krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop Ryby tygodniowy

luty 19 - marzec 20

To będzie naprawdę obiecujący tydzień. Masz do zrealizowania pewien trudny projekt, do którego przygotowujesz się już od dłuższego czasu. Masz teraz szansę zabłysnąć w oczach szefa i nieco podnieść swoje kwalifikacje. Prawdopodobnie za swoje zaangażowanie zostaniesz odpowiednio doceniony. Mogą przydarzyć ci się małe potknięcia, jednak nie poddawaj się i staraj się być dyplomatyczny. Nikt prawdopodobnie nie zauważy twoich błędów, dlatego nie panikuj i staraj się dokończyć wszystko według zamierzonego planu.

Twoi bliscy mają ci za złe, że zbyt poświęcasz się pracy, zaniedbując tym samym wasze relacje. Gdy już poradzisz sobie z wyzwaniem w sferze zawodowej i emocje nieco opadną, poświęć trochę więcej czasu rodzinie. Pomyśl o urlopie i wspólnym wyjeździe. Szef na pewno będzie ci przychylny, a rodzina prawdopodobnie będzie zachwycona tym pomysłem. Będziesz miał szansę trochę wynagrodzić im swoją ostatnią nieobecność i nadrobić wszelkie zaległości.

Odpoczynek przyda ci się również ze względów zdrowotnych. Nieco nadszarpnąłeś ostatnio swoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Musisz bardziej o siebie zadbać w tej kwestii, inaczej przeforsujesz swój organizm, co może skończyć się naprawdę nieciekawie.

Postaraj się także spotkać ze znajomymi i dowiedzieć się, co u nich słychać. Umówcie się na wspólne wyjście lub zaproś ich do siebie na samodzielnie przygotowaną kolację. Takie spotkania pozwalają ci nieco oderwać się od codziennego życia, które ostatnio ogarnęła swoista rutyna. Otaczasz się naprawdę pozytywnymi ludźmi, dlatego daj im trochę na siebie wpłynąć.

Najnowsze artykuły
ikona górna

To dobry czas na rozwój kariery zawodowej lub zmianę miejsca pracy. Jeżeli czujesz się zmęczony zmień otoczenie. Uważaj na jedną z osób z Twojego towarzystwa ma ona zamiar pokrzyżować Twoje plany.

W miłości zapanuje spokój, aczkolwiek nie zapomnij o szczerości wobec ukochanej osoby. Najbliższe dni zapowiadają się bardzo dobrze, jeżeli chodzi o sprawy związane z karierą i pracą zawodową. Mowa tu zarówno o możliwościach rozwoju w obecnym miejscu pracy, jak i nawet zmianie środowiska zawodowego przez tych, którzy mieli już dość rutyny i codzienności.

Zresztą zmiana środowiska może okazać się dobrym pomysłem, nawet dla Ryb, które w teorii nie lubią zmian. Dlatego, jeżeli czujesz, że obecne miejsce w życiu Cię przytłacza, może czas pomyśleć nad jakimś urozmaiceniem? Może zmiana miejsca zamieszkania albo chociaż nowe popołudniowe hobby?

Dla Ryb w stałych związkach nie widać na horyzoncie szczególnych fajerwerków, ale będzie też tak, jak one lubią najbardziej. Czyli miło i spokojnie. Przynajmniej do momentu, kiedy będą pilnować, aby zawsze prowadzić szczere rozmowy.

Samotnym nie wróży się w tym tygodniu szczególnych porywów serca. Skup się w najbliższych dniach na innych aspektach życia, zamiast szukać uczucia na siłę. Polowanie na drugą połówkę przełóż na inne dni. Pamiętaj jednak, że nie wszystkim może podobać się Twoje pozytywne nastawienie do życia i to, że wszystko zacznie Ci przychodzić bez większego problemu. Dlatego zwróć uwagę na osobę, która jest wokół Ciebie i może starać się rzucać Ci kłody pod nogi.