krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Waga

Horoskop Waga tygodniowy

wrzesień 23 - październik 22

Nie przemęczysz się w tym tygodniu za bardzo. Będziesz miał niewiarygodny spokój w pracy i nikt nie będzie miał do ciebie żadnych pretensji. Ty również postaraj się być miły dla współpracowników i popracuj nieco nad relacją z przełożonym. Macie do siebie neutralny stosunek, więc możesz zacząć praktycznie od samego początku. Nie narażaj się i miej na uwadze to, że możesz być brany pod uwagę, jeżeli chodzi o dodatkowe premie lub w ogóle podniesienie kwalifikacji i zmianę stanowiska. Zaoferuj swoją chęć zrobienia czegoś ponadprogramowego, a szef na pewno to doceni.

W przeciwieństwie do spokoju w sferze zawodowej, twoje życie prywatne w tym tygodniu niemalże rozkwitnie. Musisz wziąć pod uwagę, że kilka osób próbuje do ciebie dotrzeć. Walczą o chwilę twojej uwagi i czasu. Postaraj się wydzielić im to wszystko mniej więcej sprawiedliwie i zainteresuj się tym, co u nich.

Ktoś z twoich bliskich może potrzebować naprawdę szczerej i dłuższej rozmowy. Nawet jeżeli wydaje ci się, że wszystko u niego w porządku, spróbuj spojrzeć na to głębiej i z nieco innej perspektywy. Być może nie dostrzegasz problemów, które są największe.

Prawdopodobnie odezwie się również do ciebie osoba, która może pobudzać w tobie stłumione emocje. Staraj się zachować trzeźwy umysł i wybadaj sytuację. Być może wasze zamiary co do tej relacji są zupełnie odmienne i swoim zachowaniem możesz się przed nią ośmieszyć. Nie bój się jednak szczerze z nią porozmawiać i wyjaśnić pewnych kwestii. Pozwoli wam to zorientować się, w jakim miejscu się znajdujecie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Skup się bardziej na swoich obowiązkach. W pracy przełożony zobaczy, że jesteś rozkojarzony i nie skupiasz się na powierzonych zadaniach. Ukochana osoba miło Cię zaskoczy i zadba o to byś czuł się kochany.

Samotne wagi poznają intrygującą osobę, która będzie miała duży wpływ na ich życie. Zacznij zażywać witaminy, wtedy osłabienie organizmu minie. Najbliższe dni przyniosą Ci brak możliwości skupienia się na swoich obowiązkach. Staraj się, jak możesz, w przeciwnym razie twoi przełożeni zobaczą, że masz problem z efektywną pracą i możesz ponieść tego konsekwencje.

Wykonując ważne zadanie w pracy, postaraj się choć przez chwilę nie myśleć o niebieskich migdałach. Choć będziesz mieć z tym problem. W miłości zapowiada się kilka naprawdę ciekawych dni. Wagi w stałych związkach będą miały okazję docenić swoją drugą połówkę, znacznie bardziej niż do tej pory. Na pewno będą czuły się adorowane i kochane, czyli coś, co osoby spod tego znaku lubią najbardziej.

Wagi cały czas szukające partnera, poznają kogoś, kto na pewno w jakiś sposób wpłynie na ich życie i zmieni ich punkt widzenia na pewne sprawy, ale czy będzie to wielka miłość, tego nawet gwiazdy nie wiedzą. Na pewno będzie to dla Ciebie ktoś niezwykły.

Nie lekceważ odczuwanego ostatnio osłabienia organizmu i spadku kondycji. Jeżeli zbyt często czujesz się zmęczony, oznacza to, że coś jest nie tak. Zastanów się jakich witamin i minerałów może Ci brakować i uwzględnij je w diecie bądź przyjmuj w postaci suplementów lub po prostu zoptymalizuj dietę.