krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Waga

Horoskop Waga tygodniowy

wrzesień 23 - październik 22

Ten tydzień nie będzie jednym rutynowych i podobnych do poprzednich tygodni. Odkryjesz w sobie pokłady niespożytkowanej energii i potencjału do tworzenia czegoś naprawdę kreatywnego. Może to czas aby odkryć wreszcie w sobie duszę artysty. Będziesz miał dużo różnych pomysłów na pewne zmiany w umeblowaniu swojego mieszkania. Prawdopodobnie zaplanujesz remont i poczynisz już pierwsze kroki do jego wykonania. Nie spiesz się jednak, tylko na spokojnie przemyśl całą wizję.

Zmiany ci się przydadzą i może poruszą w twoim życiu coś więcej niż tylko meble. Od pewnego czasu odczuwasz swego rodzaju zastój i bezsens w tym, co robisz. Przynosi ci to oczywiście wiadome korzyści w postaci środków do życia, jednak zupełnie nie odnajdujesz się w swojej pracy. Może nadszedł czas aby poważnie pomyśleć nad jakąś bardziej drastyczną zmianą. Nie rób jednak nic pochopnie i postaraj się omówić tę kwestię ze swoim partnerem. Oczywiście decyzja należy tylko do ciebie, jednak musisz być pewien, że jest to właściwy moment i nie zaszkodzisz sobie ani nikomu innemu.

Postaraj się także popracować nad tą relacją. Ostatnio nie byliście ze sobą zbyt szczerzy, warto do tego wrócić i wreszcie porozmawiać na spokojnie na ten temat. Może powinniście wprowadzić pewne zasady, które coś między wami uregulują.

Wybierz jeden dzień pod koniec tygodnia, w którym spotkasz się z rodziną. Dawno nie mieliście okazji spędzić wspólnie czasu i zjeść razem posiłku, dlatego postaraj się to dobrze zaplanować. Ktoś z twojej rodziny może bardzo potrzebować rozmowy z tobą, dlatego nie zawiedź go.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Skup się bardziej na swoich obowiązkach. W pracy przełożony zobaczy, że jesteś rozkojarzony i nie skupiasz się na powierzonych zadaniach. Ukochana osoba miło Cię zaskoczy i zadba o to byś czuł się kochany.

Samotne wagi poznają intrygującą osobę, która będzie miała duży wpływ na ich życie. Zacznij zażywać witaminy, wtedy osłabienie organizmu minie. Najbliższe dni przyniosą Ci brak możliwości skupienia się na swoich obowiązkach. Staraj się, jak możesz, w przeciwnym razie twoi przełożeni zobaczą, że masz problem z efektywną pracą i możesz ponieść tego konsekwencje.

Wykonując ważne zadanie w pracy, postaraj się choć przez chwilę nie myśleć o niebieskich migdałach. Choć będziesz mieć z tym problem. W miłości zapowiada się kilka naprawdę ciekawych dni. Wagi w stałych związkach będą miały okazję docenić swoją drugą połówkę, znacznie bardziej niż do tej pory. Na pewno będą czuły się adorowane i kochane, czyli coś, co osoby spod tego znaku lubią najbardziej.

Wagi cały czas szukające partnera, poznają kogoś, kto na pewno w jakiś sposób wpłynie na ich życie i zmieni ich punkt widzenia na pewne sprawy, ale czy będzie to wielka miłość, tego nawet gwiazdy nie wiedzą. Na pewno będzie to dla Ciebie ktoś niezwykły.

Nie lekceważ odczuwanego ostatnio osłabienia organizmu i spadku kondycji. Jeżeli zbyt często czujesz się zmęczony, oznacza to, że coś jest nie tak. Zastanów się jakich witamin i minerałów może Ci brakować i uwzględnij je w diecie bądź przyjmuj w postaci suplementów lub po prostu zoptymalizuj dietę.