Horoskop Chiński

Horoskop Chiński to wiedza oparta na starożytnych naukach, opracowana przez mistrzów chińskiej astrologii. Horoskop ten jest oparty na cyklu księżycowym. Według legendy Budda wezwał do siebie wszystkie zwierzęta i za stawienie się, obiecał im hojne dary. Nie wszystkie zwierzęta jednak się pojawiły. Budda postanowił nagrodzić przybyłe zwierzęta i na ich cześć nazwał lata ich nazwami, w jakiej kolejności się pojawiły.

Znajdź swój

znak zodiaku

Karta dnia


Tarot Śmierć

Śmierć

Karta ta wbrew pozorom nie jest najgorszą kartą w talii. Jest symbolem nowego początku, zmian i przemiany. Przedstawia osobę konfliktową, nie stroniącą od krytyki. Cechuje się ona jednak dużą siłą,...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia z dnia na dzień, dowiedz się co Cie czeka w nadchodzących dnia. Z naszym horoskopem przygotujesz się codziennie na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Rozłóż karty Tarota


Rozłóż karty Tarota i Sprawdź co Cię czeka w obecnym dniu!

Tarot rozłóż karty

Horoskop tygodniowy - 2018


Sprawdź co czeka ciebie i twoją rodzinę w obecnym przyszłym tygodniu, zobacz na co musisz uważać:

Czy Pasujecie Do Siebie?


Czy Wasze Znaki Zodiaku są idealnym dopasowanie? Sprawdź!

Znaki zodiaku dopasowanie
Horoskop tekst

Cechy charakterystyczne tych zwierząt dominują u ludzi urodzonych pod danym znakiem. Znaki horoskopu chińskiego to: szczur, bawół, tygrys, królik, smok, wąż, koń, kozioł, małpa, kogut, pies, świnia.

Horoskop chiński nie jest stworzony do wróżenia, lecz dostarcza informacji o charakterze, talentach i tendencyjności ludzi. W kalendarzu chińskim występuje rok przestępny. Ma to miejsce co trzy lata. Jednym cyklem określamy 60 lat, który podzielony jest na pięć okresów. Każdemu z nim przydzielony jest odpowiedni żywioł. Żywioły to metal, woda, drewno, ogień oraz ziemia. Rok 2018 to rok Psa to rok, który sprzyjał osiąganiu sukcesów. Wiele spraw zostało rozwiązanych i wiele sytuacji zamkniętych. Kogut wstaje rano i budzi wszystkich do pracy. To był pracowity rok, który przyniósł wiele efektów. Wielu osobom powiodło się w życiu. Rok psa trwa od 28 stycznia 2018 roku do 15 lutego 2019 roku.

Wiele osób ma jeszcze szanse, które daje im ten rok. Przed Wami pasmo sukcesów zawodowych i owocnej pracy. To był również dobry czas w kontaktach z innymi ludźmi oraz we współpracach. Czas koguta jest czasem skutecznej realizacji marzeń. Warto czerpać z niego i wykorzystać do ostatniej sekundy. Jakość wykonywanej pracy była zdecydowanie lepsza niż w latach poprzednich. Każdy z nas pałał chęcią do życia oraz zaangażowaniem. Wszystko szło jak z górki. Oczywiste jest, że musieliśmy się poświęcać w wielu sprawach, ale nasze starania zostały docenione i nagrodzone. To rok, który wielu z nas będzie wspominać jako bardzo udany i bogaty w osiągnięcia. Rok 2018 wybudził nas ze snu i marazmu, w którym tkwiliśmy w roku ubiegłym. Rok 2018 według kalendarza chińskiego będzie rokiem Psa. Rozpoczyna się 16 lutego 2018 roku, a kończy 4 lutego 2019 roku. Pies to żywioł ziemi, a jego kolorem jest brąz. Rok Psa zapowiada nam dobry czas na kontakty i relacje międzyludzkie. Będziemy, bardziej niż w roku poprzednim, działać emocjonalnie. Sprawy duchowe i emocje, będą dla nas ważniejsze niż życie zawodowe i praca. Psy charakteryzują się szczerością i wiernością i tacy też będziemy my. Będzie nam najbardziej zależało na rodzinie i przyjaciołach. Pieniądze stracą dla nas na wartości, będziemy wydawać je rozsądnie i rozważnie. Status społeczny również będzie nam obojętny. Przekonamy się, że są rzeczy ważne i ważniejsze i nie ma co przejmować się błahostkami. Wbrew wszystkiemu ten rok, będzie rokiem spokojnym i statecznym.

Poznamy nowe osoby albo przekonamy się o wierności i oddaniu dotychczasowych znajomych. W tym roku będzie mniej konfliktów niż w latach poprzednich, a także mniej niż w roku kolejnym. Chińczycy uważają psa za dobry znak i oczekują, że jego lata to okresy sprawiedliwości i łagodzenia problemów. Wśród ludności wzrośnie zainteresowanie rozwojem wewnętrznym, co może przynieść wiele korzyści, a przede wszystkim przyczyni się do zachowania pokoju. Ludzie bardziej zaangażują się w sprawy religijne, w dobrym tego słowa znaczeniu. Aura będzie sprzyjać życzliwości i wzajemnej akceptacji. Ten rok dla wielu z nas będzie nader udany i szczęśliwy. Tak jak pies kojarzy nam się z pozytywnymi emocjami, tak pozytywne emocje będą tego roku emanowały od ludzi. Zapowiada się bardzo spokojny, owocny i piękny czas. Nie na darmo Chińczycy zakwalifikowali nadchodzący rok, jako rok psa. Wszyscy dostrzeżemy i docenimy to, co w życiu istotne. Nasz charakter stanie się łagodniejszy, a konflikty znikną. Wykorzystajmy ten czas, jak najlepiej potrafimy. Wszechświat będzie nam sprzyjał i przyniesie dobry czas i przyjemne chwile. Bądźmy dla siebie mili i życzliwi, a zostaniemy nagrodzeni.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00