krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miesięczny Waga

Horoskop Waga miesięczny

wrzesień 23 - październik 22

Najbliższe tygodnie będą sprzyjały amorom i nowym znajomościom. Twoje życie uczuciowe wreszcie zakwitnie i będziesz otaczał się naprawdę sporym wianuszkiem potencjalnych zainteresowanych związkiem z tobą. Będziesz mógł podwyższyć swoje wymagania i zmierzyć się z pewnym wyborem.

Nie podejmuj jednak decyzji od razu, ponieważ masz jeszcze w życiu czas na poważne związki. Jeżeli drugiej stronie to nie przeszkadza to korzystajcie z życia i bawcie się sobą. Relacje bez zobowiązań nie są niczym strasznym, jeżeli obu partnerom właśnie o to chodzi. Przecież waszym celem jest być szczęśliwymi, wiec dlaczego nie zdecydować się na taką opcję?

Nieco na dalszy plan odejdzie twoja sfera zawodowa i nie będziesz się już aż tak poświęcał w pracy. Prawdopodobnie nie będzie miało to zbyt dużego wpływu na twoja pozycję i nie utracisz z tego względu za wiele. Mogą pogorszyć się twoje relacje ze współpracownikami, ponieważ będą ci zazdrościli wpływów jakie masz u swoich przełożonych. Nie przejmuj się tym jednak, ponieważ bez nich także świetnie radzisz sobie w firmie.

Skup się w tym miesiącu na polepszeniu swoich rodzinnych relacji. Prawdopodobnie twoi bliscy nie mają z tobą od dłuższego czasu kontaktu. Spróbuj wygospodarować w tym miesiącu więcej wolnego czasu na spotkania z nimi. Prawdopodobnie chcieliby oni o czymś z tobą porozmawiać, jednak nie dajesz im takiej możliwości. Musisz zacząć myśleć więcej o innych, ponieważ to, że wyrwałeś się z domu rodzinnego nie oznacza, że musisz całkowicie odciąć się od wszelkich rodzinnych spraw.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Ten miesiąc będzie dla ciebie bardzo chwiejny. Niektóre dni będą pełne euforii, inne zaś będą melancholijne. Nie zaprzątaj sobie głowy przeszłością. Liczy się tylko to, co jest tu i teraz.

Twój partner będzie dla Ciebie wsparciem w każdej cięższej chwili, więc Ty również bądź przy nim wtedy, kiedy najbardziej będzie Cię potrzebował. Znajomi będą wyciągać Cię na miasto. Wyjdź z nimi przyda Ci się trochę rozrywki.

W tym miesiącu Wagi będą miały duże problemy z równowagą. Zapowiada się dosyć ciężki okres, jeżeli chodzi o ogólne nastawienie do życia. Zarówno na szczeblu zawodowym, jak i uczuciowym i rodzinnym. Będziesz popadać z euforii w depresyjne myśli. Nie daj sobie jednak tym zepsuć stosunków z najbliższymi, współpracownikami czy szefem.

W miłości poczujesz, że Twój partner jest z Tobą na dobre i na złe. Będzie Cię wspierał w każdej sytuacji, niezależnie od tego, w jakim będziesz nastroju, dlatego doceń to. Takie zachowania są naprawdę Ci potrzebne i ważne. No i oczywiście odwzajemniaj to niezwykłe uczucie i zapewnij partnera, że także będzie mógł na Ciebie liczyć.

Pamiętaj także o tym, że masz wielu znajomych i przyjaciół, którzy cenią czas spędzony z Twoją osobą. Dlatego nie daj się w nieskończoność namawiać na wyjście. Zabaw się. Tego Ci teraz potrzeba. A taki beztroski wieczór w towarzystwie dobrych znajomych na pewno pozytywnie wpłynie na Twoje nastawienie do życia, jak i pomoże Ci uporać się z roztrząsaniem przykrych zdarzeń z przeszłości, które obecnie siedzą i zaprzątają Ci myśli.