krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop Ryby tygodniowy

luty 19 - marzec 20

W tym tygodniu praca da ci naprawdę w kość. Będziesz zmęczony zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dodatkowo problemy w domu nie poprawią twojego samopoczucia. Każdy dzień tygodnia będzie wydawał się taki sam a czas będzie ci się strasznie dłużył.

W pracy szef będzie miał do ciebie pretensje dosłownie o wszystko. Możesz starać się bronić swoich racji, jednak ciężko będzie mu cokolwiek wytłumaczyć. Będziesz obarczony dodatkowymi obowiązkami, z którymi ciężko będzie ci samodzielnie sobie poradzić. Współpracownicy także nie będą zbyt chętni do tego aby ci pomóc, dlatego będziesz musiał poradzić sobie ze wszystkim samodzielnie.

W domu prawdopodobnie pokłócisz się z jednym z domowników i oboje będziecie tak zawzięci, że trudno będzie szybko zażegnać konflikt. Postaraj się spojrzeć na tę sprawę z perspektywy innych osób. Prawdopodobnie nie jesteś zbyt obiektywny.

Pod koniec tygodnia spotka cię niemiła sytuacja w pewnym miejscu publicznym. Będziesz zażenowany i bezradny, jednak nie będziesz w stanie tego uniknąć.

Spróbuj skontaktować się ze swoim przyjacielem, który ostatnio jest bardzo zajęty. Być może uda ci się z nim porozmawiać i usłyszysz jakąś radę, która pozwoli ci uporać się z chociaż częścią twoich problemów.

Daj sobie nieco odpocząć i poświęć jeden dzień tylko sobie. Zaplanuj sobie zajęcia i staraj się oderwać od codziennych przykrości. Może wybierz się na zakupy lub do kina, zjedz swój ulubiony obiad na mieście i wykorzystaj ten czas tylko dla siebie. Postaraj się poukładać sobie wszystko w głowie i zaplanuj kolejny tydzień, bo zapowiada się on dużo lepszy niż ten.

Najnowsze artykuły
ikona górna

To dobry czas na rozwój kariery zawodowej lub zmianę miejsca pracy. Jeżeli czujesz się zmęczony zmień otoczenie. Uważaj na jedną z osób z Twojego towarzystwa ma ona zamiar pokrzyżować Twoje plany.

W miłości zapanuje spokój, aczkolwiek nie zapomnij o szczerości wobec ukochanej osoby. Najbliższe dni zapowiadają się bardzo dobrze, jeżeli chodzi o sprawy związane z karierą i pracą zawodową. Mowa tu zarówno o możliwościach rozwoju w obecnym miejscu pracy, jak i nawet zmianie środowiska zawodowego przez tych, którzy mieli już dość rutyny i codzienności.

Zresztą zmiana środowiska może okazać się dobrym pomysłem, nawet dla Ryb, które w teorii nie lubią zmian. Dlatego, jeżeli czujesz, że obecne miejsce w życiu Cię przytłacza, może czas pomyśleć nad jakimś urozmaiceniem? Może zmiana miejsca zamieszkania albo chociaż nowe popołudniowe hobby?

Dla Ryb w stałych związkach nie widać na horyzoncie szczególnych fajerwerków, ale będzie też tak, jak one lubią najbardziej. Czyli miło i spokojnie. Przynajmniej do momentu, kiedy będą pilnować, aby zawsze prowadzić szczere rozmowy.

Samotnym nie wróży się w tym tygodniu szczególnych porywów serca. Skup się w najbliższych dniach na innych aspektach życia, zamiast szukać uczucia na siłę. Polowanie na drugą połówkę przełóż na inne dni. Pamiętaj jednak, że nie wszystkim może podobać się Twoje pozytywne nastawienie do życia i to, że wszystko zacznie Ci przychodzić bez większego problemu. Dlatego zwróć uwagę na osobę, która jest wokół Ciebie i może starać się rzucać Ci kłody pod nogi.