko ci wytłumaczy.

Powinieneś dzisiaj skupić się na pozostałych relacjach w twoim życiu. Twoja druga połówka może domagać się uwagi i poświęcenia jej większej ilości czasu. Rzeczywiście, trochę ostatnio zaniedbałeś wasz związek, zasłaniając się brakiem czasu. Musisz przyznać przed sobą, że tak naprawdę jesteś nieco leniwy i ogarnęła cię wygodna rutyna. Aby ten związek przetrwał, musisz nieco bardziej się poświęcić. Twój partner długo nie wytrzyma takiej stagnacji i prawdopodobnie zacznie szukać od ciebie ucieczki. Jeżeli naprawdę ci na nim zależy, musisz z nim szczerze porozmawiać i wynagrodzić mu brak zainteresowania.

Pomyśl o jakiejś aktywizacji swojego umysłu. Dodatkowe zajęcia, najlepiej takie, w które możesz zaangażować także ukochaną osobę, będą tutaj doskonałym pomysłem. Poszukaj w internecie różnych opcji dostępnych w twojej okolicy. Możesz zrobić rozeznanie wśród znajomych i zapytać ich o sugestie, na pewno znajdziecie jakieś ciekawe zainteresowania.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.