Horoskop Chiński

Horoskop Chiński to wiedza oparta na starożytnych naukach, opracowana przez mistrzów chińskiej astrologii. Horoskop ten jest oparty na cyklu księżycowym. Według legendy Budda wezwał do siebie wszystkie zwierzęta i za stawienie się, obiecał im hojne dary. Nie wszystkie zwierzęta jednak się pojawiły. Budda postanowił nagrodzić przybyłe zwierzęta i na ich cześć nazwał lata ich nazwami, w jakiej kolejności się pojawiły.

Znajdź swój

znak zodiaku

Karta dnia


Tarot Umiarkowanie

Umiarkowanie

Umiarkowanie symbolizuje stabilizację życiową. Przedstawia osobę, która jest stabilna emocjonalnie, duchowo oraz finansowo. Osobę rozsądną, nie trwoniącą zarobionych pieniędzy. Karta ta Reprezentuje...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia z dnia na dzień, dowiedz się co Cie czeka w nadchodzących dnia. Z naszym horoskopem przygotujesz się codziennie na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Rozłóż karty Tarota


Rozłóż karty Tarota i Sprawdź co Cię czeka w obecnym dniu!

Tarot rozłóż karty

Horoskop tygodniowy - 2018


Sprawdź co czeka ciebie i twoją rodzinę w obecnym przyszłym tygodniu, zobacz na co musisz uważać:

Czy Pasujecie Do Siebie?


Czy Wasze Znaki Zodiaku są idealnym dopasowanie? Sprawdź!

Znaki zodiaku dopasowanie
Horoskop tekst

Cechy charakterystyczne tych zwierząt dominują u ludzi urodzonych pod danym znakiem. Znaki horoskopu chińskiego to: szczur, bawół, tygrys, królik, smok, wąż, koń, kozioł, małpa, kogut, pies, świnia.

Horoskop chiński nie jest stworzony do wróżenia, lecz dostarcza informacji o charakterze, talentach i tendencyjności ludzi. W kalendarzu chińskim występuje rok przestępny. Ma to miejsce co trzy lata. Jednym cyklem określamy 60 lat, który podzielony jest na pięć okresów. Każdemu z nim przydzielony jest odpowiedni żywioł. Żywioły to metal, woda, drewno, ogień oraz ziemia. Rok 2018 to rok Psa to rok, który sprzyjał osiąganiu sukcesów. Wiele spraw zostało rozwiązanych i wiele sytuacji zamkniętych. Kogut wstaje rano i budzi wszystkich do pracy. To był pracowity rok, który przyniósł wiele efektów. Wielu osobom powiodło się w życiu. Rok psa trwa od 28 stycznia 2018 roku do 15 lutego 2019 roku.

Wiele osób ma jeszcze szanse, które daje im ten rok. Przed Wami pasmo sukcesów zawodowych i owocnej pracy. To był również dobry czas w kontaktach z innymi ludźmi oraz we współpracach. Czas koguta jest czasem skutecznej realizacji marzeń. Warto czerpać z niego i wykorzystać do ostatniej sekundy. Jakość wykonywanej pracy była zdecydowanie lepsza niż w latach poprzednich. Każdy z nas pałał chęcią do życia oraz zaangażowaniem. Wszystko szło jak z górki. Oczywiste jest, że musieliśmy się poświęcać w wielu sprawach, ale nasze starania zostały docenione i nagrodzone. To rok, który wielu z nas będzie wspominać jako bardzo udany i bogaty w osiągnięcia. Rok 2018 wybudził nas ze snu i marazmu, w którym tkwiliśmy w roku ubiegłym. Rok 2018 według kalendarza chińskiego będzie rokiem Psa. Rozpoczyna się 16 lutego 2018 roku, a kończy 4 lutego 2019 roku. Pies to żywioł ziemi, a jego kolorem jest brąz. Rok Psa zapowiada nam dobry czas na kontakty i relacje międzyludzkie. Będziemy, bardziej niż w roku poprzednim, działać emocjonalnie. Sprawy duchowe i emocje, będą dla nas ważniejsze niż życie zawodowe i praca. Psy charakteryzują się szczerością i wiernością i tacy też będziemy my. Będzie nam najbardziej zależało na rodzinie i przyjaciołach. Pieniądze stracą dla nas na wartości, będziemy wydawać je rozsądnie i rozważnie. Status społeczny również będzie nam obojętny. Przekonamy się, że są rzeczy ważne i ważniejsze i nie ma co przejmować się błahostkami. Wbrew wszystkiemu ten rok, będzie rokiem spokojnym i statecznym.

Poznamy nowe osoby albo przekonamy się o wierności i oddaniu dotychczasowych znajomych. W tym roku będzie mniej konfliktów niż w latach poprzednich, a także mniej niż w roku kolejnym. Chińczycy uważają psa za dobry znak i oczekują, że jego lata to okresy sprawiedliwości i łagodzenia problemów. Wśród ludności wzrośnie zainteresowanie rozwojem wewnętrznym, co może przynieść wiele korzyści, a przede wszystkim przyczyni się do zachowania pokoju. Ludzie bardziej zaangażują się w sprawy religijne, w dobrym tego słowa znaczeniu. Aura będzie sprzyjać życzliwości i wzajemnej akceptacji. Ten rok dla wielu z nas będzie nader udany i szczęśliwy. Tak jak pies kojarzy nam się z pozytywnymi emocjami, tak pozytywne emocje będą tego roku emanowały od ludzi. Zapowiada się bardzo spokojny, owocny i piękny czas. Nie na darmo Chińczycy zakwalifikowali nadchodzący rok, jako rok psa. Wszyscy dostrzeżemy i docenimy to, co w życiu istotne. Nasz charakter stanie się łagodniejszy, a konflikty znikną. Wykorzystajmy ten czas, jak najlepiej potrafimy. Wszechświat będzie nam sprzyjał i przyniesie dobry czas i przyjemne chwile. Bądźmy dla siebie mili i życzliwi, a zostaniemy nagrodzeni.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem. Wyślij SMS za 2 zł.Udostępnimy ci komunikator który pozwoli na rozmowę i na czacie odpowie na wszystkie twoje pytania.
Wyślij SMS