krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop roczny Koziorożec

Horoskop Koziorożec roczny 2024

grudzień 22 - styczeń 18

Odpuść sobie trochę w tym roku. Ostatnie lata spędziłeś na tym aby walczyć o uznanie i pozycję w swoim świecie zawodowym. Osiągnąłeś już naprawdę wiele i nie masz potrzeby aż tak nadal się starać. Oczywiście pracuj na zasłużoną pensję, jednak daj sobie nieco więcej czasu na odpoczynek i poświęć się rozwijaniu innych sfer swojego życia.

Twoje życie towarzyskie niemal nie istnieje. Postaraj się odnowić kontakty i nawiązać jakieś nowe znajomości. Wyjdź do ludzi i zacznij korzystać z czasu wolnego w bardziej rozwijający społecznie sposób. Nie zamykaj się samotnie w czterech ścianach, bo może to jedynie pogłębić twoje przygnębienie. Przyda ci się wspólny wyjazd z przyjaciółmi. Postaraj się już na początku roku rzucić jakiś pomysł i spróbuj namówić na niego swoich znajomych. Jeżeli odpowiednio wcześnie zabierzecie się za organizację, może z tego powstać naprawdę świetna przygoda.

Musisz bardziej skupić się na życiu rodzinnym. Poświęć więcej czasu swoim bliskim i zbierz się w końcu na szczerą rozmowę, którą od dłuższego czasu odkładacie. Przedstawienie sobie swoich punktów widzenia na pewne sprawy może wam ułatwić ich rozwiązanie. Nie zawsze i we wszystkim musicie się ze sobą zgadzać, jednak warto jest umieć porozumiewać się miedzy sobą i dyskutować o różnych opcjach.

Może na twojej drodze pojawić się ktoś, kto zawróci ci w głowie. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę tylko daj sytuacji się rozwinąć. Obserwuj tą osobę i staraj się wyczuć jej intencje, ponieważ nie muszą one być dla ciebie pozytywne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że nachodzący rok będzie bardzo owocny pod względem finansowym. Twoja praca i zaangażowanie zostaną docenione, aczkolwiek pewna osoba będzie się bardzo starać, by to się nie udało. Uważaj na nią.

W miłości idź na kompromis, tylko to pozwoli ci dojść do porozumienia z drugą połówką. Zainteresuj się swoim zdrowiem a w szczególności kręgosłupem. Bądź pozytywnie nastawiony. Dobry rok dla Koziorożców, jeżeli chodzi o doświadczenie i rozwój w sferze zawodowej.

Szykują się ciekawe oferty, spotkania czy zadania, dzięki którym uzyskasz uznanie szefa, co będzie zwiastować sporym awansem i oczywiście podwyżką. Dlatego odrobina skupienia może znacznie poprawić Twoją sytuację finansową.

Twoja kreatywność i talent będą też zauważone przez współpracowników. Tu jednak uważaj! Komuś mogą się nie spodobać Twoje sukcesy, a do tego irytujące będzie dla niego to, że będziesz przez większość czasu w wyjątkowo dobrym nastroju. Spróbuje on dążyć do tego, żeby zdyskredytować Cię w oczach całego środowiska.

W sprawach dotyczących miłości pamiętaj o tym, że związek to dwoje ludzi, szukający wspólnych rozwiązań, dlatego kompromis jest tu niezwykle ważną kwestią. Tylko znalezienie wyjścia odpowiadającego Tobie i partnerowi zapewni spokój, miłość i porozumienie.

Koziorożce, niezależnie od tego, jaki tryb życia prowadzą, powinny bardziej zadbać o swoje zdrowie. Skup się na tym, co naprawdę Ci dolega i nie zaniedbuj badań, ani diagnoz. Szczególną uwagę zwróć na problemy z kręgosłupem.