krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop chiński Świnia

Horoskop Chiński Świnia

Świnia jest ostatnim z chińskich znaków, kończącym dwunastoletni cykl chińskiego kalendarza właśnie w 2019 roku. Oznacza to, że dla wszystkich będzie to rok podsumowań, kończenia różnych spraw oraz robienia bilansu życia i dotychczasowych osiągnięć. Jako że do lat 2019 i 2019 przypisany jest żywioł Ziemi, osoby urodzone pod znakami związanymi z tym żywiołem będą kontynuowały w tym roku dobrą passę. Będą także pełne energii i nowych pomysłów, co może przerodzić się w naprawdę obiecujące przedsięwzięcia.

Osoby spod znaku świni powinny skupić się na dokończeniu zadań, które rozpoczęły już dawno temu, gdyż teraz będzie najlepszy czas na to aby dokonać ostatnich poprawek i czekać na rezultaty swojej pracy. Wszyscy urodzeni pod tym znakiem są z reguły optymistami, dlatego mało będzie w tym roku sytuacji, o które trzeba będzie naprawdę się martwić.

Świnia jest także świetnym przyjacielem i osobą umiejącą rozbawić towarzystwo. Bywa jednak naiwna, przez co może spotkać się z wykorzystaniem tego przez inne osoby. W trudnych chwilach będzie miała jednak wsparcie w swoich bliskich, przez co nawet najgorsza krzywda nie będzie w stanie jej złamać. Jest ona także osobą, którą łatwo udobruchać i szybko wybacza innym ich błędy oraz potrafi nieść pomoc osobom, które kiedyś nie były dla niej życzliwe. Nie zapomina ona jednak o swoich uczuciach, dlatego potrafi się, gdy to konieczne, zdystansować względem różnych osób. W tym roku może się ona spotkać z sytuacją, kiedy będzie musiała wybrać między własnym cierpieniem a wygodą, przy czym będzie mogła poświecić się dla kogoś innego.

Przez swoją rozrzutność i nieumiejętność planowania wydatków, osoby spod znaku świni mogą mieć w pewnym momencie problemy finansowe, z którymi jednak szybko uda im się uporać. Osoby te nad odpowiedzialność stawiają ciekawość świata i dobrą zabawę, a do realizacji swoich celów potrzebują sporego nakładu finansowego, który zazwyczaj nigdy się nie zwraca.

Znak świni charakteryzuje jednak duży spryt i inteligencja, przez co osoby takie potrafią znaleźć idealne rozwiązanie i wyjść obronną ręką z sytuacji, w których inni zapewne by się poddali. Na szczęście ten rok nie przyniesie żadnych zaskakujących zmian a jedynie będzie analizą poprzednich posunięć, która może przynieść całkiem pozytywny rozrachunek. Świnia nie za bardzo będzie skupiała się na korzyściach i stratach, jakie przynoszą jej relacje z poszczególnymi ludźmi. Będzie cieszyła się ich towarzystwem i pomagała w różnych sprawach, które nie do końca mogą wyjść jej na plus.

Świnie mają skłonność do działania w przypływie impulsu i popełniania różnych wykroczeń, za które mogą zostać szybko ukarane. Będą stąpały po cienkim lodzie i mogą w tym roku odpowiedzieć za swoje przewinienia, lecz mimo to nie powstrzyma ich to przed kontynuowaniem podejrzanych działań.

W tym roku nadejdzie czas na podjęcie pewnych ważnych życiowych decyzji, od których może naprawdę wiele zależeć. Niestety nie będzie już miejsca na wymówki ani odkładanie ważnych spraw na później. W pewnych kwestiach świnie będą musiały wykazać się dojrzałością i psychiczną gotowością do usamodzielnienia się. Ostatnio miały sporo czasu na głębsze przemyślenia, dlatego powinny być odpowiednio przygotowane na ten moment.

Będzie to rok sprzyjający otwartości i szczerości wobec bliskich. Nie wszyscy mogą być z tego zadowoleni, gdyż prawdopodobnie usłyszą od osób spod znaku świni gorzką prawdę, z którą ciężko będzie im się zmierzyć. Wbrew pozorom takie konfrontacje mogą przynieść wiele dobrego i jeszcze bardziej zacieśnić więzi.

Życie zawodowe świni w tym roku może rozkwitnąć. Osoba taka jest niezwykle pracowita i zaangażowana w zadania, które jej się powierza. Potrafi świetnie koordynować swoją pracę, jednak dużo gorzej idzie jej nadzorowanie zasobami, dlatego nie będzie jej powierzane zbyt odpowiedzialne stanowisko.

Świnia pod względem uczuciowym jest trochę marzycielska i mimo tego, że trudno zbudować jej stabilną relację, będzie pragnęła i tym samym wymagała od partnera deklaracji i wyrzeczeń, których sama nie jest w stanie zapewnić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Osoby urodzone w roku Świni, od najmłodszych lat są towarzyskie i otwarte na innych ludzi. To prawdziwi optymiści, którzy nie martwią się na zapas. Kochają muzykę i dobrą zabawę.

Kariera zawodowa, dla ludzi urodzonych pod tym znakiem, nie ma szczególnego znaczenia. Liczą się dla nich przede wszystkim podróże i możliwość obcowania z kulturą. Zodiakalne Świnie nie czują w sercu urazy, szybko wybaczają i znajdują wytłumaczenie dla cudzych błędów. Dlatego też zasadniczo są lubiane zarówno w towarzystwie, jak i wśród współpracowników.

Sprawiają często wrażenie osób naiwnych, ale tak naprawdę są niezwykle spostrzegawcze i czasem można odnieść wrażenie, że potrafią czytać w ludzkich myślach. Mają dobrze rozwiniętą tzw. inteligencję emocjonalną, dlatego wykazują się dużą empatią. To osoby, które mają szczęście w miłości, choć nie są zbyt wylewne w okazywaniu uczuć.

Duże znaczenie ma dla nich rodzina i tradycja, do której bardzo często się odnoszą. Ich cechą z pewnością nie jest oszczędność, natomiast są uczciwe i szczodre. Przyszły rok będzie dla Świni bogaty w różnego rodzaju wydarzenia i decyzje. Przede wszystkim będzie to czas porządków, nie tylko tych w sensie fizycznym i materialnym.

Świnie pozbędą się niewygodnych znajomych, którzy nie byli wobec nich uczciwi, zrezygnują również z niewygodnych układów, zarówno tych w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Kolejny rok będzie rokiem intensywnej pracy zawodowej i awansów. Świnie czekają do pojęcia trudne decyzje, które, choć mogą wydawać się nieco ryzykowane, okażą się prawdziwym strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Zmiany szykują się również w sferze uczuć. Przyszły rok będzie czasem na romantyczne deklaracje i wyjazdy we dwoje. To również czas na podjęcie planów matrymonialnych. Świnie powinny skoncentrować się na swoim zdrowiu i unikać sportów ekstremalnych, jak również wprowadzić w czyn plany mówiące o podjęciu regularnej aktywności fizycznej. W nadchodzącym roku świnie powinny skupić się przede wszystkim na swoim samopoczuciu i kondycji, o którą powinny zadbać.