krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga dzienny

wrzesień 23 - październik 22

Masz dzisiaj w planach sporo spraw do załatwienia. Musisz liczyć się z tym, że nie wszystko, co sobie założyłeś uda się zrealizować.

Mogą ci dzisiaj dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe, prawdopodobnie wywołane wczorajszym jedzeniem. Twój stan zdrowotny może bardzo pokrzyżować ci plany, na których chciałeś się dzisiaj skupić w pierwszej kolejności. Nie poddawaj się jednak, ponieważ nic straconego. Przesuń realizację pomysłu na kolejne dni, a na pewno wszystko pójdzie po twojej myśli i finalnie wyjdzie ci to jeszcze na dobre.

Dzisiaj skup się na rzeczach bardziej pobocznych, ale wcale nie mniej istotnych. Będą wymagały one od ciebie nieco mniej zaangażowania i poświęconego czasu, dlatego szybciej uda ci się z nimi uporać.

Po ciężkim dniu zafunduj sobie chwilę relaksu u boku partnera. On też będzie potrzebował dzisiaj twojego wsparcia. Dla was obojga to będzie naprawdę wyczerpujący pościg. Ale po wszystkim będziecie mogli wspólnie cieszyć się efektami swojej pracy. Pomyślcie dzisiaj o jedzeniu z dostawą do domu i ciekawym filmie wieczorem.

Nie zapomnij także zdać relacji swoim bliskim, bo oni tylko czekają na kontakt od ciebie. Ostatnio zbliżyliście się nieco do siebie przez pewne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie. Staraj się utrzymywać te pozytywne relacje i nie rozdrapuj starych ran.

Każde z was popełniło w przeszłości pewne błędy, których nie da się cofnąć ani o nich zapomnieć, jednak nie warto już do nich wracać, ponieważ skrywanie urazy i wypominanie sobie w tym momencie nie jest wam do niczego potrzebne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Jeśli jesteś samotną wagą masz szansę poznać dzisiaj osobę, która Cię zaintryguje. Bądź otwarty na propozycję innych i nie stawiaj sobie ograniczeń.

W sferze zawodowej nie śpiesz się, bo to negatywnie wpłynie na Twoją sytuację. Wieczorem daj sobie odetchnąć i zrelaksuj się z ukochaną osobą. W miłości, Wagi w stałych związkach nie będą narzekać na nudę, ale też nie wydarzy się coś szczególnego, co sprawi, że Twoje serce nagle zacznie bić o wiele mocniej.

Natomiast przed samotnymi Wagami świat dziś stoi otworem, więc uważnie rozglądaj się wokół siebie. Gwiazdy szykują Ci możliwość poznania kogoś, kto rzeczywiście porwie Twoje serce, a przynajmniej zdecydowanie zwróci na siebie Twoją uwagę. W miłości czasami daj też się porwać chwili, nie musisz wszystkiego analizować, a dzisiaj jest ten dzień, kiedy działanie pod wpływem impulsu może Ci się zarówno opłacić, jak i po prostu poprawić Twoje nastawienie do życia i samopoczucie.

Jeżeli chodzi o karierę i sferę zawodową, dzień niezupełnie tak pozytywny, jakim jest w kwestii uczuć. Tu uważaj na pochopne decyzje i staraj się podejść do wszystkiego racjonalnie, inaczej możesz spodziewać się nieprzyjemnych następstw niektórych działań. A na to nie możesz sobie w obecnej sytuacji pozwolić.

Na wieczór najlepsze będzie dla Ciebie spotkanie z drugą połówką lub czas spędzony w kameralnym towarzystwie najbliższych. Postaraj się wtedy nieco odpocząć, wrzucić na luz i pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Tylko wtedy poczujesz, że za Tobą był naprawdę dobry dzień.