krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop Ryby tygodniowy

luty 19 - marzec 20

To będzie bardzo dobry tydzień. Uda ci się wreszcie spotkać ze starymi znajomymi, z którymi umawiacie się już od pewnego czasu. Spędzicie razem naprawdę miłe chwile, wspominając dawne czasy. Potrzebowałeś takiej odskoczni od codzienności, dlatego bardzo dobrze wpłynie na ciebie to spotkanie. Będziesz mógł wreszcie porozmawiać z kimś nie tylko na służbowe tematy.

Ostatnio czujesz się trochę samotny. Wszyscy, z którymi miałeś dobry kontakt, zajęli się własnym życiem i ciężko jest się spotkać i na spokojnie porozmawiać. Pocieszasz się powierzchownymi relacjami ze współpracownikami, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie na dłuższą metę. Musisz postarać się rozgraniczyć życie zawodowe od prywatnego.

Poza pracą znajdź sobie jeszcze jakieś zajęcie i postaw cel, do którego chciałbyś dążyć. Pozwoli ci to ujrzeć w życiu głębszy sens. Możesz zacząć od zaraz i jeszcze w tym tygodniu popracować nad samym sobą. Przydałoby ci się polepszyć swoją kondycję fizyczną. Twoim celem może być osiągnięcie jakiejś wymarzonej wagi. Systematycznie staraj się do niej zbliżać, wykonując założony plan treningowy. Pomyśl nad zgłoszeniem się w tej sprawie do ludzi, którzy zajmują się tym zawodowo. Pozwoli ci to poszerzyć jednocześnie grono swoich znajomych. A może na siłowni spotkasz kogoś, kto wpadnie ci w oko.

Każdy pomysł na zmianę w twoim życiu będzie dobry, jeżeli tylko odpowiednio się do tego nastawisz. Musisz być zdeterminowany, jeżeli chcesz coś osiągnąć, więc nie marnuj czasu i zacznij już w tym tygodniu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

To dobry czas na rozwój kariery zawodowej lub zmianę miejsca pracy. Jeżeli czujesz się zmęczony zmień otoczenie. Uważaj na jedną z osób z Twojego towarzystwa ma ona zamiar pokrzyżować Twoje plany.

W miłości zapanuje spokój, aczkolwiek nie zapomnij o szczerości wobec ukochanej osoby. Najbliższe dni zapowiadają się bardzo dobrze, jeżeli chodzi o sprawy związane z karierą i pracą zawodową. Mowa tu zarówno o możliwościach rozwoju w obecnym miejscu pracy, jak i nawet zmianie środowiska zawodowego przez tych, którzy mieli już dość rutyny i codzienności.

Zresztą zmiana środowiska może okazać się dobrym pomysłem, nawet dla Ryb, które w teorii nie lubią zmian. Dlatego, jeżeli czujesz, że obecne miejsce w życiu Cię przytłacza, może czas pomyśleć nad jakimś urozmaiceniem? Może zmiana miejsca zamieszkania albo chociaż nowe popołudniowe hobby?

Dla Ryb w stałych związkach nie widać na horyzoncie szczególnych fajerwerków, ale będzie też tak, jak one lubią najbardziej. Czyli miło i spokojnie. Przynajmniej do momentu, kiedy będą pilnować, aby zawsze prowadzić szczere rozmowy.

Samotnym nie wróży się w tym tygodniu szczególnych porywów serca. Skup się w najbliższych dniach na innych aspektach życia, zamiast szukać uczucia na siłę. Polowanie na drugą połówkę przełóż na inne dni. Pamiętaj jednak, że nie wszystkim może podobać się Twoje pozytywne nastawienie do życia i to, że wszystko zacznie Ci przychodzić bez większego problemu. Dlatego zwróć uwagę na osobę, która jest wokół Ciebie i może starać się rzucać Ci kłody pod nogi.