krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miesięczny Waga

Horoskop Waga miesięczny

wrzesień 23 - październik 22

To będzie szalony miesiąc! Twoje życie prawdopodobnie wywróci się do góry nogami. Nie do końca będziesz panował nad tym, co się właściwie dzieje. Wszystko potoczy się tak szybko, że pewnego dnia obudzisz się i nie będziesz do końca wiedział, jak znalazłeś się właśnie w tym miejscu. Daj się ponieść przygodzie i pozwól aby tym razem to los kierował twoim życiem.

Zawsze masz nad wszystkim kontrolę i starasz się panować nad tym, co ci się w życiu przytrafia, dlatego w najbliższym czasie możesz odczuwać pewien dyskomfort ze względu na to wszystko. Daj sobie trochę czasu i uwierz w to, że cały obrót spraw wyjdzie ci w końcu na dobre.

Miej otwarty umysł i słuchaj tego, co inni mają ci do powiedzenia. Ostatnio byłeś nieco zamknięty na opinię innych i trzymałeś się wyłącznie swoich zasad. W najbliższym czasie zobaczysz, że ich złamanie przyniesie ci wiele satysfakcji i odczujesz swego rodzaju ulgę.

Nie narzucaj sobie zbyt wielu zakazów i w końcu zaszalej. Daj się znajomym wyrwać na imprezę i poznaj nowych ludzi. Możesz mieć w tym miesiącu naprawdę wiele okazji aby nadrobić swoją ostatnią nieobecność. Spróbuj dać sobie drugą szansę i nie powstrzymuj się przed tym, na co aktualnie masz ochotę.

Narzuciłeś sobie pewien rygor w życiu i przyniósł on dla ciebie wiele dobrego, jednak nie musisz się już tak ograniczać i tłumaczyć przed samym sobą. Nareszcie masz okazję spróbować żyć bardziej beztrosko i szczęśliwie.

Nie przesadzaj jednak z wydatkami, bo możesz narobić sobie w ten sposób poważnych kłopotów.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten miesiąc będzie dla ciebie bardzo chwiejny. Niektóre dni będą pełne euforii, inne zaś będą melancholijne. Nie zaprzątaj sobie głowy przeszłością. Liczy się tylko to, co jest tu i teraz.

Twój partner będzie dla Ciebie wsparciem w każdej cięższej chwili, więc Ty również bądź przy nim wtedy, kiedy najbardziej będzie Cię potrzebował. Znajomi będą wyciągać Cię na miasto. Wyjdź z nimi przyda Ci się trochę rozrywki.

W tym miesiącu Wagi będą miały duże problemy z równowagą. Zapowiada się dosyć ciężki okres, jeżeli chodzi o ogólne nastawienie do życia. Zarówno na szczeblu zawodowym, jak i uczuciowym i rodzinnym. Będziesz popadać z euforii w depresyjne myśli. Nie daj sobie jednak tym zepsuć stosunków z najbliższymi, współpracownikami czy szefem.

W miłości poczujesz, że Twój partner jest z Tobą na dobre i na złe. Będzie Cię wspierał w każdej sytuacji, niezależnie od tego, w jakim będziesz nastroju, dlatego doceń to. Takie zachowania są naprawdę Ci potrzebne i ważne. No i oczywiście odwzajemniaj to niezwykłe uczucie i zapewnij partnera, że także będzie mógł na Ciebie liczyć.

Pamiętaj także o tym, że masz wielu znajomych i przyjaciół, którzy cenią czas spędzony z Twoją osobą. Dlatego nie daj się w nieskończoność namawiać na wyjście. Zabaw się. Tego Ci teraz potrzeba. A taki beztroski wieczór w towarzystwie dobrych znajomych na pewno pozytywnie wpłynie na Twoje nastawienie do życia, jak i pomoże Ci uporać się z roztrząsaniem przykrych zdarzeń z przeszłości, które obecnie siedzą i zaprzątają Ci myśli.