krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop roczny Waga

Horoskop Waga roczny 2024

wrzesień 23 - październik 22

Odpuść sobie trochę w tym roku. Ostatnie lata spędziłeś na tym aby walczyć o uznanie i pozycję w swoim świecie zawodowym. Osiągnąłeś już naprawdę wiele i nie masz potrzeby aż tak nadal się starać. Oczywiście pracuj na zasłużoną pensję, jednak daj sobie nieco więcej czasu na odpoczynek i poświęć się rozwijaniu innych sfer swojego życia.

Twoje życie towarzyskie niemal nie istnieje. Postaraj się odnowić kontakty i nawiązać jakieś nowe znajomości. Wyjdź do ludzi i zacznij korzystać z czasu wolnego w bardziej rozwijający społecznie sposób. Nie zamykaj się samotnie w czterech ścianach, bo może to jedynie pogłębić twoje przygnębienie. Przyda ci się wspólny wyjazd z przyjaciółmi. Postaraj się już na początku roku rzucić jakiś pomysł i spróbuj namówić na niego swoich znajomych. Jeżeli odpowiednio wcześnie zabierzecie się za organizację, może z tego powstać naprawdę świetna przygoda.

Musisz bardziej skupić się na życiu rodzinnym. Poświęć więcej czasu swoim bliskim i zbierz się w końcu na szczerą rozmowę, którą od dłuższego czasu odkładacie. Przedstawienie sobie swoich punktów widzenia na pewne sprawy może wam ułatwić ich rozwiązanie. Nie zawsze i we wszystkim musicie się ze sobą zgadzać, jednak warto jest umieć porozumiewać się miedzy sobą i dyskutować o różnych opcjach.

Może na twojej drodze pojawić się ktoś, kto zawróci ci w głowie. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę tylko daj sytuacji się rozwinąć. Obserwuj tą osobę i staraj się wyczuć jej intencje, ponieważ nie muszą one być dla ciebie pozytywne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Roztropnie kieruj Swoimi sprawami zawodowymi i osobistymi. Znajdziesz się w zupełnie nowej sytuacji życiowej, która zmusi Cię do wyboru między przeszłością, a przyszłością. Wybierz zmiany i popłyń z prądem, a na pewno wyjdzie Ci to na dobre.

Samotne Wagi mają szansę odnaleźć swoją drugą połówkę, a Wagi w stałych związkach będą cieszyć się miłością. Zainteresuj się swoim zdrowiem i wykonaj badania profilaktyczne. W życiu zawodowym Wagi w tym roku będą musiały zmierzyć się z podjęciem twardych decyzji i wyborem najlepszej ścieżki życiowej. Nie bój się zaryzykować. Wybranie bardziej przyszłościowych możliwości może okazać się w dłuższej perspektywie dla Ciebie najlepsze.

Nie daj się też zaskoczyć wymaganiami i postępuj, jak na Wagę przystało – rozważnie. W miłości wyjątkowo dobre chwile. Osoby będące w stałych związkach, będą po prostu szczęśliwe. Osoba obdarzana przez nie uczuciem, będzie dla nich najważniejsza, a miłość będzie kwitła niezależnie od etapu, na jakim teraz się znajdujecie.

To także dobry okres na podjęcie zdecydowanych, dalszych kroków dotyczących waszej przyszłości. Wagi skarżące się na samotność, będą miały wreszcie możliwość na spotkanie osoby, która stanie się kimś wyjątkowo ważnym w ich życiu. Może wyjść z tego dużo więcej niż tylko przelotny romans.

Twoje złe samopoczucie fizyczne, nie powinno by bagatelizowane. Zawsze jest jakiś powód, dlaczego organizm odmawia posłuszeństwa. Dlatego też pokuś się na przeznaczenie chwili, w celu zrobienia sobie choćby podstawowych badań.