krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Rak

Horoskop Rak dzienny

czerwiec 22 - lipiec 22

Pilnuj się dzisiaj i staraj nikomu nie narażać. Prawdopodobnie ktoś odkryje twoje ostatnie przewinienia i będzie chciał dopilnować aby spotkały cię odpowiednie konsekwencje.

Postępując niewłaściwie, liczyłeś się z tym, że prawda może wyjść na jaw, dlatego postaraj się przyznać do błędu i okazać skruchę. Prawdopodobnie kara cię nie ominie, ale może ludzie nie będą dla ciebie aż tak bezlitośni.Masz swoje za uszami i przez to sporo osób uważa cię za krętacza i manipulanta.

Pomyśl nad tym, czy warto poświęcać aż tak zaufanie ludzi dla uzyskania tych znikomych korzyści. Może powinieneś z kimś o tym porozmawiać i podjąć pracę nad samym sobą. Możliwe, że w tej chwili nie widzisz już drogi powrotnej i żadnego rozwiązania, dlatego nie bój się poprosić o pomoc, a na pewno znajdzie się ktoś, kto wskaże ci jakieś wyjście.

Staraj się zadbać o swoje relacje z bliskimi, ponieważ ostatnio one też nieco się pogorszyły. Rodzina jest przekonana, że odwróciłeś się od niej z premedytacją. Spróbuj spotkać się z nimi i przedstawić nieco swoją życiową sytuację. Na pewno zrozumieją i będą chcieli pomóc wyciągnąć cię z kłopotów.

Dzisiaj nie planuj żadnych poważniejszych przedsięwzięć, a jedynie skup się na tym co masz do wykonania. Po pracy postaraj się pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem. Rozważ różne opcje i najlepiej omów je z kimś bardziej doświadczonym. Świeży punkt widzenia może przynieść całkiem sensowne rozwiązanie, dlatego nie zamykaj się na innych ludzi i daj sobie pomóc, a do łózka położysz się z nadzieją na znacznie lepsze jutro.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ gwiazd wskazuje, że dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowo pozytywny. Ktoś bliski zaskoczy Cię szaloną propozycją. Nie wahaj się i korzystaj z życia. Podejmuj ryzyko, a z pewnością Ci się to opłaci.

Wieczorem poświęć chwile rodzinie i spędźcie razem czas. Oto jeden z tych dni, kiedy urodzeni pod znakiem Bliźniąt mogą pochwalić się wyjątkowo dobrym samopoczuciem i szczęściem w podejmowanych decyzjach. Poczujesz przypływ pozytywnych uczuć wobec reszty świata, jak i będziesz zarażać swoim optymizmem innych. Może to właśnie ta chwila, kiedy czas wreszcie odpowiedzieć „tak”, na propozycje których do tej pory nie byłeś w stu procentach pewny.

Możesz nawet dać się wciągnąć w jakiś szalony plan, którego propozycja realizacji wyjdzie od bliskiej Ci osoby. Popatrz na niego od tej jaśniejszej strony. Dziś nie musisz się martwić, że coś będzie nie tak, jak powinno. Mając takie pokłady energii, korzystaj z dnia pełnymi garściami. Nawet podjęcie ryzyka może CI się dziś opłacić.

Może jakaś gra losowa albo długo analizowana inwestycja? Gwiazdy wydają się nad Tobą czuwać. Pamiętaj jednak, że to nie tylko od nich zależy Twoje szczęście, dlatego też uważaj i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę.

Po pełnym pozytywnych emocji i wrażeń dniu nie zapomnij o swoich najbliższych. Podziel się z nimi fantastyczną energią, spędź czas, jakiego z Tobą potrzebują. Zjedz kolację w rodzinnym gronie, zainteresuj się tym, jak minął ich dzień, może zaproponuj im jakiś rodzinny wyjazd czy większe spotkanie, aby odnowić niektóre relacje?