krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Waga

Horoskop Waga tygodniowy

wrzesień 23 - październik 22

Twoja relacja z partnerem w tym tygodniu może zostać nadszarpnięta. Prawdopodobnie on będzie miał ci za złe twój ostatni wybryk. Postaraj się wyjaśnić sprawę i przyznaj się do błędu. Najpewniej twoje przeprosiny zostaną odrzucone i konflikt będzie się ciągnął między wami jeszcze przez parę kolejnych dni. Staraj się go nie pogłębiać i poczekaj aż złość minie. Będziesz musiał bardziej się postarać, żeby wrócić do łask.

Niestety wasi wspólni znajomi także będą mieli ci za złe to, co zrobiłeś i nieco się od ciebie odsuną. Postaraj się z nimi szczerze porozmawiać, być może uda ci się naprawić to, co zniszczyłeś i któreś z nich weźmie twoją stronę.

W pracy czas będzie ci się dłużył. Nie będziesz mógł się odnaleźć i przez to kilka spraw nie będzie załatwionych przez ciebie w taki sposób, jak powinno. Powinieneś sam przed sobą przyznać się do tego, że ostatnio przestało ci na czymkolwiek zależeć.

Zastanów się, czy obecnie znajdujesz się w miejscu, w którym na pewno chciałbyś być. Może jest to dobry czas na pewne zmiany w twoim życiu. Prawdopodobnie podejmiesz kolejną szybką i nieprzemyślaną decyzję, jednak może się okazać, że nie będziesz jej żałować.

Koniec tygodnia poświęć na przemyślenia i daj sobie odpocząć w samotności. Wybierz się na przejażdżkę rowerową lub samotny długi spacer i spróbuj poukładać sobie w głowie zdarzenia z całego tygodnia.

Odezwij się do swoich bliskich, bo tylko w nich możesz teraz poszukać szczerego wsparcia. Opowiedz o swojej sytuacji komuś zaufanemu i posłuchaj jego rad.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Skup się bardziej na swoich obowiązkach. W pracy przełożony zobaczy, że jesteś rozkojarzony i nie skupiasz się na powierzonych zadaniach. Ukochana osoba miło Cię zaskoczy i zadba o to byś czuł się kochany.

Samotne wagi poznają intrygującą osobę, która będzie miała duży wpływ na ich życie. Zacznij zażywać witaminy, wtedy osłabienie organizmu minie. Najbliższe dni przyniosą Ci brak możliwości skupienia się na swoich obowiązkach. Staraj się, jak możesz, w przeciwnym razie twoi przełożeni zobaczą, że masz problem z efektywną pracą i możesz ponieść tego konsekwencje.

Wykonując ważne zadanie w pracy, postaraj się choć przez chwilę nie myśleć o niebieskich migdałach. Choć będziesz mieć z tym problem. W miłości zapowiada się kilka naprawdę ciekawych dni. Wagi w stałych związkach będą miały okazję docenić swoją drugą połówkę, znacznie bardziej niż do tej pory. Na pewno będą czuły się adorowane i kochane, czyli coś, co osoby spod tego znaku lubią najbardziej.

Wagi cały czas szukające partnera, poznają kogoś, kto na pewno w jakiś sposób wpłynie na ich życie i zmieni ich punkt widzenia na pewne sprawy, ale czy będzie to wielka miłość, tego nawet gwiazdy nie wiedzą. Na pewno będzie to dla Ciebie ktoś niezwykły.

Nie lekceważ odczuwanego ostatnio osłabienia organizmu i spadku kondycji. Jeżeli zbyt często czujesz się zmęczony, oznacza to, że coś jest nie tak. Zastanów się jakich witamin i minerałów może Ci brakować i uwzględnij je w diecie bądź przyjmuj w postaci suplementów lub po prostu zoptymalizuj dietę.