krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop Ryby tygodniowy

luty 19 - marzec 20

Ten tydzień będzie dla ciebie niemalże jak urlop wypoczynkowy. Ostatnio naprawdę wiele się działo w twoim życiu, dlatego czekałeś tylko na moment, w którym będziesz mógł wreszcie poleżeć do góry brzuchem i nie martwić się o uciekający czas.

Twoja praca w kolejnych dniach będzie wyjątkowo łatwa i przyjemna. Nie przemęczysz się, a nawet w pewnym momencie możesz zacząć się nudzić. Zamiast jednak narzekać na to, że nie masz nic do roboty, postaraj się zacieśnić relacje ze współpracownikami i przełożonym. Spróbuj lepiej ich poznać i zainteresuj się ich prywatnym życiem. Nie każdy będzie skory do rozmowy, ale wreszcie znajdziesz osobę, która okaże się straszną gadułą i również będzie miała sporo czasu wolnego w tym tygodniu.

Staraj się jednak nie rzucać w oczy, bo możesz dostać do wykonania zadanie, którego niekoniecznie chciałbyś się podjąć. Rób dobre wrażenie i rozkoszuj się wolnymi chwilami.

W tym tygodniu pogoda nie będzie sprzyjała żadnym wyjazdom, więc prawdopodobnie popołudnia spędzisz w domu, ze swoją drugą połówką. Będziecie mogli nacieszyć się swoim towarzystwem i zaplanować sobie pewne sprawy. Daj swojemu partnerowi do zrozumienia, że naprawdę ci na nim zależy. Już od dawna nie słyszał od ciebie podobnych słów, więc może mieć pewne wątpliwości co do twoich uczuć. Zapewnij go o tym, że nigdzie się nie wybierasz i zacznij więcej dla tego związku dawać od siebie. Jeżeli chcesz utrzymać tę relację, musisz bardziej się postarać i dbać o drugą osobę przynajmniej w takim samym stopniu, w jakim ona troszczy się o ciebie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

To dobry czas na rozwój kariery zawodowej lub zmianę miejsca pracy. Jeżeli czujesz się zmęczony zmień otoczenie. Uważaj na jedną z osób z Twojego towarzystwa ma ona zamiar pokrzyżować Twoje plany.

W miłości zapanuje spokój, aczkolwiek nie zapomnij o szczerości wobec ukochanej osoby. Najbliższe dni zapowiadają się bardzo dobrze, jeżeli chodzi o sprawy związane z karierą i pracą zawodową. Mowa tu zarówno o możliwościach rozwoju w obecnym miejscu pracy, jak i nawet zmianie środowiska zawodowego przez tych, którzy mieli już dość rutyny i codzienności.

Zresztą zmiana środowiska może okazać się dobrym pomysłem, nawet dla Ryb, które w teorii nie lubią zmian. Dlatego, jeżeli czujesz, że obecne miejsce w życiu Cię przytłacza, może czas pomyśleć nad jakimś urozmaiceniem? Może zmiana miejsca zamieszkania albo chociaż nowe popołudniowe hobby?

Dla Ryb w stałych związkach nie widać na horyzoncie szczególnych fajerwerków, ale będzie też tak, jak one lubią najbardziej. Czyli miło i spokojnie. Przynajmniej do momentu, kiedy będą pilnować, aby zawsze prowadzić szczere rozmowy.

Samotnym nie wróży się w tym tygodniu szczególnych porywów serca. Skup się w najbliższych dniach na innych aspektach życia, zamiast szukać uczucia na siłę. Polowanie na drugą połówkę przełóż na inne dni. Pamiętaj jednak, że nie wszystkim może podobać się Twoje pozytywne nastawienie do życia i to, że wszystko zacznie Ci przychodzić bez większego problemu. Dlatego zwróć uwagę na osobę, która jest wokół Ciebie i może starać się rzucać Ci kłody pod nogi.