krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop tygodniowy Waga

Horoskop Waga tygodniowy

wrzesień 23 - październik 22

To może nie być zbyt dobry tydzień. Będziesz czuł się przeciążony wszystkimi sprawami, które masz do załatwienia. Prawdopodobnie napotkasz po drodze wiele przeszkód, które utrudnią ci uzyskanie tego, na czym ci zależy. Nie poddawaj się i rób wszystko tak jak do tej pory. Jesteś naprawdę dobry, w tym co robisz ale czasem bierzesz na siebie zbyt wiele.

Bierzesz dużą odpowiedzialność za pewną liczbę osób i musisz starać się nad tym zapanować. Nie obarczaj się czymś, z czym nie dajesz sobie rady i nie bój się poprosić o pomoc. Niczego nie stracisz, a możesz jedynie zyskać na czasie i zwiększyć swoją wydajność.

Możesz mieć także problemy w domu ze swoimi bliskimi. Będziesz chciał trochę na siłę wytłumaczyć komuś, że postępuje niewłaściwie. Miej na uwadze jednak, że przymusem niczego nie zdziałasz. Dużo bardziej skuteczna będzie szczera rozmowa, w której przedstawisz swoją odmienną perspektywę na różne sprawy. Być może ta druga osoba wyciągnie z tego jakąś wartościową lekcję. Na pewno nie będzie miała ci za złe takiego podejścia do sprawy.

Poświęć chociaż jeden dzień tylko sobie. Spróbuj tak go zorganizować, żeby mieć z tego jak najwięcej. Odpocznij przed dobrym filmem lub książką. Postaraj się w tym dniu nieco odsunąć od spraw wszystkich innych.

Twoje relacje z ludźmi w tym tygodniu nie są zbyt pozytywne. Nie pogłębiaj konfliktów i nie zaczynaj kłótni. Potem trudno ci będzie to wszystko odkręcić.

Koniec tygodnia postaraj się przeznaczyć na odpoczynek i regenerację. Może jakiś aktywny wypoczynek pozwoli oczyścić umysł i zredukować nagromadzony stres.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Skup się bardziej na swoich obowiązkach. W pracy przełożony zobaczy, że jesteś rozkojarzony i nie skupiasz się na powierzonych zadaniach. Ukochana osoba miło Cię zaskoczy i zadba o to byś czuł się kochany.

Samotne wagi poznają intrygującą osobę, która będzie miała duży wpływ na ich życie. Zacznij zażywać witaminy, wtedy osłabienie organizmu minie. Najbliższe dni przyniosą Ci brak możliwości skupienia się na swoich obowiązkach. Staraj się, jak możesz, w przeciwnym razie twoi przełożeni zobaczą, że masz problem z efektywną pracą i możesz ponieść tego konsekwencje.

Wykonując ważne zadanie w pracy, postaraj się choć przez chwilę nie myśleć o niebieskich migdałach. Choć będziesz mieć z tym problem. W miłości zapowiada się kilka naprawdę ciekawych dni. Wagi w stałych związkach będą miały okazję docenić swoją drugą połówkę, znacznie bardziej niż do tej pory. Na pewno będą czuły się adorowane i kochane, czyli coś, co osoby spod tego znaku lubią najbardziej.

Wagi cały czas szukające partnera, poznają kogoś, kto na pewno w jakiś sposób wpłynie na ich życie i zmieni ich punkt widzenia na pewne sprawy, ale czy będzie to wielka miłość, tego nawet gwiazdy nie wiedzą. Na pewno będzie to dla Ciebie ktoś niezwykły.

Nie lekceważ odczuwanego ostatnio osłabienia organizmu i spadku kondycji. Jeżeli zbyt często czujesz się zmęczony, oznacza to, że coś jest nie tak. Zastanów się jakich witamin i minerałów może Ci brakować i uwzględnij je w diecie bądź przyjmuj w postaci suplementów lub po prostu zoptymalizuj dietę.