krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Waga

Horoskop Waga tygodniowy

wrzesień 23 - październik 22

Ten tydzień rozpocznie się dla ciebie wyjątkowo dobrze. Wszystko będzie szło po twojej myśli i zrealizujesz większość planów, które miałeś na te dni. Możesz być trochę zajęty i niedostępny w tym czasie dla bliskich, jednak już pod koniec tygodnia będziesz w stanie im to wynagrodzić.

Rozumieją oni twoje potrzeby i styl pracy, dlatego nie ma między wami żadnych wyrzutów. Musisz brać z nich przykład i być nieco bardziej cierpliwy. Czasami przez swoją porywczość i brak opanowania popełniasz sporo błędów, które co prawda nie są aż tak zauważalne, jednak ciężko jest je później poprawić.

W tym tygodniu także przydarzą ci się wpadki, jednak szef będzie dla ciebie wyjątkowo wyrozumiały. Prawdopodobnie powierzy ci dosyć ważne zadanie, dzięki czemu będziesz mógł podbudować nieco jego zaufanie wobec siebie. Staraj się do tego przyłożyć i nie zawiedź go.

Pod koniec tygodnia czas nieco zwolni. Nie będziesz już tak zajęty jak dotychczas i znajdziesz chwilę na to aby poświęcić czas tylko rodzinie. Pomyślcie nad jakąś wspólną wycieczką lub zwyczajnym dłuższym spacerem. Wspólne spędzanie czasu, nie tylko przy obiedzie pozwoli wam bardziej do siebie dotrzeć i może dowiesz się o swojej rodzinie czegoś, o czym jak dotąd nie miałeś pojęcia. Czasami warto szczerze porozmawiać na tematy, które w codziennym życiu nam umykają.

Weekend prawdopodobnie wykorzystasz na wszelkie prace porządkowe. Daj sobie jednak odpocząć i zregeneruj siły przed nowym, nadchodzącym tygodniem. Postaraj się odnaleźć chwilę tylko dla siebie i zrelaksować się w towarzystwie ulubionej muzyki i tego co sprawia ci zazwyczaj przyjemność.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Skup się bardziej na swoich obowiązkach. W pracy przełożony zobaczy, że jesteś rozkojarzony i nie skupiasz się na powierzonych zadaniach. Ukochana osoba miło Cię zaskoczy i zadba o to byś czuł się kochany.

Samotne wagi poznają intrygującą osobę, która będzie miała duży wpływ na ich życie. Zacznij zażywać witaminy, wtedy osłabienie organizmu minie. Najbliższe dni przyniosą Ci brak możliwości skupienia się na swoich obowiązkach. Staraj się, jak możesz, w przeciwnym razie twoi przełożeni zobaczą, że masz problem z efektywną pracą i możesz ponieść tego konsekwencje.

Wykonując ważne zadanie w pracy, postaraj się choć przez chwilę nie myśleć o niebieskich migdałach. Choć będziesz mieć z tym problem. W miłości zapowiada się kilka naprawdę ciekawych dni. Wagi w stałych związkach będą miały okazję docenić swoją drugą połówkę, znacznie bardziej niż do tej pory. Na pewno będą czuły się adorowane i kochane, czyli coś, co osoby spod tego znaku lubią najbardziej.

Wagi cały czas szukające partnera, poznają kogoś, kto na pewno w jakiś sposób wpłynie na ich życie i zmieni ich punkt widzenia na pewne sprawy, ale czy będzie to wielka miłość, tego nawet gwiazdy nie wiedzą. Na pewno będzie to dla Ciebie ktoś niezwykły.

Nie lekceważ odczuwanego ostatnio osłabienia organizmu i spadku kondycji. Jeżeli zbyt często czujesz się zmęczony, oznacza to, że coś jest nie tak. Zastanów się jakich witamin i minerałów może Ci brakować i uwzględnij je w diecie bądź przyjmuj w postaci suplementów lub po prostu zoptymalizuj dietę.