krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop chiński Szczur

Horoskop Chiński Szczur

To będzie naprawdę dobry rok dla szczura. Znak świni, pod którym upłynie 2019 rok jest sprzyjający osobom spod znaku szczura. We wszelkich działaniach będzie towarzyszyła im pomyślność i szczęście, dlatego przy odrobinie wysiłku mogą one w tym roku odnieść pokaźny sukces, na który inne osoby pracują ciężko od dłuższego czasu.

Nie będą one miały jednak wyrzutów sumienia i raczej dobiorą sobie towarzystwo spośród ludzi spełnionych i znających swoją wartość. Szczury muszą jednak mieć na uwadze swoją niedoskonałość i nie wywyższać się zbyt, gdyż mogą znaleźć się w ich otoczeniu osoby, które będą im zazdrościły i zapragną podłożyć im kłody pod nogi.

Szczury powinny być uważne i bacznie wyczekiwać okazji do podjęcia pewnych inwestycji, ponieważ bardzo korzystne oferty mogą im przejść koło nosa. Zawodowo osoby spod tego znaku będą spełniały się na kierowniczych stanowiskach. Istnieje spora szansa, że przejmą one nadzór nad dużo większą grupą ludzi niż dotychczas, co położy na nich większą odpowiedzialność ale jednocześnie podwyższy ich pozycję. Szczury są raczej indywidualistami i ciężko pracuje im się w zespole, ale za to doskonale potrafią nim zarządzać.

Szczur jest bardzo dociekliwy i bywa nawet wścibski w sprawach, które jego bezpośrednio nie dotyczą. Może być to przyczyną pewnych konfliktów ze znajomymi, którzy nie mają ochoty dzielić się ze wszystkimi swoimi sekretami.

Szczury są bardzo hojne i uwielbiają obdarowywać swoich bliskich prezentami, na które często nie mogą sobie pozwolić. Powielanie takich zachowań w tym roku może doprowadzić do tego, że w pewnym momencie znajdą się one pod kreską. Ich zaradność jednak pozwoli im szybko znaleźć skuteczne rozwiązanie i nawet jeżeli przyjdzie im spłacać jedną pożyczkę drugą, nie stracą dobrego imienia.

Tylko najbliżsi szczura znają jego nieroztropną naturę, gdyż często w ogólnym rozrachunku dużo więcej tracą niż od niego dostają. Osoby spod znaku szczura bardzo obawiają się utracenia aprobaty otoczenia, dlatego często udają, że świetnie sobie radzą, gdy tak naprawdę mają sporo problemów w życiu. Ten rok pod tym względem nie będzie odstawał od poprzednich i szczury mogą same wplątać się w sieć własnych kłamstw.

Sprawy uczuciowe szczura mogą w tym roku nie układać się po jego myśli, a to przez jego tylko pozorne zaangażowanie. Lubi on chwalić się swoim związkiem wśród innych osób, jednak w sytuacjach 1 na 1 jest obojętny i nie wykazuje inicjatywy, przez co druga osoba może poczuć się odtrącona i nie chcieć tego kontynuować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Osoby urodzone w roku Szczura są bardzo pomysłowe i spostrzegawcze. Pragnienie bycia zawsze na pierwszym miejscu popycha Szczura do działania. Podobnie zresztą jak jego ambicja, która sprawia, że nigdy się nie poddaje.

Jest żądny przygód i chętnie podejmuje ryzyko, gdy okoliczności tego wymagają. Ciekawość świata i pragnienia bycia w centrum, z czasem przyniesie upragnione korzyści i pozwoli Szczurowi cieszyć się władzą i dość sporym majątkiem. To urodzony negocjator i strateg, który bardzo często wykorzystuje swoją inteligencję do tego, by snuć intrygi.

Uparcie dążąc do celu, ma szanse stać się przewodnikiem innych, którzy potrzebują zdecydowanego przywództwa. Wymarzone dla niego stanowisko to kierownik czy prezes, ponieważ jest dobrym organizatorem i potrafi wymóc na ludziach, to czego od nich oczekuje. Wprawdzie jest cholerykiem, ale potrafi znaleźć się w każdym towarzystwie.

Bywa pamiętliwy, ale osoby, które są mu wierne, mogą liczyć na prawdziwą wdzięczność. Ceni niezależność, na czym cierpi jego rodzina. Jednak wbrew temu, co się pozornie może wydawać, to właśnie w rodzinie, osoby urodzone w roku Szczura znajdują swoje szczęście.

Nadchodzący rok dla Szczura nie będzie w żaden sposób szczególnie się wyróżniającym. Niski zapał do czegokolwiek, nawet do osiągania swoich życiowych celów, będzie dla niego pułapką. Dobrze, jeżeli zwróci uwagę na to, że wokół niego są osoby, które mogą i chcą mu pomóc. Wtedy jednak może osiągnąć zadowalające efekty, które poprawią jego ogólny, nieco kiepski wizerunek, który ukształtuje się w oczach jego współpracowników.

Pojawi się pragnienie tego, by wreszcie się i ustabilizować i założyć rodzinę, lub chociaż przenieść związek na wyższy poziom. Jednak należy pamiętać, że takie decyzje trzeba nieco rozważyć i nie pakować się w relacje z kimś, kogo jeszcze do końca nie jest się pewnym.

Szczury powinny skupić się też na swoim zdrowiu. Nie zaszkodzi im zmienić nieco swój styl życia. W przeciwnym razie kolejny rok może być witany nawet przez szpitalne okno.