krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Waga

Horoskop Waga tygodniowy

wrzesień 23 - październik 22

Nie oczekuj zbyt wiele od tego tygodnia. Nie będzie się on za bardzo różnił od poprzednich. Twoje życie ogarnęła rutyna a ciebie swoista melancholia. Jeżeli chcesz coś zmienić, musisz sam się za to zabrać. Od pewnego czasu liczysz na to, że nagle coś magicznie odmieni twoje życie. Niestety żyjesz złudzeniami i jeżeli ty sam nie zaczniesz pracować nad zmianą, którą sobie sam założysz, nic takiego nie będzie miało miejsca.

Ostatnio mogłeś czuć się nieco samotny. Ten tydzień jest doskonałym czasem na to aby poznać kogoś wartościowego. Musisz jednak trochę się wysilić i zacząć rozmawiać z ludźmi. Spróbuj umówić się z tą garstką osób, która jeszcze interesuje się tym, co u ciebie. Wyjdźcie razem na miasto, a będzie to spora szansa na nawiązanie nowych znajomości. Musisz mieć jednak otwarty umysł i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Twoja praca także jest dla ciebie nużąca i nie widać w niej perspektywy rozwoju. Masz wykonywać codziennie te same czynności, co na dłuższą metę nie wszystkim wychodzi na dobre. Potrzebujesz stale się rozwijać i lubisz jak wokół dużo się dzieje. Może nadszedł właściwy czas aby pomyśleć o zmianach w sferze zawodowej? Nie podejmuj decyzji od razu, rozważ wszelkie opcje i najlepiej przedyskutuj z kimś swój problem. Tak drastyczna zmiana może wyjść ci na dobre, jednak może też przysporzyć wielu trudności.

Będziesz miał cały weekend na rozważania. Postaraj się jednak nie przeleżeć dwóch dni na kanapie i zrób coś pożytecznego w domu. Masz trochę zaległych obowiązków do nadrobienia, dlatego wykorzystaj dobrze wolny czas.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Skup się bardziej na swoich obowiązkach. W pracy przełożony zobaczy, że jesteś rozkojarzony i nie skupiasz się na powierzonych zadaniach. Ukochana osoba miło Cię zaskoczy i zadba o to byś czuł się kochany.

Samotne wagi poznają intrygującą osobę, która będzie miała duży wpływ na ich życie. Zacznij zażywać witaminy, wtedy osłabienie organizmu minie. Najbliższe dni przyniosą Ci brak możliwości skupienia się na swoich obowiązkach. Staraj się, jak możesz, w przeciwnym razie twoi przełożeni zobaczą, że masz problem z efektywną pracą i możesz ponieść tego konsekwencje.

Wykonując ważne zadanie w pracy, postaraj się choć przez chwilę nie myśleć o niebieskich migdałach. Choć będziesz mieć z tym problem. W miłości zapowiada się kilka naprawdę ciekawych dni. Wagi w stałych związkach będą miały okazję docenić swoją drugą połówkę, znacznie bardziej niż do tej pory. Na pewno będą czuły się adorowane i kochane, czyli coś, co osoby spod tego znaku lubią najbardziej.

Wagi cały czas szukające partnera, poznają kogoś, kto na pewno w jakiś sposób wpłynie na ich życie i zmieni ich punkt widzenia na pewne sprawy, ale czy będzie to wielka miłość, tego nawet gwiazdy nie wiedzą. Na pewno będzie to dla Ciebie ktoś niezwykły.

Nie lekceważ odczuwanego ostatnio osłabienia organizmu i spadku kondycji. Jeżeli zbyt często czujesz się zmęczony, oznacza to, że coś jest nie tak. Zastanów się jakich witamin i minerałów może Ci brakować i uwzględnij je w diecie bądź przyjmuj w postaci suplementów lub po prostu zoptymalizuj dietę.