krzyż prawy krzyż lewy

Nasi wróżbici

Wróżka Estera jest doświadczoną tarocistką, stosującą metody z zakresu numerologii, kart anielskich i wahadełka. Odpowie rzetelnie na każde twoje zapytanie i ustrzeże cię przed podjęciem niewłaściwej decyzji. Szczególnie interesuje się naturą związków partnerskich i to w tej dziedzinie jest naszą zespołową specjalistką. Potrafi słuchać i znajdzie rozwiązanie dla każdej, nawet najbardziej beznadziejnej pod względem uczuciowym sprawy. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie związku lub partnera, odezwij się śmiało do niej.

Analiza partnera Astrolog Jasnowidz Karty klasyczne Magia
Wróżka Estera
Jasnowidz
Uruchom czat z Wróżka Estera
Jeden dzień rozmowy z Wróżka Estera to tylko 1zł
Teraz dostępna
Wróżka Anastazja
Jasnowidz
Uruchom czat z Wróżka Anastazja
Jeden dzień rozmowy z Wróżka Anastazja to tylko 1zł
Teraz dostępna

Wróżka Anastazja jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Wiedzę z zakresu ezoteryki zdobywa od wieku młodzieńczego i w tym czasie udało jej się ukończyć wiele kursów z zakresu numerologii, astrologii i bioenergoterapii. Swoją wiedzę i umiejętności oraz wrodzoną intuicję wykorzystuje w codziennej pracy, pomagając tym samym wielu osobom w odnalezieniu swojej życiowej ścieżki. To ona podpowie ci, jaką decyzję podjąć i postara się nakreślić jej pozytywne, jak i negatywne skutki. To jej możesz powierzyć swoje najgłębsze wątpliwości.

Karty klasyczne Magia Milosc Numerologia Runa

Wróżbita Maciej skupia się w swojej pracy na tym, co pisane jest nam w gwiazdach i numerologii. Doskonale potrafi ocenić, w jakim momencie życia znajduje się osoba urodzona konkretnego dnia i przepowiedzieć jej przyszłość. Na podstawie układu ciał niebieskich w danym czasie jest on w stanie wskazać, czy kroki podjęte przez daną osobę w konkretnym kierunku, zaprowadzą ją do upragnionego celu. Jest on specjalistą w odczytywaniu i przedstawianiu tego, co los zapisał dla każdego z nas w czasie i miejscu urodzenia.

Numerologia Runa Tarot Uzdrowicielka Zegar smierci
Wróżbita Maciej
Jasnowidz
Uruchom czat z Wróżbita Maciej
Jeden dzień rozmowy z Wróżbita Maciej to tylko 1zł
Teraz dostępny

Szybkość naszego codziennego życia jest czasami tak intensywna, że niekiedy możemy czuć się bardzo zagubieni, a nawet samotni w otaczającym nas świecie. Często też nie potrafimy lub po prostu boimy się dokonać odpowiedniego wyboru. Zadajmy sobie zatem pytanie, czy jest wśród nas ktoś, kto byłby w stanie pomóc nam w podjęciu czasami jakże ważnych decyzji w naszym życiu? Odpowiedź oczywiście brzmi tak – tą osobą jest Wróżka. 

Nie da się ukryć, że w dobie dzisiejszych czasów ezoteryka stała się ogromie popularnym zjawiskiem. W końcu ludzie od zarania wieków dążyli do tego, aby móc zobaczyć swoją przyszłość i dowiedzieć się, jaki los ich czeka. W tym celu udawali się bezpośrednio do szamanów, astrologów, jasnowidzów, czy też wróżbitów. Trzeba przyznać, że obecnie najchętniej korzystamy z usług wróżek. 

Wróżkę, wróżbitę czy też jasnowidza z pewnością można określić jako osobę z nierzadkim talentem. Niewątpliwie jest to człowiek, który posiada obszerną wiedzę w zakresie ezoteryki, jak i również psychologii. Wróżka zajmuje się przepowiadaniem przyszłości, jest w stanie zobaczyć naszą przeszłość oraz teraźniejszość. Każda wróżka posiada swoje nieocenione akcesoria, które pomagają jej w odczytywaniu przyszłości. Jedne będą korzystały z najpopularniejszej talii kart, czyli Tarota, inne natomiast będą wróżyły z run, a niektóre mogą też wykorzystać w tym celu astrologię czy też numerologię.  

Śmiało można zauważyć, że w obecnych czasach ludzie coraz mniej ze sobą rozmawiają, a to skutkuje tym, że mają spory problem, aby zapytać o istotne sprawy związane z ich codziennym życiem. Dobra wróżka przede wszystkim zna się na magii, potrafi pracować z energią, jest w stanie nas wysłuchać oraz doradzić w różnych aspektach naszego życia. Ważne jest to, aby do każdej osoby podchodziła w sposób indywidualny i z ogromnym szacunkiem – w końcu każdy z nas jest inny. Dzięki rozmowie z wróżką człowiek czuje się bardziej podniesiony na duchu. 

Potrzebę kontaktu z wróżką wykazują osoby z różnych grup społecznych – z reguły częściej korzystają z porad kobiety, natomiast mężczyźni też potrzebują takiej formy kontaktu, chociaż nie zawsze się do tego przyznają. Być może jest to spowodowane tym, że muszą przyznać się sami przed sobą, że nie są w stanie z czymś sobie poradzić.  

Nasz portal wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego dajemy Państwu gwarancję, że po drugiej stronie czeka na Was świadoma i doświadczona wróżka, która kieruje się dobrem każdego człowieka. Nasze wróżki oraz wróżbitów cechuje otwartość, prawdomówność, uczciwość, a także chęć pracy nad samym sobą i rozwijanie własnej pasji.  W ten sposób macie Państwo pewność, że otrzymujecie profesjonalną poradę.