krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop Ryby tygodniowy

luty 19 - marzec 20

To będzie dosyć zwyczajny tydzień. Nie wydarzy się w twoim życiu nic szczególnego, na co czekałbyś z utęsknieniem. To nie jest zła informacja, wręcz przeciwnie. Wreszcie będziesz miał szansę nieco odetchnąć i zwolnić bieg, który prowadzisz od ostatnich kilku miesięcy. Musisz czasem dać swojemu organizmowi odpocząć zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Ostatnio brałeś na siebie naprawdę dużo spraw i podejmowałeś się wielu zadań jednocześnie. Nadszedł czas, w którym będziesz mógł nacieszyć się wreszcie swoimi osiągnięciami i podziwiać efekty swojej pracy. Dobrze wiesz, że nie musisz się aż tak wysilać aby zdobyć to, na czym zależy ci najbardziej. Postaraj się jak najbardziej wydłużyć czas dążenia do swojego celu, bo gdy już go zdobędziesz, nie będzie prawdopodobnie aż tak atrakcyjny.

Nad życie zawodowe w tym tygodniu powinieneś przedłożyć swoje uczucia. Od dłuższego czasu poświęcasz się wyłącznie karierze, zapominając o swoich potrzebach emocjonalnych i zaniedbując nieco relacje społeczne. Postaraj się umówić w kolejnych dniach ze znajomymi i nadrobić zaległości. W końcu znajdziesz czas na wspólne wyjście, na którym będziesz miał okazję poznać kogoś naprawdę wartościowego. Musisz mieć jednak otwarty umysł i nie oceniać ludzi po okładce. Z niepozornej znajomości może w twoim życiu powstać pewien naprawdę obiecujący związek. Musisz tylko chcieć otworzyć się na ludzi.

Pod koniec tygodnia będziesz miał sporo czasu wyłącznie dla siebie. Spożytkuj go właściwie i zregeneruj siły na kolejny tydzień, który może być już bardziej intensywny.

Najnowsze artykuły
ikona górna

To dobry czas na rozwój kariery zawodowej lub zmianę miejsca pracy. Jeżeli czujesz się zmęczony zmień otoczenie. Uważaj na jedną z osób z Twojego towarzystwa ma ona zamiar pokrzyżować Twoje plany.

W miłości zapanuje spokój, aczkolwiek nie zapomnij o szczerości wobec ukochanej osoby. Najbliższe dni zapowiadają się bardzo dobrze, jeżeli chodzi o sprawy związane z karierą i pracą zawodową. Mowa tu zarówno o możliwościach rozwoju w obecnym miejscu pracy, jak i nawet zmianie środowiska zawodowego przez tych, którzy mieli już dość rutyny i codzienności.

Zresztą zmiana środowiska może okazać się dobrym pomysłem, nawet dla Ryb, które w teorii nie lubią zmian. Dlatego, jeżeli czujesz, że obecne miejsce w życiu Cię przytłacza, może czas pomyśleć nad jakimś urozmaiceniem? Może zmiana miejsca zamieszkania albo chociaż nowe popołudniowe hobby?

Dla Ryb w stałych związkach nie widać na horyzoncie szczególnych fajerwerków, ale będzie też tak, jak one lubią najbardziej. Czyli miło i spokojnie. Przynajmniej do momentu, kiedy będą pilnować, aby zawsze prowadzić szczere rozmowy.

Samotnym nie wróży się w tym tygodniu szczególnych porywów serca. Skup się w najbliższych dniach na innych aspektach życia, zamiast szukać uczucia na siłę. Polowanie na drugą połówkę przełóż na inne dni. Pamiętaj jednak, że nie wszystkim może podobać się Twoje pozytywne nastawienie do życia i to, że wszystko zacznie Ci przychodzić bez większego problemu. Dlatego zwróć uwagę na osobę, która jest wokół Ciebie i może starać się rzucać Ci kłody pod nogi.